Με ελκύει σεξουαλικά η ξαδέρφη μου.. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 92
  1. #31
    Δεν ξέρω για τι πράγμα μιλάς, αλλά δε νομίζω να χρησιμοποίησα ποτέ δοτική, μόνο όταν λέω δόξα τω θεώ το κάνω αυτό

  2. #32
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Γιατί νομίζω ότι πέσαμε παλι σε τρολ;
    Γιατί έτσι είναι. Μας έχουν φλομώσει στο παραμύθι τελευταία και καθόμαστε και ασχολούμαστε μ αυτούς που κοροϊδεύουν.

  3. #33
    Γιατί τέτοια δυσπιστία ρε παιδιά;

  4. #34
    Ορκίζομαι δε λέω ψέματα... Ξέρω ότι φαίνεται κάπως σουρεαλ όλο αυτό το "πακέτο" να το πω έτσι αλλά έτσι νιώθω, αλήθεια λέω

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by areti View Post
    Ναι έχεις δίκιο, αλλά άμα τη ρωτούσα από τότε θα γινόμουν ρεντικολο, αυτό μου είχε πει κ η πρώτη μου θεραπεύτρια, να μην της πω τίποτα καλύτερα, αλλά υποβοσκει ακόμα αυτό το αίσθημα. Προφανώς εξαρτάται κ από τους δύο μας. Τώρα όσον αφορά την πρώτη φορά που κατάλαβα τα αισθήματα μου τότε ένιωθα αγόρι, έχει μισό χρόνο περίπου που έκανα το come out
    εγω παντως, δεν εχω πεισθει οτι δεν υπαρχει καποιο μπερδεμα μεσα σου και ολα βαινουν καλως σε αυτα που αισθανεσαι και αυτα που θελεις να κανεις. 19 χρονων και να μην εχεις παει ακομα σε εναν γιατρο ενω σκεφτεσαι την ορμονοθεραπεια, μου φαινεται πολυ περιεργο. τετοιου ειδους conflicts χρειαζονται μεγαλη βοηθεια απο ειδικους. και ειδικους για την αλλαγη, αλλα οπωσδηποτε και ψυχολογο για ολη την πορεια.

    θεωρω οτι η "ξαδερφη" ειναι το μικροτερο προβλημα που μπορει να εχεις κι ισως μαλιστα αναφερεις την ξαδερφη για να μην ασχοληθεις με τον ελεφαντα στο δωματιο... αυτο που πρεπει να κανεις ειναι ψυχοθεραπεια συστηματικα, ωστε να δεις τι ακριβως σου συμβαινει, πως θα προχωρησεις, πως θα διαχειριστεις σχεσεις με συντροφους γενικα και ασε την ξαδερφη...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by areti View Post
    Ορκίζομαι δε λέω ψέματα... Ξέρω ότι φαίνεται κάπως σουρεαλ όλο αυτό το "πακέτο" να το πω έτσι αλλά έτσι νιώθω, αλήθεια λέω
    "δεν λες ψεματα", αλλα φαινεται να αυτοσχεδιαζεις.
    το προβλημα δεν ειναι το σουρεαλ, αλλα οτι σταδιακα "θυμασαι" τα πιο βασικα που ισχυουν.

    με αυτα που λες οτι συμβαινουν, ξεκινας μια διηγηση σε αγνωστους και λες "η ξαδερφη μου κι εγω, ειμαστε 2 κοριτσια 19 και 25".....
    οταν εισαι βιολογικα ανδρας, λες τετοιο πραγμα για να εξηγησεις τι σου συμβαινει;
    στο πολυ παρακατω μηνυμα, θυμηθηκες να μας ενημερωσεις οτι εισαι βιολογικα ενας ανδρας 19 χρονων..
    μην περιμενεις να εχεις και μεγαλη αξιοπιστια.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Λόγω έλλειψης πρωτοτυπίας, κακής αφήγησης και φτωχών σκηνικών είμαι αναγκασμένος να σου βάλω
    2/10

    better luck, next time

  8. #38
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εγω παντως, δεν εχω πεισθει οτι δεν υπαρχει καποιο μπερδεμα μεσα σου και ολα βαινουν καλως σε αυτα που αισθανεσαι και αυτα που θελεις να κανεις. 19 χρονων και να μην εχεις παει ακομα σε εναν γιατρο ενω σκεφτεσαι την ορμονοθεραπεια, μου φαινεται πολυ περιεργο. τετοιου ειδους conflicts χρειαζονται μεγαλη βοηθεια απο ειδικους. και ειδικους για την αλλαγη, αλλα οπωσδηποτε και ψυχολογο για ολη την πορεια.

    θεωρω οτι η "ξαδερφη" ειναι το μικροτερο προβλημα που μπορει να εχεις κι ισως μαλιστα αναφερεις την ξαδερφη για να μην ασχοληθεις με τον ελεφαντα στο δωματιο... αυτο που πρεπει να κανεις ειναι ψυχοθεραπεια συστηματικα, ωστε να δεις τι ακριβως σου συμβαινει, πως θα προχωρησεις, πως θα διαχειριστεις σχεσεις με συντροφους γενικα και ασε την ξαδερφη...
    να σου πω, γενικα δε με απασχολει τοσο η ξαδερφη μου, αυτο ειναι αληθεια, απο κει κ περα σε ειδικο δεν εχω παει γιατι εχω ακουσει απο αλλα τρανς ατομα οτι πρεπει ο ψυχιατρος να σου δωσει αγωγη, ωστοσο ακομα ψαχνω για διαθεσιμο ψυχιατρο, το παραγκωνιζω παραπανω απ οσο θα πρεπε αυτο το θεμα αυτο ειναι αληθεια, πρεπει να τα δω ολα αυτα ναι

  9. #39
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    "δεν λες ψεματα", αλλα φαινεται να αυτοσχεδιαζεις.
    το προβλημα δεν ειναι το σουρεαλ, αλλα οτι σταδιακα "θυμασαι" τα πιο βασικα που ισχυουν.

    με αυτα που λες οτι συμβαινουν, ξεκινας μια διηγηση σε αγνωστους και λες "η ξαδερφη μου κι εγω, ειμαστε 2 κοριτσια 19 και 25".....
    οταν εισαι βιολογικα ανδρας, λες τετοιο πραγμα για να εξηγησεις τι σου συμβαινει;
    στο πολυ παρακατω μηνυμα, θυμηθηκες να μας ενημερωσεις οτι εισαι βιολογικα ενας ανδρας 19 χρονων..
    μην περιμενεις να εχεις και μεγαλη αξιοπιστια.
    μα κοριτσια ειμαστε, επειδη εγω εχω ακομα ανδρικες ορμονες δε σημαινει οτι ειμαι αντρας

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by areti View Post
    να σου πω, γενικα δε με απασχολει τοσο η ξαδερφη μου, αυτο ειναι αληθεια, απο κει κ περα σε ειδικο δεν εχω παει γιατι εχω ακουσει απο αλλα τρανς ατομα οτι πρεπει ο ψυχιατρος να σου δωσει αγωγη, ωστοσο ακομα ψαχνω για διαθεσιμο ψυχιατρο, το παραγκωνιζω παραπανω απ οσο θα πρεπε αυτο το θεμα αυτο ειναι αληθεια, πρεπει να τα δω ολα αυτα ναι
    να πας, να πας...
    ο ψυχιατρος δεν δινει ορμονες, αλλα ουτε και αλλα φαρμακα, αν δεν τα χρειαζεσαι...
    το οτι θελεις να διορθωσεις το φυλο σου (αν θελεις), δεν σημαινει απαραιτητα οτι εχεις καποιο ψυχικο νοσημα ωστε να σου δωσει φαρμακα..
    δεν θα ξεκινησεις αο ψυχιατρο. σε ψυχολογο να πας, για να εκτιμησει την ψυχικη σου κατασταση και να συζητησετε τα προβληματα σου..

  11. #41
    Σ ευχαριστώ για τις συμβουλές σου, δεν ξέρω γιατί οι υπόλοιποι νομίζουν ότι είμαι τρολλ η πουλάω παραμύθια. Ωστόσο, είπες κάτι πριν για ειδικό γιατρό, να πάω σε ψυχολόγο πρώτα η εκεί;

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by areti View Post
    Σ ευχαριστώ για τις συμβουλές σου, δεν ξέρω γιατί οι υπόλοιποι νομίζουν ότι είμαι τρολλ η πουλάω παραμύθια. Ωστόσο, είπες κάτι πριν για ειδικό γιατρό, να πάω σε ψυχολόγο πρώτα η εκεί;
    ψυχολογο, πρωτα..

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Είχες πει ότι κάποτε ένιωθες αγόρι πως γίνεται αυτό;

  14. #44
    Quote Originally Posted by Johnx24 View Post
    Είχες πει ότι κάποτε ένιωθες αγόρι πως γίνεται αυτό;
    Αργά κατάλαβα ότι νιώθω σαν κορίτσι, μέχρι πέρυσι ένιωθα αγόρι

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Μέχρι περσι ενιωθε αγορι, ξεκινησε ολη αυτη την ιστορια λες και απο παντα ηταν κοριτσι, μετα θυμηθηκε να πει οτι ειναι τρανς και τελικα ειναι και 1 ετους ολο αυτο.. αναθεμα και αν εχουμε καταλαβει αν με την ξαδερη κοιμηθηκε ως αγορι η κοριτσι και τωρα τα 2 τρολλ τα λενε μεταξυ τους..

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εχω ερωτευτει τη δευτερη ξαδερφη μου!
    By basketballnikos in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 6
    Last Post: 03-04-2019, 00:06
  2. Ειδύλιο με την μακρινή μου ξαδέρφη
    By Giorgos17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 19-12-2016, 16:26
  3. Τι σας ξενερωνει?και τις σας ελκυει?
    By nick190813 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 60
    Last Post: 06-12-2016, 14:36
  4. Με ελκυει μια κοπελα..
    By ~Lucy~ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 04-07-2012, 16:39
  5. τι ελκύει μια γυναικα σε εναν αντρα?
    By kostas87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 176
    Last Post: 14-05-2012, 15:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •