Η διπλανή μου στο γραφείο - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 15 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 211
  1. #121
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Μια όμορφη, ελεύθερη και νέα γυναίκα θα μπλέξει με παντρεμένο εάν εχει δαγκωσει γερα τη λαμαρίνα μαζί του, και εάν είναι από εκείνες τις γυναίκες που διεκδικούν τον στόχο τους μέχρι τελικής πτώσεως και δεν τον αφήνουν σε χλωρό κλαρί. Πρέπει να έχει φυσικά και θέματα αυτοεκτίμησης, γιατί μια γυναικα που πιστεύει ότι αξίζει δεν θα χαραμίσει τα νιάτα της σε μια κούφια κατάσταση.

    Φυσικά για να φτάσεις σε αυτή τη περίπτωση, πρέπει να υπάρχει πολύ ερωτική έλξη εξαρχης από τη γυναίκα προς το μέρος του παντρεμενου και πολύ παραμύθιασμα από τη πλευρά του παντρεμενου στη γυναικα για να τρέφει ελπίδες.

    Εάν είσαι player , που αυτοί συνήθως καταφέρνουν πιο εύκολα τέτοια μπλεξίματα , θα σου είναι εύκολο. Επίσης, εάν είσαι αμφιθυμικος και δεν ξέρεις τι θέλεις πάλι θα είναι εύκολο.

    Αλλά εδώ μιλάμε για χοντρό δούλεμα, που θα το πληρώσουν τόσο οι δύο γυναίκες που θα κοροιδευεις ασύστολα, όσο και εσύ ο ίδιος. Και τα παιδιά σου.

    Δεν νομίζω οτι θες να φας τα μούτρα σου σε τέτοια μπλεξίματα.

  2. #122
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Η επόμενη περίπτωση όπως είπατε, είναι μια νέα όμορφη γυναικα να μπλέξει με παντρεμένο εάν είναι gold digger και ο παντρεμένος της κάνει πολλά δώρα, τη βγάζει βόλτα σε ωραία μαγαζιά κτλ.

    Εκεί θέλει να έχεις χρήμα και να έχεις και την gold digger τη ματαιοδοξη που τσιμπαει με τετοια. Όμως δεν είναι όλες οι γυναίκες έτσι, όπως δεν είναι όλοι οι άντρες γαϊδούρια.

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Black_Opium View Post
    Μια όμορφη, ελεύθερη και νέα γυναίκα θα μπλέξει με παντρεμένο εάν εχει δαγκωσει γερα τη λαμαρίνα μαζί του, και εάν είναι από εκείνες τις γυναίκες που διεκδικούν τον στόχο τους μέχρι τελικής πτώσεως και δεν τον αφήνουν σε χλωρό κλαρί. Πρέπει να έχει φυσικά και θέματα αυτοεκτίμησης, γιατί μια γυναικα που πιστεύει ότι αξίζει δεν θα χαραμίσει τα νιάτα της σε μια κούφια κατάσταση.

    Φυσικά για να φτάσεις σε αυτή τη περίπτωση, πρέπει να υπάρχει πολύ ερωτική έλξη εξαρχης από τη γυναίκα προς το μέρος του παντρεμενου και πολύ παραμύθιασμα από τη πλευρά του παντρεμενου στη γυναικα για να τρέφει ελπίδες.

    Εάν είσαι player , που αυτοί συνήθως καταφέρνουν πιο εύκολα τέτοια μπλεξίματα , θα σου είναι εύκολο. Επίσης, εάν είσαι αμφιθυμικος και δεν ξέρεις τι θέλεις πάλι θα είναι εύκολο.

    Αλλά εδώ μιλάμε για χοντρό δούλεμα, που θα το πληρώσουν τόσο οι δύο γυναίκες που θα κοροιδευεις ασύστολα, όσο και εσύ ο ίδιος. Και τα παιδιά σου.

    Δεν νομίζω οτι θες να φας τα μούτρα σου σε τέτοια μπλεξίματα.

    για κατι περιστασιακο το αποκλειεις?

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    για κατι περιστασιακο το αποκλειεις?
    το να παει για περιστασιακο με παντρεμενο, ανηκει στην κατηγορια "να εχει δαγκωσει την λαμαρινα". αν ισχυει τετοια περιπτωση, εκδηλωνεται απο μονη της, δεν χρειαζεται να γινει ρεζιλι στην δουλεια του.
    αν δεν εχει πεσει ξερη και μονο που τον βλεπει, το 'περιστασιακο" μια γυναικα μπορει να το βρει κυριολεκτικα οπουδηποτε..
    μην ξεχνας οτι οι ανδρες ειναι πολυ πιο προθυμοι απο τις γυναικες για "περιστασιακα". επομενως και παλι, γιατι να επιλεξει παντρεμενο; με τον ελευθερο , οποτε της καπνισει το επαναλαμβανει το περιστασιακο. με τον παντρεμενο, πρεπει να περιμενει τα ρεπα της συζυγου...

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το να παει για περιστασιακο με παντρεμενο, ανηκει στην κατηγορια "να εχει δαγκωσει την λαμαρινα". αν ισχυει τετοια περιπτωση, εκδηλωνεται απο μονη της, δεν χρειαζεται να γινει ρεζιλι στην δουλεια του.
    αν δεν εχει πεσει ξερη και μονο που τον βλεπει, το 'περιστασιακο" μια γυναικα μπορει να το βρει κυριολεκτικα οπουδηποτε..
    μην ξεχνας οτι οι ανδρες ειναι πολυ πιο προθυμοι απο τις γυναικες για "περιστασιακα". επομενως και παλι, γιατι να επιλεξει παντρεμενο; με τον ελευθερο , οποτε της καπνισει το επαναλαμβανει το περιστασιακο. με τον παντρεμενο, πρεπει να περιμενει τα ρεπα της συζυγου...
    Μερικά πράγματα Remedy δεν λειτουργούν και τόσο με τη λογική. Γι αυτό κι εγώ για μεγάλο χρονικό διάστημα δεν μπορούσα να εξηγήσω το γιατί ως μπακούρι δε γυρνούσε να με κοιτάξει καμία, ενω ως δεσμευμένος αυξανόταν η ζήτησή. Περίεργα πράματα!

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    πάντως, όπως ήταν αναμενόμενο, δέχτηκα τις άπειρες επιθέσεις, ηθικολογικού τύπου κι όχι μόνο, από τις αγαπητές και σεβαστές συμφορουμίτισσες.
    Έτσι λοιπόν, το τμήμα morality.gr του φόρουμ απεφάνθη, ως αναμενόταν, ότι "δεν σέβομαι τη γυναίκα μου", ότι εγώ φταίω που "έχει πονοκεφάλους", ότι προφανέστατα είναι σύζυγος και εραστής ΓΤΠ Καβάλα, που δεν την ικανοποιώ σεξουαλικά και δεν πλένω τα πιάτα και άλλα πολλά.
    Το τμήμα morality.gr του φόρουμ απεφάνθη, ως επίσης αναμενόταν, ότι προτίθεμαι να προσβάλλω και να ατιμάσω μια ελεύθερη γυναίκα, εάν εκδηλωθώ και της δείξω ότι με έλκει σεξουαλικά. Ο μητροπολίτης Άνθιμος και ο αγιατολλάχ Αλί Χαμενεϊ θα αισθάνονται υπερήφανοι.

    Έμαθα κι άλλα πράγματα για τον εαυτό μου που δεν τα γνώριζα μέχρι στιγμής: ότι δεν μου κάνει κούκου, ότι είμαι προβληματικός στο σεξ, ότι δεν συμμετέχω στις δουλειές του σπιτιού, ότι είμαι φτωχός έως ταλαίπωρος και τα συναφή. Τώρα, για το πού άντλησε αυτά τα συμπεράσματα η αστυνομία ηθών, θα σας γελάσω.

    Το να γράψει κάποιος "ρε φίλε, αφού δεν περνάς καλά με τη σύζυγο, τράβα χώρισε, ανεξάρτητα αν σου αρέσει κάποια άλλη ή όχι", θα ήταν κατανοητό ως συμβουλή. Η επιθετικότητα κάποιων κυριών, όμως, το μόνο που αποδεικνύει είναι η βαθιά συντηρητική τους αντίληψη για το σεξ (για αυτές σεξ χωρίς δέσμευση=ατίμωση της γυναίκας). Αντίληψη υποκριτική ταυτόχρονα, διότι όταν κάποιος "τους κάνει κλικ" (σύμφωνα με την ανόητη έκφραση) τα ηθικοπλαστικά και η ...ατίμωση ξεπερνιούνται ως δια μαγείας.

    πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι η συζήτηση μέχρι στιγμής έχει πολύ μεγάλο ενδιαφέρον. Ευχαριστώ για τη συμμετοχή σας. Α, και απολογούμαι που δεν απάντησα σε όλα τα μέχρι στιγμής σχόλια. Δεν είναι από αγένεια, απλά δεν τα προλαβαίνω όλα.
    Ας τα πάρουμε απ' την αρχή: Εσύ δεν ζήτησες την γνώμη μας και την συμβουλή μας επί του θέματος που σε απασχολεί; Γιατί δεν την δέχεσαι τώρα; Περίμενες δηλαδή, πως αναφέροντας ένα τόσο λεπτό σύστημα που αδιαμφισβήτητα αγγίζει το κομμάτι της ηθικής και των κανονισμών δεοντολογίας, δεν θα είχες απαντήσεις που θα σου τόνιζαν το γεγονός αυτό; Απλά, δεν θες να ακούσεις τις απόψεις και τις συμβουλές μας, πες το έτσι, όχι όμως να παρουσιάζεις τον εαυτό σου ως θύμα τώρα. Εσύ μπορεί να μην δίνεις σημασία στην ηθική πλευρά του ζητήματος, δεν είμαστε όμως όλοι έτσι εδώ μέσα, γι' αυτό άλλωστε δεν ζήτησες την γνώμη μας;; Απεναντίας, εσύ αφού είδες πως η γνώμη μας δεν συνάδει με αυτό που εσύ θα ήθελες να ακούσεις, μας κατηγορείς τώρα πως σε θίξαμε κι από πάνω. Εγώ αυτό που διαπίστωσα είναι πως δεν θες στ' αλήθεια συμβουλές για το θέμα σου, μιας και έχεις αποφασίσει πώς θα το χειριστείς, γι' αυτό και εξακολουθείς να επιμένεις πώς αυτό που έχεις κατά νου είναι ορθό και συμφωνείς με ό,τι σε συμφέρει. Επιπλέον, όταν σε ένα δημόσιο χώρο, όπως είναι το παρόν φόρουμ, εκφέρονται απόψεις (δεν μιλώ μόνο για τις δικές σου αλλά και άλλων χρηστών), οι οποίες θίγουν την ανθρώπινη αξιοπρέπεια, προωθούν τις φυλετικές διακρίσεις, τα κοινωνικά στερεότυπα και διαιωνίζουν πατριαρχικές ιδέες, περιμένεις πως δεν θα υπάρξουν αντιδράσεις από άτομα;;; ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ. Όσον αφορά τους χαρακτηρισμούς που σου προσάψαμε κάποιοι από μας εδώ μέσα, προφανώς και τους αντλήσαμε μέσα από τα λεγόμενα σου. Όταν μιλάς με έναν άνθρωπο αντιλαμβάνεσαι τον τρόπο που σκέφτεται βάσει των όσων λέει και βγάζεις τα αντίστοιχα πορίσματα. Όταν λοιπόν μας λες πως θες να απατήσεις την σύζυγο σου και πως εσύ ο ίδιος δεν δίνεις σημασία στην ηθική διάσταση του ζητήματος, καταλαβαίνουμε το ποιόν σου. Δεν νομίζω πως οι χαρακτηρισμοί ήταν τυχαίοι, ειδάλλως θα χαρακτηριζόμασταν και μεταξύ μας, εκτός κι αν θεωρείς πως 5 άγνωστες συνωμοτήσαμε εναντίον σου, διότι τότε το thread θα πρέπει να μετακινηθεί σε άλλη κατηγορία... Τέλος, δεν είδα καμία να διαφωνεί στο σεξ χωρίς δέσμευση και προφανώς υπάρχουν γυναίκες που το προτιμούν και άλλες όχι (δεν είμαστε όλες ίδιες, μπορεί κάποιες να μην ενδιαφερόμαστε για κάτι επιφανειακό, μπορεί να ζητάμε την αποκλειστικότητα και τη δέσμευση, χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν υποστηρίζουμε την σεξουαλική απελευθέρωση). Αντιθέτως, η πατριαρχία είναι αυτή που προσάπτει στην γυναίκα τον τίτλο της "εύκολης, της χαζής, της π@@Τ@Ν@ς", σε περίπτωση που αυτή έχει σεξουαλικές επαφές με πολλούς άνδρες ή γυναίκες ή δεν ενδιαφέρεται για δέσμευση, αναζητώντας νέες εμπειρίες και πρόσκαιρες σχέσεις. Και μάντεψε ποιοι εκφράζουν κατ' εξακολούθηση πατριαρχικές απόψεις! Αλλά ναι, σύμφωνα με εσένα είμαστε και υποκρίτριες! Περιττό να πω πως η αναλογία που έκανες ήταν άτοπη, μιας και εσύ μπορεί να θες να έχεις την γυναίκα σου και παράλληλα να έχεις εξωσυζυγική σεξουαλική σχέση κρυφά απ' τη γυναίκα σου, αλλά θα σου άρεσε η γυναίκα σου να σου κάνει το ίδιο; Για ποιον λόγο δηλαδή παντρευτήκατε, εφόσον η δέσμευση και η αποκλειστικότητα δεν ήταν κάτι που εσύ ζητούσες;; Αυτό δεν είναι κοροϊδία προς τον άλλον άνθρωπο; Αυτοί που επιδιώκουν να έχουν ελεύθερες σχέσεις, ξεκαθαρίζουν εξ αρχής πως δεν θέλουν την δέσμευση και βρίσκουν αυτό που ψάχνουν (το σεξ, την περιπέτεια κοκ) σε άτομα που έχουν ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΡΥΦΤΟΥΛΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΙΛΟΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΔΩΣΑΝ. Κατάλαβες τη διαφορά;;; Α και όποι@ μας κάνει "κλικ" δεν εισβάλλουμε με το έτσι θέλω στο πεδίο του/της, αλλά σεβόμαστε τις περιστάσεις, τον άλλον άνθρωπο και κυρίως σεβόμαστε τον εαυτό μας και δρούμε αναλόγως. Υπάρχουν άνθρωποι που νιώθουν και τύψεις και έχουν αρχές, τις οποίες στηρίζουν και δεν τις αναιρούν όποτε γουστάρουν ,πράττοντας το αντίθετο (αυτο είναι υποκρισία), γι' αυτό μην νομίζεις πως σκέφτονται όλοι όπως εσύ!

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    Αγαπητε συμφορουμιτη ενας απο τους στοχους καθε γυναικας οταν γνωριζει εναν αντρα ειναι να περιορισει στο ελαχιστο τα Θεια δωρα με τα οποια τον προικισε ο Θεος της σεξουαλικοτητας, της αρρενωποτητας του της εμφυτης αναγκης του για πολυ σεξ και να τον περιορισει μονο σε αυτα που ωφελουν μακροπροθεσμα την ιδια και τα παιδια του
    Τι είχες Γιάννη (στην περίπτωση σου Νίκο);
    Τι είχα πάντα...

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ειναι γνωστη η ιστορια με τον βατραχο, γι αυτο δεν ενδιαφεροταν κανεις να μας την πεις...
    αν εσυ θεωρεις οτι εχεις αντιληψη βατραχου, τσαμπα χανουμε τον χρονο μας να συζηταμε...
    πιθανον αυτο να φταιει που δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε.
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Μου επιτρέπεις να σου απονείμω το βραβείο του καλύτερου σχολίου, so far;

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    προσυπογράφω. Αλλά ας κρύβουμε λόγια γιατί θα μας στείλουν στο πυρ το εξώτερον.
    Ήδη έχουμε χαρακτηριστεί πατενταρισμένοι μισογύνηδες και σεξιστές και τα συναφή.
    Εξάλλου μην ξεχνάς ότι οι γυναίκες έχουν πάντα δίκιο και οι άντρες είναι πάντα ...γουρούνια.
    Ε ναι ρε παιδί μου αδικείστε κιόλας από το γυναικείο φύλο. Αυτό που ανέφερε δηλαδή παραπάνω δεν ήταν καθόλου μισογυνιστικό και σεξιστικό!!! Απορώ πώς μας πέρασε απ' το μυαλό! Πόσο άστοχοι οι χαρακτηρισμοί που σας αποδώσαμε, δηλαδή κάπου έλεοςς ρε παιδί μουυ

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Μερικά πράγματα Remedy δεν λειτουργούν και τόσο με τη λογική. Γι αυτό κι εγώ για μεγάλο χρονικό διάστημα δεν μπορούσα να εξηγήσω το γιατί ως μπακούρι δε γυρνούσε να με κοιτάξει καμία, ενω ως δεσμευμένος αυξανόταν η ζήτησή. Περίεργα πράματα!
    οχι και τοσο περιεργα.
    σου εχω αρκετες, λογικες εξηγησεις.
    πρωτο και βασικο, ησουν ο εαυτος σου, γιατι δεν εψαχνες τπτ, δεν διεκδικουσες τπτ, δεν εβγαζες καμια ανασφαλεια η neediness.. αυτο, οσον αφορα υγιεις περιπτωσεις γυναικων που σε ηθελαν.
    δευτερο, υπαρχουν παντα βλαμμενοι, ανδρες και γυναικες που κοιτανε καποιον μονο απο διεκδικηση και ανταγωνιστικοτητα προς αυτην/ αυτον που τον εχει...
    τριτο, υπαρχουν και καμμενοι/ καμμενες, που εχουν χαμηλη αυτοεκτιμηση και δεν διεκδικουν ολοκληρες σχεσεις, αλλα ξεροκοματα.

    θα πει ισως εδω ο κυριος στεφανος. καιγ ιατι να μην πεσει κια υτος σε μια τετοια ωραια περιπτωση "καμμενης" να τον βρεξει λιγο;;;
    ας την ψαξει να την βρει. ειναι οντως μια περιπτωση που θα του καθοταν, και χωρις λεφτα και χωρις διαζυγιο..

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    διότι όπως συμβαίνει συχνά, η κατάσταση δεν είναι άσπρο-μαύρο. Βρίσκομαι κάπου στην γκρίζα ζώνη.
    Μετάφραση: Γκρίζα ζώνη = Βολική ζώνη

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Μερικά πράγματα Remedy δεν λειτουργούν και τόσο με τη λογική. Γι αυτό κι εγώ για μεγάλο χρονικό διάστημα δεν μπορούσα να εξηγήσω το γιατί ως μπακούρι δε γυρνούσε να με κοιτάξει καμία, ενω ως δεσμευμένος αυξανόταν η ζήτησή. Περίεργα πράματα!
    τυπε παρολο που η ελληνικη ειναι πολυ πλουσια γλωσσα σε αυτην δεν υπαρχει το αρσενικο του αντροχωριστρα

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by Greek_mistis View Post
    Στεφανε, επρεπε να γνωριζεις την καταληξη μιας τετοιας ερωτησης σε φορουμ.
    Η ιδια θα ηταν κι εξω, Εχω την εντυπωση οτι γνωριζεις τι εποχες ζουμε....

    Μπραβο που το διασκεδαζεις ( δεν αξιζει για τπτ περισσοτερο)

    Ο φιλος nikos2,καποιοι μη υποταγμενοι-ζωντανοινεκροι παντρεμενοι, αλλα κυριως το ενστικτο σου θα σου πει πολυ καλα τι πρεπει να κανεις, ΑΝ το αφησεις και δεν ακουσεις τον κοινωνικο προγραμματισμο και τις νουθεσιες του καθενος.
    Προσωπικα, θα περιμενα να δω σηματα απο τη κοπελα και μετα θα προχωραγα. Διαφορετικα, θα το αφηνα και θα ειχα ανοικτες τις επιλογες μου για αλλου.

    ps πολυ ανθρωπινη η αναγκη σου και μπραβο που δε νιωθεις ασχημα. Ετσι πρεπει!

    Συμβουλη αν μου επιτρεπεις.
    Αν δεν περνας καλα, σκεψου και την επιλογη να προχωρησεις μονος , φροντισε τα οικονομικα της επομενης μερας + τη σχεση με τα παιδια σου ( μη βρεθεις να πληρωνεις κερατιατικα οπως οι περισσοτεροι αντρες) πριν το επιλεξει η συζυγος σου.

    Πιστεψε με , θα εισαι πολυ καλα μονος σου . Περισσοτερο σε εχει αναγκη εκεινη , παρα εσυ εκεινη....

    Στο γαμο θα εισαι υπηρετης πλεον των αλλων + ενοχες.

    life is good my friend!!!
    ΩΩΠΑ ΚΑΤΕΦΘΑΣΑΝ ΟΙ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ!!!!!!!
    "Μπράβο που το διασκεδάζεις (δεν αξίζει τίποτα περισσότερο)"....Μμμαλλισταα ...Δηλαδή κατά τη γνώμη σου οι γυναίκες δεν αξίζουν να έχουν δικαιώματα, ελευθερία άποψης, επιλογής κοκ...είναι απλώς ντεκορ στην ανδροκρατούμενη κοινωνία, ε; Γι' αυτό και η άποψη τους δεν πρέπει να λαμβάνεται υπόψη.
    Δωστου τώρα και τα εύσημα που κεράτωσε τη γυναίκα του! Το ίδιο ζώο είσαι κι εσύ μάλλον!!!! Από που μας ξεφύτρωσες εσύ; Από τη δεκαετία του 50;;
    Άλλος ένα αρσενικό που έφαγε απόρριψη από γυναίκες και τώρα βγάζει όλο το μίσος του πάνω σε αυτές, γιατί έμαθε να μην σέβεται τις γυναίκες, του λέγανε πως ο άντρας έχει πάντα δίκιο και πως αυτός θα πρέπει να επιβάλλεται στις γυναίκες και οι γυναίκες να του λένε σε όλα ναι. Αμ δεν είναι έτσι τα πράγματα!!!! Έχουν και οι γυναίκες δικαιώματα!! Α και εννοείται πως δεν σας έχουν ανάγκη! Γιατί η γυναίκα που τα χει καλά με τον εαυτό της, δεν έχει την ανάγκη κανενός και όποιον άνθρωπο επιλέξει στην ζωή της τον επιλέγει επειδή τον θέλει και όχι από ανάγκη. Ίσα ίσα δεν σε τιμά να σε έχουν οι άλλοι ανάγκη, γιατί όσοι σε έχουν ανάγκη να ξέρεις πως είναι οι ίδιοι που δεν σε θέλησαν πραγματικά ποτέ!!!!! Αναρωτιέμαι επίσης γιατί λες στον θεματοθέτη πως δεν την έχει ανάγκη τη γυναίκα του τη στιγμή που τα φαινόμενα δείχνουν το αντίθετο. Αν λοιπόν δεν την έχει ανάγκη, γιατί δεν της λεει στα ίσα ότι θέλει διαζύγιο και της αποκρύβει το γεγονός πως θέλει να την απατήσει;; Γιατί πολύ απλά βολεύεται. Έχει ανάγκη τη γυναίκα του που φροντίζει το σπίτι, γιατί μόνος βλέπεις θα τα βρει σκουρα, αλλά θέλει και την νεαρή για πήδημα. ΣΑ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!!

  14. #134
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εσενα βρε σατανα, γιατι δεν θελει καμια να σε κατακτησει και να περιορισει τα θεια δωρα που σε προικισε η φυση;;;;
    (τι ακουμε παναιαμ εδω μεσα. εχω πεσει κατω απο τα γελια παλι)...
    χαχαχαχαχαχχχαχαχαχαχχαχα χαχαχαχαχ...εμ οι θεοί συμβιβάζονται μόνο με θεότητες...δεν είναι ό,τι κι ότι...κατσε τωρα περίμενε την επόμενη ατάκα, θα πει πως οι γυναίκες, του έχουν κάνει μάγια και προσπαθούν να τον κατατροπώσουν

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    μαλλον γιατι δεν εχω λεφτα
    ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΧΧΑΧΑΧ ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧ

Page 9 of 15 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γραφείο σσυμβουλευτικης
    By Sotiris01 in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-2021, 21:55
  2. ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΠΛΑΝΗ!
    By OcdGuy in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 30-10-2020, 22:04
  3. Γραφείο
    By Katacunia in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 12-09-2020, 00:14
  4. έρωτας στο γραφείο..
    By vasso82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 05-12-2012, 06:40
  5. διατροφη στο γραφείο
    By angel_sky in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 5
    Last Post: 24-08-2007, 15:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •