Με ελκύει σεξουαλικά η ξαδέρφη μου..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 92
  1. #1

    Με ελκύει σεξουαλικά η ξαδέρφη μου..

    Καλημερα σε ολους, εχει χρονια που νιωθω σεξουαλικη ελξη για την ξαδερφη μου, ενω δεν ειναι ξερω γω το κοριτσι που θα ηθελαν ολοι, ωστοσο εγω τη βλεπω σαν κουκλα δεν ξερω, ισως απο καποιες κινησεις μου (τιποτα το ιδιαιτερο, απλα ενα παραδειγμα που θυμαμαι τωρα, οτι κραταγα το χερι της παραπανω απ οσο θα πρεπε) να το εχει καταλαβει ηδη, να της το πω; δεν ξερω τι να κανω, καθε φορα που τη βλεπω θελω να κανουμε κατι...
    Υ.Γ. επειδη ειμαι 99% σιγουρη οτι θα πειτε για την επιδραση του πορνο κλπ δεν αποκλειω να προερχεται απο κει αλλα κ απο πριν θυμαμαι να με ελκυει

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Κατάλαβα σωστά ότι και οι 2 είστε γυναίκες; Το πορνό δεν ξέρω τι επίδραση θα μπορούσε να έχει, κυρίως κάτι χαζά πατέρας με θετή κόρη παίζουν αλλά και πάλι σε λεσβιακό δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο να σε επηρεάσει. Αλλά δεν πιστεύω και ότι το πορνό θα μπορούσε να σου βάλει τέτοιες σκέψεις. Πόσο είσαι; Επίσης εφόσον μιλάς για έλξη για την οποία δεν είσαι καν σίγουρη, απλα προσπερασε το ολο αυτο.

  3. #3
    ναι, ειμαστε κ οι δυο κοριτσια, εγω 19 αυτη 25. ειμαι αρκετα σιγουρη για την ελξη μου, ειδικα επειδη υποβοσκουν αισθηματα απο οταν ημουν γυμνασιο, κ σε μεγαλυτερο βαθμο εδω κ δυο χρονια καθε φορα που βρισκομαστε. σε καποια φαση κοιμηθηκαμε στο ιδιο κρεβατι (που ηταν ονειρο για μενα) κ ημουν τοσο κοντα να κανω πραγματα αλλα δεν εκανα γιατι δεν θα ταν σωστο...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by areti View Post
    ναι, ειμαστε κ οι δυο κοριτσια, εγω 19 αυτη 25. ειμαι αρκετα σιγουρη για την ελξη μου, ειδικα επειδη υποβοσκουν αισθηματα απο οταν ημουν γυμνασιο, κ σε μεγαλυτερο βαθμο εδω κ δυο χρονια καθε φορα που βρισκομαστε. σε καποια φαση κοιμηθηκαμε στο ιδιο κρεβατι (που ηταν ονειρο για μενα) κ ημουν τοσο κοντα να κανω πραγματα αλλα δεν εκανα γιατι δεν θα ταν σωστο...
    Γεια σου αρετή
    Είναι πρωτη σου ξαδέρφη αν κατάλαβα καλά?
    Γενικά σου αρέσουν οι γυναίκες ή μόνο με την συγκεκριμένη σου βγαινει αυτό?
    Άλλες σχέσεις εχεις κανει ως τώρα?

  5. #5
    ναι, ειναι πρωτη μου ξαδερφη, το οποιο κανει το θεμα ακομα πιο ταμπου αμα σκεφτεις οτι ηταν σαν αδερφη μου απο την παιδικη μου ηλικια, μια που δεν ειχα αδερφια. γενικα ειμαι bi, ναι, αλλα με ελκυουν πιο πολυ οι γυναικες. αλλες σχεσεις δεν εχω κανει, οχι, ημασταν κοντα με ενα αλλο κοριτσι αλλα ειδα οτι αυτη βιαζοταν κ εγω ενιωσα καταπιεσμενη.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Αρχικά, η ξαδέρφη σου ξέρεις αν ενδιαφέρεται ερωτικά για γυναίκες; Ξεκινάμε από εκεί.

  7. #7
    οχι, δεν το γνωριζω αυτο, δεν ξερω καν αν ενδιαφερεται για αντρες.. επισης, επειδη ειμαι κ τρανς κ το come out το εκανα σχετικα προσφατα σ εκεινη δεν ξερω πως μπορει να το πηρε, σ εμενα μου ειπε θετικα πραγματα αλλα δεν ξερω η ιδια πως το αντιμετωπιζει

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by areti View Post
    ναι, ειναι πρωτη μου ξαδερφη, το οποιο κανει το θεμα ακομα πιο ταμπου αμα σκεφτεις οτι ηταν σαν αδερφη μου απο την παιδικη μου ηλικια, μια που δεν ειχα αδερφια. γενικα ειμαι bi, ναι, αλλα με ελκυουν πιο πολυ οι γυναικες. αλλες σχεσεις δεν εχω κανει, οχι, ημασταν κοντα με ενα αλλο κοριτσι αλλα ειδα οτι αυτη βιαζοταν κ εγω ενιωσα καταπιεσμενη.
    Εγώ θα σου πρότεινα να προσπαθήσεις να βγάλεις απτο μυαλό σου ότι είναι ταμπού κτλ και να το δεις λίγο με μια άλλη όπτικη.
    Είναι μια κοπέλα που όπως λες μεγαλώσατε σαν αδέρφια, την αγαπάς, νιώθεις δεμένη μαζί της και ταυτόχρονα είσαι σε μια ηλικία όπου ακόμα η σεξουαλικότητα σου είναι κάτι που ψάχνεις και διαπραγματεύεσαι οπότε δεν είναι και τόσο παράξενο να νιώθεις ισως έλξη προς εκείνη. Είναι το πιο οικείο σου πρόσωπο κόντα στην ηλικία σου. Ίσως νιώθεις και περισσότερη ασφάλεια να εξερευνήσεις την σεξουαλικότητα σου με εκείνη κι όχι με κάποια άλλη σαν το άλλο κορίτσι που είπες.

    Θα δεις ότι όσο μεγαλώνεις κι όσο πιο άνετα κι ασφαλής νιώθεις με τον εαυτό σου και την σεξουαλικότητα σου θα βρεθούν άλλες κοπέλες να σε ελκύουν. Αποδέξου αυτή την "έλξη" που λες οτι νιώθεις τώρα απλά ως ένα στάδιο από το οποίο θα περάσεις στον δρόμο προς την ωριμότητα και μην της δίνεις περισσότερη σημασία απ ότι έχει.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by areti View Post
    οχι, δεν το γνωριζω αυτο, δεν ξερω καν αν ενδιαφερεται για αντρες.. επισης, επειδη ειμαι κ τρανς κ το come out το εκανα σχετικα προσφατα σ εκεινη δεν ξερω πως μπορει να το πηρε, σ εμενα μου ειπε θετικα πραγματα αλλα δεν ξερω η ιδια πως το αντιμετωπιζει
    Άρα πόσο καλά την ξέρεις; Μην μου πεις ότι παιδιά περνούσαμε κάθε μέρα μαζί ή ξέρω κι εγώ τι, αλλά τώρα, σε τι φάση είσαστε; Βρίσκεστε μια στο τόσο, εκείνη δουλεύει, εσύ σπουδάζεις, μένετε μακριά ή τι; Εγώ έχω την εντύπωση ότι εσύ την έχεις εξιδανικεύσει γιατί είναι ένα άτομο που έχετε μοιραστεί πολλά μαζί και σου δείχνει αγάπη και κατανόηση κι αυτή μάλλον σε βλέπει σαν μικρή ξαδερφή ή αδερφή, όπως θες πες το, με αγάπη και τρυφερά συναισθήματα και προστατευτικότητα ίσως, αλλά και λίγο απόμακρα λόγω διαφοράς φάσης. Μπορεί να κάνω και λάθος.

  10. #10
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Άρα πόσο καλά την ξέρεις; Μην μου πεις ότι παιδιά περνούσαμε κάθε μέρα μαζί ή ξέρω κι εγώ τι, αλλά τώρα, σε τι φάση είσαστε; Βρίσκεστε μια στο τόσο, εκείνη δουλεύει, εσύ σπουδάζεις, μένετε μακριά ή τι; Εγώ έχω την εντύπωση ότι εσύ την έχεις εξιδανικεύσει γιατί είναι ένα άτομο που έχετε μοιραστεί πολλά μαζί και σου δείχνει αγάπη και κατανόηση κι αυτή μάλλον σε βλέπει σαν μικρή ξαδερφή ή αδερφή, όπως θες πες το, με αγάπη και τρυφερά συναισθήματα και προστατευτικότητα ίσως, αλλά και λίγο απόμακρα λόγω διαφοράς φάσης. Μπορεί να κάνω και λάθος.
    να απαντησω κ στις δυο σας, οτι εχω 3 ξαδερφια, κ οτι αυτη ειναι η "μεσαια" να το πω ετσι, εχω κ μια πιο μικρη ξαδερφη με την οποια δεν ειχαμε τετοιο δεσιμο ποτε. ελξη νιωθω απο πολλα κοριτσια, ειμαι κ πολυερωτικη αρα μπορω να ερωτευτω παραπανω απο ενα ατομα, ωστοσο με την ξαδερφη μου δεν ειναι τοσο ερωτικο το θεμα οσο σεξουαλικο, τα οποια εγω τα διαφοροποιω προσωπικα. ειναι αληθεια οτι κ τα 3 μου ξαδερφια εδειχναν στοργη σε μενα απο παντα κ προστατευτικοτητα επειδη ημουν ο βενιαμιν της οικογενειας να το πω ετσι αλλα μ εκεινη ειχα απο παντα σεξουαλικη ελξη, δεν ξερω γιατι. το χω σκεφτει πολλες φορες μεσα μου αυτο το θεμα, αλλα καθε φορα που βρισκομαστε παλι το ιδιο. ενας προηγουμενος θεραπευτης μου ειπε ξερα οτι ειναι λαθος κ να το βγαλω απ το μυαλο μου αλλα δεν επρεπε να το πει ετσι θαρρω

  11. #11
    επισης, ναι οντως βρισκομαστε μια στις τοσες, δε μενουμε μακρια αλλα δε βρισκομαστε πολυ συχνα. εγω σπουδαζω, αλλα δεν εχω αρχισει ακομα δια ζωσης, εκεινη δε δουλευει επι της παρουσης αλλα γενικα εχει δουλεια. δεν ξερω τα πολυ προσωπικα της θεματα, κ αυτη κ η μικροτερη ξαδερφη μου ειναι αρκετα συνεσταλμενες αλλα λεμε διαφορα.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by areti View Post
    οχι, δεν το γνωριζω αυτο, δεν ξερω καν αν ενδιαφερεται για αντρες.. επισης, επειδη ειμαι κ τρανς κ το come out το εκανα σχετικα προσφατα σ εκεινη δεν ξερω πως μπορει να το πηρε, σ εμενα μου ειπε θετικα πραγματα αλλα δεν ξερω η ιδια πως το αντιμετωπιζει
    οταν λες οτι εισαι τρανς, εννοεις οτι γεννηθηκες αγορι, η το αντιθετο;

  13. #13
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οταν λες οτι εισαι τρανς, εννοεις οτι γεννηθηκες αγορι, η το αντιθετο;
    Ναι, γεννήθηκα αγόρι

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by areti View Post
    Ναι, γεννήθηκα αγόρι
    εχεις κανει διορθωση φυλου, η ζεις σαν κοριτσι χωρις να κανεις επεμβαση;

  15. #15
    Δε σκοπεύω να κάνω την εγχείρηση στο άμεσο μέλλον τουλάχιστον, θέλω κάποια στιγμή να αρχίσω να παίρνω ορμόνες (hrt) ωστόσο

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εχω ερωτευτει τη δευτερη ξαδερφη μου!
    By basketballnikos in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 6
    Last Post: 03-04-2019, 00:06
  2. Ειδύλιο με την μακρινή μου ξαδέρφη
    By Giorgos17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 19-12-2016, 16:26
  3. Τι σας ξενερωνει?και τις σας ελκυει?
    By nick190813 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 60
    Last Post: 06-12-2016, 14:36
  4. Με ελκυει μια κοπελα..
    By ~Lucy~ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 04-07-2012, 16:39
  5. τι ελκύει μια γυναικα σε εναν αντρα?
    By kostas87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 176
    Last Post: 14-05-2012, 15:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •