Η διπλανή μου στο γραφείο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 211
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145

    Η διπλανή μου στο γραφείο

    Είμαι παντρεμένος 15 χρόνια γεμάτα. Όπως μπορείτε να καταλάβετε, ειδικά όσοι είστε πολλά χρόνια παντρεμένοι, η σχέση με τη νόμιμη σύζυγο έχει περιέλθει προ πολλού σε φάση ρουτίνας, το σεξ έχει γίνει συζυγικό, το φλερτ και η σεξουαλική πρόκληση έχει γίνει ανάμνηση. Αλληλοτροφοδοτούμενη κατάσταση, ξέρετε τώρα...
    Όλα αυτά τα χρόνια δεν μου έχει προκύψει ερωτική σχέση με άλλη γυναίκα. Ούτε απλό φλερτ, ούτε παράλληλη σχέση, ούτε καν one night stand. Δεν είμαι μεν ηθικά αντίθετος με την ιδέα αλλά από την άλλη δεν το έχω κυνηγήσει και πολύ φανατικά, περισσότερο για πρακτικούς λόγους.
    Εδώ και κάμποσο καιρό μου αρέσει η διπλανή μου στο γραφείο. Είναι μάλλον γλυκιά κοπέλα, ωραία παρουσία εμφανισιακά, δεν είχα βέβαια ποτέ την ευκαιρία να διαπιστώσω αν υπάρχει χημεία μεταξύ μας - και πολλές φορές έχω βρεθεί στο τσακ να κάνω κάποια κίνηση για να την προσεγγίσω, να τα πούμε εκτός γραφείου και να δω αν είναι δεκτική για κάτι παραπάνω (και μιλάω βέβαια για σεξουαλική συντροφιά, όχι απλά για να πίνουμε καφέ στην πλατεία).
    Κατά καιρούς έχω προσπαθήσει να της δείξω ότι με ενδιαφέρει με κάτι μισόλογα, με κάποια μηνύματα, πολύ διακριτικά όμως. Και από τις απαντήσεις της, που είναι μάλλον ουδέτερες, δεν έχω καταφέρει να καταλάβω αν όντως δεν έχει καταλάβει τις προθέσεις μου ή αν κρατάει αποστάσεις με έξυπνο και διακριτικό τρόπο.
    Το πολύ κακό είναι ότι γνωρίζει τη σύζυγο. Οπότε υπάρχει ανοιχτό και το ενδεχόμενο, αν της κάνω σαφείς τις προθέσεις μου και φάω χυλόπιτα, να φτάσει κάτι στα αυτιά της συζύγου, άμεσα ή έμμεσα, και να έχουμε δράματα μετά.
    Με προβληματίζει και το άλλο: μέχρι στιγμής δεν έχουμε βρεθεί καν εκτός γραφείου, πόσο μάλλον σε κάποιο αρκετά διακριτικό περιβάλλον, όπου να μπορώ να της δείξω έμπρακτα το ενδιαφέρον μου. Έτσι όπως είναι τα πράγματα, ακόμα κι αν της προτείνω να βρεθούμε για έναν καφέ εκτός γραφείου και δεχτεί, έχω την αίσθηση ότι, αν εκδηλώσω με λόγια το ενδιαφέρον μου, η "εύκολη" απάντηση εκ μέρους της θα είναι ένα "όχι".
    Μου φαίνεται από αδέξιο έως κωμικό, π.χ. να πω στην κοπέλα "κοίτα να δεις, είσαι ελεύθερη, είμαι παντρεμένος, μου αρέσεις, θα ήθελες να βρισκόμαστε ένα 2ωρο το μήνα οι δυο μας για λίγες ιδιαίτερες στιγμές;" Πώς θα αντιδρούσατε εσείς οι γυναίκες σε μια τέτοια περίσταση;
    Πραγματικά δεν ξέρω ποιος είναι ο ενδεδειγμένος τρόπος προσέγγισης σε τέτοιες περιπτώσεις. Κάθε άποψη θα είναι ευπρόσδεκτη και χρήσιμη.
    Υ.Γ. Γνωρίζω εκ των προτέρων ότι θα ακούσω εξάψαλμο του τύπου "σαν δεν ντρέπεσαι να θέλεις να απατήσεις τη γυναίκα σου" και "άντρες γουρούνια" και τα συναφή, εδώ όμως μιλάμε για ένα υπαρκτό πρόβλημα που με απασχολεί. Κι απ' ότι βλέπω η σελίδα ονομάζεται psychology.gr κι όχι morality.gr. Οπότε θα δεχτώ και τυχόν μπινελίκια.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Ακαδημαϊκή ερώτηση ..

    Με ένα 2ωρο τον μήνα είσαι δηλαδή ικανοποιημένος ?
    Δηλαδή από εκεί και πέρα να μην έχεις καμία επαφή με την κοπέλα ?
    Σαρκική ανάγκη δηλαδή και όχι συναισθηματική ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    Είμαι παντρεμένος 15 χρόνια γεμάτα. Όπως μπορείτε να καταλάβετε, ειδικά όσοι είστε πολλά χρόνια παντρεμένοι, η σχέση με τη νόμιμη σύζυγο έχει περιέλθει προ πολλού σε φάση ρουτίνας, το σεξ έχει γίνει συζυγικό, το φλερτ και η σεξουαλική πρόκληση έχει γίνει ανάμνηση. Αλληλοτροφοδοτούμενη κατάσταση, ξέρετε τώρα...
    Όλα αυτά τα χρόνια δεν μου έχει προκύψει ερωτική σχέση με άλλη γυναίκα. Ούτε απλό φλερτ, ούτε παράλληλη σχέση, ούτε καν one night stand. Δεν είμαι μεν ηθικά αντίθετος με την ιδέα αλλά από την άλλη δεν το έχω κυνηγήσει και πολύ φανατικά, περισσότερο για πρακτικούς λόγους.
    Εδώ και κάμποσο καιρό μου αρέσει η διπλανή μου στο γραφείο. Είναι μάλλον γλυκιά κοπέλα, ωραία παρουσία εμφανισιακά, δεν είχα βέβαια ποτέ την ευκαιρία να διαπιστώσω αν υπάρχει χημεία μεταξύ μας - και πολλές φορές έχω βρεθεί στο τσακ να κάνω κάποια κίνηση για να την προσεγγίσω, να τα πούμε εκτός γραφείου και να δω αν είναι δεκτική για κάτι παραπάνω (και μιλάω βέβαια για σεξουαλική συντροφιά, όχι απλά για να πίνουμε καφέ στην πλατεία).
    Κατά καιρούς έχω προσπαθήσει να της δείξω ότι με ενδιαφέρει με κάτι μισόλογα, με κάποια μηνύματα, πολύ διακριτικά όμως. Και από τις απαντήσεις της, που είναι μάλλον ουδέτερες, δεν έχω καταφέρει να καταλάβω αν όντως δεν έχει καταλάβει τις προθέσεις μου ή αν κρατάει αποστάσεις με έξυπνο και διακριτικό τρόπο.
    Το πολύ κακό είναι ότι γνωρίζει τη σύζυγο. Οπότε υπάρχει ανοιχτό και το ενδεχόμενο, αν της κάνω σαφείς τις προθέσεις μου και φάω χυλόπιτα, να φτάσει κάτι στα αυτιά της συζύγου, άμεσα ή έμμεσα, και να έχουμε δράματα μετά.
    Με προβληματίζει και το άλλο: μέχρι στιγμής δεν έχουμε βρεθεί καν εκτός γραφείου, πόσο μάλλον σε κάποιο αρκετά διακριτικό περιβάλλον, όπου να μπορώ να της δείξω έμπρακτα το ενδιαφέρον μου. Έτσι όπως είναι τα πράγματα, ακόμα κι αν της προτείνω να βρεθούμε για έναν καφέ εκτός γραφείου και δεχτεί, έχω την αίσθηση ότι, αν εκδηλώσω με λόγια το ενδιαφέρον μου, η "εύκολη" απάντηση εκ μέρους της θα είναι ένα "όχι".
    Μου φαίνεται από αδέξιο έως κωμικό, π.χ. να πω στην κοπέλα "κοίτα να δεις, είσαι ελεύθερη, είμαι παντρεμένος, μου αρέσεις, θα ήθελες να βρισκόμαστε ένα 2ωρο το μήνα οι δυο μας για λίγες ιδιαίτερες στιγμές;" Πώς θα αντιδρούσατε εσείς οι γυναίκες σε μια τέτοια περίσταση;
    Πραγματικά δεν ξέρω ποιος είναι ο ενδεδειγμένος τρόπος προσέγγισης σε τέτοιες περιπτώσεις. Κάθε άποψη θα είναι ευπρόσδεκτη και χρήσιμη.
    Υ.Γ. Γνωρίζω εκ των προτέρων ότι θα ακούσω εξάψαλμο του τύπου "σαν δεν ντρέπεσαι να θέλεις να απατήσεις τη γυναίκα σου" και "άντρες γουρούνια" και τα συναφή, εδώ όμως μιλάμε για ένα υπαρκτό πρόβλημα που με απασχολεί. Κι απ' ότι βλέπω η σελίδα ονομάζεται psychology.gr κι όχι morality.gr. Οπότε θα δεχτώ και τυχόν μπινελίκια.
    Να σε ρωτήσω κάτι. Υπαρκτο προβλημα που σε απασχολεί είναι πώς θα ρίξεις την συνάδελφο να κάνετε σεξ ή η σχέση με την γυναίκα σου που χετε σκυλοβαρεθεί μεταξύ σας;
    Δεν στο πάω καθόλου από ήθικης άποψης...απλά σε ρωτώ ως ενήλικας ποιο θεωρείς οτι είναι το βασικό πρόβλημα σου;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Καλά και αυτή μπορεί τις 2 ώρες του μήνα να προτιμάει να κάνει κάτι άλλο. Νέα κοπέλα, που από ότι κατάλαβα γνωρίζεστε μεταξύ σας, θα κάτσει να θυσιάσει την ηρεμία της για 2 ώρες τον μήνα; Ούτε καν.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    Είμαι παντρεμένος 15 χρόνια γεμάτα. Όπως μπορείτε να καταλάβετε, ειδικά όσοι είστε πολλά χρόνια παντρεμένοι, η σχέση με τη νόμιμη σύζυγο έχει περιέλθει προ πολλού σε φάση ρουτίνας, το σεξ έχει γίνει συζυγικό, το φλερτ και η σεξουαλική πρόκληση έχει γίνει ανάμνηση. Αλληλοτροφοδοτούμενη κατάσταση, ξέρετε τώρα...
    Όλα αυτά τα χρόνια δεν μου έχει προκύψει ερωτική σχέση με άλλη γυναίκα. Ούτε απλό φλερτ, ούτε παράλληλη σχέση, ούτε καν one night stand. Δεν είμαι μεν ηθικά αντίθετος με την ιδέα αλλά από την άλλη δεν το έχω κυνηγήσει και πολύ φανατικά, περισσότερο για πρακτικούς λόγους.
    Εδώ και κάμποσο καιρό μου αρέσει η διπλανή μου στο γραφείο. Είναι μάλλον γλυκιά κοπέλα, ωραία παρουσία εμφανισιακά, δεν είχα βέβαια ποτέ την ευκαιρία να διαπιστώσω αν υπάρχει χημεία μεταξύ μας - και πολλές φορές έχω βρεθεί στο τσακ να κάνω κάποια κίνηση για να την προσεγγίσω, να τα πούμε εκτός γραφείου και να δω αν είναι δεκτική για κάτι παραπάνω (και μιλάω βέβαια για σεξουαλική συντροφιά, όχι απλά για να πίνουμε καφέ στην πλατεία).
    Κατά καιρούς έχω προσπαθήσει να της δείξω ότι με ενδιαφέρει με κάτι μισόλογα, με κάποια μηνύματα, πολύ διακριτικά όμως. Και από τις απαντήσεις της, που είναι μάλλον ουδέτερες, δεν έχω καταφέρει να καταλάβω αν όντως δεν έχει καταλάβει τις προθέσεις μου ή αν κρατάει αποστάσεις με έξυπνο και διακριτικό τρόπο.
    Το πολύ κακό είναι ότι γνωρίζει τη σύζυγο. Οπότε υπάρχει ανοιχτό και το ενδεχόμενο, αν της κάνω σαφείς τις προθέσεις μου και φάω χυλόπιτα, να φτάσει κάτι στα αυτιά της συζύγου, άμεσα ή έμμεσα, και να έχουμε δράματα μετά.
    Με προβληματίζει και το άλλο: μέχρι στιγμής δεν έχουμε βρεθεί καν εκτός γραφείου, πόσο μάλλον σε κάποιο αρκετά διακριτικό περιβάλλον, όπου να μπορώ να της δείξω έμπρακτα το ενδιαφέρον μου. Έτσι όπως είναι τα πράγματα, ακόμα κι αν της προτείνω να βρεθούμε για έναν καφέ εκτός γραφείου και δεχτεί, έχω την αίσθηση ότι, αν εκδηλώσω με λόγια το ενδιαφέρον μου, η "εύκολη" απάντηση εκ μέρους της θα είναι ένα "όχι".
    Μου φαίνεται από αδέξιο έως κωμικό, π.χ. να πω στην κοπέλα "κοίτα να δεις, είσαι ελεύθερη, είμαι παντρεμένος, μου αρέσεις, θα ήθελες να βρισκόμαστε ένα 2ωρο το μήνα οι δυο μας για λίγες ιδιαίτερες στιγμές;" Πώς θα αντιδρούσατε εσείς οι γυναίκες σε μια τέτοια περίσταση;
    Πραγματικά δεν ξέρω ποιος είναι ο ενδεδειγμένος τρόπος προσέγγισης σε τέτοιες περιπτώσεις. Κάθε άποψη θα είναι ευπρόσδεκτη και χρήσιμη.
    Υ.Γ. Γνωρίζω εκ των προτέρων ότι θα ακούσω εξάψαλμο του τύπου "σαν δεν ντρέπεσαι να θέλεις να απατήσεις τη γυναίκα σου" και "άντρες γουρούνια" και τα συναφή, εδώ όμως μιλάμε για ένα υπαρκτό πρόβλημα που με απασχολεί. Κι απ' ότι βλέπω η σελίδα ονομάζεται psychology.gr κι όχι morality.gr. Οπότε θα δεχτώ και τυχόν μπινελίκια.
    Καταρχάς τι πάει να πει νόμιμη σύζυγος; Υπάρχει και παράνομη;; Τι είναι οι γυναίκες; Προϊόντα;;
    Επίσης, όλα αυτά τα σαχλά επιχειρήματα, περί ρουτίνιασμα της σχέσης και οτι τόσο καιρό δεν είχες απατήσει κλπ, δεν δικαιολογούν την προδοσία στο στεφάνι σου. Μπορώ να κατανοήσω πως δεν τρέφεις πλέον τα ίδια έντονα ερωτικά συναισθήματα που έτρεφες παλιότερα για την σύντροφο σου, όμως το να μην προσπαθείς να φτιάξεις τον γάμο σου, να μην έχεις τον στοιχειώδη σεβασμό προς ένα άτομο που αγάπησες και που μοιράστηκες μαζί του τόσα χρόνια, το να μην έχεις την παραμικρή ενσυναίσθηση του πως θα νιώσει η σύζυγος σου αν ποτέ το μάθει αυτό και το να δικαιολογείς τον εαυτό σου από πάνω, είναι πράγματα που δεν μπορώ ούτε να παραλείψω, ούτε να κατανοήσω. Δεν θες πια τη γυναίκα σου; Συζήτησε το μαζί της και πες της να χωρίσετε, πες της πώς νιώθεις. Εγώ αυτό που βλέπω είναι ανωριμότητα και δειλία. Όχι, δεν είσαι σωστός εδώ! Όταν έχεις να πεις κάτι το λες στα ίσα και δεν κρύβεσαι! Τι περιμένεις τώρα δηλαδή; Να σου δώσουμε και συμβουλές με ποιον τρόπο να απατήσεις την γυναίκα σου;;;

    Α κι επίσης, είναι αντιδεοντολογικό το φλερτ εντός του χώρου εργασίας! Και ιδίως από τη στιγμή που βλέπεις πως η κοπέλα κρατά μια ουδέτερη και ευγενική στάση απέναντι σου (όχι φίλε, δεν σου κάνει τη δύσκολη). Έχεις αναρωτηθεί μήπως την φέρνεις σε δύσκολη θέση; Έχεις σκεφτεί πως μπορείς να βρεις τον μπελά σου μέσα από αυτό; Και δεν σου λέω απλά να το πει η κοπέλα στη γυναίκα σου, αλλά να το πει στον/στην εργοδότη/τρια σου. Ξέρεις ότι μπορείς να χάσεις την δουλειά σου έτσι;

    Εκτός αυτών, θα σου φαινόταν ωραίο εσένα να έρθει κάποιος να σε ρωτήσει αν ενδιαφέρεσαι για σεξ; Έχει χαθεί κάθε ίχνος σεβασμού και αξιοπρέπειας μου φαίνεται. Εννοείται πως η κοπέλα θα το πάρει προσβλητικά και καλά θα κάνεις να κοιτάξεις να λύσεις τα ήδη υπάρχοντα προβλήματα στον γάμο σου και όχι να τα αποφεύγεις με το να περιπλέκεις την κατάσταση. Κάποιες σκέψεις από μια πολύ μικρότερη σου!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    Πραγματικά δεν ξέρω ποιος είναι ο ενδεδειγμένος τρόπος προσέγγισης σε τέτοιες περιπτώσεις.
    ασε τα κοριτσια του φορουμ να λενε οτι θελουν.
    εγω θα σε ρωτησω κατι απλο.
    λεφτα εχεις;

  7. #7
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    Μου φαίνεται από αδέξιο έως κωμικό, π.χ. να πω στην κοπέλα "κοίτα να δεις, είσαι ελεύθερη, είμαι παντρεμένος, μου αρέσεις, θα ήθελες να βρισκόμαστε ένα 2ωρο το μήνα οι δυο μας για λίγες ιδιαίτερες στιγμές;" Πώς θα αντιδρούσατε εσείς οι γυναίκες σε μια τέτοια περίσταση;
    Πολύ καλή προσέγγιση, πες το έτσι ακριβώς.
    Το δίωρο θα είναι συνεχόμενο ή μία και μία ώρα;
    Αν στο ζητήσει συνεχόμενο, πες της ότι δεν είσαι και για χόρταση.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Μια χαρα θα γίνει το 2ωρο άμα σε γουστάρει, απλά μετά ετοιμάσου για προβλήματα πιθανώς πολύ σοβαρά

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    εσύ έχεις δοκιμάσει να μιλήσετε με την γυναίκα σου ώστε να αλλάξει κάτι και να γίνει η σχέση σας ποιο πικάντικη?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ασε τα κοριτσια του φορουμ να λενε οτι θελουν.
    εγω θα σε ρωτησω κατι απλο.
    λεφτα εχεις;
    Ο θεματοθέτης ρώτησε τη γνώμη μας και του τη δώσαμε!!! Εσύ πάλι μπροστά μου εκφράζεις τον μισογυνισμό και τον σεξισμό σου δημοσίως;; Φίλε, αν έχεις προσωπικά θέματα και απωθημένα, πάνε λύσε τα σε κανένα ψυχολόγο!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Πολύ καλή προσέγγιση, πες το έτσι ακριβώς.
    Το δίωρο θα είναι συνεχόμενο ή μία και μία ώρα;
    Αν στο ζητήσει συνεχόμενο, πες της ότι δεν είσαι και για χόρταση.
    Ναι, ας μην τα θέλει όλα δικά της. Έχει κι άλλα ραντεβού, δεν θα προλαβαίνει ο καημένος!!!
    Η προσέγγιση εντωμεταξύ, για το ζωικό βασίλειο, είναι εξαιρετική πιστεύω!!! Γιατί σε άνθρωπο αυτό δεν λέγεται

  12. #12
    Και γιατί να πει ναι; Για μία φορά το μήνα σεξ;;;;
    Σοβαρά τώρα;;;; Θα διακινδυνεύσει να κάνει σχέση με παντρεμένο από την δουλειά της για μία φορά το μήνα σεξ και τίποτε άλλο;;;; Πάλι καλά που δεν είπες μια φορά τον χρόνο...
    Ρε φίλε, αφού έχεις αποφασίσει να απατάς την γυναίκα σου μια φορά το μήνα, πλήρωσε μια ***** και πήγαινε. Να μην διακινδυνεύσεις και το ρεζιλίκι να σας πάρουν χαμπάρι.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Πολύ καλή προσέγγιση, πες το έτσι ακριβώς.
    Το δίωρο θα είναι συνεχόμενο ή μία και μία ώρα;
    Αν στο ζητήσει συνεχόμενο, πες της ότι δεν είσαι και για χόρταση.
    αχαχααχαχαχα!!!
    θα τον παιρνει σαν αντιδωρο. και τις υπολοιπες μερες του μηνα θα μπαινει στον καταψυκτη, να μην μπαγιατευει κιολας...
    μα πραγματικα, τι εχουν μερικοι ανθρωποι αναμεσα απο τα δυο αυτια τους!!!
    και μετα αναρωτιεται γιατι δεν ε χει καταφερει ουτε ξεπετα τα τελευταια 30 χρονια...
    ελα ντε. γιατι αραγε;

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    κυριε στεφανε η οπως σε λενε, δεν θα σου πω για θεματα ηθικης αφου δεν σε απασχολουν. θα σου πω για το επιχειρησιακο κομματι της ιδεας.
    δεν εχει κανενα value η προταση που σκεφτεσαι να κανεις.

    μια ελευθερη γυναικα που βλεπεται κιολας, για ποιον λογο ακριβως θα προτιμουσε ενα διωρο σεξ τον μηνα με εναν αρκετα μεγαλυτερο και πιθανως οχι πολυ αποδοτικο στο σεξ, παντρεμενο εραστη, απο το να κανει μια σχεση με εναν ελευθερο που θα ερωτευθει και θα τον βλεπει καθε μερα;;;
    οταν απαντησεις αυτο, θα εχεις την απαντηση σου..

  15. #15
    Με τέτοια συχνότητα σεξουαλικών επαφών (μία φορά το μήνα) χρειάζονται τουλάχιστον 10 παντρεμένοι για να συμπληρωθεί ενας σχετικά ικανοποιητικός αριθμός επαφών για μια κοπέλα.

Page 1 of 15 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γραφείο σσυμβουλευτικης
    By Sotiris01 in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-2021, 21:55
  2. ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΠΛΑΝΗ!
    By OcdGuy in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 30-10-2020, 22:04
  3. Γραφείο
    By Katacunia in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 12-09-2020, 00:14
  4. έρωτας στο γραφείο..
    By vasso82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 05-12-2012, 06:40
  5. διατροφη στο γραφείο
    By angel_sky in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 5
    Last Post: 24-08-2007, 15:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •