ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΤΣΙΧΛΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    216

    ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΤΣΙΧΛΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ

    Στο δρομο υπαρχουν ενα σωρο κολλημενες τσιχλες που δεν ξεκολλανε.Ειναι μαυρες και αμα τις ξυσεις εχουν ενα περιεργο χρωμα.Εξυσα μια και τωρα μου εχει κολλησει η εικονα αυτη στο μυαλο επειδη ειναι αηδιαστικο και εχει ενα περιεργο χρωμα και με ενοχλει που δε μπορει να ξεκολλησει και θα ειναι για παντα στο δρομο.Τι να κανω;

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Στέφανε,
    εάν θέλουμε να ειμαστε πραγματικά βοηθητικοί για σένα, δεν έχει νοημα να σου απαντήσουμε πως να ξεκολλήσεις την τσίχλα, αλλά πως να μπορέσεις να αντιμετωπίσεις όλες αυτές τις ιδέες που κατά καιρούς σου προκαλούν ένταση και άγχος.
    Βιώνεις μια κατάσταση που από τη μια μεριά φαίνεται να είναι αναγνωρισμένη (?) από σενα, από την άλλη μεριά όμως, δείχνεις τόσο εγκλωβισμένος μέσα σε αυτή!
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    στεφανε πηγαινεις σε ψυχιατρο ?Σε ψυχολογο?Σταματα ΤΩΡΑ ολα αυτα γιατι σε λιγο θα πας μεχρι και σε εξωγηινους οπως εγω.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    216
    Εξωγηινους;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Stephane εχω και γω μια εμπειρια απο τετοιου ειδους σκεψεις και προσφατα εγιναν η αφορμη να μου αυξησει τα φαρμακα ο γιατρος μου γιατι ειχαν ενταθει. Παιρνεις καθολου φαρμακα εσυ?? Αν ναι ποια?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    216
    Ναι παιρνω ladose και solian.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Χωρις να θελω να το παιξω ειδικος - ο δικος μου γιατρος μου ειχε προτεινει για τις εμμονες ιδεες κτλ Zyprexa 0,5 και μετα την αυξηση να παιρνω 2 των 0,5 και 1 αναφρανιλ βοηθητικο των 25. (Χωρια τα αλλα φαρμακα που παιρνω για αλλους λογους)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •