σεξουαλικη επιθεση.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    σεξουαλικη επιθεση.

    εδω και μηνες ενα ατομο που εχω πει ξεκαθαρα οτι δε μου αρεσει μου διχνει μπροστα στα ματια μου οτι σκοπευει να με πολεμισει και μου επιτιθετε σεξουαλικα κανοντας μου ψηστηρι πουλοντας μου ενα καρο ψεματα αγνωοντας συνεχως το οτι αυτο που κανει ειναι παρα τη θεληση μου και ολο αυτο το κανει για να στεινει ενα σκηνικο γυρω μου οστε να διακαιολογει αυτα τα ανηκουστα πραγματα που συμβαινουν επειδη ειναι τοσο κομπλεξικη που επειδη δε μπορει να βρει τιποτα να με κατηγορησει πληρωνει καπιους να κανουν διαφορα οπως το να φωναζουν για να διαμαρτυρετε μετα για οτι κανει η ιδια και αυτο συμβαινει γιατι με ζηλευει και παριστανει συνεχως το θυμα για να τη λυπουνται οι αλλοι θεωροντας με υποχρεωμενο να της δωσω σημασια και σημερα χακερς κατελαβαν τη συνδεση του ρουτερ προκειμενου να με εκβιασουν να ασχοληθω μαζι της αφου τα κομπλεξ της εχουν φτασει σε τετοιο σημειο που κανει οτι να ναι αρκει να μου τραβηξει τη προσοχη και προσπαθει συνεχως να μου δωσει την εντυπωση οτι συνομωτες ειναι οι φιλοι μου και παρα του οτι εχω πει ξεκαθαρα οτι δε δεχομαι το ψηστηρι συνεχιζει τη σεξουαλικη επιθεση νομιζοντας οτι εχει να κανει με καποιον ηλιθιο που νομιζοντας οτι θα τον ψησει με το μπλα μπλα για να διαμαρτυρετε μετα για οτι κανει η ιδια και μαλιστα ισχυριζετε οτι αυτη η γελοια συμπεριφορα της τη κανει για να προσφερει εργο στη κοινωνια ενω στη πραγματικοτητα οχι μονο δε προσφερει εργο αλλα εξαπατα και τους γυρω μου που ενω δε κανω αλλη δουλεια απο να την περιφρονω αυτη οσο τη περιφρονω τοσο συνεχιζει το σκηνικο εξαπατησης και οι αλλοι επειδη τους πληρωνει προφανως επιδη εχουν βολευτει σε ολο αυτο συνεχως μου λεει οτι ολο φευγει για να τους δινει φακελακια και μιζες γιατι ετσι νομιζει οτι θα μου αλαξει γνωμη και ολη την ωρα κανει οτι μπορει για να τη σιχαινομαι ζηλευει τα παντα τους φιλους μου και μετα μου αυτοπαρουσιαζετε ως ταχα ερωτευμενη ενω στη πραγματικοτητα με χρησιμοποιει για να προβληθει αναγκαζοντας με να ασχολουμαι μαζι της

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Χρειάζεσαι άμεσα βοήθεια από ειδικό νομίζω

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    479
    Οπωσδήποτε.
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Χρειάζεσαι άμεσα βοήθεια από ειδικό νομίζω
    Αλέξανδρε έχεις πάει σέ ειδικό;

Similar Threads

  1. Σεξουαλική Αυτοπεποίθηση
    By sonfis in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 3
    Last Post: 22-04-2020, 19:29
  2. Σεξουαλική ζωή στα 35
    By Papillon in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 33
    Last Post: 07-03-2020, 16:05
  3. PTSD Επίθεση
    By LedZepp in forum Διαταραχή Μετατραυματικού Στρες
    Replies: 3
    Last Post: 14-07-2018, 18:49
  4. επιθεση αμυνα η ανοχη?
    By BloodyKate in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 23-05-2012, 13:49
  5. σεξουαλική παρενόχληση ?
    By Renia29 in forum Κακοποίηση
    Replies: 10
    Last Post: 18-09-2010, 00:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •