χρωματα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: χρωματα.

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    χρωματα.

    προσφατα παρατηρησα οτι στο εμποριο εμφανηστηκαν καπια προιοντα με καπιες νεες αποχρωσεις που πριν δεν υπηρχαν που ηταν σχεδον πανομοιοτυπες με οτι χρησιμοποιω και ενω τους ειχα ξεκαθαρισει απο πριν οτι αν δε τους αρεσω να βρουν καλυτερο να παιρνουν ιδεες απ αυτον ΠΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑΝ ΕΝΤΟΛΕΣ να με κανουν αντικειμενο εμπνευσης χωρις καν να με ρωτησουν τι γνωμη εχω γι αυτο και στη συνεχεια κατελαβαν τη συνδεση του ιντερνετ που χρησιμοποιω προσαθοντας να διαχειριστουν τη κατασταση ΠΟΥ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ με τη κομπλεξικη συμπεριφορα τους εχοντας την απαιτηση οτιδηποτε καθοδηγει το κοσμο να ανηκει στους ομοιους τους γιατι αυτο που τους ενδιαφερει δεν ειναι το καλο του κοσμου οπως λενε κι παριστανουν αλλα να εξουσιαζουν τα παντα και να τα ελεγχουν προφασιζομενοι οτι κανουν για το καλο μας πρωτα αυτοι με εκαναν ετσι και τωρα διαμαρτυρονται γι αυτο αφου εχουν την απαιτηση να μη μιλαω στο ιντερνετ για να μη παιρνουν ιδεες απο μενα ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΕΠΕΤΡΕΨΑΝ ΑΥΤΟ με την εξωφρενικη ασυδοσια που βρισκεται το ιντερνετ με κονο μυστικο οτι οπιος θελει παρακολουθει οποιον θελει διαβαζει ιδιοτηκες συνομιλιες χωρις τιποτα να τον εμποδιζει αφου εχουν βρει τη καλη προφαση με τους διαφημιστικους λογους ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ και τους το εχω πει οτι αν δεν ειμαι του επιπεδου τους να πανε σε αυτη την υπεροχη χωρα τους να παριστανουν τους σωτηρες του κοσμου και να με αφησουν ησυχο ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ΖΩ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΗΚΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΧΩΡΑ ΑΥΤΗ αφηστε λοιπον ησυχο πριν βγει στη φορα ποιοι ειστε απο πια χωρα ερχεστε γιατι μετα οταν οι μυσικες υπηρεσιες της παρει ο .............. μετα θα κλαιγεστε και θα λετε οτι σας διαλυσα ενω ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΦΤΑΣΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ γιατι ειμουν υποχρεωμενος κατα την αποψη σας να εχουν τη χουντα φαντασμα απο αλλο κρατος να προσπαθει να κανονιζει το τι θα λεω στο ιντερνετ και τι οχι ενω μιλω σε ιδιοτικες συνομιλιες και δεν ενοχλω κανεναΑΜΑ ΔΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΩ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ? Η ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ........... ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΧΩΡΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΛΕΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΤΕ ΟΤΙ κανετε τα παντα για τους καταναλωτες σε ενα ρεσιταλ υποκρισιες και κανετε ολα αυτα τοσες μερες επειδη εμφανιστηκαν στο εμποριο καποια νεα χρωματα ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΔΕ ΜΕ ΕΝΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝ.ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΩΣΑΤΕ ΕΝΤΟΛΕΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΡΑ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Μα τι λες? Όλο αυτό μοιαζει με παραλήρημα, δε βγάζει νόημα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Μα τι λες? Όλο αυτό μοιαζει με παραλήρημα, δε βγάζει νόημα.
    το έχω περάσει και εγώ αυτό το παραλήρημα είναι κρίμα να βλέπεις αυτόν τον άνθρωπο τόσο καιρό έτσι και να ξέρεις ότι δεν μπορεί να τον βοηθήσεις και ότι η κατάληξη μπορεί να μην είναι καλή . αυτός ο άνθρωπος ζει έναν εφιάλτη συνεχόμενο είναι κρίμα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by tony View Post
    το έχω περάσει και εγώ αυτό το παραλήρημα είναι κρίμα να βλέπεις αυτόν τον άνθρωπο τόσο καιρό έτσι και να ξέρεις ότι δεν μπορεί να τον βοηθήσεις και ότι η κατάληξη μπορεί να μην είναι καλή . αυτός ο άνθρωπος ζει έναν εφιάλτη συνεχόμενο είναι κρίμα
    Είναι κριμας όντως, όμως το βιώνει έτσι η ζει στον κόσμο του προσπαθώντας να φυλάξει τα "χρώματα" του!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    479
    Δεν ξέρω πώς τό έχει καταφέρει αλλά ενώ φαίνεται να έχει γράψει χιλιάδες μηνύματα.... Δεν φαίνεται κανένα στο προφίλ του.
    Πώς γίνεται αυτό; Θα τό θέλα Κ γω... Γιατί νομίζω πολύ ξανοιχτηκα.


    Μακάρι να έχει κάποιον κοντά τού να τόν βοηθήσει. [emoji53]

Similar Threads

  1. Βλέπω χρώματα
    By Ellll1 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 27-08-2021, 14:07
  2. Βλεπω χρώματα
    By Ellll1 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 09-11-2020, 16:14
  3. Χρώματα και χαρακτήρας
    By WhyAlwaysMe? in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 53
    Last Post: 24-08-2016, 18:51
  4. ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΧΡΩΜΑΤΑ
    By REDC in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 15-07-2016, 10:41
  5. ΧΡΩΜΑΤΑ!
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 20-10-2010, 14:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •