Ερωτευμένη με γκέι άντρα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 44
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    133

    Ερωτευμένη με γκέι άντρα

    Τον τελευταίο καιρό πιάνω τον εαυτό μου να σκέφτεται συνέχεια έναν γκέι άντρα γνωστό μου. Είναι σε κοινή παρέα όταν βγαίνουμε και υπάρχει πάρα πολύ μεγάλη χημεία στη συζήτηση καθώς και κοινά ενδιαφέροντα. Δεν μου έχει πει ότι είναι γκέι ο ίδιος αλλά φαίνεται. Ξεχωρίζει πολύ από τις κινήσεις και τον τρόπο ομιλίας του

    Ξέρω πως δεν υπάρχει περίπτωση να με δει αλλιώς αλλά και δεν μπορώ και να τον αποφύγω. Δεν περίμενα ποτέ να νιώσω κάτι για έναν άντρα με τέτοιου είδους συμπεριφορά.

    Υπάρχει περίπτωση ένας γκέι να νιώσει έλξη για γυναίκα? Πώς βλέπουν τις γυναίκες οι γκέι?

    Επίσης θα ήθελα να μην φανεί ότι μου αρέσει. Ντρέπομαι πολύ να καταλάβει κάποιος ότι μου αρέσει ενώ δεν νιώθει το ίδιο.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Καλημέρα,
    Εγώ είμαι γκει και επειδή είμαι αρρενωπός μου τυχαίνει ννα μου την πέσουν γυναίκες. Δεν μπορώ να πω ότι με ερεθίζουν σεξουαλικά οι γυναίκες οπότε θεωρώ ότι για τη συντριπτική πλειοψηφία των γκει δεν γινεται να ανταποκριθούν. Και να ανταποκριθούν μπορεί να συνεχίσουν να γουσταρουν μονο αντρες και να εισαι μια κοινωνική κάλυψη.
    Ειδικά για το σεξ ισως ειχα μια περιεργεια να "παίξω" με μια γυναίκα αλλά φοβάμαι ότι ίσως έτργωγα και φρίκη. Δεν εχω δει γυμνη γυναικα στο κρεβατι μου ποτέ.
    Αν ειναι ψιλοθηλυπρεπής όπως λες, δεν είναι λίγο απωθητικό για σενα; Έχω την αισθηση οτι αν σε περνανε για γκει οι γυναικες δεν ασχολουνται.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Laila View Post
    Τον τελευταίο καιρό πιάνω τον εαυτό μου να σκέφτεται συνέχεια έναν γκέι άντρα γνωστό μου. Είναι σε κοινή παρέα όταν βγαίνουμε και υπάρχει πάρα πολύ μεγάλη χημεία στη συζήτηση καθώς και κοινά ενδιαφέροντα. Δεν μου έχει πει ότι είναι γκέι ο ίδιος αλλά φαίνεται. Ξεχωρίζει πολύ από τις κινήσεις και τον τρόπο ομιλίας του

    Ξέρω πως δεν υπάρχει περίπτωση να με δει αλλιώς αλλά και δεν μπορώ και να τον αποφύγω. Δεν περίμενα ποτέ να νιώσω κάτι για έναν άντρα με τέτοιου είδους συμπεριφορά.

    Υπάρχει περίπτωση ένας γκέι να νιώσει έλξη για γυναίκα? Πώς βλέπουν τις γυναίκες οι γκέι?

    Επίσης θα ήθελα να μην φανεί ότι μου αρέσει. Ντρέπομαι πολύ να καταλάβει κάποιος ότι μου αρέσει ενώ δεν νιώθει το ίδιο.
    Kαλημερα!

    Βρε κοριτσι μου απο την μια προβληματικη σχεση στην αλλη πας ..

    Πως σου τυχαινει ολο να θες ανθρωπους που δεν κανουν για εσενα και που φυσικα δεν προκειται να κανεις σχεση ?
    Γιατι τυραννάς ετσι τον ευατο σου και πονταρεις συνεχεια σε ακυρους ανθρωπους ?

    Μην μπεις καν στην διαδικασια να προσπαθησεις και πηγαινε παρακατω .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Laila View Post
    Τον τελευταίο καιρό πιάνω τον εαυτό μου να σκέφτεται συνέχεια έναν γκέι άντρα γνωστό μου. Είναι σε κοινή παρέα όταν βγαίνουμε και υπάρχει πάρα πολύ μεγάλη χημεία στη συζήτηση καθώς και κοινά ενδιαφέροντα. Δεν μου έχει πει ότι είναι γκέι ο ίδιος αλλά φαίνεται. Ξεχωρίζει πολύ από τις κινήσεις και τον τρόπο ομιλίας του

    Ξέρω πως δεν υπάρχει περίπτωση να με δει αλλιώς αλλά και δεν μπορώ και να τον αποφύγω. Δεν περίμενα ποτέ να νιώσω κάτι για έναν άντρα με τέτοιου είδους συμπεριφορά.

    Υπάρχει περίπτωση ένας γκέι να νιώσει έλξη για γυναίκα? Πώς βλέπουν τις γυναίκες οι γκέι?

    Επίσης θα ήθελα να μην φανεί ότι μου αρέσει. Ντρέπομαι πολύ να καταλάβει κάποιος ότι μου αρέσει ενώ δεν νιώθει το ίδιο.
    υπαρχει περιπτωση να σε δει ερωτικα, εαν πηγαινει και με γυναικες.
    σε αυτην την περιπτωση, εσυ μπορεις να διαχειριστεις το οτι πηγαινει και με ανδρες;
    μηπως ψαχνεις ενα ματιαιο και αδιεξοδο ενδιαφερον στα ερωτικα σου, ωστε να μην βρεις ποτε την ευτυχια;

    για τον συγκεκριμενο γνωστο παντως, μπορεις να κανεις μια γενικη συζητηση περι σεξουαλικοτητας μαζι του, μηπως σου ανοιχθει για τις προτιμησεις του...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Laila View Post
    Ντρέπομαι πολύ να καταλάβει κάποιος ότι μου αρέσει ενώ δεν νιώθει το ίδιο.
    Μήπως αυτό είναι που σε κάνει να ερωτεύεσαι; η μη διαθεσιμότητα των άλλων;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    121
    Αρχικά θα έπρεπε να μάθεις εαν είναι όντως γκει. Ξέρω κανα δυο περιπτώσεις που ενώ θεωρούσαμε όλοι οτι είναι, τελικά δεν ήταν. Εκτός και αν ειναι 100% ξεκάθαρο, πχ ντύνεται γυναικεία, φοραει μακιγιάζ κλπ
    Από εκεί και πέρα, εσύ θα μπορούσες να κάνεις σχέση με μια γυναίκα? Έτσι πιστεύω πως είναι και οι γκει, από την φύση τους έλκονται μόνο από άντρες, χωρίς εξαιρέσεις. Αν είναι bi και πηγαίνει και με τα δύο φύλα, εσύ μπορείς να το παραβλέψεις αυτό?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Για τις γυναίκες του φορουμ,
    αν ξερατε οτι ο αλλος ειναι γκει (εστω μπαι) αλλα εμφανισιακα σας αρεσε και ανταποκρινοταν θα δοκιμαζατε να κανετε σεξ η και κατι πραπανω;
    Θεωρώ οτι οι γυναικες δεν θα μπορουσαν καθολου ευκολα να ειναι με μπαι αντρα. Αρχικά θεωρείται κάπως.. δεν ξερω πως, το να ακουστει εστω οτι ο αντρας σου ειναι γκει και δευτερον θα φοβοντουσαν οτι θα τρωνε κερατο. Και οχι αδικος. Ο στρ8 εχει απο ολες τις γυναικες μια, ο μπαι δεν εχει αντρα οταν ειναι με γυναικα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Θεωρώ οτι οι γυναικες δεν θα μπορουσαν καθολου ευκολα να ειναι με μπαι αντρα. Αρχικά θεωρείται κάπως.. δεν ξερω πως, το να ακουστει εστω οτι ο αντρας σου ειναι γκει .
    οι γυναικες δεν θα μπορουσαν ποτε να ειναι με εναν ομοφιλοφυλο γιατι ειναι ρατσιστριες.
    αντιθετα οι αντρες μπορουν να ειναι με μια λεσβια γιατι δεν ειναι ρατσιστες
    ασφαλως υπαρχουν και οι εξαιρεσεις.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Άλλη μια εξυπναδα απτον νικο
    άρα για να μην ειναι καποια ρατσιστρια θα πρεπε να ναι διαθεσιμη για σεξ....με οποιον κυκλοφορει!
    δυστυχως για τον ιδιο, δεν εχει καμια λογικη αυτο.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Για τις γυναίκες του φορουμ,
    αν ξερατε οτι ο αλλος ειναι γκει (εστω μπαι) αλλα εμφανισιακα σας αρεσε και ανταποκρινοταν θα δοκιμαζατε να κανετε σεξ η και κατι πραπανω;
    Θεωρώ οτι οι γυναικες δεν θα μπορουσαν καθολου ευκολα να ειναι με μπαι αντρα. Αρχικά θεωρείται κάπως.. δεν ξερω πως, το να ακουστει εστω οτι ο αντρας σου ειναι γκει και δευτερον θα φοβοντουσαν οτι θα τρωνε κερατο. Και οχι αδικος. Ο στρ8 εχει απο ολες τις γυναικες μια, ο μπαι δεν εχει αντρα οταν ειναι με γυναικα.
    Το να σου δημιουργησει ο αλλος την διάθεση να κανεις σεξ μαζι του, προσωπικα σε μενα δεν εχει σχεση με την εμφανιση του ή τουλάχιστον δεν εχει σχέση μονο με την εμφάνιση του. Αρα σε μενα η πληροφορια οτι ειναι γκει, μπαι κτλ θα ηταν λογος ξενερωματος οοοοοσο ωραιος κι αν ηταν.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οι γυναικες δεν θα μπορουσαν ποτε να ειναι με εναν ομοφιλοφυλο γιατι ειναι ρατσιστριες.
    αντιθετα οι αντρες μπορουν να ειναι με μια λεσβια γιατι δεν ειναι ρατσιστες
    ασφαλως υπαρχουν και οι εξαιρεσεις.
    Θέλουμε να είναι άντρας με ότι συνεπάγεται αυτή η λέξη .
    Κάτι που εσύ φυσικά δεν έχεις ιδέα τι είναι γιατί μέσα σε αυτό τον όρο συνεπάγεται και ο σεβασμός - θαυμασμός που κρύβει για όλες τις γυναίκες .

    Κάτι που έχουν όλοι αυτοί που ζούνε πολύ όμορφα με την σύντροφό τους χωρίς να τους ενδιαφέρει αν δουλεύει και το πόσα βγάζει ...

    Άντε γιατί εδώ μέσα πολλοί από τον αέρα που πήραν τα μυαλά σας θα βγούμε και προβληματικές στο τέλος επειδή είμαστε απόλυτα φυσιολογικές ..

    το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Θέλουμε να είναι άντρας με ότι συνεπάγεται αυτή η λέξη .
    Κάτι που εσύ φυσικά δεν έχεις ιδέα τι είναι γιατί μέσα σε αυτό τον όρο συνεπάγεται και ο σεβασμός - θαυμασμός που κρύβει για όλες τις γυναίκες .

    Κάτι που έχουν όλοι αυτοί που ζούνε πολύ όμορφα με την σύντροφό τους χωρίς να τους ενδιαφέρει αν δουλεύει και το πόσα βγάζει ...

    Άντε γιατί εδώ μέσα πολλοί από τον αέρα που πήραν τα μυαλά σας θα βγούμε και προβληματικές στο τέλος επειδή είμαστε απόλυτα φυσιολογικές ..
    Αντρες ειναι και οι γκει, δεν αλλάζει το φυλο με βαση τις σεξουαλικες προτιμησεις.
    Για το πισωγλεντης τι να πω....εμετικο

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Άλλη μια εξυπναδα απτον νικο
    άρα για να μην ειναι καποια ρατσιστρια θα πρεπε να ναι διαθεσιμη για σεξ....με οποιον κυκλοφορει!
    δυστυχως για τον ιδιο, δεν εχει καμια λογικη αυτο.
    υπεκφευγεις.
    δεν απαντησες επι του θεματος.
    υποπτευομαι οτι ο Noctis εχει μια θολη ερμηνεια για τους λογους που μια γυναικα δεν θα τα εφτιαχνε ποτε με εναν γκευ αλλα ξερει καλα το αποτελεσμα.καμμια δεν θα τα εφτιαχνε.
    οσο για εσενα μιας και που εισαι γυναικα ξερεις καλα τους λογους αλλα δεν τους αναφερεις και καθεσαι και κατηγορεις εμεναν.
    και δεν τους αναφερεις γιατι δεν θελεις να σε πει κανεις ρατσιστρια.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Για τις γυναίκες του φορουμ,
    αν ξερατε οτι ο αλλος ειναι γκει (εστω μπαι) αλλα εμφανισιακα σας αρεσε και ανταποκρινοταν θα δοκιμαζατε να κανετε σεξ η και κατι πραπανω;
    Θεωρώ οτι οι γυναικες δεν θα μπορουσαν καθολου ευκολα να ειναι με μπαι αντρα. Αρχικά θεωρείται κάπως.. δεν ξερω πως, το να ακουστει εστω οτι ο αντρας σου ειναι γκει και δευτερον θα φοβοντουσαν οτι θα τρωνε κερατο. Και οχι αδικος. Ο στρ8 εχει απο ολες τις γυναικες μια, ο μπαι δεν εχει αντρα οταν ειναι με γυναικα.
    Πολύ απλά και χύμα ?

    Με την καμια ...Είναι κάτι τόσο έξω από την γυναικεία φύση σε σημείο αηδιας κιόλας ...

    Για τους άντρες βέβαια που η θέα δύο γυναικών στο κρεβάτι ισχύει τελείως διαφορετική άποψη ...
    Μιλάμε όμως καθαρά μόνο για την θέα και όχι για τις απόψεις και την νοοτροπία που υποστηρίζουν οι λεσβίες .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    υπεκφευγεις.
    δεν απαντησες επι του θεματος.
    υποπτευομαι οτι ο Noctis εχει μια θολη ερμηνεια για τους λογους που μια γυναικα δεν θα τα εφτιαχνε ποτε με εναν γκευ αλλα ξερει καλα το αποτελεσμα.καμμια δεν θα τα εφτιαχνε.
    οσο για εσενα μιας και που εισαι γυναικα ξερεις καλα τους λογους αλλα δεν τους αναφερεις και καθεσαι και κατηγορεις εμεναν.
    και δεν τους αναφερεις γιατι δεν θελεις να σε πει κανεις ρατσιστρια.
    προσπαθω να σκεφτω μια γυναικα που θα σε ξενερωνε σεξουαλικα για να σου φερω παραδειγμα αλλα δεν βρισκω...γιατι απ οτι βλεπουμε εσυ θα πηγαινες με ο, τι κινειται αρκει να σου καθοταν καποια.
    Οποτε οχι νικο, δεν μπορω να σου εξηγησω γιατι δεν θα πηγαινα με εναν γκει ή με χιλιαδες αλλους που δεν ειναι γκει αλλα δε με ερεθιζουν.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Φοβάμαι μην γίνω γκει
    By Johnx24 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 206
    Last Post: 19-09-2021, 16:46
  2. Γκέι ή στρειτ
    By Twosex in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 31-12-2020, 14:55
  3. Ειμαι γκει??
    By Kostas18 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 13-04-2018, 19:28
  4. Γκέι χωρισμός
    By kariola_zoi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 24-01-2017, 17:23
  5. Είμαι γκέι???
    By DrunkOnTheMoon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 09-05-2013, 01:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •