65 χρονών Παντρεμένος αλλά εξαρτημένος με νεότερη Βουλγάρα S.O.S - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 171
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Αιολε καλυτερα καμια φορα να ηθικολογείς παρα να δινεις συμβουλες σε εναν ανθρωπο που εχει φτασει σε αυτο το σημειο ..
    σοβαρά τώρα!?

    Προτείνω να περιορίσετε λίγο τις προβολάρες σας και αφήσετε για λίγο το ρόλο του δικαστή.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι ξεκινάς το μήνυμα σου και μας παρουσιάζεις τον εαυτό σου θαρρείς και βάζεις αγγελία στην εφημερίδα σε αντίθεση με την παρουσίαση της γυναίκας σου που την αντιμετωπίζεις ουσιαστικά μετά από τόσα χρόνια σαν μια τελειωμένη βιτρίνα .

    Αν νομίζεις ότι θα σε δικαιολογήσει όλο αυτό κάνεις πολύ μεγάλο λάθος ..
    Το ξεκινάς ολο λάθος και ουσιαστικά δίνεις ένα άλλοθι στον ευατο σου γιατί εσύ υποτίθεται ότι εισαι ένας καλοστεκουμενος πως λες αλλά η γυναικα σου είναι αυτή που ειναι και ουσιαστικά ' δικαιολογεί' αυτή σου την ανηθικότητα ..

    Αν κατάλαβες καλά πέραν από το κομμάτι της γκόμενας είσαι φάουλ και σε άλλο ένα κομμάτι ..
    Προσβάλεις με τον χειρότερο τρόπο την οικογένειά σου και πολύ περισσότερο την γυναίκα σου και κατ επέκταση τα ίδια σου τα παιδιά .

    Σε έχει θολώσει μια άντε να μην την χαρακτηρίσω ,σε παίζει όπως θέλει και εσύ δεν υπολογίζεις ότι να μάθει η οικογένεια σου τις ανηθικότητες που κανείς δεν θα θέλει ούτε να σε ξέρει μετά ..

    Η γκομενα σε παίζει όπως θέλει και εσύ την ακολουθείς και σε πολλές περιπτώσεις την δικαιολογεί κιόλας ...
    Είναι δυνατόν να πιστέψεις ότι πήγε σε δικηγόρο ?
    Ούτε δεκαπεντάχρονο δεν θα το πίστευε ..

    Καταρχήν να πάει σε δικηγόρο να κάνει τι ?
    Να ξεμπροστιαστει και η ίδια στα παιδιά της που μάλλον δεν γνωρίζουν τι κάνει η μητέρα τους ?
    Να πάει σε δικηγόρο και να βγει στην φορα επίσημα και η δική της ζωή ?
    Άδεια έριχνε για να πιάσει γεμάτα και να βρει μόνο της ποιος κρύβεται πίσω από όλο αυτό ..

    Αν πήγαινε εσύ τώρα θα ήσουν μέσα ,αυτό βαλτω καλά στο μυαλό σου .
    Με την πρώτη καταγγελία η δίωξη βρίσκει άμεσα το στίγμα του ανθρώπου που κρύβεται πίσω από όλο αυτό .

    Σε αυτό που λέω είμαι κάθετη γιατί είχα και εγώ κάποτε ένα εμμονικο ψυχοπαθει να με απειλή και να λέει του κόσμου της ανηθικότητες και επειδή δεν επερνε από λόγια πήγα σε δικηγόρο και μου είπε ακριβώς αυτό .
    Με το που θα καταθέσω αμέσως αγωγή έχει βρεθεί το στίγμα του ,ποιος είναι που είναι που μένει και τι καπνο φουμαρι οπότε αυτό που μας λες μάλλον δεν στέκει ..
    Με το που τον ενημέρωσα ότι έχω πάει σε δικηγόρο και του έχω δείξει όλα τα απειλητικα του μηνύματα και φυσικά όλες τι ανηθικότητες του εξαφανίστηκε από προσώπου γης ...
    Πίστεψέ με το ότι εσύ τα κατέβασες το στίγμα σου υπάρχει και μάλιστα μπορούν άνετα να σε βρουν ..
    Οπότε ξανασκεψου το ρεζιλικη που έχεις να περάσεις αν τελικά πάει σε δικηγόρο εφόσον διάλεξες αυτό τον δρόμο ...
    .
    Τελοσπαντων το θέμα σου είναι από πού να το πιάσουμε και που να το αφήσουμε .
    Κάτσε και σκέψου με το πάνω κεφάλι στην ηλικία που είσαι ,σοβαρεψου και φτιάξε ότι προλαβαίνεις .
    Αν δεν μπορείς χώρισε από την γυναίκα σου όμορφα και ωραία ,εξήγησε στα παιδιά σου την κατάσταση και πήγαινε μαζί της ή στην τελική μείνε μόνος σου και πλήρωνε οποια βίζιτα θες για να ικανοποιεισαι..

    Λυπάμαι που σου μιλάω με αυτό το ύφος αλλά είναι τραγικά και ανήθικα όλα αυτά και για την γκόμενα .
    Έχει διαλέξει ένα τρόπο ζωής ,δέχεται να πηγαίνει με παντρεμένους και να παίζει μαζί τους ,δέχεται να κάνει την ζωή που κάνει αλλά αυτό δεν σου δίνει εσένα το δικαίωμα να την συμπεριφέρεσαι έτσι ....
    Δεν έχει καμία σημασία πλέον το να λέει κάποιος τι κάνει αυτή η γυναίκα και αν είναι σωστό μπροστά σε αυτά που κάνεις εσύ ..

    Δύο είναι οι λύσεις δυστηχως .
    Ή χωρίζεις με την γυναίκα σου και ζεις την ζωή που θες χωρίς να προσβάλεις κανέναν ή το σταματάς όλο αυτό τώρα και απολαμβάνεις τα παιδιά σου και μπορεί και τα εγγόνια σου δεν ξέρω ..

    Ειλικρινά στο λέω έχεις την ηλικία του πατέρα μου και ούτε στις πιο τρελές μου σκέψεις δεν μπορώ να βάλω στην θέση σου τον δικό μου ..
    Θα ήταν καλύτερο να προσέχουμε τις εκφράσεις που χρησιμοποιούμε σε ένα φόρουμ που έχει άμεση σχέση με ψυχικά ασθενείς!!!!
    Η έκφραση που χρησιμοποιείς είναι τουλάχιστον προσβλητική για αυτά τα άτομα. Ο όρος ψυχοπαθής χρησιμοποιείται ρατσιστικά κ έχει αντικατασταθεί απο άλλους που περιγράφουν καλύτερα την διαταραχή.

    Όπως και ο όρος "βίζιτα" που χρησιμοποιείς παρακάτω.
    Να ενημέρωσω οτι πολλές γυναίκες κάνουν αυτή την δουλειά για να ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ αυτές και τα παιδιά τους. Ακόμα περισσότερες είναι θύματα trafficking και βρίσκονται υπο συνεχείς απειλές και βασανισμούς. Για να μπροούν να πηγαίνουν μαζί τους κάτι ματσομένοι 65αρηδες, οικογενειάρχες, και να το παίζουν άντρες. Η δυλειά που κάνουν δεν κάνει σε τίποτα εμένα ή εσένα ή οποιαδήποτε άλλη γυναίκα καλύτερη τους για να μιλάμε για αυτές τόσο υποτιμητικά.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    σοβαρά τώρα!?

    Προτείνω να περιορίσετε λίγο τις προβολάρες σας και αφήσετε για λίγο το ρόλο του δικαστή.
    Εφοσον διακρυνεις μια προβολη αντιλαμβανεσαι πολυ περισσοτερο οτι αποψεις σαν και τις δικες σου θα επρεπε να λειπουν ..

    Τωρα για ποια προβολη και ποιο δικαστη μιλας εσυ Αιολε που σε ενα ολοκληρο θεμα δικαζεις καθημερινα μια μεριδα ανθρωπων βαση μονο της καθαρα προσοπικης σου ιστοριας ?
    Στο σπιτι του κρεμασμενου αγαπητε δεν μιλανε για σχοινη και νομιζω να σκεφτεσαι πριν καθρεπτιζεις αποψεις σου ..

    Απλα ως γνωστο οταν ο αλλος αντιλαμβανεται οτι αυτο που ειπε δεν ειναι τελειως παραβατικο αντιδρα καπως ετσι αλλα δεν περιμενα και κατι διαφορετικο μετα το εν λογο ποστ ....

    Δεν εχω κατι αλλο να πω η αποψη μου για τον συγκεκριμενο θεμα ειναι αυτη και αν δεν αρεσει σε καποιους αντρες που θα σπευσουν να δικαιολογησουν μια τετοια αρρωστημενη αποψη μονο και μονο επειδη εφαγε πορτα απο μια αλλη γυναικα καλυτερα να δεχτουν οτι υπαρχουν και αλλοι τροποι να διαχειριστής μια ερωτικη απόρριψη ..

    Γιατι περαν ολων των αλλων για αυτο μιλαμε ..Πως αντιδρα ενας μεγαλος ανθρωπος σε ηλικια που ξαφνικα θυμηθηκε να επιβεβαιωση τον αντρισμο του και επειδη η πιτσιρικα δεν του εκανε τα κεφια , ειπε να την εκθεση ..
    Εχουμε καθε μετρο και ο παραλογισμος πολλων νομιζω ειναι εμφανεστατος ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @elisabet και ακόμα και να χρησιμοποιούμε αυτές τις εκφράσεις να θυμόμαστε τη σωστή ορθογραφία τους :P

    προηγουμένως που ρώτησες, και αν όλο αυτό είναι αλήθεια, στο δικό του μυαλό ίσως το εννοεί. Στην δικιά μας οπτική (που θεωρώ είναι πιο ξεκάθαρη) απλά έπαθε την πλάκα του που λέμε.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Δλδ αυτή την εμμονή δεν την παρωθεί το ερωτικό πάθος. Αν όχι τι την παρωθεί; έΧω την αίσθηση ότι έχεις κάπως εξιδανικευμένη άποψη για τον έρωτα.

    Δεν δικαιολογώ τις πράξεις του θεματοθέτη. Σέβομαι όμως το ότι αναγνωρίζει τις πράξεις αυτές και θέλει να ξεφύγει από αυτή την κατάσταση. Είναι τόσο δύσκολο να το δείτε αυτό; Γιατί τόση επιθετικότητα; Δεν ζητά τρόπους για να κερδίσει τη γκόμενα αλλά για να απαλλαχτεί από μία εμμονή.
    Έχεις δίκιο , εγώ παραδέχομαι πως ήμουν επιθετική με τον θεματοθέτη και με το που διάβασα το αρχικό του ποστ έγινα έξαλλη.
    Για το θράσσος του να περιγράφει με τόση κυνικότητα ότι έκανε μονταζ σε φωτογραφίες της και τις αναρτούσε στο διαδύκτιο, για το γεγονός ότι ήθελε να την ξεφτηλίσει και να την κάνει να απολυθεί...για το γεγονός ότι θεωρούσε οτι αφού την πληρώνει τελικά εκείνη δεν είχε δικαίωμα να θελήσει κάποιον άλλον και να τον αφήσει. Γιατί εκεί είναι το θέμα. Ο θεματοθέτης ενοχλείται και θίγεται ο εγωισμός του γιατί ενώ την πληρώνει εκείνη τον φτύνει. Και δεν μπορεί να το αντέξει αυτό.
    Λυπάμαι δεν μπορω να τον αντιμετωπίσω ως έναν δυστυχή ερωτευμένο που προσπαθεί να ξεκολλήσει απτον έρωτα του. Τον βλέπω σαν ένα απόλυτα χειριστικό άτομο που έκανε ο, τι μπορούσε για να ΑΝΑΓΚΑΣΕΙ την κοπέλα να τον συναντά για να τρέφει το εγω του.

    edit. Και να συμπληρώσω πως λυπάμαι που η κοπέλα δεν του έκανε καταγγελία.Αν την ήξερα θα της έδινα εγώ τα χρήματα να το κάνει. Για να δούμε την μαγκιά των παντρεμένων με τις ευτυχισμένες οικογένειες κατα τα άλλα που πάνε και γκομενίζουν δεξιά κι αριστερά και μετά το παίζουν κι αθώες περιστερές για να διατηρήσουν την έξωθεν καλή μαρτυρία.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Θα ήταν καλύτερο να προσέχουμε τις εκφράσεις που χρησιμοποιούμε σε ένα φόρουμ που έχει άμεση σχέση με ψυχικά ασθενείς!!!!
    Η έκφραση που χρησιμοποιείς είναι τουλάχιστον προσβλητική για αυτά τα άτομα. Ο όρος ψυχοπαθής χρησιμοποιείται ρατσιστικά κ έχει αντικατασταθεί απο άλλους που περιγράφουν καλύτερα την διαταραχή.

    Όπως και ο όρος "βίζιτα" που χρησιμοποιείς παρακάτω.
    Να ενημέρωσω οτι πολλές γυναίκες κάνουν αυτή την δουλειά για να ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ αυτές και τα παιδιά τους. Ακόμα περισσότερες είναι θύματα trafficking και βρίσκονται υπο συνεχείς απειλές και βασανισμούς. Για να μπροούν να πηγαίνουν μαζί τους κάτι ματσομένοι 65αρηδες, οικογενειάρχες, και να το παίζουν άντρες. Η δυλειά που κάνουν δεν κάνει σε τίποτα εμένα ή εσένα ή οποιαδήποτε άλλη γυναίκα καλύτερη τους για να μιλάμε για αυτές τόσο υποτιμητικά.
    Ελισαβετ εγω λεω να επικεντωθεις στο θεμα και να σταματησεις τις διορθωσεις .
    Μιλαω καθαρα για μια μεριδα ανθρωπου ..
    Ο ορος ειναι αυτος που τον καθρεπτιζει και δεν καταλαβαινω προς τι παλι ολο αυτο ..
    Με εχεις κουρασει απιστευετα ειλικρινα στο λεω ..

    Εδω αναφερθηκε ο ορος π@τ@ν@ και δεν σε πειραξε ..

    Σε παρακαλω πολυ επικεντωσου στο θεμα και ολα τα αλλα ειναι απλα μια ακομη ευκαιρια να παρουσιασεις καθαρα την δικη σου αποψη που εδω και καιρο δειχνει οτι υπαρχει θεμα ..

    Αλλωστε τον ξερετε τον δρομο ,μια ακυρη αναφορα απο ενα καινουργιο υπευθυνο του φορου η οποια θα ερειε να ακυρωθει απο καποιον αλλον διαχειριστη..

    Λυπαμαι Ελισαβετ αλλα ειναι για γελεια πλεον ολα αυτα και αμφιβάλω αν μιλαω με ενηλικες γυναικες ή παιδακι ..


    Δεν προσέβαλα κανενα και μαλιστα το λεω ,ειναι αναφέρετο δικαιωμα τους ...αν εσυ θελεις επιλεκτικα να το κανεις απλα καντω αλλα να ξερεις εσυ εκτιθεσαι πλεον ..
    Παρελειψες να δεις οτι εγω θα την στηριζα μεσα σε ολο τον παραλογισμο σου ...εσκεμενα φανατζομαι ...
    Καλο ειναι επιτελους σε ενα θεμα να επικεντρωνομαστε στον θεματοθετη και να μην βρισκουμε ευκαιρια ο καθενας να βγαζει τα απωθημενα του που πραγματικα δεν ξερω πλεον τι στο καλο κουβαλαει μεσα του για να αντιδρα ετσι ..
    Λυπαμαι για λογαριασμος σας οσο επιθετικοι να ειστε μαζι μου γιατι πολυ απλα καθρεπτιζεται συνπεριφορες της πραγματικης σας ζωης ...

    Τα λογια απο εδω και περα ,ειδικα μετα το σημερινο παλι , ειναι περιτα , ελευθερα αλλα μονοι σας πλεον ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ελισαβετ εγω λεω να επικεντωθεις στο θεμα και να σταματησεις τις διορθωσεις .
    Μιλαω καθαρα για μια μεριδα ανθρωπου ..
    Ο ορος ειναι αυτος που τον καθρεπτιζει και δεν καταλαβαινω προς τι παλι ολο αυτο ..
    Με εχεις κουρασει απιστευετα ειλικρινα στο λεω ..

    Εδω αναφερθηκε ο ορος π@τ@ν@ και δεν σε πειραξε ..

    Σε παρακαλω πολυ επικεντωσου στο θεμα και ολα τα αλλα ειναι απλα μια ακομη ευκαιρια να παρουσιασεις καθαρα την δικη σου αποψη που εδω και καιρο δειχνει οτι υπαρχει θεμα ..

    Αλλωστε τον ξερετε τον δρομο ,μια ακυρη αναφορα απο ενα καινουργιο υπευθυνο του φορου η οποια θα ερειε να ακυρωθει απο καποιον αλλον διαχειριστη..

    Λυπαμαι Ελισαβετ αλλα ειναι για γελεια πλεον ολα αυτα και αμφιβάλω αν μιλαω με ενηλικες γυναικες οι παιδακι ..


    Δεν προσέβαλα κανενα και μαλιστα το λεω ,ειναι αναφέρετο δικαιωμα τους ...αν εσυ θελεις επιλεκτικα να το κανεις απλα καντω αλλα να ξερεις εσυ εκτιθεσαι πλεον ..
    σα να λέμε...μισή μερίδα?
    δεν καταλαβαίνω τι λες συγγνώμη ...αλλά όταν βλέπω ρατσιστικά και υποτιμητικά σχόλια για συγκεκριμένες ομάδες ανθρώπων θα απαντώ και θα κάνω κι αναφορές.
    Και τα δικά σου ήταν πολύ υποτιμητικά. Και για τους ψυχικά ασθενείς και για την κοπέλα που μέχρι το προηγουμενο σχόλιο την έλεγες "γκόμενα", "μια αντε μην την χαρακτηρίσω" και "βίζιτα" και τώρα πάλι κωλοτούμπα.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    σα να λέμε...μισή μερίδα?
    δεν καταλαβαίνω τι λες συγγνώμη ...αλλά όταν βλέπω ρατσιστικά και υποτιμητικά σχόλια για συγκεκριμένες ομάδες ανθρώπων θα απαντώ και θα κάνω κι αναφορές.
    Και τα δικά σου ήταν πολύ υποτιμητικά. Και για τους ψυχικά ασθενείς και για την κοπέλα που μέχρι το προηγουμενο σχόλιο την έλεγες "γκόμενα", "μια αντε μην την χαρακτηρίσω" και "βίζιτα" και τώρα πάλι κωλοτούμπα.
    Ξερεις κατι Ελισαβετ το να παριστανει καποιος οτι δεν καταλαβαινει ειναι πολυ καλο παιχνιδακι .
    Κανε οτι θελεις ειλικρινα με αφηνει αδιαφορει καθε σου ενεργεια .
    Αν εσυ θελεις να ασχολεισαι ΜΟΝΟ μαζι μου φανερα πλεον δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο ..

    Η διαχειρηση εχει αντιληψη και το εδειξε εμπρακτα με την αρση της ποινης που εκανε.
    Ειναι γελοιο πλεον να απειλεις καθε φορα θαρρείς και ειμαστε στο δημοτικο και θα με πας στον διευεθυντη,οχι μονο εμενα αλλα γενικα ...Μεγαλωσε επιτελους και ασχολησου και με κατι αλλο .

    Καλη συνεχεια!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Λυπάμαι δεν μπορω να τον αντιμετωπίσω ως έναν δυστυχή ερωτευμένο που προσπαθεί να ξεκολλήσει απτον έρωτα του.
    Αν επρόκειτο για έναν εξαρτημένο ναρκομανή που τα έκανε όλα αυτά για να εξασφαλίσει τη δόση του, θα έδειχνες μεγαλύτερη κατανόηση;

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αληθεια;;;;
    το να ειναι καποια *******, δεν ειναι παρανομο.

    εξαρτάται από το εαν αποδίδει ΦΠΑ

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Όταν αναφέρθηκα στην έννοια της ηθικολογίας δεν είχα εσένα στο μυαλό μου.

    Εγώ σαφώς και δεν ηθικολογώ. Εστιάζω στο θέμα του θεματοθέτη που εσύ υποτιμητικά αποκαλείς "παπού". Και το ποιο σημαντικό: δεν ασκώ κριτική όπως εσείς. Σας θυμίζω ότι βρίσκεστε σε φόρουμ αυτοβοήθειας.
    η βοηθεια που προσφερουμε σε εναν εγκληματια, ειναι να του θυμισουμε οτι παρανομει, οχι να του χαιδεψουμε τα αυτια και να του πουμε να βρει αλλες να εκβιαζει...
    δεν εξρω πως ειναισ το μυαλο σου η εννοια της "βοηθειας" για ανθρωπους που εγκληματουν σε βαρος αδυναμων ομαδων...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    εξαρτάται από το εαν αποδίδει ΦΠΑ
    θεωρεις αποδεκτο να απαντας με εξυπναδες για το αν παρανομει ενας που δεν κοβει αποδειξεις σε συγκριση με καποιον που του ασκει τρομοκρατια, βγαζει τα προσωπικα του δεδομενα στην φορα, αλλα αληθινα και αλλα πλαστα και τον εκβιαζει να δεχτει τις σεξουαλικες του ορεξεις;
    νομιζω πως πρεπει να το ξανασκεφτεις.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Αν επρόκειτο για έναν εξαρτημένο ναρκομανή που τα έκανε όλα αυτά για να εξασφαλίσει τη δόση του, θα έδειχνες μεγαλύτερη κατανόηση;
    ποια ολα αυτααα;;;;;; να εκβιαζει και να δημοσιευει σεξουαλικες πραξεις καποιου που δεν του φταιει σε τιποτε;;;;;
    διαβαζεις τι γραφεις;
    γιατι να δειξεις κατανοηση;;;
    καμια κατανοηση! στα μπουντρουμια, ειλικρινα...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η βοηθεια που προσφερουμε σε εναν εγκληματια, ειναι να του θυμισουμε οτι παρανομει, οχι να του χαιδεψουμε τα αυτια και να του πουμε να βρει αλλες να εκβιαζει...
    δεν εξρω πως ειναισ το μυαλο σου η εννοια της "βοηθειας" για ανθρωπους που εγκληματουν σε βαρος αδυναμων ομαδων...
    To ότι οναμάζεις "εγγληματία" ένα μέλλος του φόρουμ φαντάζομαι ότι προσβάλει τους όρους χρήσης. Με άλλα λόγια σηκώνει ποινή.

    Είπα εγώ στο μέλος να βρεί άλλες να εκβιάζει;!!! Διάβαζε καλύτερα τι γράφω ή τουλάχιστον μην μου αποδίδεις εσκεμμένα λέξεις που δεν είπα.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    θεωρεις αποδεκτο να απαντας με εξυπναδες για το αν παρανομει ενας που δεν κοβει αποδειξεις σε συγκριση με καποιον που του ασκει τρομοκρατια, βγαζει τα προσωπικα του δεδομενα στην φορα, αλλα αληθινα και αλλα πλαστα και τον εκβιαζει να δεχτει τις σεξουαλικες του ορεξεις;
    νομιζω πως πρεπει να το ξανασκεφτεις.
    Θα πρότεινα να ξανασκεφτείς εσύ τι γράφεις, καθώς εγώ δεν έκανα κάποιο σύγκριση. Επίσης σε ποιο σημείο εγώ μίλησα για έκδοση απόδειξης...και μάλιστα έκανα και σύγκριση!!!δλδ έλεος!

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Παντρεμένος με σχέση
    By Adagio in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 28
    Last Post: 17-06-2021, 09:10
  2. βοηθεια...εξαρτημενος απ την ηρωινη.
    By olia7 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 123
    Last Post: 15-04-2016, 15:13
  3. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 06:26
  4. η κοπελα μου αλλα λεει και αλλα κανει..και αλλα ενοει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 21-06-2013, 01:24
  5. μου ειπε πως ηταν παντρεμενος!
    By eva-sunstar in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 28-01-2011, 21:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •