Ερωτηση οποιος ξερει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    26

    Ερωτηση οποιος ξερει

    Καλησπερα σας, μετα απο ενα πρηξιμο που ειχα παθει στο πεος, νομιζω ηταν βαλανοποσθιτιδα, υπηρχε ερεθισμος στο δερμα οταν εριχνα νερο, οποτε υπηρχε πληγη, μου εχει αφησει κατι σαν μπαλοματακι εκει που τελειωνει το εσωτερικο του πεους και ξεκιναει το δερμα οταν το πας κατω κατω...εδω και δυο μηνες περιπου δεν λεει να φυγει...ειναι φυσιολογικο? Δεν τσουζει, ποναει κλπ απλα υπαρχει..οποιος εχει περασει κατι παρομοιο ας μου πει την αποψη του, αν ειναι φυσιολογικο κ αν χρειαζεται περισσοτερο χρονο για να φυγει, ξερω στον καθενα ειναι διαφορετικα αλλα οκ..ευχαριστω πολυ!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ρε ανθρωπε... πηγαινε σε εναν γιατρο, πριν σου πεσει... ελεος πια!!! ποσο καιρο θα μπαινεις να ρωτας ασχετους, ενω εχεις προβλημα για γιατρο;;;

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    26
    Ρε φιλε οτι ειχα ειχα...πλεον ειναι κομπλε απλα εχει μεινει αυτο..ο γιατρος μου, μου ειχε πει οτι θα φυγει αλλα προφανως δεν μου χε πει σε ποσο, απλα εχω την περιεργεια..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    παρε ενα τηλ τον γιατρο σου, ενημερωσε τον πως υπαρχει ακομα και ρωτα τον..ισως σου προτεινει καποια αλοιφή για πιο γρηγορη επουλωση

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Baremenos1 View Post
    Ρε φιλε οτι ειχα ειχα...πλεον ειναι κομπλε απλα εχει μεινει αυτο..ο γιατρος μου, μου ειχε πει οτι θα φυγει αλλα προφανως δεν μου χε πει σε ποσο, απλα εχω την περιεργεια..
    αν εχεις παει σε γιατρο, τι θα πει "νομιζω οτι ειχα το ταδε";;; ο,τι σου ειπε ο γιατρος, ειχες!!!
    τον γιατρο θα παρεις να του πεις πως παει η πορεια της μολυνσης!!! σε μας τα λες; τι ειναι εδω; ουρολογικο ιατρειο;

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    26
    Συμφωνω με αυτα που μου λες αλλα εχεις χασει το ποηντ..απλα ζηταω μια απαντηση απο καποιον ανθρωπο που εχει περασει αυτο που περασα..για το ποσο καιρο του πηρε να του φυγουν τα σημαδια εντελως, ωστε να χω μια αποψη πανω κατω...δεν ζητησα ιατρικες συμβουλες, μοναχα απλα την γνωμη οσων γνωριζουν απο εμπειρια..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Baremenos1 View Post
    Συμφωνω με αυτα που μου λες αλλα εχεις χασει το ποηντ..απλα ζηταω μια απαντηση απο καποιον ανθρωπο που εχει περασει αυτο που περασα..για το ποσο καιρο του πηρε να του φυγουν τα σημαδια εντελως, ωστε να χω μια αποψη πανω κατω...δεν ζητησα ιατρικες συμβουλες, μοναχα απλα την γνωμη οσων γνωριζουν απο εμπειρια..
    ΩΡΑΙΑ. ο γιατρος σου τι σου απαντησε σε αυτο που ρωτας;;;

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    26
    Ο γιατρος μου, μου ειχε πει απλα πως θα φυγουν...ειναι φυσιολογικα σημαδια μετα απο την επουλωση..
    Με λιγα λογια να κανω υπομονη...
    Ξερω, να κανω αυτο που μου πε ο γιατρος μου

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν εχεις παει σε γιατρο, τι θα πει "νομιζω οτι ειχα το ταδε";;; ο,τι σου ειπε ο γιατρος, ειχες!!!
    τον γιατρο θα παρεις να του πεις πως παει η πορεια της μολυνσης!!! σε μας τα λες; τι ειναι εδω; ουρολογικο ιατρειο;
    ΣΕ ΑΓΑΠΏ!!!
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    λίγο off topic ένα θέμα που είχε ανοιχτεί από μια κοπέλα για το μέγεθος μορίου που είχε ο φίλος της, διαγράφτηκε?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Ποσα τρολλ να αντεξει το φορουμ. Της μιας ηταν μπαμια και το θυμηθηκε μετα απο 1,5 χρονο, ο αλλος ρωταγε αν θα γινει γκει και μετα αρχισε να μιλάιε σοβαρά με ενα παιδί που εχει θεμα 26 και παρθενος.

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    26
    panos19. Ναι, μαλλον θα εκανε πολλα ριπορτ ο φιλος της

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Baremenos1 View Post
    panos19. Ναι, μαλλον θα εκανε πολλα ριπορτ ο φιλος της
    Μπραβο σου πάντως που διαθέτεις χιουμορ παρότι μας γράφεις το ενα θεμα μετα το αλλο για το πλακι σου.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Baremenos1 View Post
    Καλησπερα σας, μετα απο ενα πρηξιμο που ειχα παθει στο πεος, νομιζω ηταν βαλανοποσθιτιδα, υπηρχε ερεθισμος στο δερμα οταν εριχνα νερο, οποτε υπηρχε πληγη, μου εχει αφησει κατι σαν μπαλοματακι εκει που τελειωνει το εσωτερικο του πεους και ξεκιναει το δερμα οταν το πας κατω κατω...εδω και δυο μηνες περιπου δεν λεει να φυγει...ειναι φυσιολογικο? Δεν τσουζει, ποναει κλπ απλα υπαρχει..οποιος εχει περασει κατι παρομοιο ας μου πει την αποψη του, αν ειναι φυσιολογικο κ αν χρειαζεται περισσοτερο χρονο για να φυγει, ξερω στον καθενα ειναι διαφορετικα αλλα οκ..ευχαριστω πολυ!
    Απορω γιατί δεν πηγες στο γιατρό ακομα..πανε κατευθείαν στο γιατρό μην καθεσαι καθολου..χωρις να θελω να σε τρομαξω αλλα μου ακούγεται πολυ σοβαρο αυτο..

Similar Threads

  1. Όποιος ξέρει ας βοηθήσει...SOS!!!
    By Anonym462 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 49
    Last Post: 11-09-2020, 09:31
  2. Οποιος κοροιδευει δεν ξερει τι του ξημερωνει!!
    By λουλούδι in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 99
    Last Post: 20-03-2019, 14:56
  3. όποιος ξέρει παρά πολυ καλά από messenger να απαντήσει εδω
    By giwrgos_26 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 02-03-2019, 04:29
  4. Replies: 2
    Last Post: 21-07-2011, 20:39
  5. Ψαχνω ομοιοπαθητικο γιατρο οποιος ξερει...
    By BrainTrance in forum Εναλλακτικές Μέθοδοι Θεραπείας
    Replies: 1
    Last Post: 10-12-2008, 20:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •