Με πειράζει που ειμαι μονη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270

    Με πειράζει που ειμαι μονη

    Εχω ξαναγράψει οτι ειμαι μονη εδώ και 5 χρόνια χωρίς αγόρι ούτε καν επαφή το ειχα ρίξει στο φαι έφυγα απο την παχυσαρκία τωρα ειμαι πιο καλά στην υγεία μου βέβαια θέλω να χάσω αλλα 10 να ειμαι στα φυσιολογικά κιλά και θα αισθάνομαι και εγω καλύτερα αλλα το πρόβλημα πλέον δεν είναι τοσο στο εξωτερικό τα βρήκα με τον εαυτό μου αλλα στο ότι δεν βρίσκω εναν άνθρωπο να κολλήσω να μου αρέσει μου ειναι πολύ δύσκολο και φοβάμαι οτι θα καταλήξω μονη γ τα καλα παω στα 26 δεν ξέρω κατα ποσο νορμάλ ειναι σε τέτοια ηλικία να ειμαι έτσι και εγω απο μονη μου δεν μπορω με πειράζει πολύ λέω να αρχισω να το ρίξω εξω μπας και γνωρίσω κανέναν αλλα με τα δικα μου γούστα που δύσκολα κολλάω δεν ξέρω τι θα κάνω βαρέθηκα να κοιμάμαι μόνη να μην εχω κάποιον να μιλήσω γτ οι φίλες δεν μπορούν να καλύψουν αυτό το κενο ισα ισα που οι φίλες μονο κριτική και αμφιβολίες προσφέρουν πλεον και με αυτα που γίνονται δεν εμπιστεύομαι και καμια γτ αν βρεθεί κανένα ωραίο σοβαρό αγόρι στο πλευρό μου θα κοιτάξουν να το χαλάσουν

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    357
    Ας τα πάρουμε ένα ένα. Αρχικά δεν είναι φίλες σου αν είναι να νιώθεις ότι θα σε κρίνουν ,τους φίλους τους διαλέγουμε να είμαστε μαζί και στα καλα και στα άσχημα και για να μοιραζόμαστε μαζί τους τους προβληματισμούς μας και τις χαρές Μας...αν είναι να σκεφτόμαστε αν θα μας κρίνουν για κάθε κίνησή μας τότε δεν αξίζει να είναι φίλοι μας...
    Δεύτερον μπράβο που έχασες κιλά το κάνεις πάνω από όλα για την υγεία σου και για να νιώθεις εσύ καλά και μετά για την εικόνα σου.
    Τώρα το θέμα που σε αγχωνει.
    Σταματά λίγο να το σκέφτεσαι και θα έρθει μόνο του
    Μπορεί να είσαι πολύ αγχωμενη με αυτό το θέμα και να μην μπορείς να βρεις κάποιο πρόσωπο που να μην σου αρέσει
    Επίσης να σε ρωτήσω κάτι προσωπικό που μπορεί να σου φανεί ακραίο αλλά το ξέρω από δικό μου άτομο;έχεις σκεφτεί ποτέ μήπως σου αρέσει κάποιο άτομο του ίδιου φύλου;μήπως σε ελκύει περισσότερο;είχα φίλη που δεν είχε κάνει ποτέ σχέση με άντρα και τελικά κατάλαβε ότι της άρεσαν οι γυναίκες
    Ελπίζω να βοήθησα λιγο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    κάνεις κάποια δραστηριοτητα?

Similar Threads

  1. Είμαι η μόνη;
    By LiloCook in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 14
    Last Post: 11-04-2020, 01:23
  2. Δεν είμαι μόνη...
    By Millarose in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 13
    Last Post: 16-07-2019, 11:23
  3. ειμαι μόνη μου
    By πίστη in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 18-11-2012, 14:28
  4. Η μονη που ειμαι μονη???
    By Dream collector in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 04-03-2012, 23:51
  5. ειμαι μονη μου
    By xika in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 78
    Last Post: 27-08-2009, 19:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •