Δεν νιώθω καλά..έχω πολύ μπερδεμένα συναισθήματα..νιώθω μια έντονη απελπισία ένα τεράστιο άγχος για την ζωή μου, απογοήτευση από το ανθρώπινο είδος και μια θλίψη, ανασφάλεια , όλα μαζί! Έχω περάσει πάρα πολλα και είμαι μόλις 18 χρονών..έχει κουραστεί η ψυχή μου..είμαι έγκυος 7 μηνών και με τον αρραβωνιαστικό μου από τότε που έμεινα έγκυος άλλαξαν πάρα πολλά ..είχαμε χωρίσει τώρα το καλοκαίρι για 2 μήνες είχε βρει άλλη και με παράτησε και πέρασα πολύ άσχημη ψυχολογία κατάσταση, τέλος Ιουνίου άρχισε και με παρακαλούσε συνέχεια να τον συγχωρέσω έκλαιγε και χτυπιοταν πως θα αλλάξει και πως θέλει να μεγαλώσει αυτό το παιδί δίπλα του και δεν μπορείς να ζήσει μακριά μου..εγώ δεν τον συγχωρούσα μέχρι που έλεγε ότι θα αυτοκτονήσει ότι είμαι ο μόνος άνθρωπος που έχει αγαπήσει και του έχω φερθεί τόσο καλά και διάφορα τέτοια επειδή τον λυπήθηκα είπα να του δώσω μια τελευταία ευκαιρία και ένα παραπάνω για να μεγαλώσει το παιδί μου και με τους 2 γονείς ...τον τελευταίο καιρό άρχισε πάλι να αδιαφορεί και να είναι μέχρι τα ξημερώματα κάθε μέρα με τους φίλους του και εγώ να είμαι μέσα σε ένα σπίτι να τον περιμένω να μου κάνει λίγο παρέα..με τα πολλά μου είπε πάλι να χωρίσουμε και πως δεν πάει άλλο και είναι καλύτερα να μην ήμαστε μαζί ..τρελάθηκα ..γιατί να παίξει τόσο άσχημα με την ψυχή μου; Γιατί να μου τα κάνει όλα αυτά; Το μόνο που ήθελα ήταν να έχω δίπλα μου έναν άντρα να με κάνει να νιώθω όμορφα να νιώθω ασφάλεια και να με αγαπάει..τώρα θα είμαι μόνη μου με ένα μωρό ..και έχω τόσο πολύ ανάγκη από αγάπη ....μακάρι να μπορούσε να μου την δώσει ....