65 χρονών Παντρεμένος αλλά εξαρτημένος με νεότερη Βουλγάρα S.O.S - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 171
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν το κανει γιατι δεν της φτανουν τα λεφτα της για να ζησει τα παιδια της, ναι σεξεργατρια την θεωρω, που δεν κοβει αποδειξεις.
    αλλα εγω δεν ειμαι η εφορια.
    αλλο το φορολογικο παραπτωμα κι αλλο η ουσια αυτου που κανει.
    εκεινον, τι πρεπει να τον θεωρουμε που εκανε 10 σοβαρες παρανομες πραξεις για να μπορεσει να την χειριστει; για πες μια ενα επαγγελμα και γι αυτον!
    Αν δεν το κάνει γι αυτό τον λόγο, τι την θεωρείς;

    Το σχόλιο που είχα κάνει για τον ΦΠΑ δεν έγινε μάλλον αντιληπτό. Δεν ειχα στο μυαλό μου την εφορία οκ;

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    και για να γίνω πιο σαφής, το σχόλιο περι ΦΠΑ αφορά ακριβώς αυτή την οριοθέτηση για την οποία μίλησα προηγουμένως. Οι εργάτριες του σεξ άσχετα αν κόβουν ή όχι αποδείξεις, τα χρήματα τα ζητούν πριν το σεξ. Είναι ξεκάθαρες σε σχέση με αυτό που δίνουν και αυτό που παίρνουν, ξεκάθαρες με το ρόλο τους, και φροντίζουν αυτό να κάνουν σαφές και στην άλλη πλευρά. Όταν αυτό δεν είναι ξεκάθαρο και σαφές από την πρώτη στιγμή τότε δεν μπορούμε να μιλάμε για εργάτρια του σεξ, άσχετα από τα εάν έχει παιδάκια που πεινάνε ή όχι.

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κερατο λεγεται φυσικα, αν δεν το ξερεις οτι το κανει!!!
    υπαρχουν ομως πολλες σεξεργατριες που ειναι ειλικρινεις με τον ανθρωπο τους. εφοσον εκεινος το ξερει, και το δεχεται σαν μια δουλεια, δεν ειναι απιστια! οταν σε εξαπατα ειναι απιστια. που το ξερουμε οτι ο φιλος της κοπελας δεν ξερει για τον παππου;
    Το "πολλές" από που προκύπτει; Εσύ προσωπικά γνωρίζεις τέτοιες περιπτώσεις; Λογικά θα γνωρίζεις αφού είναι τόσες πολλές!!!

    Να σου πω το εξής. Οι "σύντροφοι" γυναικών που ανήκουν στο χώρο του σεξ (επίσημα και όχι συγκαλυμμένα), είτε είναι οι νταβατζήδες τους, ή άντρες επίσης του χώρου. Για να μη λέμε ότι θέλουμε

  4. #124
    Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κερατο λεγεται φυσικα, αν δεν το ξερεις οτι το κανει!!!
    υπαρχουν ομως πολλες σεξεργατριες που ειναι ειλικρινεις με τον ανθρωπο τους. εφοσον εκεινος το ξερει, και το δεχεται σαν μια δουλεια, δεν ειναι απιστια! οταν σε εξαπατα ειναι απιστια. που το ξερουμε οτι ο φιλος της κοπελας δεν ξερει για τον παππου;
    Ο δικός της δεν ξέρει τίποτα αυτός είναι ένας άλλος λόγος που εξακολουθεί μαζί μου ( για να έχει την σιωπή μου). !

  5. #125
    Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    ΟΚ συμφωνούμε τελικά. Κέρατο λέγεται αν γίνεται κρυφά, και μπίζνα λέγεται αν γίνεται φανερά. Πραγματικά θεωρείς την δεσποινίδα της ιστορίας μας σεξεργάτρια;;;
    Όπως ανέφερα σε προηγούμενο η κυρία το κάνει κρυφά αλλά δεν νομίζω είναι σεξερργάτρια

  6. #126
    Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    ΟΚ συμφωνούμε τελικά. Κέρατο λέγεται αν γίνεται κρυφά, και μπίζνα λέγεται αν γίνεται φανερά. Πραγματικά θεωρείς την δεσποινίδα της ιστορίας μας σεξεργάτρια;;;
    Όπως ανέφερα σε προηγούμενο η κυρία το κάνει κρυφά αλλά δεν νομίζω είναι σεξερργάτρια

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,364
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    Ο δικός της δεν ξέρει τίποτα αυτός είναι ένας άλλος λόγος που εξακολουθεί μαζί μου ( για να έχει την σιωπή μου). !

    Τι παραμύθι τρως βρε φίλε πραγματικά ...
    Εδώ σε λίγο θα τις μπλέκετε ναι το εγκώμιο ..αμάρτησα για να μεγαλώσω τα παιδιά μου μια φάση ..

    Σύμφωνα με το πόρισμα των ανθρώπων που ξέρουν πολύ καλά από αυτά γιατί έχουν επαφές αλλιώς πως αντλείται τόση σιγουριά ,η τύπισσα εκδίδεται παράνομος φυσικά γιατί στο τέλος δεν σου κόβει αποδείξεις παροχής υπηρεσιών και μετά πήγαινε το μεροκάματο στον νταβατζη της σαν τιμια εργαζόμενη που είναι ..
    Σε δικηγόρο φυσικά και δενεβψει πάει γιατί εκτός από εσένα θα μπουζουριασουν και αυτή και τον νταβατζη και φυσικά θα χάσει και τους υπόλοιπους πελάτες αν βγει κάτι τέτοιο στην φορα ...

    Κάτ αλλά εσύ έχεις το θέμα που απλά πας με κάποια που την πληρώνεις και εχεις κολλήσει άγρια ...

    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    Όπως ανέφερα σε προηγούμενο η κυρία το κάνει κρυφά αλλά δεν νομίζω είναι σεξερργάτρια
    Ναι καλέ τώρα το συζητάς ,μεγάλη κυρία που το κάνει κρυφά για να μεγαλώσει τα παιδιά της ..
    Αυτές τις μπαρουφες σας ξεφουρνιζουν και μετά κάνετε παράπονα που εσείς τις πιστεύετε και φταινε εκείνες που μια χαρά κάνουν την δουλειά που ξέρουν να κάνουν ..

    Δεν μας είπες όμως καμία εξελίξει έχουμε ?
    Τελειώνει ο μήνας δεν θα βγει πάλι στο μεροκάματο με σε ξαναθυμηθει γιατί έχει και υποχρεώσεις .???

    Έχετε ξεφύγει όλοι πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο να υποθέσω με όλα αυτά που διαβάζω εδώ μέσα ...

    Η μόνη παραβατική σου πράξη για εμένα είναι αυτό που έκανες με το διαδίκτυο ,όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε ..
    Αν κάποια επιλέγει να βγάζει έτσι χρήματα ας τα βάλει με την δική της ηθική γιατί δουλειές υπάρχουν ,ακόμα και σκάλες να πας να καθαρίζεις είναι χίλιες φορές προτιμότερο από αυτό που κάνουν δήθεν από ανάγκη ..
    Αυτά τα λένε στα αντρακια για να τους αρμεγουν και γιατί αρέσκονται στο εύκολο και γρήγορο χρήμα ..

    Απλά δεξου ότι πας με μια από αυτές και σταματά να δικαιολογείς όλη αυτή την νοσηρότητα που από όπου και αν την πιάσεις βρωμάει ..
    Αν δεν μπορείς να ξεκολλήσει φρόντισε να βρίσκεις χρήματα για να μπορείς να την έχεις αλλιώς ξεχασε την ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Ναι πλήρωνε αλλά δεν παρουσιάστηκε η δεσποινίς ως *****, αλλά ως σε ανάγκη. Αυτό ονομάζεται manipulation! δλδ οκ παίρνω τα φράγγα αλλά από ανάγκη όχι ότι είμαι καμία *******.
    Ναι καταλαβαίνω τι θες να πεις. Κι ίσως έχεις δίκιο, δεν ξέρουμε πως έγιναν τα πράγματα, ίσως στην αρχή εκείνη τον πλησίασε και του παρουσίασε παραμύθι περί οικονομικών δυσκολιών με σκοπό να τον ξεζουμίσει.
    Ξέρεις τι δεν μου κολλάει όμως; Ο θεματοθέτης εδώ κολλησε αγρίως και σίγουρα είχε σκοπό να συνεχίσει να της δίνει και να της δίνει. Βρίσκω πολύ έντιμη την στάση της όταν του είπε "δεν θέλω να συνεχίσουμε" ή "έχω βρει άλλον τον οποίον τον θέλω και θέλω να σταματήσει αυτό με μας". Αν ήθελε να του τρώει λεφτά δεν θα του έλεγε αυτά και δεν θα σταματούσε να τον βλέπει. Θα του λεγε "α εγώ έχω κι άλλον γιατί δεν μου φτάνουν αυτά που μου δίνεις " (πράγμα που ο θεματοθέτης είπε οτι θα δεχόταν, είπε οτι δεν εχει πρόβλημα να την μοιράζεται) Και τότε ακριβώς είναι που ο θεματοθέτης άρχισε να την εκβιάζει και να την παρενοχλεί με σκοπό να την κάνει να ξαναγυρίσει....πράγμα που πέτυχε τελικά γιατί και τώρα είπε ότι τον συναντά με αντάλλαγμα την σιωπή του.

    Υπάρχουν πάρα πολλές γυναίκες που μέσω της χειραγώγισης που λες βρίσκουν συντρόφους στην ηλικία του θεματοθέτη ή μεγαλύτερους και τους τρώνε περιουσίες, και τους χωρίζουν απτις γυναίκες τους και τους βάζουν να τσακωθούν με τα παιδιά τους και χίλια δύο. Όμως εδώ δεν μου φαίνεται τέτοια περίπτωση.

    Ο θεματοθέτης ακόμα και τώρα την ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ να τον συναντά και το κάνει συνειδητά αυτό, ο ίδιος το είπε, για να εξαγοράσει την σιωπή του.

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    Ο δικός της δεν ξέρει τίποτα αυτός είναι ένας άλλος λόγος που εξακολουθεί μαζί μου ( για να έχει την σιωπή μου). !
    και που το ξερεις εσυ; ειστε φιλοι με τον δικο της;. μπορει να σου λεει ψεματα, οπως της εχεις πει κι εσυ ενα σωρο ψεματα..

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Το "πολλές" από που προκύπτει; Εσύ προσωπικά γνωρίζεις τέτοιες περιπτώσεις; Λογικά θα γνωρίζεις αφού είναι τόσες πολλές!!!

    Να σου πω το εξής. Οι "σύντροφοι" γυναικών που ανήκουν στο χώρο του σεξ (επίσημα και όχι συγκαλυμμένα), είτε είναι οι νταβατζήδες τους, ή άντρες επίσης του χώρου. Για να μη λέμε ότι θέλουμε
    γιατι, γνωριζεις εσυ σεξεργατριες με τους νταβατζηδες τους και τους αντρες επισης του χωρου;

    εγω, αυτην την ενημερωση εχω και περα απο αυτο, οταν εχει μια μονιμη στενη σχεση η γαμο, με συγκατοικηση, δεν μπορει να κρυψει για καιρο την δουλεια που κανει... που θα του πει οτι δουλευει ολο το βραδυ;;; σε μπαρ;;; σε ποιο μπαρ; στο ναυγαγιο;

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Όχι δεν ισχύει αυτό που λες. Tο manipulation δλδ η χειραγώγηση δεν προϋποθέτει εκμετάλλευση αλλά μπορεί να διευκολύνει την εκμετάλλευση αν αυτή αποτελεί τον τελικό σκοπό του θύτη. Δεν ειναι όμως απαραίτητο. Ή εκμετάλλευση συνδέεται περισσότερο με την έννοια της εξαπάτησης.

    Π.χ. η χειριστικότητα των νάρκισσων ή των bpd συνήθως δεν έχει ως σκοπό την εκμετάλλευση και αποτελεί περισσότερο μηχανισμό επίβιωσης - προστασίας - ελέγχου. Η χειριστικότητα των sociopath είναι πολύ πιο πιθανό να εμπεριέχει την εκμετάλλευση ως τελικό σκοπό.

    Μία γυναίκα που θα χρησιμοποιήσει χειριστικότητα ώστε να προκαλέσει έντονα συναισθήματα πάθους και σεξουαλικού εθισμού με σκοπό το οικονομικό κέρδος, μπορεί να θεωρηθεί πράξη εξαπάτησης διότι γίνεται εσκεμμένα. Αυτή η περίπτωση ειναι ένα παράδειγμα που συνδέει τη χειριστικότητα με την εκμετάλλευση. Δεν λέω ότι έτσι γίνεται στη συγκεκριμένη περίπτωση, απλά λέω ότι μπορεί και να συμβαίνει.

    Τώρα στο ερώτημά σου για το εάν υπάρχει εκμετάλλευση, θα πω ότι σαφώς υπάρχει από την πλευρά της κυρίας διότι πληρώνεται για σεξ. Εκμεταλλεύεται το πάθος του άλλου για κέρδος. Από την πλευρά του κυρίου μπορούμε να πούμε το ίδιο εφόσον πληρώνει για σεξ. Εκμεταλλεύεται την οικονομική ανάγκη της άλλης. Άρα και οι δύο πλευρές έχουν ένα όφελος από τη μεταξύ τους συναλλαγή. Το συμπέρασμα εδώ ποιο είναι λοιπόν; ότι εξίσου εκμεταλλεύονται ο ένας τον άλλο; Είσαι ισότιμο; Κατά την άποψή σας (δλδ των γυναικών) ο κύριος είναι αυτός που εκμεταλλεύεται την κυρία. Προσωπικά αν μάθαινα ότι ο πατέρας μου τρέχει πίσω από μία 35ρα και ξοδεύει αβέρτα το κομπόδεμά του σε γούστα, δεν θα σκεφτόμουν ότι αυτός ειναι ο θύτης και αυτή η το θύμα, άλλα το αντίθετο.

    Όταν υπάρχουν τέτοιες συναλλαγές και δεν είναι ξεκάθαρα τα πράματα και οροθετημένα υπάρχει σύγχυση για το τι πραγματικά συμβαίνει. Π.χ σε ένα μπουρδέλο τα πράμα ειναι ξεκάθαρα και δεν υπάρχει καμία σύγχυση. Όμως ένας τρόπος για να καταλάβουμε ποιος εκμεταλλεύεται ποιον είναι να δούμε το ποιος έχει τη συναισθηματική εξουσία στη σχέση. Και αυτός που έχει την συναισθηματική εξουσία στη σχέση ειναι αυτός που μπορεί να φύγει από αυτή πιο εύκολα από τον άλλον.
    να συνοψισουμε...
    εσυ στην αναλυση σου βλεπεις οτι ο ενας εκμεταλλευεται την αναγκη της αλλης για χρηματα, ωστε να εχει απο αυτην, σεξ, ενω η αλλη, εκμεταλλευεται την επιθυμια του παππου να την πηδηξειν κι ετσι παιρνει τα χρηματα του...
    κι ενω ολοφανερα κανουν ΑΚΡΙΒΩΣ κατι αντιστοιχο, πολυ δημοκρατικα και φεμινιστικα, καταληγεις οτι ο μικρος ειναι το θυμα!!!!!! επειδη ισως ηταν πατερας σου και τοτε θα τον θεωρουσες θυμα!!!
    μαλιστα.
    πολυ αξιοπιστο και αυταποδεικτο το συμπερασμα σου.
    καθολου μισογυνικο..

    εγω, με την ιδια αναλυση και μ ενα κερασακι μεγαλο σαν ελεφαντας, καταληγω στο εντελως αντιθετο συμπερασμα.

    ξεχνας φιλε μου, οτι ενω αυτοι οι δυο φαινομενικα κανουν το ιδιο πραγμα, μια μεταξυ τους συναλλαγη οπου η μια παραχωρει σεξ ενω δεν τον γουσταρει, ενω ο αλλος παραχωρει χρημα ενω θα το ηθελε δωρεαν, ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΑΡΑΝΟΜΙΩΝ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΠΟΙΝΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΒΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΕΙ.

    αυτο γιατι δεν το σχολιαζεις; ειναι κι αυτο κατω απο την ομπρελα του οτι χειραγωγηθηκε ο μικρος;

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    Ο δικός της δεν ξέρει τίποτα αυτός είναι ένας άλλος λόγος που εξακολουθεί μαζί μου ( για να έχει την σιωπή μου). !
    Άρα λες ξεκάθαρα ότι την εκβιάζεις

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Ναι καταλαβαίνω τι θες να πεις. Κι ίσως έχεις δίκιο, δεν ξέρουμε πως έγιναν τα πράγματα, ίσως στην αρχή εκείνη τον πλησίασε και του παρουσίασε παραμύθι περί οικονομικών δυσκολιών με σκοπό να τον ξεζουμίσει.
    Ξέρεις τι δεν μου κολλάει όμως; Ο θεματοθέτης εδώ κολλησε αγρίως και σίγουρα είχε σκοπό να συνεχίσει να της δίνει και να της δίνει. Βρίσκω πολύ έντιμη την στάση της όταν του είπε "δεν θέλω να συνεχίσουμε" ή "έχω βρει άλλον τον οποίον τον θέλω και θέλω να σταματήσει αυτό με μας". Αν ήθελε να του τρώει λεφτά δεν θα του έλεγε αυτά και δεν θα σταματούσε να τον βλέπει. Θα του λεγε "α εγώ έχω κι άλλον γιατί δεν μου φτάνουν αυτά που μου δίνεις " (πράγμα που ο θεματοθέτης είπε οτι θα δεχόταν, είπε οτι δεν εχει πρόβλημα να την μοιράζεται) Και τότε ακριβώς είναι που ο θεματοθέτης άρχισε να την εκβιάζει και να την παρενοχλεί με σκοπό να την κάνει να ξαναγυρίσει....πράγμα που πέτυχε τελικά γιατί και τώρα είπε ότι τον συναντά με αντάλλαγμα την σιωπή του.

    Υπάρχουν πάρα πολλές γυναίκες που μέσω της χειραγώγισης που λες βρίσκουν συντρόφους στην ηλικία του θεματοθέτη ή μεγαλύτερους και τους τρώνε περιουσίες, και τους χωρίζουν απτις γυναίκες τους και τους βάζουν να τσακωθούν με τα παιδιά τους και χίλια δύο. Όμως εδώ δεν μου φαίνεται τέτοια περίπτωση.

    Ο θεματοθέτης ακόμα και τώρα την ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ να τον συναντά και το κάνει συνειδητά αυτό, ο ίδιος το είπε, για να εξαγοράσει την σιωπή του.
    δεν διαφωνώ σε τπτ από όσα λες. Η πληροφορία του ότι η επανασύνδεση έγινε και διατηρείται λόγο εκβιασμού, αλλάζει τα πράγματα.

  14. #134
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    να συνοψισουμε...
    εσυ στην αναλυση σου βλεπεις οτι ο ενας εκμεταλλευεται την αναγκη της αλλης για χρηματα, ωστε να εχει απο αυτην, σεξ, ενω η αλλη, εκμεταλλευεται την επιθυμια του παππου να την πηδηξειν κι ετσι παιρνει τα χρηματα του...
    κι ενω ολοφανερα κανουν ΑΚΡΙΒΩΣ κατι αντιστοιχο, πολυ δημοκρατικα και φεμινιστικα, καταληγεις οτι ο μικρος ειναι το θυμα!!!!!! επειδη ισως ηταν πατερας σου και τοτε θα τον θεωρουσες θυμα!!!
    μαλιστα.
    πολυ αξιοπιστο και αυταποδεικτο το συμπερασμα σου.
    καθολου μισογυνικο..

    εγω, με την ιδια αναλυση και μ ενα κερασακι μεγαλο σαν ελεφαντας, καταληγω στο εντελως αντιθετο συμπερασμα.

    ξεχνας φιλε μου, οτι ενω αυτοι οι δυο φαινομενικα κανουν το ιδιο πραγμα, μια μεταξυ τους συναλλαγη οπου η μια παραχωρει σεξ ενω δεν τον γουσταρει, ενω ο αλλος παραχωρει χρημα ενω θα το ηθελε δωρεαν, ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΑΡΑΝΟΜΙΩΝ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΠΟΙΝΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΒΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΕΙ.

    αυτο γιατι δεν το σχολιαζεις; ειναι κι αυτο κατω απο την ομπρελα του οτι χειραγωγηθηκε ο μικρος;
    Αυτά ειναι τα συμπεράσματα που έβγαλες; Μάλλον δε διάβασες κατά τι γράφω. Μου καταλογίζεις απόλυτες απόψεις ότι θεωρώ θύμα τον θεματοθέτη αλλά αυτό δεν ισχύει. είπα ότι: "Δεν λέω ότι έτσι γίνεται στη συγκεκριμένη περίπτωση, απλά λέω ότι μπορεί και να συμβαίνει". Στην πραγματικότητα απόλυτη είσαι εσύ. Εγώ απλά λέω ότι δεν είναι σίγουρος για το τι συμβαίνει γιατί δεν γνωρίζουμε πολλές πληροφορίες. Εσύ όμως είσαι σίγουρη! Η δική μου άποψη καθορίζεται από τα δεδομένα και όχι από συναισθηματισμούς.

    Επίσης με ενοχλεί η ειρωνεία που έχουν τα σχόλιά σου.

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι, γνωριζεις εσυ σεξεργατριες με τους νταβατζηδες τους και τους αντρες επισης του χωρου;

    εγω, αυτην την ενημερωση εχω και περα απο αυτο, οταν εχει μια μονιμη στενη σχεση η γαμο, με συγκατοικηση, δεν μπορει να κρυψει για καιρο την δουλεια που κανει... που θα του πει οτι δουλευει ολο το βραδυ;;; σε μπαρ;;; σε ποιο μπαρ; στο ναυγαγιο;
    Αντί να προσπαθείς να διαφύγεις με αντερωτηση, μήπως μπορείς να απαντήσεις στο αρχικό ερώτημα;
    Από που έχεις αυτή την ενημέρωση;

Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Similar Threads

  1. Παντρεμένος με σχέση
    By Adagio in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 28
    Last Post: 17-06-2021, 08:10
  2. βοηθεια...εξαρτημενος απ την ηρωινη.
    By olia7 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 123
    Last Post: 15-04-2016, 14:13
  3. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 05:26
  4. η κοπελα μου αλλα λεει και αλλα κανει..και αλλα ενοει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 21-06-2013, 00:24
  5. μου ειπε πως ηταν παντρεμενος!
    By eva-sunstar in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 28-01-2011, 20:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •