Ερώτηση για άνδρες σοσ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    727

    Ερώτηση για άνδρες σοσ

    Παιδιά γεια σας σορυ που ρωτάω τέτοιο πραγμα αλλά θέλω τη βοήθεια των ανδρών πιο πολυ. Επιασα ένα γρομπαλακι δίπλα από τον ορχι του φίλου μου και μόλις του το είπα μου λέει ναι το ξερω το έχω από μικρό παιδι. Τον ρωτησα αν έχει πάει να το δει γιατρός και μου άλλαξε κουβέντα λέγοντας μου να μην τον τρομάζω αφου το έχει χρόνια και πως κάνω έτσι με τους γιατρους κλπ. Έχει κανένας από σας παρομοια εμπειρία? Είναι σαν ένα ξεχωριστό μπαλάκι δεν είναι πανω στον ορχι αλλά εγώ φοβάμαι και θέλω να ρωτήσω είμαι υπερβολική? Η να τον πιεσω να παμε σε γιατρό μαζί

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    πόσο είναι ο φιλος σου; μπορει να ναι κατι που ξερει και δε θελει να συζητησει. Η γνωμη μου ειναι να επιμεινεις. Εχω βρει σε φιλο λεμφωμα επειδη ψηλαφουσα τους λεμφαδενες του για εξασκηση.

  3. #3
    Να πάει να τον δει ουρολόγος ότι και να είναι πρεπει να ξέρει ο γιατρός να το κρίνει όσα χρόνια και να έχουμε κάτι .

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    727
    Είναι 32 χρονών τον πιεσα κι άλλο σήμερα και λέει θα παμε αλλά δεν ξέρω ρε παιδια με έχει πιασει άγχος. Είναι μια χαρά δεν έχει το παραμικρο αλλα αυτό το πράγμα τι είναι? Σαν ξεχωριστό μόνο του είναι δεν είναι σε κάποιον ορχι και δεν ξέρω έχω φοβηθεί

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Εαν το εχει απο μικρος,πιθανοτατα κυστη επιδιδυμιδος.Ακακη τελειως.Θελει μια απλη παρακολουθηση ομως.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    135
    Αφου δεν πονάει μπορεί κοιρσοκυλη. Δεν είναι επικυνδινο.
    Αλλα πρέπει να το δει ουρολόγος.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Elli19899 View Post
    Παιδιά γεια σας σορυ που ρωτάω τέτοιο πραγμα αλλά θέλω τη βοήθεια των ανδρών πιο πολυ. Επιασα ένα γρομπαλακι δίπλα από τον ορχι του φίλου μου και μόλις του το είπα μου λέει ναι το ξερω το έχω από μικρό παιδι. Τον ρωτησα αν έχει πάει να το δει γιατρός και μου άλλαξε κουβέντα λέγοντας μου να μην τον τρομάζω αφου το έχει χρόνια και πως κάνω έτσι με τους γιατρους κλπ. Έχει κανένας από σας παρομοια εμπειρία? Είναι σαν ένα ξεχωριστό μπαλάκι δεν είναι πανω στον ορχι αλλά εγώ φοβάμαι και θέλω να ρωτήσω είμαι υπερβολική? Η να τον πιεσω να παμε σε γιατρό μαζί
    Αν ειναι μικρο μην σε ανυσηχει..το εχω και εγω και πολλοι ανδρες..εγω το εδειξα στο γιατρό και μου είπε οτι το εχουν αρκετοι ανδρες δεν ειναι τίποτα είναι μια κύστη μικρη και τι στιγμή που δεν με ποναει δεν ειναι τίποτα και θα μπορουσαμε να τα βγαζουμε παντου αυτα..
    Απο τι καταλαβσ ο δικος σου δεν πονάει καθόλου οπως και εγω..και τι στιγμή που λεει οτι το εχει απο μικρο και δεν ανυσηχει καθολου ειναι οκ..μην κολλας..
    Ενταξει πντε στο γιατρό για παν ενδοχομενο απλα σου λρω να ηρεμήσεις ...δεν ειναι κατι το ανυσηχητικο.

Similar Threads

  1. Τι προτιμούν οι άνδρες τελικά...
    By Constantly curious in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 96
    Last Post: 28-07-2019, 19:11
  2. Άνδρες και Κατάθλιψη
    By vasilis_90 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 28-08-2013, 03:30
  3. απορια για τους ανδρες
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 228
    Last Post: 25-08-2013, 03:59
  4. Άνδρες για.....δεσιμο!!
    By howtodream8 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 48
    Last Post: 24-07-2012, 16:33
  5. ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΤΟΥ ΦΡΑΝΚΛΙΝ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 21-09-2010, 01:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •