65 χρονών Παντρεμένος αλλά εξαρτημένος με νεότερη Βουλγάρα S.O.S - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast
Results 151 to 165 of 171
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,595
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    Ποτέ δεν την εκβίασα ούτε τότε με αυτά που ανάρτησα στο FB γιατί δεν γνώριζε ποιος ήταν ούτε τώρα με την σιωπή μου.
    την χειραγωγησες , ομως. της εκανες τον καλο φιλο που την συμπονα και θα την βοηθησει να ξεμπλεξει. της εδωσες και 100 ευρω που δεν ειχε για να σου κανει μηνυση...
    προσπαθησες να της γινεις απαραιτητος για να ζηταει την βοηθεια σου, ενω ΕΣΥ της ειχες δημιουργησει το προβλημα εξ αρχης, για να την εξευτελισεις, για να χασει την δουλεια της και να σε εχει ακομα μεγαλυτερη αναγκη....

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    Δυστυχώς δεν με καταλαβαίνετε Δεν την εκβιάζω! αυτό που λέγω για την σιωπή μου το υποθέτω. Εγώ της είπα σορυ για ότι σου έχω πει συνεχίζομαι όπως παλιά σου δίνω μου δίνεις και αυτό μένει αναμεταξύ μας, Που βλέπετε τον εκβιασμό;
    Πλεον δεν υπαρχει εκβιασμος αυτο δεν μπορεις να καταλαβεις .
    Απο εδω και περα η σχεση σας ειναι καθαρα πελατειακη ,εσυ πληρώνεις ,αυτη παρεχει και απορω γιατι το συζητας ακομα ..Βρηκε και ενα καλο πατημα με τον δηθεν εκβιασμο και σε αρμεγει ακομα πιο πολυ ..Θα με εκβιαζε εμενα καποιος με αυτα τα στοιχεια και δεν θα τον ετρεχα να με πληρωνει πολλα παραπάνω αν δεν ειχα λερωμένη και εγω την φωλια μου ..
    Το ενδεχομενο οτι ειναι εκδιδόμενη χωρις την απαραίτητη άδεια και φυσικα το υγειονομικό πιστοποιητικο ξερεις σε τι μπελαδες θα την βαλει και αυτη και τον νταβατζη της ?
    Κατσε εσυ να πιστευεις οτι αυτη πηγε σε δικηγορο και πληρωνε και αλλα απο πανω ...

    Οσο εχεις λεφτα και την πληρωνεις θα εχεις και τις αντιστοιχες παροχες που ειναι το θεμα πλεο για εσενα ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #153
    Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    την χειραγωγησες , ομως. της εκανες τον καλο φιλο που την συμπονα και θα την βοηθησει να ξεμπλεξει. της εδωσες και 100 ευρω που δεν ειχε για να σου κανει μηνυση...
    προσπαθησες να της γινεις απαραιτητος για να ζηταει την βοηθεια σου, ενω ΕΣΥ της ειχες δημιουργησει το προβλημα εξ αρχης, για να την εξευτελισεις, για να χασει την δουλεια της και να σε εχει ακομα μεγαλυτερη αναγκη....
    Στην αρχή της γνωριμίας μας ΝΑΙ ήμουν παραπάνω από καλός φίλος, ναι εάν δεχόταν τότε θα είχα αγκαλιάσει τα παιδιά της και αυτήν υπό την προστασία μου. Φυσικά μετά από όλα που συνέβησαν ναι μεν της συμπαραστέκομαι αλλά όχι να πεθάνω εγώ για αυτήν . ( ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΕΦΥΓΕ από τότε που γνωριστήκαμε έως και σήμερα σε πολλές περιπτώσεις προσφέρθηκα να της δώσω έτσι χωρίς ανταλλαγεί μεγαλύτερα ποσά χρημάτων για της ανάγκες της έως και αυτοκίνητο να της χαρίσω στο όνομα της χωρίς καμία υποχρέωση σε εμένα αυτή πάντα αρνιότανε έως και σήμερα ). Δηλαδή ενώ είχε την ευκαιρία να μου πάρει μεγάλα ποσά δεν το έκανε!!!!??

  4. #154
    Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Πλεον δεν υπαρχει εκβιασμος αυτο δεν μπορεις να καταλαβεις .
    Απο εδω και περα η σχεση σας ειναι καθαρα πελατειακη ,εσυ πληρώνεις ,αυτη παρεχει και απορω γιατι το συζητας ακομα ..Βρηκε και ενα καλο πατημα με τον δηθεν εκβιασμο και σε αρμεγει ακομα πιο πολυ ..Θα με εκβιαζε εμενα καποιος με αυτα τα στοιχεια και δεν θα τον ετρεχα να με πληρωνει πολλα παραπάνω αν δεν ειχα λερωμένη και εγω την φωλια μου ..
    Το ενδεχομενο οτι ειναι εκδιδόμενη χωρις την απαραίτητη άδεια και φυσικα το υγειονομικό πιστοποιητικο ξερεις σε τι μπελαδες θα την βαλει και αυτη και τον νταβατζη της ?
    Κατσε εσυ να πιστευεις οτι αυτη πηγε σε δικηγορο και πληρωνε και αλλα απο πανω ...

    Οσο εχεις λεφτα και την πληρωνεις θα εχεις και τις αντιστοιχες παροχες που ειναι το θεμα πλεο για εσενα ?
    Καταλαβαίνω για την πελατειακή σχέση μας . Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ , Επίσης το άτομο ( το αγόρι της ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΑΒΑΤΖΗΣ είμαι σίγουρος για αυτό απλά εκμεταλλευτε την δωρεάν ......... και.παρέα της

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    Στην αρχή της γνωριμίας μας ΝΑΙ ήμουν παραπάνω από καλός φίλος, ναι εάν δεχόταν τότε θα είχα αγκαλιάσει τα παιδιά της και αυτήν υπό την προστασία μου. Φυσικά μετά από όλα που συνέβησαν ναι μεν της συμπαραστέκομαι αλλά όχι να πεθάνω εγώ για αυτήν . ( ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΕΦΥΓΕ από τότε που γνωριστήκαμε έως και σήμερα σε πολλές περιπτώσεις προσφέρθηκα να της δώσω έτσι χωρίς ανταλλαγεί μεγαλύτερα ποσά χρημάτων για της ανάγκες της έως και αυτοκίνητο να της χαρίσω στο όνομα της χωρίς καμία υποχρέωση σε εμένα αυτή πάντα αρνιότανε έως και σήμερα ). Δηλαδή ενώ είχε την ευκαιρία να μου πάρει μεγάλα ποσά δεν το έκανε!!!!??
    Ε! όχι και χωρίς ανταλλαγή και υποχρέωση. Δεν πήρε τα λεφτά γιατί δεν ήθελε δέσμευση μαζί σου. Και καλά έκανε.

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    Καταλαβαίνω για την πελατειακή σχέση μας . Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ , Επίσης το άτομο ( το αγόρι της ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΑΒΑΤΖΗΣ είμαι σίγουρος για αυτό απλά εκμεταλλευτε την δωρεάν ......... και.παρέα της
    Και αυτο ισως ποναει περισσοτερο ?
    Δεν ειναι ευκολο με το κόλλημα που εχεις φαει με την συγκεκριμενη να ξερεις οτι καποιος αλλος την εχει χωρις να πληρωνει αλλα αν θυμαμαι καλα μας ειχες πει οτι ο τυπος εχει σπιτια που τα νοικιαζει και τωρα μενουν σε ενα απο αυτα ..
    Νομιζω και απο εκει κατι παιρνει η κυρια ,απλα εσυ μαλλον τα βλεπεις ολα λαθος ή καλυτερα οπως σε βολευει να τα βλεπεις ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,595
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    Καταλαβαίνω για την πελατειακή σχέση μας . Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ , Επίσης το άτομο ( το αγόρι της ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΑΒΑΤΖΗΣ είμαι σίγουρος για αυτό απλά εκμεταλλευτε την δωρεάν ......... και.παρέα της
    μιλας εσυ για εκμεταλλευση της παρεας της, που εχεις κανει τοσες παρανομιες για να την χειριζεσαι; αληθεια τωρα;
    κατι αντιλαμβανεσαι ΕΝΤΕΛΩΣ λαθος..

  8. #158
    Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Και αυτο ισως ποναει περισσοτερο ?
    Δεν ειναι ευκολο με το κόλλημα που εχεις φαει με την συγκεκριμενη να ξερεις οτι καποιος αλλος την εχει χωρις να πληρωνει αλλα αν θυμαμαι καλα μας ειχες πει οτι ο τυπος εχει σπιτια που τα νοικιαζει και τωρα μενουν σε ενα απο αυτα ..
    Νομιζω και απο εκει κατι παιρνει η κυρια ,απλα εσυ μαλλον τα βλεπεις ολα λαθος ή καλυτερα οπως σε βολευει να τα βλεπεις ...
    Έτσι ακριβός με το κόλλημα και (ότι κάποιος άλλος την έχει χωρίς να πληρώνει)πονάει! Ναι έχει 2 σπίτια . Μέχρι και σήμερα που μιλήσαμε της πρότεινα με τρόπο να του πάρει χρήματα (ζητήσει με τρόπο) προτού την βαρεθεί και την παρατήσει μα αυτή λέγει πως δεν μπορεί να κάνει κάτι τέτοιο Με λίγα λόγια είναι και Π@@@@@ και βλάκας είμαι σίγουρος δεν παίρνει τίποτα από εκεί απεναντίας του τα καθαρίζει και τον σιδερώνει δωρεά !!

  9. #159
    Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μιλας εσυ για εκμεταλλευση της παρεας της, που εχεις κανει τοσες παρανομιες για να την χειριζεσαι; αληθεια τωρα;
    κατι αντιλαμβανεσαι ΕΝΤΕΛΩΣ λαθος..
    ΟΚ έκανα τρομερά μεγάλο λάθος τότε . Τι να κάνω τώρα να κρεμαστώ για αυτό; Στο κάτω κάτω μαζί έχουμε αλλη σχέση Μου δίνει και παίρνει Πια είναι η εκμετάλλευση εκ μέρους μου ;

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    [QUOTE=Matakia;1176357]ΟΚ έκανα τρομερά μεγάλο λάθος τότε . Τι να κάνω τώρα να κρεμαστώ για αυτό; Στο κάτω κάτω μαζί έχουμε αλλη σχέση Μου δίνει και παίρνει Πια είναι η εκμετάλλευση εκ μέρους μου ;
    Γέρο κάτσε καλα

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    Έτσι ακριβός με το κόλλημα και (ότι κάποιος άλλος την έχει χωρίς να πληρώνει)πονάει! Ναι έχει 2 σπίτια . Μέχρι και σήμερα που μιλήσαμε της πρότεινα με τρόπο να του πάρει χρήματα (ζητήσει με τρόπο) προτού την βαρεθεί και την παρατήσει μα αυτή λέγει πως δεν μπορεί να κάνει κάτι τέτοιο Με λίγα λόγια είναι και Π@@@@@ και βλάκας είμαι σίγουρος δεν παίρνει τίποτα από εκεί απεναντίας του τα καθαρίζει και τον σιδερώνει δωρεά !!
    Με ποια αφορμή της πρότεινες κάτι τέτοιο ?
    Ύστερα αν αρχίζει και πληρώνεται και από εκεί θα πάψει να πονάει τόσο ?

    Μπορεί να μην πληρώνεται σε χρήματα αλλά μην ξεχνάς ότι την έχει σπιτομενη .
    Στο δικό του σπίτι μένει και έτσι γλυτώνει νοίκι και λογαριασμούς .
    Λίγα είναι αυτά ?
    Γιατί μην μου πεις για αγάπες και λουλούδια γιατί θα φάω τις κοτσίδες που δεν έχω .
    Αυτή η γυναίκα δεν αγαπάει κανέναν σας .
    Απλά εκμεταλευται καταστάσεις προς όφελος της .

    Αντιλαμβάνεσαι με τι γυναίκα έχεις κολλήσει έτσι ?
    Αυτό και μόνο δεν σου βγάζει μια αποστροφή και να δεις σε τι κατάντια σε έχει φτάσει ώστε να πάρεις σιγά σιγά αποστάσεις ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,595
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    ΟΚ έκανα τρομερά μεγάλο λάθος τότε . Τι να κάνω τώρα να κρεμαστώ για αυτό; Στο κάτω κάτω μαζί έχουμε αλλη σχέση Μου δίνει και παίρνει Πια είναι η εκμετάλλευση εκ μέρους μου ;
    επειδη λες οτι αναγνωριζεις τις παρανομιες σου και τις αποκαλεις λαθη, σημαινει οτι δεν υπηρξαν;;;
    ναι, αυτες ακριβως ειναι η εκμεταλλευση εκ μερους σου.
    προσπαθησες να την χειραγωγεις, κανοντας της τον φιλο που την στηριζει σε αυτες τις δυσκολες στιγμες που καποιος αχρειος την εκθετει στο διαδικτυο, κανει πλαστες φωτο γι αυτην και την ξεφτιλιζει (ενω εσυ ησουν αυτος), και να της δημιουργησεις περισσοτερες ακομα οικονομικες αναγκες χανοντας την δουλεια της, για να στραφει σε σενα να την κανεις οτι θελεις, επειδη δεν θα εχει λεφτα.
    αν δεν ειναι εκμεταλλευση αυτο, τι ειναι;

    πριν κρεμαστεις, δοκιμασε να της ομολογησεις τι εκανες...

  13. #163
    Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Με ποια αφορμή της πρότεινες κάτι τέτοιο ?
    Ύστερα αν αρχίζει και πληρώνεται και από εκεί θα πάψει να πονάει τόσο ?

    Μπορεί να μην πληρώνεται σε χρήματα αλλά μην ξεχνάς ότι την έχει σπιτομενη .
    Στο δικό του σπίτι μένει και έτσι γλυτώνει νοίκι και λογαριασμούς .
    Λίγα είναι αυτά ?
    Γιατί μην μου πεις για αγάπες και λουλούδια γιατί θα φάω τις κοτσίδες που δεν έχω .
    Αυτή η γυναίκα δεν αγαπάει κανέναν σας .
    Απλά εκμεταλευται καταστάσεις προς όφελος της .

    Αντιλαμβάνεσαι με τι γυναίκα έχεις κολλήσει έτσι ?
    Αυτό και μόνο δεν σου βγάζει μια αποστροφή και να δεις σε τι κατάντια σε έχει φτάσει ώστε να πάρεις σιγά σιγά αποστάσεις ?
    Καθώς κουβεντιάζαμε τηλ. της το πρότεινα. Όχι δεν είναι θέμα πόνου εάν του τα παίρνει η όχι.
    Όχι δεν την έχει σπιτωμένη, επίσημα μένει σε σπίτι που έχει ενοικιασμένο μαζί με τα δυο της παιδιά 12 και 14 χρόνων και την μητέρα της. Εκεί πηγαίνει μόνο για τρυφερές στιγμές και για τον περιποιείται. Τώρα για της κοτσίδες σου εγώ να δεις πόσο μπερδεμένος είμαι;
    #Αντιλαμβάνεσαι με τι γυναίκα έχεις κολλήσει έτσι ?
    Αυτό και μόνο δεν σου βγάζει μια αποστροφή και να δεις σε τι κατάντια σε έχει φτάσει ώστε να πάρεις σιγά σιγά αποστάσεις ?
    Εδω είναι το δύσκολο!

  14. #164
    Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    επειδη λες οτι αναγνωριζεις τις παρανομιες σου και τις αποκαλεις λαθη, σημαινει οτι δεν υπηρξαν;;;
    ναι, αυτες ακριβως ειναι η εκμεταλλευση εκ μερους σου.
    προσπαθησες να την χειραγωγεις, κανοντας της τον φιλο που την στηριζει σε αυτες τις δυσκολες στιγμες που καποιος αχρειος την εκθετει στο διαδικτυο, κανει πλαστες φωτο γι αυτην και την ξεφτιλιζει (ενω εσυ ησουν αυτος), και να της δημιουργησεις περισσοτερες ακομα οικονομικες αναγκες χανοντας την δουλεια της, για να στραφει σε σενα να την κανεις οτι θελεις, επειδη δεν θα εχει λεφτα.
    αν δεν ειναι εκμεταλλευση αυτο, τι ειναι;

    πριν κρεμαστεις, δοκιμασε να της ομολογησεις τι εκανες...
    Το σκέφτομαι ( Όχι να κρεμαστώ μα πως να της το μαρτυρήσω τη στιγμή που εκκρεμεί μήνυση επί αγνώστου !) ???

  15. #165
    Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    30
    [QUOTE=Johnx24;1176358]
    Quote Originally Posted by Matakia View Post
    ΟΚ έκανα τρομερά μεγάλο λάθος τότε . Τι να κάνω τώρα να κρεμαστώ για αυτό; Στο κάτω κάτω μαζί έχουμε αλλη σχέση Μου δίνει και παίρνει Πια είναι η εκμετάλλευση εκ μέρους μου ;
    Γέρο κάτσε καλα
    Εκεί που είσαι ήμουνα εδώ που είμαι έχεις δρόμο να διαβείς!!!!!!

Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast

Similar Threads

  1. Παντρεμένος με σχέση
    By Adagio in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 28
    Last Post: 17-06-2021, 08:10
  2. βοηθεια...εξαρτημενος απ την ηρωινη.
    By olia7 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 123
    Last Post: 15-04-2016, 14:13
  3. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 05:26
  4. η κοπελα μου αλλα λεει και αλλα κανει..και αλλα ενοει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 21-06-2013, 00:24
  5. μου ειπε πως ηταν παντρεμενος!
    By eva-sunstar in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 28-01-2011, 20:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •