νομιζουν οτι θα με επηρεασουν με καψουροτραγουδα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    νομιζουν οτι θα με επηρεασουν με καψουροτραγουδα.

    εδω και πολυ καιρο εβλεπα καπιους που για μηνες περναγαν απ το σημειο που βρισκομαι βαζοντας καψουροτραγουδα στη διαπασον νομιζοντας οτι με το τροπο αυτο θα με επειρεασουν και αυτο δε συνηβαινε μια φορα αλλα για μηνες αφου κατα τη κριση μου ηταν κατι παραπανω απο ξεκαθαρο οτι ακολουθουσαν σχεδιο συνομωσιας χωρις καν να με ρωτησουν αν συμφωνω με αυτο αφου η ολη κατασταση εξυπηρετουσε σκοπιμοτητες καπιος που ηθελαν να παραστησουν τους φιλανθρωπους της κοινωνιας και δεν ηταν τιποτα παραπανω απο κοινοι συνομωτες που στη πραγματικοτητα εξυπηρετουσαν τα συμφεροντα της υπεροχης πατριδας τους που ειναι γνωστο ποσο την αγαπω σα το εχω πει χιλιαδες φορες και θα σας το λεω μεχρι α το επεδωσετε ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝ ΟΙ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ ΚΑΠΙΑ ΜΑΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ 24 ΩΡΕΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΤΕ ΜΥΑΛΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΓΙΑ το ποιοσ θα χρειαστει θεραπεια αν συνεχισετε να προσπαθειτε να μου αλαξετε μυαλα μπορει να εχετε την εντυπωση οτι η θεση σας σας εχει δωσει και τη δυναμη να κανετε συνωμοσιες για να παριστανετε μετα τους σωτηρες της κοινωνιας αυτης αλλα αν θελετε να τη σωσετε πραγματικα πηγαινετε στη σπουδαια φασιστοχωρα σας που τα απιστευτα ιδεωδη δημοκρατιας που αν καπιος τα ψαξει εστω και λιγο θα καταλαβει αμεσως τι ενοω βαρεθηκα να ακουω ψεματα για δηθεν ερωτες και αλλα παραμυθια που νομιζουν οτι ετσι θα με εξαπατησουν και θα πιστευψω το δουλεμα
    ΑΥΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Καλησπέρα, έχεις κάποια διάγνωση από ψυχίατρο;

    Είπες επίσης να σε επηρεάσουν με τα καψουροτράγουδα. Σε ποιο τομέα; Να ερωτευτείς πχ;

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ενω ισχυριζονται οτι τα παρατησαν εδω και πολυ καιρο επειδη προφανος πηραν μιζες γι αυτο συνεχιζουν τον ιδιο χαβα με τα καψουροτραγουδα επειδη προφανος καπιος ψυχολογος τους συστησε να κανουν αυτο το πραγμα νομιζοντας οτι θα με επειρεασουν κανοντας οι ιδιοι οτι περιμενουν απο μενα και αφου με εξαναγκαζουν να απαντησω μετα παριστανουν τα θυματα γιατι με θεωρουν υποχρεωενο να δεχτω τη σχεση που νομιζαν οτι θα μου επιβαλουν επειδη ετσι τους βολευε για να κανουν μετα προπαγανδα οτι ειμαι απειλη για τη κοινωνια ενω απειλη ειναι οι ιδιοι που προκειμενου να βγαλουν λεφτα εκμεταλευονται οτι βρουν χρησιμοποιουν οτι εχει σχεση με μενα για να γινουν ζαμπλουτοι και μετα αφου βγαλουν μια τραπεζα λεφτα αυτοπαρουσιαζονται ως θυματα για να συγκινησουν το κοσμο και ειναι θυματα ταχα επειδη τοσα χρονια ζουσαν και ζουν μεσα στη μεγα χλιδη .............. μεχρι και τη ψυχη τους για τα λεφτα ενω ο κοσμος τη βγαζει με 1000 ευρω και κατι ψιλα και μετα απ αυτο ειναι και καημενοι και φυσικα εκμεταλευονται την αφελεια του κοσμου οπως παντα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    χρειαζεσαι ειδικο αμεσα

Similar Threads

  1. Replies: 1
    Last Post: 29-07-2020, 09:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •