Με ελκύει σεξουαλικά η ξαδέρφη μου.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 92
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Γιατί νομίζω ότι πέσαμε παλι σε τρολ;

  2. #17
    Γιατί ρε παιδιά;

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    ξερω γω; λες φταιει 99% το πορνό, μετά λες ότι εισαι τρανς ενώ δεν έχεις κάνει επέμβαση, μετά λες ότι εισαι bi.. γενικα ασυαρτησιες για μενα. αν εχει ορεξη καποιος αλλος ας συνεχισει να γραφει

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by areti View Post
    Δε σκοπεύω να κάνω την εγχείρηση στο άμεσο μέλλον τουλάχιστον, θέλω κάποια στιγμή να αρχίσω να παίρνω ορμόνες (hrt) ωστόσο
    εχεις κανει καμια συναντηση με γιατρο που ασχολειται με το θεμα;
    στα 19, χωρις ορμονες, θα εχεις πλεον πληρη αναπτυξη ανδρικων χαρακτηριστικων.
    απ οτι ξερω, σε τετοιες περιπτωσεις η ορμονικη αποκατασταση ξεκιναει στην εφηβεια ωστε να γινει πιο ομαλη και πιο ρεαλιστικη η αλλαγη...

  5. #20
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    ξερω γω; λες φταιει 99% το πορνό, μετά λες ότι εισαι τρανς ενώ δεν έχεις κάνει επέμβαση, μετά λες ότι εισαι bi.. γενικα ασυαρτησιες για μενα. αν εχει ορεξη καποιος αλλος ας συνεχισει να γραφει
    λοιπον, κατ αρχας δε χρειαζεται να κανεις την επεμβαση για να θεωρεισαι τρανς, που ισχυει κ νομικα εδω κ 3 χρονια στην ελλαδα, κατα δευτερον το γεγονος οτι ειμαι bi δεν ξερω τι εχει να κανει με τις ασυναρτησιες που λες, κ επισης δεν ειπα 99% οτι φταιει, ειπα οτι ημουν σιγουρη οτι θα εβλεπα τουλαχιστον ενα τετοιο σχολιο εδω. μην με παρεξηγειτε παρακαλω

  6. #21
    [QUOTE=Remedy;1174803]εχεις κανει καμια συναντηση με γιατρο που ασχολειται με το θεμα;
    στα 19, χωρις ορμονες, θα εχεις πλεον πληρη αναπτυξη ανδρικων χαρακτηριστικων.
    απ οτι ξερω, σε τετοιες περιπτωσεις η ορμονικη αποκατασταση ξεκιναει στην εφηβεια ωστε να γινει πιο ομαλη και πιο ρεαλιστικη η αλλαγη...[/QUO

    δεν εχω παει σε τετοιο γιατρο οχι, η πρωην θεραπευτρια μου το πηρε πολυ αρνητικα, μετα το ειπα κ αλλου αλλα δεν πηρα σαφη απαντηση. γνωριζω οτι καλυτερα να εκανα τη μεταβαση στην εφηβεια αλλα μετα καταλαβα οτι ειμαι τρανς. εχω ακουσει απο αλλα τρανς ατομα οτι κ 19 χρονων ειναι νωρις ομως

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Εγώ πάντως δεν νομίζω πως η κοπέλα είναι τρολ. (διαισθητικά μιλώντας)

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by areti View Post

    δεν εχω παει σε τετοιο γιατρο οχι, η πρωην θεραπευτρια μου το πηρε πολυ αρνητικα, μετα το ειπα κ αλλου αλλα δεν πηρα σαφη απαντηση. γνωριζω οτι καλυτερα να εκανα τη μεταβαση στην εφηβεια αλλα μετα καταλαβα οτι ειμαι τρανς. εχω ακουσει απο αλλα τρανς ατομα οτι κ 19 χρονων ειναι νωρις ομως
    γιατι το πηρε αρνητικα; ειχε προβλημα με τους ομοφυλοφιλους, ή ειχε αμφιβολιες οτι αυτη ειναι η πραγματικη επιθυμια σου;;;;
    τωρα δεν εχεις ψυχ;

    το θεμα της ομρμονοθεραπειας ας μην το λυσουμε μεταξυ μας, αλλα ειναι απαραιτητο να πας αμεσα σε ειδικο γιατρο (ερπεπε να εχεις παει ηδη) και να το συζητησεις...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by areti View Post
    ναι, ειμαστε κ οι δυο κοριτσια, εγω 19 αυτη 25. ειμαι αρκετα σιγουρη για την ελξη μου, ειδικα επειδη υποβοσκουν αισθηματα απο οταν ημουν γυμνασιο, κ σε μεγαλυτερο βαθμο εδω κ δυο χρονια καθε φορα που βρισκομαστε. σε καποια φαση κοιμηθηκαμε στο ιδιο κρεβατι (που ηταν ονειρο για μενα) κ ημουν τοσο κοντα να κανω πραγματα αλλα δεν εκανα γιατι δεν θα ταν σωστο...
    εσυ το ξερεις οτι εισασταν δυο κοριτσια. εκεινη το ηξερε;
    κι αν το ηξερε, πως θα εκανε κατι μαζι σου; σου ειπε ποτε οτι της αρεσουν τα κοριτσια;

    λες οτι δεν εκανες κατι επειδη δεν ηταν σωστο. λες και εξαρτιοταν αποκλειστικα απο εσενα.
    πως θα εκανες κατι; εκεινη, το ηθελε;

  10. #25
    Quote Originally Posted by Insomnia96 View Post
    Εγώ πάντως δεν νομίζω πως η κοπέλα είναι τρολ. (διαισθητικά μιλώντας)
    Δεν είμαι τρολλ ορκίζομαι χαχα

  11. #26
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι το πηρε αρνητικα; ειχε προβλημα με τους ομοφυλοφιλους, ή ειχε αμφιβολιες οτι αυτη ειναι η πραγματικη επιθυμια σου;;;;
    τωρα δεν εχεις ψυχ;

    το θεμα της ομρμονοθεραπειας ας μην το λυσουμε μεταξυ μας, αλλα ειναι απαραιτητο να πας αμεσα σε ειδικο γιατρο (ερπεπε να εχεις παει ηδη) και να το συζητησεις...
    Δεν ξέρω, μπορεί να χει όντως θέμα, αλλά μάλλον υπέθεσε ότι το έκανα από αντίδραση.. Όχι δεν έχω ψυχολόγο προς το παρόν, σε ειδικό γιατρό με τι μούτρα να πω στους γονείς μου να πάω.. Θα το πω στη μητέρα μου εν καιρώ

  12. #27
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εσυ το ξερεις οτι εισασταν δυο κοριτσια. εκεινη το ηξερε;
    κι αν το ηξερε, πως θα εκανε κατι μαζι σου; σου ειπε ποτε οτι της αρεσουν τα κοριτσια;

    λες οτι δεν εκανες κατι επειδη δεν ηταν σωστο. λες και εξαρτιοταν αποκλειστικα απο εσενα.
    πως θα εκανες κατι; εκεινη, το ηθελε;
    Ναι έχεις δίκιο, αλλά άμα τη ρωτούσα από τότε θα γινόμουν ρεντικολο, αυτό μου είχε πει κ η πρώτη μου θεραπεύτρια, να μην της πω τίποτα καλύτερα, αλλά υποβοσκει ακόμα αυτό το αίσθημα. Προφανώς εξαρτάται κ από τους δύο μας. Τώρα όσον αφορά την πρώτη φορά που κατάλαβα τα αισθήματα μου τότε ένιωθα αγόρι, έχει μισό χρόνο περίπου που έκανα το come out

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by areti View Post
    Δεν είμαι τρολλ ορκίζομαι χαχα
    υπολογιζω οτι εισαι αντρας περιπου 55 χρονων

  14. #29
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    υπολογιζω οτι εισαι αντρας περιπου 55 χρονων
    Δεν έχω ζήσει ούτε τα μισά χρόνια αλλά δεν πειράζει χαχα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by areti View Post
    Δεν έχω ζήσει ούτε τα μισά χρόνια αλλά δεν πειράζει χαχα
    ρε τυπε εχεις χρησιμοποιησει τουλαχιστον 5 φορες δοτικη σε 15 ποστ και μου λες οτι εισαι 19χρονο;

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εχω ερωτευτει τη δευτερη ξαδερφη μου!
    By basketballnikos in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 6
    Last Post: 03-04-2019, 00:06
  2. Ειδύλιο με την μακρινή μου ξαδέρφη
    By Giorgos17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 19-12-2016, 16:26
  3. Τι σας ξενερωνει?και τις σας ελκυει?
    By nick190813 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 60
    Last Post: 06-12-2016, 14:36
  4. Με ελκυει μια κοπελα..
    By ~Lucy~ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 04-07-2012, 16:39
  5. τι ελκύει μια γυναικα σε εναν αντρα?
    By kostas87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 176
    Last Post: 14-05-2012, 15:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •