Εμπειρία (στόχος επιτεύχθη)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    36

    Εμπειρία (στόχος επιτεύχθη)

    Καλημέρα σας σας γράφω για μια εμπειρία που είχα αυτές τις μέρες. Δουλεύω στο μπαρ ενός ξενοδοχείου και ήρθε μια τουρίστρια εκεί που μένει να την σερβίρω μιλήσαμε λίγο Αγγλίδα 22 χρόνων (αλλά πιο κοντή από μένα και πιο όμορφη από ότι οι Αγγλίδες οι συνηθισμένες που βλέπουμε). Με ρώτησε εκεί κάποια πράγματα μου είπε ότι την επόμενη φορά θα πάρει μπύρα από μένα διότι έχω τι όνομα του πρώην της. Μου είπε ότι είχε έρθει εδώ με τον her friend της (οπότε εκεί σκέφτηκα ωχ δεν ήξερα αν ήταν αγόρι ή κορίτσι). Τέλος πάντων, η κοπέλα με βρήκε στο Ίνστα τελικά, μου ζήτησε να πάμε για μια βόλτα πριν την ώρα που πιάνω δουλειές αλλά δυστυχώς εγώ δεν μπορούσα οπότε είπαμε για χθες το βράδυ στις 23:00 που τελειώνω κιόλας. Ο πατέρας μου δουλεύει νυχτερινός στο ίδιο ξενοδοχείο με μένα και έτσι, είχε φέρει τι αμάξι του. Πήγαμε στις ξαπλώστρες του ξενοδοχείου με τα ποτά μας μόλις σχόλασα πιάσαμε εκεί κουβεντούλα και είπε πραγματικά μου αρέσεις πολύ είσαι πολύ πιο ώριμος από ότι τα παιδιά στην ηλικία σου. Είχαμε χημεία, καταλαβαίναμε ο ένας τον άλλο και μου λέει αν δεν σε πειράζει να κρατήσουμε μια φιλία, τι λες ; της λέω δεν ξέρω για μένα η φιλία και ο έρωτας εναλλάσονται συνεχώς οπότε γιατί όχι ; Τέλος πάντων, πήγαμε τελικά στο αμάξι του πατέρα μου και συνεχίσαμε την συζήτηση και εκεί είχαμε την στιγμή μας, our moment: φιληθήκαμε. Ήταν λίγο σοκ για μένα διότι ήξερε τι έκανε και πως θα με φιλήσει σε αντίθεση με μένα που φίλησα κοπέλα για πρώτη φορά στην ζωή μου. Εκείνη είπε ότι ούτε καν το κατάλαβε δεν μπορούσε να το πιστέψει ότι γενικά το κάνω πρώτη φορά (σημειωτέον ότι δεν ήρθε έτσι στο ξεκάρφωτο της είπα πρώτα δείχνεις πανέμορφη και ότι είσαι η πιο όμορφη κοπέλα που έχω μιλήσει μέχρι τωρα, μπορώ να σε φιλήσω ;) Εντωμεταξύ αυτή τύπου εκεί oh you are so cute μπλα μπλα μπλα. Μετά πήγαμε και ήπιαμε το κρασάκι μας τρώγοντας βραδινό και στο τέλος της βραδιάς την συνόδευσα στο δωμάτιο της όπου φιληθήκαμε ξανά κάμποσες φορές και στο τέλος την αποχαιρέτησα με ένα φιλί στο μέτωπο (μην ξεχνάτε είναι πιο κοντή μου). Είπε ότι δεν πρέπει να χαθούμε παρότι και αν γυρίζει σήμερα Αγγλία και ότι πολύ απλά είμαι όντως ενδιαφέρων άτομο απλά είχε πολλές αποτυχημένες σχέσεις στο παρελθόν και φοβάται μήπως έχει ξανά μια παρόμοια κατάσταση (που και που μου έλεγε πόσο τραυματισμένη είναι όχι λεπτομέρειες όμως γιατί κάθε φορά έλεγα ότι καταλαβαίνω και πηγαίναμε άλλου το θέμα για να μην νιώθει άβολα). Είπε ότι με έψαχνε το Σαββατοκύριακο (που είχα ρεπό όμως) και ότι από την αρχή το είδε σαν ραντεβού όλο αυτό διότι κάναμε λέει τα πάντα: ήπιαμε, φάγαμε μαζί, φιληθήκαμε οπότε ναι θεωρητικά ήταν ραντεβού (ναι λέει το γεγονός ότι σου μίλησα στο μπαρ, σου είπα αυτό για την μπύρα, σου έστειλα στο Ίνστα, που συμφώνησα να βγούμε μαζί αυτό ναι έδειχνε ενδιαφέρον μου είπε ενδιαφερόμουν για σένα επίσης μου είπε ο φίλος μου (για μένα) "έχει ωραία μάτια, μιλάει ωραία, ωραία ενέργεια οπότε υποθέτω ότι θα είναι κούκλος χωρίς μάσκα" έτσι δοκίμασα) το είχα καταλάβει εγώ εντωμεταξύ διότι έκανε κάποιες κινήσεις που έκανα και εγώ τύπου έπινε και αυτή όταν έπινα εγώ, καθρέφτιζε τις κινήσεις μου κ.α. Επίσης είπε ότι περίμενε να δει ένα κλασσικό 18χρονο όπως όλοι οι Άγγλοι ή οι Έλληνες αλλά αντιθέτως είδε έναν ώριμο άντρα στο τρόπο σκέψης μου. Ήταν μια υπέροχη εμπειρία που πραγματικά δεν θα ξεχάσω ποτέ στην ζωή μου το πρώτο μου φιλί και ραντεβού σε ηλικία 18 χρόνων με μια κοπέλα μεγαλύτερη μου κιόλας και καλή. Μόλις με φίλησε, πιστέψτε με πραγματικά ξέχασα εντελώς την πρώην "κολλητή" μου που σας έλεγα και την άλλη την φίλη μου που σας είχα πει επίσης (που ανακάλυψα ότι τα έχει με άλλον) ήταν λες και είδα τον Παράδεισο. Τέλος της είπα ότι ελπίζω να την ξαναδώ και μου είπε ναι αν έρθεις Λονδίνο καμιά μέρα ναι γιατί όχι ; και ότι μπορεί κάτι να γίνει στο μέλλον μεταξύ μας ποιος ξέρει. Επίσης, μου είπε ότι δουλεύει σε μια εταιρία και ότι κανονικά φωνάζει και είναι όλη την ώρα αγχωμένη και θυμωμένη πάντα σε εγρήγορση και ότι δεν είναι έτσι ήσυχη, διαχυτική και διασκεδαστική όπως απόψε βράδυ. Έχω σοκαριστεί επίσης σχετικά με το πώς κατάφερα να φτάσω στο φιλί το πράγμα εγώ που είμαι εντελώς άπειρος από φλερτ και ξέρω τα βασικά (οπτική επαφή, αυτοπεποίθηση, προσοχή όταν μιλάει, ευγένεια κλπ) καθώς και το πώς κατάφερα και την έφερα έτσι δε μια ευάλωτη κατάσταση ενώ μου είπε ότι δεν είναι ποτέ έτσι και ότι κανονικά είναι νευρική, αγχωμένη και θυμώνει πολύ. Θα ήθελα πραγματικά να μου πείτε τις γνώμες σας για όλο αυτό που έγινε χθες βράδυ (και παρακαλώ όχι σχόλια α μόνο ένα φιλί πως και δεν την πήδηξες ;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    καλημερα.
    ωραια, εξελιξη. τι ακριβως θα ηθελες να σου πουμε; τον χρονο που θα προχωρησει κανεις απο φιλι σε κατι παραπανω, τον οριζει ο καθενας οπως θελει. δεν υπαρχει οδηγος...
    αυτο που δεν καταλαβα ειναι γιατι δεν σε εβρισκε το σκ που ειχες ρεπω. βγηκατε βολτα, δωσατε ινστα, φιληθηκατε, ειναι δυνατον να μην ανταλλαξατε τηλεφωνα;;;

  3. #3
    Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    36
    Το ΣΚ ήμουν με κάτι φιλαράκια και είχαμε πρόβα που έχω ένα συγκρότημα. Τηλέφωνα μπορούμε να ανταλλάξουμε και από το Ίνστα ρε σιγά. Εμένα πάντως που πήγε στο φιλί έχω ικανοποιηθεί προς το παρόν απλά απορώ πράγματι πως κατάφερα εγώ που είμαι άπειρος στο φλερτ, να καταφέρω μέσα σε ένα βράδυ να φιλήσω μια κοπέλα (και χωρίς βέβαια να της πω αυτές τις "κλασσικές" ατάκες) και μάλιστα μεγαλύτερη μου.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Panos999 View Post
    Το ΣΚ ήμουν με κάτι φιλαράκια και είχαμε πρόβα που έχω ένα συγκρότημα. Τηλέφωνα μπορούμε να ανταλλάξουμε και από το Ίνστα ρε σιγά. Εμένα πάντως που πήγε στο φιλί έχω ικανοποιηθεί προς το παρόν απλά απορώ πράγματι πως κατάφερα εγώ που είμαι άπειρος στο φλερτ, να καταφέρω μέσα σε ένα βράδυ να φιλήσω μια κοπέλα (και χωρίς βέβαια να της πω αυτές τις "κλασσικές" ατάκες) και μάλιστα μεγαλύτερη μου.
    Μπράβο σου αγόρι.Δεν ειναι και λίγο.Ολοι απο καπου ξεκινήσαμε.Αλλωστε δεν ειναι για όλους ο σκοπος το σεξ.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Panos999 View Post
    Το ΣΚ ήμουν με κάτι φιλαράκια και είχαμε πρόβα που έχω ένα συγκρότημα. Τηλέφωνα μπορούμε να ανταλλάξουμε και από το Ίνστα ρε σιγά. Εμένα πάντως που πήγε στο φιλί έχω ικανοποιηθεί προς το παρόν απλά απορώ πράγματι πως κατάφερα εγώ που είμαι άπειρος στο φλερτ, να καταφέρω μέσα σε ένα βράδυ να φιλήσω μια κοπέλα (και χωρίς βέβαια να της πω αυτές τις "κλασσικές" ατάκες) και μάλιστα μεγαλύτερη μου.
    το ειχες κανει υπερβολικο εμποδιο (οπως και τωρα υπερβολιο κατορθωμα) στο μυαλο σου.
    το πρωτο μας φιλι, ολοι απειροι το δωσαμε. δεν εκπαιδευτηκε κανεις...
    αλλος νωριτερα, αλλος αργοτερα.
    το μεγαλυτερη- μικροτερη, δενε χει να κανει. ισα ισα, μια εξισου απειρη ειναι μεγαλυτερο προβλημα απο μια εμπειροτερη απο εσενα.

  6. #6
    Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    36
    Επίσης κάτι άλλο τελευταίο που ήθελα να ρωτήσω....το γεγονός ότι της άρεσα σαν χαρακτήρας και φιληθήκαμε και υπήρξε έλξη ωραία όλα αυτά, αλλά μου είπε ότι θέλει να κρατήσουμε μια φιλική επαφή διότι είχε πολλές αποτυχημένες σχέσεις στο παρελθόν και φοβάται μην πάθει το ίδιο ξανά αυτό είναι φυσιολογικό, έτσι δεν είναι ; Θέλω να πω, σίγουρα δεν έκανα λάθος σε κάτι από την στιγμή που την φίλησα κιόλας και μια χαρά.

Similar Threads

  1. Στόχος: <115 κιλά!
    By sarah1989 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 17
    Last Post: 25-12-2013, 21:00
  2. Ο ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΣ
    By lollipop_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 7
    Last Post: 15-05-2013, 08:57
  3. εφικτός στόχος ή όχι;
    By qwert_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 20-07-2010, 02:43
  4. ΑΠΩΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΧΟΣ
    By lollipop_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 79
    Last Post: 04-03-2009, 02:18
  5. Εκδρομή - Στόχος
    By Μάρω_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 92
    Last Post: 15-01-2008, 08:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •