το συστημα του ετυχε.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    το συστημα του ετυχε.

    εχω ακουσει πολους να λενε οτι δε γινετε να υπηρχει ενα συστημα φαντασμα που να συνομωτει με οτι και να κανει καπιος μετα απο οσα οι ιδιοι μου αποκαλυψαν κατανοησα πληρως το συστημα τους που ειναι ολοιδιο με αυτο του αμπεμπα μπλομ του κιθε μπλομ μπλιμ μπλομ δηλαδη οσο μιλα καποιος σιγουρα θα πει ολες τις λεξεις και ολα τα θεματα ε αυτο ακριβως κανουν περιμενουν τη καταληλη στιγμη που θα ακουσουν αυτο που θελουν για να συνενοηθουν πχ αν καπιος γυριζει ολη την ελλαδα ειναι θεμα χρονου να περασει απο παντου και με αυτο το συστημα του ναι ναι ναι σε ολα εξουσιαζουν ολο το πλανητη.
    τι ενοω βλεπει καπιος διαφημισεις στο ιντερνετ λιγο λιγο λιγο θα τα δει ολα με τον ιδιο τροπο ακριβως φτιαχνουν προσωπα που βασιζονται σε ενα προσοπειο που πονταρουν οτι αυτο θα το δουν ολοι και με αυτο το τροπο περνανε εντολες πχ τι θα δουν ολοι θα δουν καπιο προσωπο που ξερουν ετσι συνενοουνται με νοηματα που κανεις δε τα αντιλαμβανετε για παραδειγμα ισως σε ενα δρομο να εχουν ζωγραφισει ενα γκραφιτι και να περιμενουν να περασει καπιος απο κει αρα δε χρειαζετε να ειναι παντα σε ολα παρων αλλα να σταμπαρουν οτι τους ενδιαφερει περιμενοντας να τσιμπησει το δολομα το ποντικι
    Με λιγα λογια το συστημα τους ειναι το αμπεμπαμπλομ και παιζουν μαζι μας αναλογα με το χαρτι τραβαμε.ετσι λοιπον εγω εφοσον αντιληφθηκα το συστημα απατη που το μονο που εξηπηρετουσε ηταν να διχνει συνομωτηκες εντολες οταν τα παρατησα νικησα τη συνομωσια ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΜΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΑΝ και τωρα δε ξερουν τι να κανουν επειδη επεσε το πεπλο ειδα το προσωπειο που φοραγαν και αρνουμαι να το ξαναδω νομιζοντας οτι θα με εξαπατησουν παρουσιαζοντας μου τους φιλους ως αντιπαλους και τους αντιπαλους ως φιλους ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΖΕΤΕ ΣΤΗ ΨΥΧΡΗ ΛΟΓΙΚΗ.τερμα τα ψεματα βρειτε αλλο ............ .

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    18
    Αφού λες ότι οι ίδιοι στο αποκαλυψαν, γιατι λες οτι επεσε το πεπλο σαν να το βρηκες εσυ;
    Επίσης γιατι ειδικα σε σενα; Ποσο χρονων εισαι;

Similar Threads

  1. Ομοφυλόφιλη μου ετυχε
    By archangel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 28-01-2017, 23:43
  2. εκπδευτικο συστημα
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 18
    Last Post: 13-12-2013, 01:39
  3. Έτυχε ή πέτυχε ?
    By Driver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 18-12-2011, 20:41
  4. Σύστημα προειδοποιήσεων
    By NikosD. in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 165
    Last Post: 07-09-2010, 17:18
  5. Replies: 5
    Last Post: 10-01-2010, 13:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •