65 χρονών Παντρεμένος αλλά εξαρτημένος με νεότερη Βουλγάρα S.O.S - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 171
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ποια ολα αυτααα;;;;;; να εκβιαζει και να δημοσιευει σεξουαλικες πραξεις καποιου που δεν του φταιει σε τιποτε;;;;;
    διαβαζεις τι γραφεις;
    γιατι να δειξεις κατανοηση;;;
    καμια κατανοηση! στα μπουντρουμια, ειλικρινα...
    Φαίνεται ότι δεν έχεις ιδέα για του που μπορεί να φτάσει κάποιος εξαρτημένος προκειμένου να εξασφαλίσει τη δόση του. Στα μπουντρούμια όλοι λοιπόν!!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Αν επρόκειτο για έναν εξαρτημένο ναρκομανή που τα έκανε όλα αυτά για να εξασφαλίσει τη δόση του, θα έδειχνες μεγαλύτερη κατανόηση;
    Τον βάζεις στην ίδια κατηγορία με έναν εξαρτημένο ναρκωμανή; γιατι εσυ πριν μιλησες για ερωτα κ οτι δεν πρεπει να ερωτευεται πουτανες.
    Θεωρείς οτι το προβλημα του συγκεκριμένου ανθρωπου είναι το ειδος των γυναικων που ερωτευεται ή ο ίδιος και η αντιληψη που εχει για τις γυναικες;

    Κ επειδη με ρωτας οχι δεν θα εδειχνα κατανοηση ουτε σε εναν εξαρτημενο ναρκωμανη αν εκανε αυτα που εκανε ο θεματοθετης εδω. Θα του λεγα να παει για απεξαρτηση γιατι θα αναγνωριζα οτι το προβλημα ειναι στον ιδιο και οχι στους γυρω του και στην καθε γυναικα που τυχαινει να βρεθει στον δρομο του.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ξερεις κατι Ελισαβετ το να παριστανει καποιος οτι δεν καταλαβαινει ειναι πολυ καλο παιχνιδακι .
    Κανε οτι θελεις ειλικρινα με αφηνει αδιαφορει καθε σου ενεργεια .
    Αν εσυ θελεις να ασχολεισαι ΜΟΝΟ μαζι μου φανερα πλεον δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο ..

    Η διαχειρηση εχει αντιληψη και το εδειξε εμπρακτα με την αρση της ποινης που εκανε.
    Ειναι γελοιο πλεον να απειλεις καθε φορα θαρρείς και ειμαστε στο δημοτικο και θα με πας στον διευεθυντη,οχι μονο εμενα αλλα γενικα ...Μεγαλωσε επιτελους και ασχολησου και με κατι αλλο .

    Καλη συνεχεια!
    Καμιά απειλή. Το λέω και ισχύει για όλους....όταν βλέπω κάτι που θεωρω ρατσιστικό ή υποτιμητικό ή προσβλητικό για άλλους κάνω αναφορά ώστε να κρίνει η διαχείρηση αν πρέπει να υπάρχει εδώ ή όχι. Και στην δικη σου περιπτωση εχει κρινει παμπολες φορές και γιαυτό σου διαγράφει σχόλια.

    ¨Ειχες φαει και ποινη??? α αυτό δεν το ξερα, δεν παρακολουθώ τοσο στενα το φορουμ ούτε τι κανεις οσο κι αν πιστευεις πως ο κοσμος γυρνα γυρω σου.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    To ότι οναμάζεις "εγγληματία" ένα μέλλος του φόρουμ φαντάζομαι ότι προσβάλει τους όρους χρήσης. Με άλλα λόγια σηκώνει ποινή.

    Είπα εγώ στο μέλος να βρεί άλλες να εκβιάζει;!!! Διάβαζε καλύτερα τι γράφω ή τουλάχιστον μην μου αποδίδεις εσκεμμένα λέξεις που δεν είπα.
    Κάτσε βρε συ τωρα γιατι πραγματικά δεν σε καταλαβαινω.
    Αν εγω ερθω εδω και περιγραψω πως σκότωσα καποιον...δεν θα ειμαι εγκληματιας γιατι είμαι μέλος του φορουμ κ αν με πειτε θα παραβιάζετε τους κανόνες ?
    Στο πρωτο του σχολιο που του απαντησα, δεν ειχε γραψει καν πως εχει κατεβασει ολα αυτα που ανεβαζε για την κοπελα και περιέγραφε πως το προβλημα του ειναι πως τον πειραζει που του λεει ψεματα και παει και συναντά άλλον και πως του λεει πως την παρενοχλεί επειδη την παρακολουθεί!!!! Τι επρεπε να του πουμε δηλαδη;;;

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Φαίνεται ότι δεν έχεις ιδέα για του που μπορεί να φτάσει κάποιος εξαρτημένος προκειμένου να εξασφαλίσει τη δόση του. Στα μπουντρούμια όλοι λοιπόν!!!
    μα το ξερω οτι μπορει να φτασει πολυ μακρια.. και πολυ εγκληματικα... αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να "κατανοησω". τι να κατανοησω; οτι θα καταστρεψει εναν αθωο για να παρει την δοση του;
    ΣΤΑ ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΜΙΑ!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Αν επρόκειτο για έναν εξαρτημένο ναρκομανή που τα έκανε όλα αυτά για να εξασφαλίσει τη δόση του, θα έδειχνες μεγαλύτερη κατανόηση;
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    εξαρτάται από το εαν αποδίδει ΦΠΑ
    Πιστευεις με ολη αυτη την συσχέτιση θα καλυφθει μια ακρως παραβατικη πραξη ?
    Νομιζω δεν εχεις καταλαβει για αλλη μια φορα γιατι εκφαρζεις αποψη και συνεχιζεις να δειχνεις υποστήριξη σε εναν αντρα που προσβαλει με τον χειροτερο τροπο μια γυναικα μονο και μονο γιατι θελει να ικανοιποιει αρρωστημενες ορεξεις του και δεν βρισκει πλεον προσφορο εδαφος να το κανει ....

    Αντι λοιπον εδω μεσα να μιλαμε για τις ποινες που κρίνονται μονο απο μια λεξη ,να δουμε λιγακι τι ποινες πρεπει να αρχισουν να πεφτουν σε ανθρωπους που πλεον εμμονικα υποστηριζουν παραβατικες συμπεριφορες και δικαιολογουν ή παροτρυνουν ανθρωπους να τις συνεχιζουν ?

    Η νοσηροτητα στο μεγαλείο της και σε αυτο το θεμα ,πραγματικα..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ξερεις κατι Ελισαβετ το να παριστανει καποιος οτι δεν καταλαβαινει ειναι πολυ καλο παιχνιδακι .
    Κανε οτι θελεις ειλικρινα με αφηνει αδιαφορει καθε σου ενεργεια .
    Αν εσυ θελεις να ασχολεισαι ΜΟΝΟ μαζι μου φανερα πλεον δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο ..

    Η διαχειρηση εχει αντιληψη και το εδειξε εμπρακτα με την αρση της ποινης που εκανε.
    Ειναι γελοιο πλεον να απειλεις καθε φορα θαρρείς και ειμαστε στο δημοτικο και θα με πας στον διευεθυντη,οχι μονο εμενα αλλα γενικα ...Μεγαλωσε επιτελους και ασχολησου και με κατι αλλο .

    Καλη συνεχεια!
    μαλλον εννοεις οτι η διαχειριση σου ειχε βαλει και ποινη για καποια απο τις συνεχεις παραβιασεις σου, που τωρα δεν την βλεπεις.
    η διαχειριση ΔΕΝ κανει αρση ποινων....
    επομενως , αδικως φαντασιωνεσαι οτι η διαχειριση μετανιωσε για τα σβησιματα στις παραβιασεις σου και για τις ποινες.
    απλα, οι ποινες, οταν περασει καποιος καιρος, σβηνονται αυτοματα, απο μονες τους.
    αυτο προφανως συνεβη, και οχι η συμπαθεια της διαχειρισης προς τα... γραπτα σου.

    εαν βεβαια τα καταφερεις να μαζεψεις αρκετες ποινες, προτου σβηστουν οι παλιες, τρως αυτοματα παλι, μπαν. χωρις να σημαινει οτι καποιος διαχειριστης, σε μισει..

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μαλλον εννοεις οτι η διαχειριση σου ειχε βαλει και ποινη για καποια απο τις συνεχεις παραβιασεις σου, που τωρα δεν την βλεπεις.
    η διαχειριση ΔΕΝ κανει αρση ποινων....
    επομενως , αδικως φαντασιωνεσαι οτι η διαχειριση μετανιωσε για τα σβησιματα στις παραβιασεις σου και για τις ποινες.
    απλα, οι ποινες, οταν περασει καποιος καιρος, σβηνονται αυτοματα, απο μονες τους.
    αυτο προφανως συνεβη, και οχι η συμπαθεια της διαχειρισης προς τα... γραπτα σου.

    εαν βεβαια τα καταφερεις να μαζεψεις αρκετες ποινες, προτου σβηστουν οι παλιες, τρως αυτοματα παλι, μπαν. χωρις να σημαινει οτι καποιος διαχειριστης, σε μισει..
    Θα στο εστελνα σε προσωπικό μηνυμα για το δεις μονο και μονο και για να αποδειξω για μια ακομα φορα οτι καποιοι αλλοι φαντασιωνονται εδω μεσα αν φυσικα με ενδιέφερε αλλη μια οχι τοσο αντικειμενικη σου αποψη ..


    Λεω κατι δημοσια το οποιο μπορει να το διαψεύσει η διαχειρηση και ερχεσαι και γραφεις αυτο ?
    Ενταξει τι αλλο να πω πλεον ,μερικοι πραγματικα στην προσπαθεια σας να το παίξετε εξυπνοι ,εκτίθεστε ανεπανόρθωτα δυστηχως ..

    Τιποτε αλλο τα λογια ειναι περιττα πλεον και μου το ενισχυεται ολο αυτο για ακομη μια φορα .

    Ναι λοιπον υπαρχει ανακληση ποινης,υπαρχει αυτη την στιγμη ακομα γραμμένη και στο ιστορικο μου , γιατι πολυ απλα δεν υπηρχε λογος να επιβληθει και ηταν καθαρα μια πραξη απο μαλλον ενα καινουργιο μελος διαχειρησης που δεν γνωριζει πολυ καλα τους κανονες ή ειναι πολυ επιλεκτηκη πλεον στο να μοιραζει τετοιες ποινες γιατι αν ισχυει κατι τετοιο θα επρεπε να σβηστουν τα περισσοτερα μηνυματα που ειναι ηδη αναρτημένα και πολλα παλια και καινουργια μελη θα επρεπε να μπαναριστουν με τοσα πολλα που υπαρχουν πλεον ..
    Απλη λογικη σε ολο αυτο και τιποτε παραπανω..
    Λαθοι γινονται το θεμα ειναι οτι ευτυχως υπαρχει το σθενος να αναγνωριζονατι απο αυτους που δεν τα κανουν εσκεμενα μαλλον ...

    Οσο για τα υπολοιπα τα γνωριζω παρα πολυ καλα πλεον, ποτε ενα μελος τρωει μπαν ή τροποιοιειται το μηνυμα του χωρις να υπαρχει κανενα ιστορικο .
    Αυτα να τα λες σε καποιο νεο μελος που μαλλον δεν ξερει τι γινεται εδω μεσα και δεν ξερει και με ποιο σκοπο λεγονται ..

    Σε ευχαριστω παντως για την ενημερωση αλλα για ακομη μια φορα ηταν λαθος .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    δεν ξερω τι εννοεις με την "ανακληση ποινης" βρε ντιντη, ελπιζω να μας διαφωτισει ο αεον...
    αυτο που βλεπω εγω, ειναι οτι τα διαγραμμενα μηνυματα σου ειναι ολα στην θεση τους και μαλιστα αυξηθηκαν κι αλλο...

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ξερω τι εννοεις με την "ανακληση ποινης" βρε ντιντη, ελπιζω να μας διαφωτισει ο αεον...
    αυτο που βλεπω εγω, ειναι οτι τα διαγραμμενα μηνυματα σου ειναι ολα στην θεση τους και μαλιστα αυξηθηκαν κι αλλο...
    Τι να κανω βρε καλη μου που εχω ενα μελος που με περιμενει στην γωνια και πιανεται απο λεξεις για να κανει αναφορα ..
    Το γεγονος αυτο που βλεπεις ειναι τρανή αποδειξη οτι δεν μετραω τα λογια μου ουτε κρυβομαι πισω απο τις δηθεν ευγενειες με τον φοβο μια ποινης ...
    Αλοιμονο ενηλικες ειμαστε και εχουμε ελευθερια λογου .Δεν το ηξερα καθε φορα που καπιος φαντασιοπλικτος οραματιζεται πραγματα οπως τωρα να μην λεω την αποψη μου αν και πλεον επιλεκτικα δεν απανταω ,αλλα ειπαμε η φαντασια ορισμενων πρεπει καποια στιγμη να σταματησει ..

    Μετα πεταμε ενα δεν ξερω για να καλυψουμε την ασχετοσυνη μας ..
    Η λεξη ειναι μια εκτος αν παλι εχετε δικες σας ερμηνειες γιατι παιζει τελευταια και αυτο εδω μεσα με τα τοσα ιντερνετικα πτυχία που πλασάρονται

    Αλλωστε το επιπεδο αυτων τον ατομων φαινεται , μην ξεχνας καλη μου τα εκατονταδες δικα σου πρασινισμενα μηνυματα χρονων εδω μεσα ..
    Ειλικρινα γελαω ρε συ που λες κατι τετοιο ...ποσο καθρεπτισμα και αποποίηση ευθυνων ..

    Αντε και επειδη παλι το θεμα πηγε στις εμμονες σας πιστευω τουλαχιστον ο Αεον να πει οτι υπαρχει ποινη σε εμενα που γραφει ακριβως αυτο που λεω εφοσον δεν υπαρχει η δικη μου δυνατοτητα να το δημοσιοποιησω αν και υπαρχει και σε σκριν σοτ ...
    Οχι για εσενα στο ξαναπα ,αλλα για αυτο που θες να πλασάρεις για εμενα αλλα δεν σου βγαινει ...
    Τωρα γιατι εγινε κατι τετοιο μαλλον ειναι προφανες και λυθηκε το θεμα ..

    Αντε παμε παρακατω ομως ,χασαμε την μπαλα με τα παιδικα σχόλια και τις αποψεις παλι ..
    Δεν θα μπω αλλο στην διαδικασια να δικαιολογώ φαντασιες και έμμονες κουραστικα και κάντε κατι αλλο απο το να δημιουργειται συνεχεια θεμα με απειλες,το ξαναλεω ουτε παιδικος σταθμος ρε σεις ,ηρεμηστε καποια στιγμη ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Τι να κανω βρε καλη μου που εχω ενα μελος που με περιμενει στην γωνια και πιανεται απο λεξεις για να κανει αναφορα ..
    Το γεγονος αυτο που βλεπεις ειναι τρανή αποδειξη οτι δεν μετραω τα λογια μου ουτε κρυβομαι πισω απο τις δηθεν ευγενειες με τον φοβο μια ποινης ...
    Αλοιμονο ενηλικες ειμαστε και εχουμε ελευθερια λογου .Δεν το ηξερα καθε φορα που καπιος φαντασιοπλικτος οραματιζεται πραγματα οπως τωρα να μην λεω την αποψη μου αν και πλεον επιλεκτικα δεν απανταω ,αλλα ειπαμε η φαντασια ορισμενων πρεπει καποια στιγμη να σταματησει ..

    Μετα πεταμε ενα δεν ξερω για να καλυψουμε την ασχετοσυνη μας ..
    Η λεξη ειναι μια εκτος αν παλι εχετε δικες σας ερμηνειες γιατι παιζει τελευταια και αυτο εδω μεσα με τα τοσα ιντερνετικα πτυχία που πλασάρονται

    Αλλωστε το επιπεδο αυτων τον ατομων φαινεται , μην ξεχνας καλη μου τα εκατονταδες δικα σου πρασινισμενα μηνυματα χρονων εδω μεσα ..
    Ειλικρινα γελαω ρε συ που λες κατι τετοιο ...ποσο καθρεπτισμα και αποποίηση ευθυνων ..

    Αντε και επειδη παλι το θεμα πηγε στις εμμονες σας πιστευω τουλαχιστον ο Αεον να πει οτι υπαρχει ποινη σε εμενα που γραφει ακριβως αυτο που λεω εφοσον δεν υπαρχει η δικη μου δυνατοτητα να το δημοσιοποιησω αν και υπαρχει και σε σκριν σοτ ...
    Οχι για εσενα στο ξαναπα ,αλλα για αυτο που θες να πλασάρεις για εμενα αλλα δεν σου βγαινει ...
    Τωρα γιατι εγινε κατι τετοιο μαλλον ειναι προφανες και λυθηκε το θεμα ..

    Αντε παμε παρακατω ομως ,χασαμε την μπαλα με τα παιδικα σχόλια και τις αποψεις παλι ..
    Δεν θα μπω αλλο στην διαδικασια να δικαιολογώ φαντασιες και έμμονες κουραστικα και κάντε κατι αλλο απο το να δημιουργειται συνεχεια θεμα με απειλες,το ξαναλεω ουτε παιδικος σταθμος ρε σεις ,ηρεμηστε καποια στιγμη ...
    οι αναφορες που γινονται ειναι εκατονταδες.
    δεν αρκει να φας μια αναφορα για να σου σβησουν τα μηνυματα. πρεπει να εχεις κανει παραβιασεις...


    φασκεις κι αντιφασκεις ως συνηθως.
    μια μας λες οτι δεν μετρας τα λογια σου κι ας φας ποινες, μια μας λες οτι η διαχειριση αναγνωρισε το δικιο σου και εδειξε την υψηλη της αντιληψη, σβηνοντας καποια ποινη σου.
    αποφασισε, σε απασχολουν η δεν σε απασχολουν οι ποινες;

    οι λεξεις ειναι πολλες, δεν ειναι μια, μονο που εσυ δεν ξερεις τις ερμηνειες τους και τις χρησιμοποιεις ανακατα, ανορθογραφα και με λαθος χρηση και πραγματικα ψαχνουμε καθε φορα να καταλαβουμε τι μπορει να θελεις να μας πεις. και γραφεις και κατεβατα, ολα ακαταληπτα. καλυτερα να γραφεις πιο συντομα, με πιο απλες λεξεις, που να ξερεις ομως το νοημα τους, γιατι πραγματικα δεν βγαινει ακρη, ρε συ..

    τα ιντερνετικα πτυχια, αναγνωριζονται πολυ ευκολα. τα επικαλουνται, αυτοι που δεν ξερουν να γραψουν και να μιλησουν καν, καλη ωρα...
    τα αληθινα, εχουν την σφραγιδα κανονικων πανεπιστημιων...

    εγω δεν διαμαρτυρηθηκα ποτε για πρασινισμενα μηνυματα μου, γιατι ξερω τι λεω και πότε και δεν μετανιωνω, ουτε περιμενω επιβραβευση απο την διαχειριση.
    εσυ τα ανεφερες και μας ειπες οτι δικαιωθηκες (!!!!).
    παρ ολα αυτα, αν τα δεις αναλογικα με τον ογκο των μηνυματων και των ετων, οι δικες σου παραβιασεις ενος μηνα, ειναι οσες οι δικες μου 10 χρονων...

    δεν χρειαζεται να πλασαρει κανεις τιποτε για εσενα, ουτε κανεις προσπαθει.
    πλασαρεις μονη σου ξεκαθαρα την κατασταση σου, κι οσοι εχουν ματια και στοιχειωδη αντιληψη, την εχουν δει...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Όταν αναφέρθηκα στην έννοια της ηθικολογίας δεν είχα εσένα στο μυαλό μου.

    Εγώ σαφώς και δεν ηθικολογώ. Εστιάζω στο θέμα του θεματοθέτη που εσύ υποτιμητικά αποκαλείς "παπού"...
    δεν τον αποκαλω παππου, υποτιμητικα, κυριολεκτικα τον αποκαλω.
    ειπε οτι εχει 3 παιδια κοντα στα 40ετη. ε, δεν θα χει 2-3 εγγονια; θα χει...

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Τι να κανω βρε καλη μου που εχω ενα μελος που με περιμενει στην γωνια και πιανεται απο λεξεις για να κανει αναφορα ..
    Το γεγονος αυτο που βλεπεις ειναι τρανή αποδειξη οτι δεν μετραω τα λογια μου ουτε κρυβομαι πισω απο τις δηθεν ευγενειες με τον φοβο μια ποινης ...
    Αλοιμονο ενηλικες ειμαστε και εχουμε ελευθερια λογου .Δεν το ηξερα καθε φορα που καπιος φαντασιοπλικτος οραματιζεται πραγματα οπως τωρα να μην λεω την αποψη μου αν και πλεον επιλεκτικα δεν απανταω ,αλλα ειπαμε η φαντασια ορισμενων πρεπει καποια στιγμη να σταματησει ..

    Μετα πεταμε ενα δεν ξερω για να καλυψουμε την ασχετοσυνη μας ..
    Η λεξη ειναι μια εκτος αν παλι εχετε δικες σας ερμηνειες γιατι παιζει τελευταια και αυτο εδω μεσα με τα τοσα ιντερνετικα πτυχία που πλασάρονται

    Αλλωστε το επιπεδο αυτων τον ατομων φαινεται , μην ξεχνας καλη μου τα εκατονταδες δικα σου πρασινισμενα μηνυματα χρονων εδω μεσα ..
    Ειλικρινα γελαω ρε συ που λες κατι τετοιο ...ποσο καθρεπτισμα και αποποίηση ευθυνων ..

    Αντε και επειδη παλι το θεμα πηγε στις εμμονες σας πιστευω τουλαχιστον ο Αεον να πει οτι υπαρχει ποινη σε εμενα που γραφει ακριβως αυτο που λεω εφοσον δεν υπαρχει η δικη μου δυνατοτητα να το δημοσιοποιησω αν και υπαρχει και σε σκριν σοτ ...
    Οχι για εσενα στο ξαναπα ,αλλα για αυτο που θες να πλασάρεις για εμενα αλλα δεν σου βγαινει ...
    Τωρα γιατι εγινε κατι τετοιο μαλλον ειναι προφανες και λυθηκε το θεμα ..

    Αντε παμε παρακατω ομως ,χασαμε την μπαλα με τα παιδικα σχόλια και τις αποψεις παλι ..
    Δεν θα μπω αλλο στην διαδικασια να δικαιολογώ φαντασιες και έμμονες κουραστικα και κάντε κατι αλλο απο το να δημιουργειται συνεχεια θεμα με απειλες,το ξαναλεω ουτε παιδικος σταθμος ρε σεις ,ηρεμηστε καποια στιγμη ...
    Γιατί δημιουργείς κλίμα και μιλάς συνέχεια για απειλές; Ποιος σε απειλεί;
    Το φόρουμ έχει συγκεκριμένους κανόνες τους οποιούς συνεχώς παραβιάζεις και γιαυτο σου σβήνονται μνμ. Δεν είναι απειλή να λέει κάποιος πως κάνει αναφορά σε ένα μνμ επειδή το βρίσκει ρατσιστικό. Ετσι λειτουργούν τα φόρουμ, με κανόνες. Δεν σου φταίει κανείς αν εσύ συνεχώς τους παραβιάζεις. Εδώ κολλάει η παραβατική συμπεριφορά που την λες συνέχεια στους άλλους.

    Ούτε έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου για να σε κυνηγάω. Ούτε την μάνα μου σκότωσες ούτε τον γκόμενο μου έφαγες.
    Εσύ ήρθες στα πμ κ μου είπες ότι είσαι η ντιντι (παραβλέπω που διατυμπάνιζεις συνεχώς ότι τα χεις κλειστά, σε μένα μια χαρά εστειλες), έκατσα άκουσα την ιστορία που είπες για τις κόντρες σου κ τα υπόλοιπα εδώ μέσα αλλά αν νόμιζες οτι με αυτό τον τρόπο θα μπορούσες να με χρησιμοποιήσεις για τους δικούς σου σκοπούς κ να σε υποστηρίζω όταν είσαι φάουλ , σε γελάσανε.

    Επίσης αν αυτό που λες για την ανάκληση ποινής ισχύει,επειδή το θεωρώ σοβαρό, περιμένω απτον Αεον να μας εξηγήσει εδώ δημόσια τι ακριβώς έγινε. Γιατί εγώ ιδέα για τις ποινές δεν έχω, δεν έχω φάει ποτέ ποινη, αλλά αν είναι να μπαίνει αυτόματα ποινή σε κάποιον λόγω παραβιάσεων και μετά κάποιος να την σβήνει, και αυτό να το θεωρείς έγκριση των γραπτών σου, με ενδιαφέρει πολύ να μάθω τον λόγο.

  14. #44
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Να διαγράψω μηνύματα... να μην διαγράψω... ιδού η απορία!
    Θερμή παράκληση, να επιστρέψουμε στο θέμα, παραμερίζοντας τις συγκρούσεις που βλέπω να τις μεταφέρουμε εδώ και καιρό, από θέμα σε θέμα, με κάθε αφορμή.

    Σε ότι αφορά στις ποινές, αυτές έχουν μια αυτοματοποιημένη ημερομηνία λήξης, γι αυτο για παράδειγμα βλέπουμε κάποιους πρώην αποκλεισμένους να επιστρέφουν μερικούς μήνες αργότερα.

    Ανάλογα με το είδος της ποινής, η χρονική διάρκεια της ποινής είναι διαφορετική,
    πχ για απλές παραβιάσεις όρων χρήσης είναι 30 ημέρες
    για υβριστικά μηνύματα νομίζω είναι 60 ημέρες
    για παραβίαση προσωπικών δεδομένων 90 ημέρες ή ίσως χωρίς ημερομηνία λήξης (δεν θυμάμαι καλά)
    κ.ο.κ.
    μετά τη λήξη της χρονικής διάρκειας, παραμένει η ποινή ως ιστορικό, δεν προσμετράται όμως στο τρέχον άθροισμα.

    * τα σχόλια μου περί ποινών, τα αναφέρω με μια επιφύλαξη γιατί δεν θυμάμαι με ακρίβεις πως δουλεύει το σύστημα.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Για την ανάκληση δεν βλέπω αναφορά οπότε για να τελειώσει αυτή η κατάσταση γιατί όπως είπες το βλέπω όλο αυτό να μεταφέρεται ΠΑΛΙ σε άλλο θέμα μπορώ να δημοσιεύσω την δική μου Ανάκληση εφόσον δεν την επιβεβαιώνεις ή δεν μπορείς λόγο κανονισμών όπου εκεί κάνω πίσω ?

    Το θέμα δεν είναι μόνο να σβήνονται μηνύματα και αν θες καλυτερα σβηστα παρά να αιωρείται κάτι τέτοιο εφόσον δεν απαντήθηκε ξεκάθαρα και να γίνεται πάτημα για μια ενδεχόμενη επόμενη επίθεση ...

    Αλλιώς σε παρακαλώ από εδώ και πέρα αν ξαναγίνει αναφορά από τα εν λόγο μέλη το λέω και δημόσια να ισχύουν οι υπάρχουσες ποινές .


    Δεν μπορώ να αντικρούσω άλλο φαντασιώσεις μελών που εδώ και καιρό είναι καθαρά στοχευμένες ..
    Αυτό και το θέμα κλείνει από εμένα εδώ εφόσον μπαίνουν στην λίστα αγνοησεις γιατί αλλιώς δεν βλέπω να σταματάει όλη αυτή η επίθεση και οι συνεχείς απειλές ...

    Τουλάχιστον όμως η συγκεκριμένη διευκρινηση πρέπει να δωθεί για να λήξει το θέμα όπως πρέπει για να έχει και ο λόγος όλων μας πλέον μια βάση ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Παντρεμένος με σχέση
    By Adagio in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 28
    Last Post: 17-06-2021, 09:10
  2. βοηθεια...εξαρτημενος απ την ηρωινη.
    By olia7 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 123
    Last Post: 15-04-2016, 15:13
  3. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 06:26
  4. η κοπελα μου αλλα λεει και αλλα κανει..και αλλα ενοει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 21-06-2013, 01:24
  5. μου ειπε πως ηταν παντρεμενος!
    By eva-sunstar in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 28-01-2011, 21:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •