Πρηξιμο στο πεος!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    26

    Unhappy Πρηξιμο στο πεος!

    Καλησπερα σας, πριν καμια ωρα μπηκα για μπανιο ειχα και στυση, οποτε νταξει εκανα το αυτονοητο, το δερμα κατεβηκε κατω απο την βαλανο οσο αυνανιζομουν και τωρα το προβλημα ειναι ενα μικρο πρηξιμο οχι εσωτερικα αλλα μου φαινεται εξωτερικα στον κορμο του πεους στο δερμα, ομως ειναι αρκετο ωστε να μην μπορω με ευκολια να κατεβασω κατω κατω το δερμα ωστε να αποκαλυφθει πληρως το εσωτερικο δερμα, τι πρεπει να κανω? απλα να το αφησω και θα φυγει απο μονο του? ευχαριστω πολυ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    εσυ δεν ειχες ανοιξει αλλο ποστ και ελεγες οτι εκανες περιτομη?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,087
    Quote Originally Posted by Baremenos1 View Post
    Καλησπερα σας, πριν καμια ωρα μπηκα για μπανιο ειχα και στυση, οποτε νταξει εκανα το αυτονοητο, το δερμα κατεβηκε κατω απο την βαλανο οσο αυνανιζομουν και τωρα το προβλημα ειναι ενα μικρο πρηξιμο οχι εσωτερικα αλλα μου φαινεται εξωτερικα στον κορμο του πεους στο δερμα, ομως ειναι αρκετο ωστε να μην μπορω με ευκολια να κατεβασω κατω κατω το δερμα ωστε να αποκαλυφθει πληρως το εσωτερικο δερμα, τι πρεπει να κανω? απλα να το αφησω και θα φυγει απο μονο του? ευχαριστω πολυ
    Θυμάμαι ότι έχεις ξανακάνει ανάρτηση για προβλήματα στη βάλανο. Πώς πήγαν; Πέρασε; Εγώ που έχω ευαισθησία στην περιοχή μου πρηζοταν όταν αυνανιζομουν για πολλή ώρα. Κρύο νερό κι ασ'το να περάσει μόνο του. Αν επιμείνει για μέρες (το οποίο θεωρώ απίθανο) ή γενικότερα αν έχεις προβλήματα στη βάλανο βοηθάνε τα πεολουτρα, δηλαδή να βάζεις φυσιολογικό ορό σε ένα πλαστικό ποτηράκι και να βάζεις το πέος σου μέσα για 5 λεπτά πρωί βράδυ με τραβηγμένο το δέρμα για να πιάνει όλη τη βάλανο

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by Niels View Post
    Θυμάμαι ότι έχεις ξανακάνει ανάρτηση για προβλήματα στη βάλανο. Πώς πήγαν; Πέρασε; Εγώ που έχω ευαισθησία στην περιοχή μου πρηζοταν όταν αυνανιζομουν για πολλή ώρα. Κρύο νερό κι ασ'το να περάσει μόνο του. Αν επιμείνει για μέρες (το οποίο θεωρώ απίθανο) ή γενικότερα αν έχεις προβλήματα στη βάλανο βοηθάνε τα πεολουτρα, δηλαδή να βάζεις φυσιολογικό ορό σε ένα πλαστικό ποτηράκι και να βάζεις το πέος σου μέσα για 5 λεπτά πρωί βράδυ με τραβηγμένο το δέρμα για να πιάνει όλη τη βάλανο
    Τα προβληματα στην βαλανο πανω κατω εχουν φυγει μου εχουν μεινει απλα καποιες κοκκινιλες που τις βγαζω, φευγουν και ας πουμε μετα ξανα βγαινουν, πρεπει να κανω περιτομη "μαλλον"

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    26
    Απλα φοβαμαι επισης μην χειροτερεψουν οι κοκκινιλες λογω του πρηξιματος, ειχα ενα σωρο προβληματα και δεν θελω να ξανα εμφανιστουν...επισης το πεολουτρο κανει δουλεια σε σενα?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,087
    Quote Originally Posted by Baremenos1 View Post
    Απλα φοβαμαι επισης μην χειροτερεψουν οι κοκκινιλες λογω του πρηξιματος, ειχα ενα σωρο προβληματα και δεν θελω να ξανα εμφανιστουν...επισης το πεολουτρο κανει δουλεια σε σενα?
    Ναι, τα πεολουτρα με φυσιολογικό ορό μου το έχουν προτείνει πολύ καλοί δερματολόγοι και βοηθούν πολύ. Πιστεύω θα περάσουν και οι κοκκινίλες που λες. Φυσιολογικός ορός είναι, δεν είναι φάρμακο, μπορείς να το δοκιμάσεις χωρίς φόβο. Το πρήξιμο είναι από τον αυνανισμό, όπως σου είπα κι εγώ το πάθαινα, θα περάσει.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    26
    Ξερεις τι ομως σχετικα με τις κοκκινιλες, συνηθως τις βγαζω μετα απο στυση ή τις παρατηρω το πρωι που ξυπναω αλλα θελουν χρονο να φυγουν (μεχρι να ξανα εμφανιστουν) , ειναι απλα σε σημεια στην βαλανο εκει που ξεκιναει να παχαινει μαλλον λογω του οτι εχω λιγακι στενο δερμα και ξεπερασα μια λοιμωξη που ειχα παθει και χρειαστηκε η αφαιρεση χαλινου, αυτη η βλακειουλα που εννονει το κεφαλακι στα πλαγια με το δερμα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,087
    Ναι, θυμάμαι που το είχες πει για την επέμβαση. Τι να σου πω, δεν ξέρω, απλά μου θύμισε το δικό μου πρόβλημα γι'αυτό είπα να σου πω τι με βοηθάει εμένα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Baremenos1 View Post
    Ξερεις τι ομως σχετικα με τις κοκκινιλες, συνηθως τις βγαζω μετα απο στυση ή τις παρατηρω το πρωι που ξυπναω αλλα θελουν χρονο να φυγουν (μεχρι να ξανα εμφανιστουν) , ειναι απλα σε σημεια στην βαλανο εκει που ξεκιναει να παχαινει μαλλον λογω του οτι εχω λιγακι στενο δερμα και ξεπερασα μια λοιμωξη που ειχα παθει και χρειαστηκε η αφαιρεση χαλινου, αυτη η βλακειουλα που εννονει το κεφαλακι στα πλαγια με το δερμα
    Πάλι πρόβλημα; Περαστικα ρε αγόρι.Εχετε κ σεις τα αγχη σας
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    παιδια, εδω ειναι φορουμ για ψυχολογικα θεματα. αν χρειαζεστε δερματολογο και ανδρολογο, να απευθυνθειτε εκει...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    παιδια, εδω ειναι φορουμ για ψυχολογικα θεματα. αν χρειαζεστε δερματολογο και ανδρολογο, να απευθυνθειτε εκει...
    και ποιος ολ ογος που εχει μετα την συγκεκριμενη υποενοτητα?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,087
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    παιδια, εδω ειναι φορουμ για ψυχολογικα θεματα. αν χρειαζεστε δερματολογο και ανδρολογο, να απευθυνθειτε εκει...
    Το να σου δημιουργεί ψυχολογικό πρόβλημα ένα δερματολογικό το αποκλείεις;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    Quote Originally Posted by Niels View Post
    Το να σου δημιουργεί ψυχολογικό πρόβλημα ένα δερματολογικό το αποκλείεις;
    οχι. αλλα εδω, χρειαζοταν ξεκαθαρα γιατρος...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    και ποιος ολ ογος που εχει μετα την συγκεκριμενη υποενοτητα?
    δεν υπαρχει υποενοτητα δερματικες παθησεις.... αφορα συμπεριφορες η υποενοτητα, οχι πρηξιματα...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,189
    Και από ποτέ οι συμπεριφορές δεν επηρεάζεται από κάτι σωματικό που μας συμβαίνει ?
    Αυτό δηλώνει πλήρη άγνοια τι σημαίνει ψυχολογικός παράγοντας και από που επηρεάζεται ..

    Φυσικά και θα το πει εδώ μέσα που είναι ένα γεγονός που δεν μπορεί να το συζητήσει ανοιχτά και επώνυμα ένας άνθρωπος αν ντρέπεται .
    Άλλωστε τόσοι άντρες είναι εδώ μέσα μπορεί και σε κάποιον άλλον να έχεις τύχει και να τον βοηθήσει πριν πάει στον γιατρό ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Προβλημα στο Πεος
    By Baremenos1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 07-09-2021, 12:00
  2. ΠΛΥΣΙΜΟ ΜΕ AXE ΣΤΟ ΠΕΟΣ
    By Kryologitis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 11-08-2021, 09:27
  3. μικρο πεος και αναγκη επιβεβαιωσης
    By kostas19917 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 42
    Last Post: 28-07-2021, 20:54
  4. Πρόβλημα με το πεος
    By Xfirex15 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 18-03-2020, 04:24
  5. Προβλημα με το Πέος μου!
    By Silvio Pastore in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 20-11-2011, 20:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •