διαγραφή λογαριασμού
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
  1. #1
    favvel
    Guest

    διαγραφή λογαριασμού

    Παρακαλώ θέλω να μου διαγράψετε το λογαριασμό. Ή δυνατόν και ό,τι έχω γράψει εδώ μέσα.
    Ευχαριστώ.

  2. #2
    favvel
    Guest
    αποσύρω την αίτηση. δεν είμαι σίγουρη ακόμα. συγγνώμη για την αναστάτωση.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by favvel View Post
    αποσύρω την αίτηση. δεν είμαι σίγουρη ακόμα. συγγνώμη για την αναστάτωση.
    νομιζω πως οτι γραφεις μενει εκτος εαν δεν συναγει με τους κανονες του φορουμ οποτε σβηνετε.
    αυτο συμβαινει γιατι εαν καποιος μετα διαβαζει τα διαφορα αρθρα δεν θα βγαζει ακρη οταν τα δικα σου εχουν σβηστει

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by favvel View Post
    αποσύρω την αίτηση. δεν είμαι σίγουρη ακόμα. συγγνώμη για την αναστάτωση.
    Τι επαθες γιατι ηθελες να φυγεις ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Τι επαθες γιατι ηθελες να φυγεις ?
    ασφαλως δεν της αρεσει η παρεα μας!!

  6. #6
    favvel
    Guest
    δηλ αν συνάδει με τους κανόνες του φόρουμ μένει? νομίζω ότι όσοι διαγράφονται φαίνονται ως deleted-member.... τάδε (ένας αριθμός) σε παραθέσεις, δηλ. όταν κάποιος άλλος έχει παραθέσει στο μήνυμά του κάποιο μήνυμά τους. Αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με τις αυτούσιες αναρτήσεις τους.

    Δεν θα φύγω. Έχω ανάγκη να μιλάω.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by favvel View Post
    δηλ αν συνάδει με τους κανόνες του φόρουμ μένει? νομίζω ότι όσοι διαγράφονται φαίνονται ως deleted-member.... τάδε (ένας αριθμός) σε παραθέσεις, δηλ. όταν κάποιος άλλος έχει παραθέσει στο μήνυμά του κάποιο μήνυμά τους. Αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με τις αυτούσιες αναρτήσεις τους.

    Δεν θα φύγω. Έχω ανάγκη να μιλάω.
    Να ξέρεις ότι εδώ είναι ο μόνος χωρος που μπορείς να μιλάς να λες τα πάντα από ότι σε απασχολεί πάντα ανώνυμα οπότε δεν έχεις να φοβάσαι κάτι που μπορεί να αναγνωριστεί και να σε φωτογραφίσει.
    Εκτός και αν είναι άλλος ο λόγος αποχωρήσεις σου που καλό είναι αν σε απασχολεί να τον πεις .

    Να αποφεύγεις απλά να δίνεις κάποια προσωπικά σου στοιχεία ακόμα και σε προσωπικά μηνύματα γιατί δεν ξέρεις με ποιο σκοπό ο άλλος θέλει να τα μάθει .

    Τώρα για κανόνες τι να σου πω καλό μου εδώ μέσα με αυτά που βλέπουν τα μάτια μας ..
    Δεν ξέρω πλέον τι ισχύει εφόσον δεν τηρούνται σε όλα τα μέλη οι ίδιοι ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #8
    favvel
    Guest
    προσωπικά στοιχεία θεωρώ και το αν παίρνω αγωγή, το τι αγωγή παίρνω, πληροφορίες για το παρελθόν μου κλπ για τον εαυτό μου κλπ... για αυτό σκέφτηκα τη διαγραφή. αλλά έχω ανάγκη να μιλάω.
    Ήθελα να διαγραφεί ο λογαριασμός για να σταματήσω να γράφω. σαν ένα είδος ελέγχου του εαυτού με βοήθεια από τρίτους. αφού μόνη μου δυσκολεύομαι να βάλω φρένο.
    και τα παλιότερα μηνύματα επίσης θα ήθελα να διαγραφούν να γίνει μια εκκαθάριση. Αλλά αν παραμείνω μέλος λογικά αυτό δεν γίνεται.

  9. #9
    hlias1988
    Guest
    Ελα μωρε πως κανεις ετσι και να μαθει ο κοσμος τι εχεις κατι θα γινει.... υπαρχουν και χειροτερα....

  10. #10
    hlias1988
    Guest
    Υπαρχουν και αυτοι που δεν μιλανε καν... απλα τους δινουν τα χαπια και ζουν υπο-υποκαταστολη...!
    Εμεις που ειμαστε εδω μεσα το εποικωνονουμε καπως.... σκεψου ολους τους αλλους που δεν μπορουν να το κανουν ουτε και αυτο?!
    Απλα μπορει να μην βλεπουν καν το φως του Ηλιου!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by favvel View Post
    προσωπικά στοιχεία θεωρώ και το αν παίρνω αγωγή, το τι αγωγή παίρνω, πληροφορίες για το παρελθόν μου κλπ για τον εαυτό μου κλπ... για αυτό σκέφτηκα τη διαγραφή. αλλά έχω ανάγκη να μιλάω.
    Ήθελα να διαγραφεί ο λογαριασμός για να σταματήσω να γράφω. σαν ένα είδος ελέγχου του εαυτού με βοήθεια από τρίτους. αφού μόνη μου δυσκολεύομαι να βάλω φρένο.
    και τα παλιότερα μηνύματα επίσης θα ήθελα να διαγραφούν να γίνει μια εκκαθάριση. Αλλά αν παραμείνω μέλος λογικά αυτό δεν γίνεται.
    Και αν παίρνεις αγωγή τι έγινε, ντρέπεσαι ?
    Το παρελθόν μας είναι ο οδηγός μας προς το μέλλον που θα επιλέξουμε να ακολουθήσουμε .γι αυτό πρέπει να είσαι περιφανή γι αυτο ,οποιο και να είναι .

    Μην σταματάς κάτι που σου αρέσει και το κυριότερο να υποστηρίζεις ότι είσαι σήμερα .
    Είτε είσαι με αγωγή είτε όχι .
    Να ξέρεις τα άτομα που παραδέχονται ότι κάτι δεν πάει καλά και έχουν το θάρρος να δουλέψουν πάνω σε αυτό είναι τα πιο ευσυνείδητα άτομα που υπάρχουν .

    Πολλοί άνθρωποι έχουν θέματα αλλά αρνούνται και να τα δουν αλλά το κυριότερο να δουλέψουν πάνω σε αυτά .

    Εμείς εδώ είμαστε θα χαρούμε πολύ να σε ακούμε και μην φοβάσαι για τίποτα .
    Εισαι ανάμεσα σε μέλη που είτε ήταν σε αγωγή είτε είναι ακόμα και δουλεύουν για να γίνουν η καλύτερη εκδοχή του εαυτού τους .

    Όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #12
    favvel
    Guest
    ναι πάντα υπάρχουν και χειρότερα. γιατί να κοιτάμε τα χειρότερα και όχι τα καλύτερα? δηλ εγώ πρέπει να είμαι χαρούμενη που έχω χαζέψει 50% ενώ κάποιος άλλος 80%??
    επίσης έχω εκτεθεί ποικιλοτρόπως στη ζωή μου.
    επίσης διαπιστώνω επειδή είμαι παλιό μέλος από κάτι παλιά μου μηνύματα το πόσο πολύ έκπτωση στις νοητικές λειτουργίες έχω πάθει ύστερα από όλα αυτά τα χρόνια με υποτροπές, νοσηλείες και φάρμακα. να πω ευχαριστώ?

  13. #13
    hlias1988
    Guest
    και εγω εχω χαζεψει....! ενας ακομα στο παρτυ!

  14. #14
    hlias1988
    Guest
    Το ξερω δεν ειναι απλα τα πραγματα.. καταλαβαινω... αλλα μπορει και να γινουν!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by favvel View Post
    ναι πάντα υπάρχουν και χειρότερα. γιατί να κοιτάμε τα χειρότερα και όχι τα καλύτερα? δηλ εγώ πρέπει να είμαι χαρούμενη που έχω χαζέψει 50% ενώ κάποιος άλλος 80%??
    επίσης έχω εκτεθεί ποικιλοτρόπως στη ζωή μου.
    επίσης διαπιστώνω επειδή είμαι παλιό μέλος από κάτι παλιά μου μηνύματα το πόσο πολύ έκπτωση στις νοητικές λειτουργίες έχω πάθει ύστερα από όλα αυτά τα χρόνια με υποτροπές, νοσηλείες και φάρμακα. να πω ευχαριστώ?
    Κοίταξε ο κάθε άνθρωπος που βιώνει μια δυσκολη κατάσταση πάντα λέει γιατί να τυχαίνει αυτό σ εμένα ?

    Δεν είναι εύκολο να το διαχειριστής ολο αυτό και το αντιλαμβανόμαστε όσοι περάσαμε έστω και για λίγο χρονικό διαστημα σε σχέση με κάποιους άλλους από μια δύσκολη φάση με ένα θέμα υγεία μας ..

    Πεσμου έναν άνθρωπο που αν του τύχει κάτι τέτοιο να μην θεωρεί τον ευατο του άτυχο .

    Τι καταφέρνεις όμως με αυτό ?
    Αν κάθεσαι και σκέφτεσαι συνέχεια το ποσο άτυχη είσαι και ότι η ζωή δεν είναι δίκαιη ,ότι σε άλλους φέρεται πολύ καλύτερα ενώ σε εσένα όχι ,θα βγει κάτι ?
    Θα σε βοηθήσει όλο αυτό να πας παρακάτω ?

    Η απάντηση είναι όχι και μπορείς να καταλάβεις γιατί .
    Μήπως θα έπρεπε από την αρχή να μάθουμε να αποδεχόμαστε την υπάρχων κατάσταση να ακούμε τους γιατρούς μας και να μην κάνουμε πειράματα με αγωγές και θεραπείες ώστε να έχουμε μια καλή ανάρρωση ή τελοσπαντων μια κατάσταση που να μας επιτρέπει να είμαστε καλά με τον ευατο μας και τους ανθρώπους μας ?

    Μήπως οι συνεχείς πειραματισμοί είναι αυτοί που μας κάνουν κακό και όχι η κάθε αυτού ασθένεια μας ή το πρόβλημα που μπορεί να αντιμετωπίζουμε ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Διαγραφή λογαριασμου
    By nightzer in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 16
    Last Post: 12-01-2021, 15:05
  2. Διαγραφη λογαριασμου
    By black angel in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 20
    Last Post: 04-01-2020, 15:00
  3. Διαγραφή λογαριασμού
    By Minimal in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 3
    Last Post: 28-11-2019, 00:42
  4. διαγραφη λογαριασμου
    By giannis000 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 02-05-2019, 02:35
  5. Διαγραφη λογαριασμου
    By xaka10 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 15
    Last Post: 07-04-2018, 01:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •