Δεν ξέρω τι να κάνω, θέλω μια καθοδήγηση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    5

    Δεν ξέρω τι να κάνω, θέλω μια καθοδήγηση

    Λοιπόν, είμαι 20 χρονών και τον τελευταίο καιρό έχω παρατηρήσει κάτι περίεργο. Ενώ από ΠΑΝΤΑ μου αρέσουν οι γυναίκες ,τους τελευταίους μήνες μου τα έχει σκάσει λίγο περίεργα ο σεξουλιακος προσανατολισμός και η έλξη. Δεν έχω κάνει σεξ με κοπέλα, έχω βγει με κοπέλες έχω φιλήσει έχω χαμουρεψει έχω πιάσει και ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ . Διεγειρομαι και περνάω καλά όταν βγαίνω με μια κοπέλα. Αλλά εδώ μάγκες μπαίνει το πρόβλημα.
    Μια μέρα πήγα να αυνανιστω και βρήκα κάτι περίεργα βίντεο. Θα το πω..λεγονται hypno. Είχαν str8 πορνό. Μια άλλη μέρα αυνανιστηκα με shemale , που έκανε πράξη με γυναίκα. Απλώς με καβλωνε εκείνη την ώρα. Μπορεί να αυνανιζομουν δύο φορές την μέρα π.χ. μια με shemale και μια με κανονικό πορνό με γυναίκα μου τρίβετε με γυναίκα να κάνει σεξ, κανονικό τέλος πάντων.
    Πριν κάνα μήνα, δύο ίσως. Πήγα να κάνω παρτουζα με δύο φίλους σε μπουρδελο. Με εψησε η γυναίκα δεν λέω, αλλά με την αναμονή και την έλλειψη εμπειρία δεν είχα στύση. Είχα και τον φίλο μου να λέει μαλακιες και εγώ γελούσα μέχρι που δεν είχα και την τρελή όρεξη.
    Το πρόβλημα λοιπόν είναι ότι από τότε φοβάμαι ότι θα ξανά τύχει και έχω για τσάρκα κάνα δυο φορές και με έχουν φτιάξει γυναίκες απλώς δεν μπήκα λόγου φόβου. Και γενικότερα μου έχει μπει η ιδέα του , λες ;; Το έχω σκεφτεί και έχω "βιάσει" το μυαλό μου να δει γκέι τσόντα. Αλλά μα τον Θεό δεν με φαντάζομαι με άντρα δεν γουστάρω να το σκέφτομαι και ανατριχιάζω όσο σκέφτομαι ότι πήγα να το κάνω. Ενώ ξέρω τι είμαι . Ρε μάγκες μια μέρα ήρθε με κοπέλα με ένα στήθος να και δεν μπορούσα να την κοίταξα στα μάτια επειδή τα μάτια έπεφταν στο στήθος.
    Χρειάζομαι μια καθοδήγηση ...

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    5
    Είχα μπόλικες ερωτικές απογοητεύσεις τον τελευταίο καιρό και ενώ πριν κάνα δυο μήνες έβλεπα κοπέλες στο δρόμο και μου ανέβαινε η διάθεση τώρα μάγκες δεν .. Και δύσκολα με πείθουν ώρες ώρες ..εχω απωθημένα από κοπέλες και είναι αρκετά.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Δεν κατάλαβα τι απο ολα σε προβληματίζει??
    Αναρωτιέσαι αν είσαι γκέι???οχι δεν εισαι.. στάνταρ.
    Φοβάσαι μην σου ξανά τύχη η αποτυχια της στυσης?σε ολους εχει τυχη και ειδικα σε μπουρδέλο..δεν ειναι και το ευκολότερο πραγμα να πετυχεις στυση με μια τελειος τελειος αγνωστη που σου λεει αντε μπες γιατι περιμενουν και αλλοι.ενα παράδειγμα λεω και ειδικα αν εχεις διπλα σου φιλο..αυτο συνεβει διοτι μαζεψες της πλεον καταλληλες συνθηκες ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΥΣΗ.και δεν ειχες.αναμενομενο.
    Απλα τα σβηνεις απτο μυαλο σου και πας παρακάτω..

  4. #4
    kopela93
    Guest
    Φοβάσαι να μην είσαι γκει εσύ λογικά τώρα για να μη φας μίσος από την κοινωνία που είναι πίσω. Λοιπόν, μην ανησυχείς, ο, τι και νάσαι, θα το ανακαλύψεις. Πάνω από όλα μα αποδεχτείς αυτό που είσαι
    Είναι η μεγαλύτερη μαγκιά. Λίγοι το καταφέρνουν. Μην αγχώνεσαι λοιπον
    Ο, τι και να είσαι καλό θα είναι. Δεν ενοχλείς κανέναν.
    Καλή συνέχεια.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    5
    Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι μου έχει πέσει το ενδιαφέρον. Για κάποιο λόγο, όπου και αν πήγαινα να χωθώ, θα έτρωγα πακέτο. Μου έχουν γυαλυσει κοπέλες. Απλώς μετά από εκείνη την περιπέτεια, το έχω συνδέσει στο μυαλό μου όχι στύση με γυναίκα, τότε γκέι.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Φοβάσαι να μην είσαι γκει εσύ λογικά τώρα για να μη φας μίσος από την κοινωνία που είναι πίσω. Λοιπόν, μην ανησυχείς, ο, τι και νάσαι, θα το ανακαλύψεις. Πάνω από όλα μα αποδεχτείς αυτό που είσαι
    Είναι η μεγαλύτερη μαγκιά. Λίγοι το καταφέρνουν. Μην αγχώνεσαι λοιπον
    Ο, τι και να είσαι καλό θα είναι. Δεν ενοχλείς κανέναν.
    Καλή συνέχεια.
    Γενικότερα γκέι γεννιέσαι και εκδηλώνεται από μικρή ακόμα ηλικία. Εγω πάντα θυμάμαι να μου αρέσουν οι γυναίκες. Και δεν είχα ποτέ "γκέι συμπεριφορά" ,που να βγαίνει έμφυτη.

  7. #7
    φιλε δε πιστευω οτι εισαι γκει.

    Εχεις απογοητευτει, εισαι και μικρος, και πιθανο και λογω ηλικιας και λογω χαρακτηρα να απορροφας την απογοητευση πιο εντονα.

    οσα λες , μου θυμιζουν εμενα . Αργησα πολυ να κανω κατι , ενω ειχα ευκαιριες και εμφανιση και κυκλο.

    Θα σου προτεινα , εστω ετσι αυθαιρετα, να δεις την πηγη καποιων πραγματων . Εγω σιγουρα αν γυρναγα το χρονο πισω , αυτο θα εκανα για να γλυτωσω χρονο.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Η τσόντα δεν είναι κακό πράγμα, αλλά δεν συνάδει πάντοτε με το τι σε φιάχνει ή θα σε έφιαχνε στην πραγματικότητα. Οι άνθρωποι έχουν πολλές φορές και φαντασιώσεις στο μυαλό τους, έτσι σαν παιχνίδι, και για το σεξ και για διάφορες καταστάσεις, που μπορεί στην αληθινή ζωή να μην ήθελαν ποτέ να τους συμβεί ή να τους τύχει κι αν τύχαινε θα ξενέρωναν, θα φρίκαραν και θα αντιδρούσαν εντελώς διαφορετικά. Παρατηρώ συχνά ότι άνθρωποι, ιδίως νέοι άντρες, ψάχνονται να βρουν εκεί τις απαντήσεις. Δεν θα τις βρεις εκεί και μη το καις και πάρα πολύ με ένα σωρό περίεργα. Όλα θέλουν μέτρο.

    Επίσης αν έρθει στο άσχετο και σου κωλοτριφτεί μία τύπισσα, θα σου σηκωθεί αυτομάτως; Μπορεί η συγκεκριμένη να σε ξενερώνει εμφανισιακά ή να σε απωθήσει ο τρόπος προσέγγισής της, ή εκείνη τη στιγμή να έχεις άγχος για μία νέα δουλειά ή να έχεις χάσει το σκύλο σου ή ξέρω κι εγώ τι και να μη σου κάνει κούκου. Γιατί νομίζεις ότι αυτομάτως άμα πας σε ένα μπουρδέλο θα λειτουργήσεις, ένας λόγος παραπάνω αν έχεις και το άγχος μη γίνεις ρεζίλι μπροστά στο φίλο σου ή αν εκεί που κάπως πας να φιαχτείς αρχίζει και σου λέει μαλακίες και σε βγάζει εκτός κλίματος;

    Δεν είσαι αυτόματο που μονίμως γυρνάει με το λιλί στο χέρι έτοιμος να πηδήξει ή του σηκώνεται με ότι θηλυκό δει μπροστά του. Θα ήταν τρομακτικό κάθε γυναίκα που βλέπεις στο δρόμο, μονίμως, να τη σκέφτεσαι ερωτικά.

    Με λίγα λόγια, κάθεσαι και δημιουργείς πρόβλημα στο μυαλό σου από το πουθενά. Χαλάρωσε και όταν κάτσει η κατάλληλη φάση για σεξάκι, ή όταν σου γυαλίσει πράγματι κάποια κοπέλα, τότε θα γελάς και θα λες "Τι καθόμουν και σκεφτόμουν ο τριμάλαξ" . Όσο προσπαθείς εμμονικά να αυτο-τσεκάρεσαι να λειτουργήσεις με το ζόρι, τόσο δε θα λειτουργεί το πράγμα. Chill !

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Greek_mistis View Post
    φιλε δε πιστευω οτι εισαι γκει.

    Εχεις απογοητευτει, εισαι και μικρος, και πιθανο και λογω ηλικιας και λογω χαρακτηρα να απορροφας την απογοητευση πιο εντονα.

    οσα λες , μου θυμιζουν εμενα . Αργησα πολυ να κανω κατι , ενω ειχα ευκαιριες και εμφανιση και κυκλο.

    Θα σου προτεινα , εστω ετσι αυθαιρετα, να δεις την πηγη καποιων πραγματων . Εγω σιγουρα αν γυρναγα το χρονο πισω , αυτο θα εκανα για να γλυτωσω χρονο.
    Όταν λες την πηγή κάποιων πραγμάτων;

  10. #10
    Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    75
    και πες οτι εισαι γκει. και? δεν νομιζω οτι το τι γουσταρεις στη τσοντα εχει σχεση με τον σεξουαλικο προσανατολισμο

  11. #11
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Η τσόντα δεν είναι κακό πράγμα, αλλά δεν συνάδει πάντοτε με το τι σε φιάχνει ή θα σε έφιαχνε στην πραγματικότητα. Οι άνθρωποι έχουν πολλές φορές και φαντασιώσεις στο μυαλό τους, έτσι σαν παιχνίδι, και για το σεξ και για διάφορες καταστάσεις, που μπορεί στην αληθινή ζωή να μην ήθελαν ποτέ να τους συμβεί ή να τους τύχει κι αν τύχαινε θα ξενέρωναν, θα φρίκαραν και θα αντιδρούσαν εντελώς διαφορετικά. Παρατηρώ συχνά ότι άνθρωποι, ιδίως νέοι άντρες, ψάχνονται να βρουν εκεί τις απαντήσεις. Δεν θα τις βρεις εκεί και μη το καις και πάρα πολύ με ένα σωρό περίεργα. Όλα θέλουν μέτρο.!
    Συμφωνώ απόλυτα. Πολλοί έχουμε φαντασιώσεις που κάποιες ευχαρίστως θα τις εκπληρώναμε (αν δεν τις έχουμε εκπληρώσει ήδη) και κάποιες μπορεί απλά για διάφορους λόγους να μας διεγείρουν εγκεφαλικά αλλά στην πραγματικότητα ποτέ να μην τις υλοποιούσαμε.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Για πληρωμένο, για να είσαι πιο άνετος, με μικρότερες πιθανότητες αποτυχίας, αν έχεις οικονομική δυνατότητα, ανέβα κατηγορία από το μπουρδέλο ! Είναι πιο εύκολο , ειδικά για πρωτάρηδες.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Για πληρωμένο, για να είσαι πιο άνετος, με μικρότερες πιθανότητες αποτυχίας, αν έχεις οικονομική δυνατότητα, ανέβα κατηγορία από το μπουρδέλο ! Είναι πιο εύκολο , ειδικά για πρωτάρηδες.
    call girls θα προτεινες?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    call girls θα προτεινες?
    Διαθέτουν τον περισσότερο χρόνο .

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Διαθέτουν τον περισσότερο χρόνο .
    είναι ακριβό σπορ

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 19:20
  2. Replies: 67
    Last Post: 14-02-2016, 01:21
  3. Δεν ξερω τι να κανω!!!θελω τη βοηθεια σας
    By lindsay in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 02-02-2013, 02:10
  4. Καθοδήγηση...
    By r.f. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 19-04-2011, 04:12
  5. Ξέρω το μέρος που θέλω να πάω, αλλά δεν ξέρω τον σωστό δρόμο...
    By nektaria78 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 23-10-2008, 21:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •