ο πατερας μου..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    ο πατερας μου..

    προσφατα παρατηρησα ενα νεο τυπου συστημα που αποσκοπει να μου παριστανει το δασκαλο χωρις καν να με ρωτησει αν συμφωνω σε αυτο και προσπαθει να μου αναδειξει αληθειες που νομιζουν οτι δε γνωριζα. και εχω να πω και να δηλωσω τα εξης. ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΑΣΚΑΛΟ αν εγω δε τον εγκρινω και ουτε προκειται να αφησω το κανενα ασχετο να αποφασισει αυτος για τη ζωη μου και αυτο που διαπιστωνω ειναι οτι εχουν μαθει να χειριζονται ανθρωπους οπως ακριβως τα ρομποτ η τις μαριονετες και καλομαθημενη απο αυτη τους τη τακτικη νομιζουν οτι θα κανουν το ιδιο και σε μενα παρουσιαζοντας τον εαυτο τους ως δηθεν αυθεντια που εχει ως σκοπο να αναδειξει τη καθε αληθεια.
    το μονο σιγουρο που βρισκω ειναι οτι οσο δε λενε την αληθεια δηλαδη οτι εθιξα τα συμφεροντα της υπερκαταναλωσης και του εμποριου με τη συμπεριφορα μου κατι που ηταν διακιομα μου θα εχω αυτο το υφος γιατι πιστευα και πιστευω οτι ειμαι ανωτερος απ αυτους γιατι τους θεωρουσα και τους θεωρω ατομα με κομπλεξ που θελουν να παραστησουν οτι ταχα ελεγχουν τους αλλους οπως το ρομποτ που κανει οτι του λενε
    απαιτω να με αφησετε ησυχο και να παραστησετε αλλου το δασκαλο που ταχα ενδιαφερετε για μενα ενω το μονο που σας ενδιαφερει ειναι να δειξετε τη συμπαθεια σας για τη γνωστη αυτου εξοχοτης που δε μπορω να καταλαβω γιατι δε τη παντρευεστε αν τη θελετε τοσο πολυ.
    ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΣΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ......... ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΛΠΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΑΣΜΑΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΑΝΑΔΕΙΞΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΩΣ ΦΙΛΟ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΝΩ ΤΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΤΕ ΩΣ ΕΧΘΡΟΥΣ λοιπαμαι που σας το ............. αλλα ξερετε τι να σας κανω δεν ειμαι ο ............ που νομιζατε οτι θα εξουσιασετε πετωντας του κοκαλα ως ανταλαγμα ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΞΕΝΟΣ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ΓΙΑΥΤΟ ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΗΣΥΧΟ ΑΦΟΥ ΟΣΟ ΜΕ ΕΞΑΓΡΙΩΝΕΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΑΣΕΤΕ ΣΑΣ ΓΕΛΑΣΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Αλέξανδρε εχω διαβασει και αλλα μηνυματα σου. Γιατι δεν μιλας με τον γιατρο σου;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Αλεξανδρε χωρισ δουλεμα δε γινεται να υπαρξει ζωη να μεγαλωσει κανενα παιδι εγω εχω αμνησια κ ανοια ασ πουμε οτι εκανα οικογενεια στα 30 κ τουσ παρατησα αυτο που εμαθα στα παιδια μου μολισ με βρηκαν ξερεισ τι ειναι να δουλευουν σωστα τιποτα αλλο ετσι μεγαλωσα κι εγω αυτο που θυμαμαι απο τον πατερα μου ειναι η δουλεια κι οι μαλακιεσ που λεγαμε λεσ οτι εχεισ προβλημα οπωσ μεγαλωσεσ τουσ αλλουσ τουσ ρωτησεσ πωσ μεγαλωσανε δεν υπαρχεισ μονο εσυ στον πλανητη υστερα οσο μεγαλωνεισ κατι πρεπει να μαθαινεισ χωρισ να παθαινεισ οσο ειναι δυνατο υστερα αν θεσ να μαθεισ εγω δουλευω απο 7 χρονων κανονικα αγροτησ οταν λεμε κανονικα ενοουμε μαζεμα ελιων κανονικα καθαριζα τα φυλλα απλα κανενασ δεν επαιζε με τα μεροκαματα μου γτ ακριβωσ εκανα καλη δουλεια και αυτο ειναι το 60 τοισ εκατο τησ ζωησ και το υπολοιπο 40 τοισ εκατο ειναι να κρατασ κοντρολ με τουσ αλλουσ
    Αυτα απο το μετωπο

Similar Threads

  1. Ο πατέρας μου
    By elisabet in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 127
    Last Post: 08-05-2019, 11:36
  2. Ο αλκοολικός πατέρας μου...
    By Γάτος in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 14
    Last Post: 21-10-2014, 11:41
  3. Κουραστικός πατέρας...
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 23-04-2011, 13:52
  4. Ο Πατερας μου και εγω
    By maria... in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 11-08-2008, 16:19
  5. --ΠΑΤΕΡΑΣ--
    By SpyrosGR21 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 09-04-2007, 11:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •