Με ελκύει σεξουαλικά η ξαδέρφη μου.. - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 76 to 90 of 92
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @Remedy τρολλαρει σαν να μην υπαρχει αυριο. οι συνεδρίες έγιναν στο μυαλο του υποψιαζομαι

    αυτο το τοξικ μασκουλινιτι με σκοτωνει. Ενας που ειχα γνωρισει σε dating app ειχε ξενερωσει που εκανα μποξ γιατι ελεγε του βρωμαει τοξικ μασκιουλινιτι αυτο το αθλημα. βεβαια αυτος ειχε προβλημα με τα παντα, τους στρ8 τους ελεγε ετεροκανονικους :P

  2. #77
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    να στε καλα. αλλα βρειτε κατι για την ανατριχιλα ρε παιδια. τοσα χρονια ερευνας κι ακομα με τον τροχο;;;; επιτηδες το κανετε..
    γιατι ωστοσο τετοιες ειρωνειες; σας προκαλεσα εγω να μου μιλησετε ασχημα, να με ειρωνευτειτε η οτιδηποτε αλλο;

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by areti View Post
    γιατι ωστοσο τετοιες ειρωνειες; σας προκαλεσα εγω να μου μιλησετε ασχημα, να με ειρωνευτειτε η οτιδηποτε αλλο;
    το συγκεκριμενο που απομονωσες, ηταν απαντηση στον νοκτις που ειναι οδοντιατρος και μου ειπε κατι για τους οδοντιατρους. προφανως το μπερδεμα σου ειναι γενικοτερο και δεν περιοριζεται στο αν εισαι ανδρας η γυναικα...

  4. #79
    δεν απομονωσα το συγκεκριμενο, γενικα βλεπω οτι δεν αντιμετωπιζετε το θεμα στα σοβαρα

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    @Remedy τρολλαρει σαν να μην υπαρχει αυριο. οι συνεδρίες έγιναν στο μυαλο του υποψιαζομαι

    αυτο το τοξικ μασκουλινιτι με σκοτωνει. Ενας που ειχα γνωρισει σε dating app ειχε ξενερωσει που εκανα μποξ γιατι ελεγε του βρωμαει τοξικ μασκιουλινιτι αυτο το αθλημα. βεβαια αυτος ειχε προβλημα με τα παντα, τους στρ8 τους ελεγε ετεροκανονικους :P
    ε ναι, αφου τις λεει "συναναστροφες"... ποιος ξερει τι ενημερωση μεσω ιντερνετ ειχε για ολα αυτα..

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by areti View Post
    δεν απομονωσα το συγκεκριμενο, γενικα βλεπω οτι δεν αντιμετωπιζετε το θεμα στα σοβαρα
    η εντυπωση ειναι αμοιβαια...

  7. #82
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ε ναι, αφου τις λεει "συναναστροφες"... ποιος ξερει τι ενημερωση μεσω ιντερνετ ειχε για ολα αυτα..
    εννοουσα συνεδριες προφανως... γιατι απομονωνεις μια λεξη... ειπα οτι συναναστραφηκα με μερικους ψυχοθεραπευτες, εννοωντας οτι εκανα συνεδριες

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @areti ακόμα και αληθεια να ειναι αυτα που λες (που δεν ειναι), εχουμε χασει καθε εμπιστοσυνη στο προσωπο σου για να σε παρουμε στα σοβαρα. Το μονο που θα βοηθουσε ειναι να πηγαινες σε ψυχολογο. Οσες φορες και να μεταμορφωθεις, σε κοριτσι, σε εθισμενο σε πορνο, σε τρανς ατομο, σε ατομο ερωτευμενο με συγγεννή, σε καταθλιπικο η οτιδηποτε δεν θα σε πιστεψουμε.

  9. #84
    σεβαστη η αποψη σου... ωστοσο εγω ξερω τον εαυτο μου καλυτερα απο ολους. ποτε δεν ειπα οτι εθιστηκα στο πορνο, ουτε οτι ερωτευτηκα την ξαδερφη μου, αλλο σεξουαλικη ελξη κ αλλο ερωτας

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Εσύ μέχρι περσι δεν ηξερες αν ενιωθες αγορι η κοριτσι πλακα μου κανεις;

  11. #86
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Εσύ μέχρι περσι δεν ηξερες αν ενιωθες αγορι η κοριτσι πλακα μου κανεις;
    οχι, ειπα πολλες φορες οτι επειδη γεννηθηκα αγορι ολοι με αντιμετωπιζαν ετσι. ωστοσο οταν πηγα στην αντιπερα οχθη να το πω ετσι, δηλαδη αρχισα να αμφισβητω μεσα μου αυτα τα θεματα, καταλαβα οτι νιωθω πιο ανετα ως κοριτσι, νιωθω μεγαλυτερη αυτοπεποιθηση, οτι μπορω να εκφραστω ελευθερα

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Λοιπόν, όπως τα λες είναι σαν να έχεις υιοθετήσει μία καινούρια ταυτότητα που σου δίνει την δυνατότητα να πετάξεις την παλιά με ότι σε χάλαγε, μόνο που δεν βγαίνει από τα μηνύματά σου τόσο ότι δεν αισθανόσουν άνετα με το βιολογικό σου φύλο, όσο ότι ήσουν πιο ανασφαλής και επιφυλακτικός ενώ τώρα έχεις απελευθερωθεί, έχεις μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση και είσαι πιο εξωστρεφής, μιλάς πιο άνετα με κόσμο και ίσως τραβάς την προσοχή κατα κάποιο τρόπο, που ενδεχομένως να μην είχες πριν.
    Αυτό δεν δείχνει τόσο πολύ επιθυμία για αλλαγή φύλου, αλλά για αλλαγή ρόλου και ταυτότητας. Δεν είναι τα ίδια αυτά τα πράγματα, για αυτό και ένας ειδικός θα σε βοηθήσει να δεις τι γίνεται.

  13. #88
    καλημερα σονια, κατ αρχας σε ευχαριστω που απαντας φυσιολογικα, κατα δευτερον παντα τραβουσα την προσοχη με αυτα που ελεγα κ εκανα, ειναι στον χαρακτηρα μου... ωστοσο, ισως να ευθυνονται αυτα που αναφερεις (που τα βλεπω στην πραξη οτι οντως ετσι ειναι) συν οτι δεν αισθανομουν ανετα με το βιολογικο μου φυλο. οταν λες αλλαγη ρολου κ ταυτοτητας, τι ακριβως εννοεις;

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    "Ήμουν ο Μήτσος και με βλέπαν λίγο περίεργα και δεν μιλούσα για κάποια πράγματα που σκεφτόμουν γενικότερα, τώρα είμαι η Αρετή και λέω το τάδε και δεν μου απαντάνε αρνητικά ή κάτι που τους χάλαγε και με χάλαγε το αποδίδουν στο μπέρδεμα ταυτότητας. "
    Κάπως έτσι το εννοώ.

  15. #90
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    "Ήμουν ο Μήτσος και με βλέπαν λίγο περίεργα και δεν μιλούσα για κάποια πράγματα που σκεφτόμουν γενικότερα, τώρα είμαι η Αρετή και λέω το τάδε και δεν μου απαντάνε αρνητικά ή κάτι που τους χάλαγε και με χάλαγε το αποδίδουν στο μπέρδεμα ταυτότητας. "
    Κάπως έτσι το εννοώ.
    α, ε δεν ξερω, οσες φορες το εχω συζητησει με τον εαυτο μου εχω καταληξει οτι νιωθω πιο ανετα ετσι, σε ολους τους τομεις. απο κει κ περα δε βρισκω το λογο που πρεπει να απανταω σε μερικους τυχαιους για κατι το οποιο ετσι κ αλλιως δεν προκειται να πειστουν, δικη μου ζωη ειναι, απο που κ ως που αφηνω τον καθενα να μπει στον ψυχισμο μου (δεν αναφερομαι σε σενα φυσικα)

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Similar Threads

  1. Εχω ερωτευτει τη δευτερη ξαδερφη μου!
    By basketballnikos in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 6
    Last Post: 02-04-2019, 23:06
  2. Ειδύλιο με την μακρινή μου ξαδέρφη
    By Giorgos17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 19-12-2016, 15:26
  3. Τι σας ξενερωνει?και τις σας ελκυει?
    By nick190813 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 60
    Last Post: 06-12-2016, 13:36
  4. Με ελκυει μια κοπελα..
    By ~Lucy~ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 04-07-2012, 15:39
  5. τι ελκύει μια γυναικα σε εναν αντρα?
    By kostas87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 176
    Last Post: 14-05-2012, 14:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •