Ζηλευω τον αδερφο μου - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Μαρεσει που εγραψες το μπα με greeklish χαχα
    Φυσικα και θελω να ανταποδωσω και κανω παντα οτι μπορω. Οταν δουλευε αυτος περισσοτερο απο εμενα, εγω προσπαθουσα να υπαρχει παντα φαγητο στο σπιτι και να κανω δουλειες για να μην σκεφτεται και αυτα. Και σε οτι κανει ειμαι υποστηρηκτικος. Ακομα και με την κοπελα του που φοβαμαι οτι θα μας απομακρυνει δε λεω κατι γιατι πιστευ θα ειναι χαρουμενος με οικογενεια.
    Τωρα τι εχει ξεπερασει η ηλικοα μας δεν κερω. Κανουμε οτι καναμε παντα. Πια δεν κοιμομαστε μαζι οσο συχνα κοιμομασταν, μονο αν μας παρει ο υπνος. Σειρες βλεπουμε μαζι αρκετα στο κρεβατι ξαπλωμενοι.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by 99Silent View Post
    Μαρεσει που εγραψες το μπα με greeklish χαχα
    Φυσικα και θελω να ανταποδωσω και κανω παντα οτι μπορω. Οταν δουλευε αυτος περισσοτερο απο εμενα, εγω προσπαθουσα να υπαρχει παντα φαγητο στο σπιτι και να κανω δουλειες για να μην σκεφτεται και αυτα. Και σε οτι κανει ειμαι υποστηρηκτικος. Ακομα και με την κοπελα του που φοβαμαι οτι θα μας απομακρυνει δε λεω κατι γιατι πιστευ θα ειναι χαρουμενος με οικογενεια.
    Τωρα τι εχει ξεπερασει η ηλικοα μας δεν κερω. Κανουμε οτι καναμε παντα. Πια δεν κοιμομαστε μαζι οσο συχνα κοιμομασταν, μονο αν μας παρει ο υπνος. Σειρες βλεπουμε μαζι αρκετα στο κρεβατι ξαπλωμενοι.
    ωραια, λοιπον.
    χαλαρωσε λιγο αυτες τις απιστευτες αμυνες που εχεις σε καθε αλλαγη, και εμπιστευσου την αγαπη πουε χετε ο ενας για τον αλλον και τις διαβεβαιωσεις ακομα και του ιδιου οτι δεν προκειται να χαθειτε οταν ρποχωρησετε στην ενηλικη ζωη σας.
    πρεπει να εισαι σουπερ ελεγκτικος στην ζωη σου. αυτο που λεμε control freak. καποτε θα διαπιστωσεις οτι περνανε απο το χερι μας πολυ λιγοτερα απ οσα φαντασιωνομαστε και το κυριοτερο , οτι υπαρχει ΚΑΛΟΣ λογος γι αυτο..
    μην πεισμωνεις τοσο στην εξελιξη, απολαυσε την.
    ριλαξ...

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Ωραία το είδες και μόνος ότι οι δεσμοί αίματος που έχουν ισχυρές σχέσεις δεν διαλύονται τόσο εύκολα, ούτε θα ξυπνήσετε και θα είστε δύο άγνωστοι.

    Πάντως καλό είναι να πας να μιλήσεις και σε έναν ειδικό γιατί κοτζαμ άντρες τώρα να θελετε να πιανεστε χερακι χερακι και να κοιμάστε και αγκαλια, καλό δεν είναι. Καταλαβαίνω ότι μπορεί να ήσασταν έτσι από μικρά αλλα πρέπει λίγο να απεξαρτηθείς από αυτή τη σχέση για να καλλιεργησεις και αλλα κομμάτια του εαυτού σου και των σχέσεων σου.
    Quote Originally Posted by 99Silent View Post
    Του μιλησα χτες. Του ειπα βασικα οτι φοβαμαι πως μια μερα δεν θα ειμαστε τοσο μαζι οσο τωρα, γιατι θα απομακρυνθουμε. Μου ειπε οτι ειμαι βλακας και οτι ακομα και ο πατερας μας που ειχε τραγικες σχεσεις με τα αδερφια του καθε 3 και λιγο μεστα ποδια μας ηταν. Ποσο μαλλον εμεις που αγαπιομαστε. Του ειπα πτι εχει δικιο αλλα δεν με πιστεψε οτι ημουν τελειως καλα. Μαζι κοιμηθηκαμε και μου ειπε βα μη στεναχψωριεμαι για βλακειες.

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ωραια, λοιπον.
    χαλαρωσε λιγο αυτες τις απιστευτες αμυνες που εχεις σε καθε αλλαγη, και εμπιστευσου την αγαπη πουε χετε ο ενας για τον αλλον και τις διαβεβαιωσεις ακομα και του ιδιου οτι δεν προκειται να χαθειτε οταν ρποχωρησετε στην ενηλικη ζωη σας.
    πρεπει να εισαι σουπερ ελεγκτικος στην ζωη σου. αυτο που λεμε control freak. καποτε θα διαπιστωσεις οτι περνανε απο το χερι μας πολυ λιγοτερα απ οσα φαντασιωνομαστε και το κυριοτερο , οτι υπαρχει ΚΑΛΟΣ λογος γι αυτο..
    μην πεισμωνεις τοσο στην εξελιξη, απολαυσε την.
    ριλαξ...

    Το να μη μαρεσουν οι αλλαγες φανταζομαι ειναι κομματι της ιδιοσυγκρασιας μου. Ελεγκτικος δεν μπορω να πω οτι ειμαι. Τρεχουμε αρκετα με διαφορα θεματα οποτε περαν του οτι δεν ειμαι χειριστικος δεν μπορω εκ των πραγματων. Δεν πεισμωνω απλως φοβαμαι οτι τον χανω. Σκεφτομαι οτι η φυσικη πορεια των πραγματων ειναι να τον χανω. Θα ανηκει εντος εισαγωγικων στη γυναικα του. Οχι επειδη την θελει πιο πολυ αα γτ ετσι παει. Γιατι δεν εχει σημασια ποσο αγαπιεται η ποσο το θελει σημασια εχουν οι ρολοι. Χρειαζεται τη γυναικα του οχι τον αδερφο του.

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Δεν ξερω γιατι μου βγαινει τοσο εντονα η αναγκη για επαφη μαζι του. Αγαπουσα πολυ τους γονεις μου αλλα δεν ηθελα τοση επαφη πχ. Χερακι χερακι δεν πιανομαστε αλλα μαλλον το λες μεταφορικα. Ουτε να κοιμαμαι μαζι του τρελαινομαι, βολευομαι καλυτερα μονος. Μαρεσει βεβαια η ιδεα οτι αν απλωσω το χερι μου ειναι εκει, αλλα δεν θα κοιμομουν αγκαλια οπως με την κοπελα μου, ουτε θα ξυπναγα φουντωμενος οπως μαζι της. Ισως μαζι του μπορω να μαι ευαισθητος, αλλα με αλλους οχι. Εννοω εγω πως νιωθω. Θελω να μαι δυνατος.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Κόλλημα με τον αδερφό μου
    By flame92 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 128
    Last Post: 24-07-2021, 01:24
  2. Εξάρτηση από τον αδερφό μου
    By Patataki in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 2
    Last Post: 24-03-2021, 23:13
  3. Πως να προσεγγισω τον αδερφο μου?
    By Efthimia in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 2
    Last Post: 15-10-2018, 13:00
  4. Αφορά τον αδερφό μου
    By nikos04 in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 7
    Last Post: 19-09-2017, 23:45
  5. Πως να βοηθησω τον αδερφο μου?
    By pinko8 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 9
    Last Post: 25-05-2014, 09:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •