Ερωτευμένη με γκέι άντρα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 44 of 44
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @Marilou αν δεν με προσέβαλες λέγοντας ότι οι γκει ειμαστε πισωγλέντηδες και ότι οι γυναικες θελουν αντρες δεν ξερω τοτε τι εκανες;
    Αντέχουμε τις λέξεις, δεν αντέχουμε τους υποκριτές που ενώ ξερνάνε μίσος, δεν το παραδέχονται.
    Επίσης μου μιλάς υποτιμητικά λέγοντας με Νότη, καλό σου αγοράκι και καλό μου αγόρι.
    Εσύ εθελοτυφλείς και το ξέρεις. Επίσης αφού σου αρέσει να γράφεις τόσο εκτενείς απαντήσεις, μάθε και λίγη ορθογραφία.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Άντε αγοράκι μου πάμε παρακάτω γιατί το κάναμε θεατράκι του παραλόγου το θέμα της κοπέλας και δεν είσαι πάλι ΕΣΥ το επίκεντρο .

    Όσο για την ορθογραφία όχι δεν θα μάθω ΠΟΤΕ αν σου αρέσει αν όχι αγνόησε ψυχούλα μου .
    Και μάθε επιτέλους ότι δεν προσβάλεις έναν άνθρωπο με αυτες τις γελοιοτητες περί ορθογραφίας και πτυχίων ..
    Μην τα ξεχάσουμε και αυτά ..
    Άντε φτάνει όμως έτσι ?ας δούμε και κάνα άνθρωπο που θέλει πραγματική βοήθεια και την παίρνει εδώ μέσα και δεν στέκεται σε μικροαστικά πραγματακια .

    Πραγματικά όμως ρε συ Νότη έχω μια απορία ..
    Όλοι οι γιατροί τρέχουν και δεν φτάνουν ..Εσύ τόσο χρόνο ρε παιδί μου να αναλώνεται εδώ μέσα , επιστήμονας άνθρωπος με όλους εμάς τους ανορθόγραφος πως γίνεται ?
    Άσε μην απαντήσεις κατάλαβα ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @Marilou το θεατράκι του παραλόγου έχει εσένα θιασάρχη και πρωταγωνίστρια. Εγώ μια ερώτηση έκανα και εσύ αποφάσισες να παραθέσεις τις απόψεις που ασπάζονται οι φανταστικοί γκει φίλοι σου.
    Το ξέρω ότι δε θα μάθεις ποτέ, δεν φαίνεται να σου αρέσει η γνώση. Μια χαρά προσβάλεις απλά δεν σε νοιάζει.
    Εγώ φοιτητής είμαι αφενός, αφετέρου δουλεύω το πρωί μεσημερί. Τώρα τι να σου πω, λογικά έχεις και φίλους γιατρούς θα σου πουν αυτοί για τα ωράρια. Το ότι είμαι επιστήμονας όπως λες αν και δεν μαρεσει ο όρος γιατί είναι ελιτίστικος δε σημαίνει ότι είμαι σνομπ ή ότι πιστεύω ότι είμαι καλύτερος. Και για αλλη μια φορά δεν απάντησες σε τίποτα. Είπες τους γκει γυναίκες και πισωλέντιδες και μετά ένα σωρό άσχετα. Αλλά οι απόψεις σου για τους γκει έχουν διατυπωθεί και ότι και ννα λες μετα, τα πιστεύω σου φάνηκαν.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Πάλι δεν καταλαβαίνεις αλλά δεν μου κάνει εντύπωση !

    Άντε καλό βράδυ καλό μου σχολασα και εγώ επιτέλους .
    Αν κατάλαβες απαντάω μόνο όπου θέλω όταν θέλω και στον καθένα με τον ανάλογο τρόπο.
    Παιχνιδάκι κάνω εγώ !
    Εξού και οι λέξεις που χρησημοποιω ..
    Άντε γιατί κούρασες με τους δράκους πάλι και τις λέξεις που ΠΑΛΙ δεν σου αρέσουν ..
    Φιλιά Νότη !
    Κοίτα να ξεκουραστεις και αύριο πιο ήρεμα ΙΣΩΣ ξαναβρεθούμε σε κάποιο άλλο θέμα και όχι εδώ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @Marilou το ξερουμε οτι απαντας ό,τι σε συμφέρει. Επίσης μας έχεις ξαναναπειλήσει ότι δε θα απαντήσεις και μετά από λίγο το έκανες.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Παιχνιδάκι κάνω εγώ !
    ..
    συμφορουμιτησα!!!!!!!!!!



    ζεις στην κοσμαρα ΣΟΥ..................

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    @elisabet νομίζω η βασική έννοια που πάσχει είναι η ουδετερότητα :P
    Αυτη κι αν πασχει!!!! Και τα μάτια μας επίσης!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    δηλαδη εαν καποιος η καποια πει.
    εγω δεν θα κανω ποτε σεξ με εναν μαυρο γιατι δεν μου αρεσουν οι μαυροι ανθρωποι ως συντροφοι και σεξουαλικοι παρτενερ πρεπει εμεις να πιστεψουμε οτι δεν εχει ι ουτε κατα διανοια αποχρωση ρατσισμου αυτο ε;
    ενω εαν πει οι μαυροι και οι μαυρες δεν θελω να ειναι υπαληλοι μου τοτε σιγουρα αυτα τα λογια ειναι ρατσιστικα.

    το συμπερασμα ειναι οτι λεξουλες οπως ρατσισμος φασιμος κτλ κτλ χρημοποιουνται κατα το δικουν.
    για εσενα τα γραφω που τις εχεις κανει ψωμοτυρι. ενα πραμα οπως τα κουμμουναρια δηλαδη που οποιον δεν γουσταρουν του πετανε μια ταμπελα του φασιστα ποια; αυτα που σφαξαν περισσοτερους και απο τον χιτλερ
    Νίκο θα στο πω απλά.
    Εμένα πχ δεν μου αρέσουν οι ξανθοί άντρες. Δεν με ελκυει ξανθός όσο όμορφος και να ναι.
    Είμαι ρατσίστρια με τους ξανθούς;;;
    Τόσο άκυρο είναι αυτό που υποστηρίζεις. Δεν έχει καμιά σχέση η σεξουαλική έλξη ενός ανθρώπου για έναν άλλον με τον ρατσισμό.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Άντε αγοράκι μου πάμε παρακάτω γιατί το κάναμε θεατράκι του παραλόγου το θέμα της κοπέλας και δεν είσαι πάλι ΕΣΥ το επίκεντρο .

    Όσο για την ορθογραφία όχι δεν θα μάθω ΠΟΤΕ αν σου αρέσει αν όχι αγνόησε ψυχούλα μου .
    Και μάθε επιτέλους ότι δεν προσβάλεις έναν άνθρωπο με αυτες τις γελοιοτητες περί ορθογραφίας και πτυχίων ..
    Μην τα ξεχάσουμε και αυτά ..
    Άντε φτάνει όμως έτσι ?ας δούμε και κάνα άνθρωπο που θέλει πραγματική βοήθεια και την παίρνει εδώ μέσα και δεν στέκεται σε μικροαστικά πραγματακια .

    Πραγματικά όμως ρε συ Νότη έχω μια απορία ..
    Όλοι οι γιατροί τρέχουν και δεν φτάνουν ..Εσύ τόσο χρόνο ρε παιδί μου να αναλώνεται εδώ μέσα , επιστήμονας άνθρωπος με όλους εμάς τους ανορθόγραφος πως γίνεται ?
    Άσε μην απαντήσεις κατάλαβα ..
    Αυτό το επιχείρημα με το πόσο χρόνο περνάει ο καθένας εδώ μέσα δεν το βρίσκεις λίγο γελοίο και παιδικό να ακούγεται από σενα που χεις πιασει στην κυριολεξια στασιδι εδω μεσα;;;
    Κ εχω παρατηρήσει οτι είναι μια συχνή επίθεση που κάνεις σε όλους σχεδόν και ειδικά σε νεα μέλη με σκοπο ποιον; Τι θες; Να διωχνεις μέλη είναι ο σκοπος σου;
    Τι είσαι εσυ εδω στο φορουμ που θα μετρας ποσο χρόνο περνα ο καθενας εδω και θα του κανει παρατηρήσεις;;;; Σε εχει βαλει καποιος υπευθυνη για τον χρονο;;; Ή θες να αρχιζουμε να σχολιαζουμε κι εμεις ποσο χρονο περνας εσυ παντρεμενη με παιδια κ υποχρεωσεις εδω μεσα;

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ελισαβετ ειναι κολπο των παλιων στουσ νεουσ τουσ λεμε καμια μακακια κ τσεκαρουμε αντιδρασεισ

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ελισαβετ ειναι κολπο των παλιων στουσ νεουσ τουσ λεμε καμια μακακια κ τσεκαρουμε αντιδρασεισ
    ελις οτι κ να μου πεις εσυ το δεχομαι! το ξερεις πως σου χω αδυναμια!

    πως εισαι?? δε σε πολυ βλεπω εδω

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    .......

    @ΕIVa συμφωνώ με αυτό που λες. Κάτι θα έλειπε στον άντρα σου αν ηταν μπαι. Έχω νιώσει έλξη για γυναίκα αλλά ούτε καν ασχολήθηκα.
    Ενδεχομένως κάποτε να ήθελα να "παίξω" ερωτικά με γυναίκα. Αλλά δενν νομίζω ποτέ να βρω μια που να μπορέσω να της πω ειμαι 30 χρονων εχω παει μονο με αντρες αλλα εχω περιεργεια να δω και μια γυναικα. Ένας γκει μπορει να ειναι ενας "ασφαλής" φίλος. Τις περισσότερες φορές θεωρώ, αν έπρεπε να γδυθεί γυναίκα μπροστά μου θα προσπαθούσα να μην βλέπω τίποτα :P
    εχεις σχολιασει και σε αλλο σημειο οτι δεν εχεις βρεθει σε κρεβατι με γυμνη γυναικα διπλα σου (ουτε το επεδιωξες), οτι δεν εχεις κανει σεξ με γυναικα κλπ, και παλι με τον ιδιο τροπο το σχολιασες. δηλαδη οτι ισως και να ηθελες καποια στιγμη "απο περιεργεια", να το κανεις...
    σεξ, κανουμε απο ποθο, η εστω απο επιθυμια για το κορμι του αλλου. δεν το κανουμε "απο περιεργεια".
    γιατι δηλαδη να παει μαζι σου μια γυναικα; για να σου λυσει τις αποριες;
    μια γυναικα κι ενας ανδρας θελει να προκαλει ποθο οταν κανει σεξ. δεν ειναι εργαστηριακο ευρημα, ουτε πειραματοζωο για να σου ικανοποιει την περιεργεια...

    λεγοντας τα παραπανω, και εδω αλλα και με αλλα πολλα σχολια σου για πολλα θεματα, μου δινεις την εντυπωση οτι ΑΝ θα ηθελες καποτε να το κανεις, θα ηταν για να μην υπολοιπεσαι σε κατι απο αλλους.
    να τους δειξεις οτι κι εσυ μπορεις να κανεις σεξ με γυναικες, οποτε ας μην στο παιζουν αντρακλες οι μπαι, οτι ειχε ς κι ε συ α υτην την εμπειρια, οποτε κανεις δεν μπορει να σου πει οτι δεν ξερεις τι θελουν οι γυναικες.
    τετοια πραγματα περνουν απ το μυαλο μου με αυτα τα ΠΕΡΙΕΡΓΑ που μας λες.

    δλδ, μου βγαζεις μια ανταγωνιστικοτητα σε πολλα που λες. αλλου, ε χεις φτασει να πεις οτι οι ανδρες γκει ειναι προνομιουχοι σε σχεση με τις λεσβιες γιατι εχουν περισσοτερους ρολους (εν πολλοις) η καπως ετσι. που ειναι τερμα λαθος και αστειο, αλλα δεν ειχα ορεξη να σχολιασω.
    αλλου ειπες, οτι οι ετεροφυλοφιλοι μπορει μεν να "αυτο" (δεν θυμαμαι τι) αλλα εσεις οι γκει εχετε το προνομιο .. (δεν θυμαμαι τι). και πολλα αλλα παραδειγματα.
    γενικα, επιδιωκεις να μπαινεις σε συγκρισεις και προσπαθεις να αποδεικνυεις (στον εαυτο σου προφανως) οτι υπερτερεις σε κατι.
    να το κοιταξεις αυτο...

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Ε ναι απο περιεργεια. Αν μια γυναικα μαρεσε τοσο ισως το δοκιμαζα αν ηθελε κ αυτη. Αλλα θα το εξηγουσα δε θα θελα να μπλεκα σε φαση που να με θεωρει στρ8. Στο σεξ φυσικα και πειραματιζομαστε ορισμενες φορες σεν το βρισκω τοσο κακο. Σεν θεωρω οτι υστερω απλα ισως το δοκιναζα καποτε.

    Οι συγκρισεις μαρεσουν. Για τις λεσβιες το πιστευω, ενας αντρας μπορει να εχει κ τους 2 ρολους μια γυναικα τον εναν, εκτος αξ χρησιμοποιησει καποιο βοηθημα αλλα και παλι δε θα νιωσει οπως ο αντρας. Αν θεωρησουμε οτι ο πρωκτος στον αντρα μπορει μεσω του προστατου να δωσει ηδονη, ειναι πιο κοντα θεωρητικα στον κολπο της γυναικας απο το πεος του και ενα κομματι πλαστικπ τυπου ντιλντο για αυτο το ειπα.

    Για τους στρ8 ειπα ειναι λιγο κριμα που δεν εχπυν την. «Ελευθερια» να δοκιμασουν πρωκτικο σεξ η με καποιον τροπο να ενταξουν το πισω στα παιχνιδια γιατι πολλες φορες ειναι ταμπου οτι ειναο γκει. Και ειχα πει οτι το να σαρεσει ενα σημειο του σωματος σου δεν θα επρεπε να σχετιζεται με τον προσανατολισμο.

    Οτι υπερτερω δεν ξερω. Ειμαι ανταγωνισμος, μαρεσει να προσπαθω και να βελτιωνομαι. Παντα ομως με το σπαθι μου οχι με αθεμιτα μεσα ουτε χαιρομαι με τον πονο του αλλου. Μαρεσει να προσπαιω να γινομαο καλυτερος.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    νομιζω οτι πρεπει να ψαχτεις για light ασπεργκερ..

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Φοβάμαι μην γίνω γκει
    By Johnx24 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 206
    Last Post: 19-09-2021, 16:46
  2. Γκέι ή στρειτ
    By Twosex in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 31-12-2020, 14:55
  3. Ειμαι γκει??
    By Kostas18 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 13-04-2018, 19:28
  4. Γκέι χωρισμός
    By kariola_zoi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 24-01-2017, 17:23
  5. Είμαι γκέι???
    By DrunkOnTheMoon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 09-05-2013, 01:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •