παρακρατος φαντασμα λογοκρινει οτι λεω σε προσωπικα μυνηματα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    παρακρατος φαντασμα λογοκρινει οτι λεω σε προσωπικα μυνηματα

    εδω και πολυ καιρο υπαρχει καπιος που παρεμβαλετε στη συνδεση που χρησιμοποιω και προσπαθει να με εξαπατησει προσπαθοντας να μου δωσει την εντυπωση οτι συνομωτες ειναι αυτοι που μιλω και καθε φορα που λεω λεξεις οπως συνομωσια βγαινω χαλαει η οτιδηποτε αλλο σχετικο ο υπολογιστης ακολουθει τι λεω λες και καπιος συνομωτει με οτι και αν πω για παραδειγμα αν πω δε φαινετε οτι σημερα εχει καλη μερα μετα απο λιγο βλεπω το κειμενο να περπατα και να ξαφανιζετε και αυτο το καθεστως εκβιασμου συμβαινει καιρο τωρα οταν αρχισαν να με εκβιαζουν να δεχτω ατομο παρα τη θεληση μου που ντε και καλα απαιτουσε να κανω σχεση μαζι του σα να ειμουν ιδιοκτησια της ενω μαλιστα αποφασισε μονη της οτι ηταν σαν μανα μου χωρις καν εγω να το εγκρινω και αφου διεδιδε παντου τη σχεση που δηθεν εχουμε και εξαπατησε τους παντες με το τροπο αυτο λεει ψεματα παντου οτι δηθεν της εκανα κακο ενω με εξαπατησε παριστανοντας μου τη δηθεν ερωτευμενη για εξυπηρετισει τα συμφεροντα της χωρας της χωρις να σεβετε τιποτα και κανενα και οταν τη παρατησα παριστανε το θυμα γιατι κατα την αποψη της ειμουν υποχρεωμενος να τη βλεπω να συνομωτει μπροστα στα ματια μου να αποφασιζει αυτη που θα μιλησω λες και τη διορισα συγγενη μου χωρις καν να με ρωτησει την αποψη μου γι αυτο και αφου γεμισε λεφτα τους παντες τοσο καιρο παριστανει τη ταφοπλακα συνεχιζοντας το χαβα της να με ενοχλει με οτι τροπο βρει να προσπαθει να με εμποδισει να μιλησω σε οποιον θελω στο ιντερνετ και αυτο που σιχαινομαι περισσοτερο σε αυτη ειναι αυτη η αρρωστημενη ζηλεια της να ζηλευει τους παντες και παντα αφου τοσο κομπλεξικο ανθρωπο δεν εχω ξαναδει ποτε στη ζωη μου χωρις καν αξιοπρεπεια ουτε ιχνος που τοσο καιρο της διχνω οτι τη .............. με καθε τροπο και συνεχιζει να παριστανει το αφεντικο της ζωης μου να προσπαθει να αποφασισει αυτη τη θα χρησιμοποιησω και πως και αφου κανει τα παντα για να τη σιχαινομαι βγαινει μετα στο κοσμο να το παιξει θυμα για να αναδειξει τον εαυτο της ως το καλο ανθρωπο που η μονη αξια που εχει ειναι να πληρωνει τους παντες για να της κανουν υποκλισεις νομιζοντας οτι με το τροπο αυτο τη παραδεχονται ενω απλα τη κοροιδευουν για να τους δινει λεφτα και αυτοι επειδη τα τσακωνουν τις κανουν υποκλισεις και προσπαθουν 24 ωρες να με εκνευρισουν με οτι τροπο μπορουν για να παρουν και αλλες μιζες αφου δε τους ενδιαφερει καν αν γινονται ρεζιλι με το τροπο αυτο αφου ειναι ειναι ορατοι στο διαδυκτυο οταν φαινονται και ζουν για να περνουν λεφτα ενω τα αντιβαιρους κοιμουνται τον υπνο του δικαιου αφου μας κοροιδευουν παριστανοντας οτι μας προστατευουν για να τα πληρωνουμε και αν πειτε οτι εγω ειμαι κακος μπορει να ειμαι μηπως ομος ειμουν υποχρεωμενος να εχω το διαδυκτιακο διχτατορα να προσπαθει να αποφασισει που θα μιλησω επειδη ζηλευει τα παντα και επειδη αποφασισε μονη της οτι ειναι σαν μανα μου και ειμαι υποχρεωμενος να εχω το παρασιτο οπου σταθω και οπου βρεθω και τους πρακτορες του αν λοιπον θες να με εξαναγκασεις να μηλισω για σενα οπως κανεις τωρα που τοσο καιρο ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι θα αποφασισεις εσυ σε πιον θα μιλησω θα σου πω τη γνωμη που εχω για σενα αφου ΕΣΥ με εξαναγκασες να το κανω εκτος και αν νομιζεις οτι ειμαι υποχρεωμενος ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΕ ΑΠ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗ ΣΒΗΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΖΕΤΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΟΝΛΑΙΝ 300 ΑΤΟΜΑ να κανεις καταληψη στις σελιδες μου στα σοσιαλ μιντια και γω να μαι ο ............ που θα τα δεχετε ολα αυτα για να μη χαλασει η φημη της αυτου υψυλοτητος που ολοι ειναι υποχρεωμενοι να τη προσκυνουν θελουν δε θελουν και αφου με εκανες ΕΣΥ ετσι με τη κομπλεξικη και εξουσιαστικη συμπεριφορα σου μετα διεδιδες οτι αλαξα ενω ΕΣΥ με εξαναγκασες να αλαξω γιατι ψαχνεις .......... να τον εχεις καβαλα για να παριστανεις τη καπια

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Δες αμεσα γιατρο

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ολη αυτη η παρασταση που ειδα σημερα αποσκοπει στο να με εξαπατησεις οπως νομιζεις κατσε να το νομιζεις ετσι οπως το κανεις ειναι ο καλυτερος τροπος για να παρουν χαμπαρι τη χουντα φαντασμα που τοσο καιρο συνομωτει με σχεδια και συμβολα για να ειναι πανταχου παρον σε ολο το διαδικτυο για να παρακολουθει τους παντες γιατι νομιζεις οτι δε φαινετε αυτο που κανεις τοσο καιρο που εχουν κατασκηνωσει στο ιδιο σημειο και σφυριζουν ασκοπα μερα νυχτα για να συνενοηθουν και τυχαια να περασει καπιος απο δω θα καταλαβει αμεσως τι λεω οταν κορναρουν ασκοπα μπροστα στα ματια μου μια μερα τους ειδα να κορναρουν χωρις να υπαρχει καν αμαξι μπροστα τους.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Πρεπει να δεις γιατρό...
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    247
    έχεις ιδέες συσχέτισης

    Πήγαινε να κάνεις φορματ τον υπολογιστή σου και αν δεν σου φύγουν οι ιδέες προσπάθησε να το σταματήσεις όσο είναι νωρίς μιλώντας με τον γιατρό σου

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Απο πότε περίπου έχεις αυτό το παραλήρημα?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    πολυ καιρο αν δεις τα μηνυματα του

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    πολυ καιρο αν δεις τα μηνυματα του
    Α κατάλαβα! Δεν υπάρχει ελπίδα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    πρεπει να δει το γιατρο του

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    πρεπει να δει το γιατρο του
    Πιθανολογώ οτι το έχει κάνει, ίσως ηταν σε αγωγή και την σταμάτησε. Λάθος που κάνουν πολλοί μολις καλυτερευσουν λίγο.

    Σε αυτή την κατάσταση πρέπει κάποιος άλλος με την βια να τον φροντίσει,δε νομίζω οτι μπορεί μόνος του.

    Έχει χάσει την επαφή με την πραγματικότητα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    και σκεφτομαι πως ειναι, αν δουλευει, αν τρωει, αν κοιμαται

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    πρεπει να επεμβει η διαχειρηση ...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Λένε ότι τά άτομα Με τή συγκεκριμένη διαταραχή δύσκολα θά αναζητήσουν βοήθεια.

    Μα ακόμα και ό γιατρός ο ψυχίατρος ψυχολόγος στο μυαλό τούς μπορεί να είναι κάποιος που θέλει να τους κάνει κακό, νά τούς ελέγξει , νά τσιπαρει τό μυαλό τους δεν ξέρω τί σενάρια μπορεί να πλάθουν.
    Πολύ δύσκολο...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Λένε ότι τά άτομα Με τή συγκεκριμένη διαταραχή δύσκολα θά αναζητήσουν βοήθεια.

    Μα ακόμα και ό γιατρός ο ψυχίατρος ψυχολόγος στο μυαλό τούς μπορεί να είναι κάποιος που θέλει να τους κάνει κακό, νά τούς ελέγξει , νά τσιπαρει τό μυαλό τους δεν ξέρω τί σενάρια μπορεί να πλάθουν.
    Πολύ δύσκολο...
    Συμφωνώ και γω. Δυστυχώς έτσι είναι.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    169
    Υπάρχει και μια μικρη πιθανοτητα να τρολαρει (ελπιζω)

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. 50 μυνηματα
    By pain in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 19
    Last Post: 24-06-2021, 02:52
  2. ΜΥΣΤΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΩΝ ΣΕΛΙΔΩΝ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 4
    Last Post: 24-04-2021, 18:07
  3. Προσωπικα μυνηματα
    By skropi in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 3
    Last Post: 10-03-2014, 00:03
  4. ΕΘΝΙΚΙΣΤΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ
    By zoltar in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 28-09-2012, 05:45
  5. μυνηματα spam
    By zwhtsa_ed in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 9
    Last Post: 04-06-2011, 01:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •