Ερωτευμένη με τον γκει κολλητό μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    6

    Ερωτευμένη με τον γκει κολλητό μου

    Γεια σας! Είμαι 25 και είμαι ερωτευμένη με τον γκει κολλητό μου!! Όλα άρχισαν επειδή εγώ λόγω της παχυσαρκίας μου και μην έχοντας καμία προηγούμενη εμπειρία και την αυτοπεποίθηση φυσικά στο μηδέν άρχισα να ελκύομαι από τον κολλητό μου. Αυτά ξεκίνησαν προ τριετίας και από τότε τα συναισθήματα όλο και φουντώνουν και η σεξουαλική επιθυμία όλο και εντείνεται. Εκείνος έχει ξεκαθαρίσει ότι προτιμάει μόνο τους άντρες πράγμα που εμένα από ότι φαίνεται δεν με σταματάει. Περνώντας λοιπόν ο καιρός και σε συνδιασμό με το ότι και εκεινος δεν έχει καμία σχέση αρχίσαμε να δημιουργούμε κυρίως εγώ και εκεινος βέβαια σχετικά μια καθημερινότητα που είμαστε συνεχώς μαζί και που εμένα μου έχει γίνει ζωτικής σημασίας και ανυπομονώ να μιλάμε και για την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε. Σε όλο αυτό τον καιρό έχει δημιουργηθεί και μια μεγάλη οικειότητα όπου εκείνος κυκλοφορεί γυμνός και εγώ σχετικά και εάν δεν είχα ανασφάλεια για το σώμα μου θα το έκανα και περισσότερο, στα πλαίσια αστείου όταν κάνει χαζομάρες του χουφτώνω το πέος και γενικά τα πράγματα έχουν ξεφύγει. Θέλω να τον βλέπω συνεχώς, θέλω σωματική επαφή την οποία σπάνια σχετικά μου δίνει πέρα από τα αγγίγματα και από το ότι με αφήνει να τον χαϊδεύω και να του κανω μασάζ. Έχω καταλήξει σε σημείο σχεδόν να του παίζω το πέος προφασιζόμενη τις χαζομάρες που κάνει. Εκεινος από την άλλη ως άνθρωπος είναι πολύ τοξικός και μου μιλάει άσχημα σε κάποιες φάσεις εάν του σπάσω τα νευρα και σε συνδιασμο με το γεγονός ότι είμαι τσιμπημένη μαζί του τα φέρνω βαρέως. Πολλές φορές έχω κλάψει για το πως έχει ξεφύγει η κατάσταση και πως είμαι τόσο εξαρτημένη από εκείνο. Βλέποντας δε πως συμπεριφέρεται στους άλλους του φίλους πληγώνομαι ακόμη περισσότερο γιατί εμένα με θεωρεί δεδομένη και με κάνει ότι θέλει από τον φόβο μου να μην τον χάσω ενώ στους άλλους είναι πολύ προσαρμοστικός γλυκομίλητος. Μερικές φορές όταν του ακουμπάω το πέος μου λέει βρες γκόμενο καλε να τα κανείς αυτά. Από την άλλη τόσο διαχυτική που είμαι παίζει να μην έχει καταλάβει ότι τον θέλω;;; Έχοντας διαμορφώσει αισθήματα γινομαι και κτητική και έχω απαιτήσεις λες και είναι σχέση. Παρεξηγούμε, κανω χαζομουτρακια, φέρνω πράγματα βαρέως και συγκρίνομαι με όλες τις υπόλοιπες φιλίες του και κυρίως στο θέμα ανταπόκρισης σε μηνύματα και κλήσεις που εμένα μου απαντάει πολύ αραιά και που και κάθε φορά που γίνεται αυτό έχω ένα χαζο χαμόγελο. Το κακο είναι ότι δεν έχω και άλλους φίλους και αυτό με φοβίζει ακόμη περισσότερο και μου δημιουργεί μεγάλη ανασφάλεια για τους χειρισμούς της κατάστασης. Δεν ξέρω τι να κανω…. Ξέρω ότι να τον ξεκόψω δεν θέλω από την άλλη να του μιλήσω για τα αισθήματα μου είναι λάθος. Εδώ να διευκρινιστεί ότι δεν είναι τέρας το παιδί απλώς τα συναισθήματα που έχω για εκείνο με κάνουν να τρελαίνομαι και επίσης ειμαι πολύ προσαρμοστική ως ανθρωπος γενικοτερα με ολους ποσό μάλλον σε αυτή την κατάσταση. Με αγαπάει και με εκτιμάει αλλά ως φίλη και αυτό είναι που με σκοτώνει. Αααα επίσης όλος ο κύκλος μας μας λέει ότι κάνουμε σαν παντρεμένοι και ότι είμαστε ζευγαράκι πράγμα που κάθε φορά φουντώνει τις ελπίδες μου. Βοηθειααααα

  2. #2
    kopela93
    Guest
    Ωχ. Πονεσα.
    Δε μου έχει συμβεί αλλά μπορώ να σε καταλάβω.
    Αν θέλεις μιλάμε και προσωπικό μήνυμα.
    Πάντως σίγουρα βλέπω ότι αυτό που πρέπει να κάνεις είναι σεξ, με κάποιον που θα σε αποδεχτεί, έπειτα να αγαπήσεις τον εαυτό σου να κάνεις διάφορα πράγματα που σε ευχαριστούν ώστε να μην είναι αυτός η πηγή ευχαρίστησης σου.
    Να αυξηθεί η αυτοπεποίθηση κτλ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by karma25 View Post
    Γεια σας! Είμαι 25 και είμαι ερωτευμένη με τον γκει κολλητό μου!! Όλα άρχισαν επειδή εγώ λόγω της παχυσαρκίας μου και μην έχοντας καμία προηγούμενη εμπειρία και την αυτοπεποίθηση φυσικά στο μηδέν άρχισα να ελκύομαι από τον κολλητό μου. Αυτά ξεκίνησαν προ τριετίας και από τότε τα συναισθήματα όλο και φουντώνουν και η σεξουαλική επιθυμία όλο και εντείνεται. Εκείνος έχει ξεκαθαρίσει ότι προτιμάει μόνο τους άντρες πράγμα που εμένα από ότι φαίνεται δεν με σταματάει. Περνώντας λοιπόν ο καιρός και σε συνδιασμό με το ότι και εκεινος δεν έχει καμία σχέση αρχίσαμε να δημιουργούμε κυρίως εγώ και εκεινος βέβαια σχετικά μια καθημερινότητα που είμαστε συνεχώς μαζί και που εμένα μου έχει γίνει ζωτικής σημασίας και ανυπομονώ να μιλάμε και για την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε. Σε όλο αυτό τον καιρό έχει δημιουργηθεί και μια μεγάλη οικειότητα όπου εκείνος κυκλοφορεί γυμνός και εγώ σχετικά και εάν δεν είχα ανασφάλεια για το σώμα μου θα το έκανα και περισσότερο, στα πλαίσια αστείου όταν κάνει χαζομάρες του χουφτώνω το πέος και γενικά τα πράγματα έχουν ξεφύγει. Θέλω να τον βλέπω συνεχώς, θέλω σωματική επαφή την οποία σπάνια σχετικά μου δίνει πέρα από τα αγγίγματα και από το ότι με αφήνει να τον χαϊδεύω και να του κανω μασάζ. Έχω καταλήξει σε σημείο σχεδόν να του παίζω το πέος προφασιζόμενη τις χαζομάρες που κάνει. Εκεινος από την άλλη ως άνθρωπος είναι πολύ τοξικός και μου μιλάει άσχημα σε κάποιες φάσεις εάν του σπάσω τα νευρα και σε συνδιασμο με το γεγονός ότι είμαι τσιμπημένη μαζί του τα φέρνω βαρέως. Πολλές φορές έχω κλάψει για το πως έχει ξεφύγει η κατάσταση και πως είμαι τόσο εξαρτημένη από εκείνο. Βλέποντας δε πως συμπεριφέρεται στους άλλους του φίλους πληγώνομαι ακόμη περισσότερο γιατί εμένα με θεωρεί δεδομένη και με κάνει ότι θέλει από τον φόβο μου να μην τον χάσω ενώ στους άλλους είναι πολύ προσαρμοστικός γλυκομίλητος. Μερικές φορές όταν του ακουμπάω το πέος μου λέει βρες γκόμενο καλε να τα κανείς αυτά. Από την άλλη τόσο διαχυτική που είμαι παίζει να μην έχει καταλάβει ότι τον θέλω;;; Έχοντας διαμορφώσει αισθήματα γινομαι και κτητική και έχω απαιτήσεις λες και είναι σχέση. Παρεξηγούμε, κανω χαζομουτρακια, φέρνω πράγματα βαρέως και συγκρίνομαι με όλες τις υπόλοιπες φιλίες του και κυρίως στο θέμα ανταπόκρισης σε μηνύματα και κλήσεις που εμένα μου απαντάει πολύ αραιά και που και κάθε φορά που γίνεται αυτό έχω ένα χαζο χαμόγελο. Το κακο είναι ότι δεν έχω και άλλους φίλους και αυτό με φοβίζει ακόμη περισσότερο και μου δημιουργεί μεγάλη ανασφάλεια για τους χειρισμούς της κατάστασης. Δεν ξέρω τι να κανω…. Ξέρω ότι να τον ξεκόψω δεν θέλω από την άλλη να του μιλήσω για τα αισθήματα μου είναι λάθος. Εδώ να διευκρινιστεί ότι δεν είναι τέρας το παιδί απλώς τα συναισθήματα που έχω για εκείνο με κάνουν να τρελαίνομαι και επίσης ειμαι πολύ προσαρμοστική ως ανθρωπος γενικοτερα με ολους ποσό μάλλον σε αυτή την κατάσταση. Με αγαπάει και με εκτιμάει αλλά ως φίλη και αυτό είναι που με σκοτώνει. Αααα επίσης όλος ο κύκλος μας μας λέει ότι κάνουμε σαν παντρεμένοι και ότι είμαστε ζευγαράκι πράγμα που κάθε φορά φουντώνει τις ελπίδες μου. Βοηθειααααα
    ποιες ελπιδες σου, κοπελα μου;;
    αν ξερουν τις προτιμησεις του αυτοι που τα λενε, τα λενε για πλακα, κι αν δεν ξερουν, τα λενε επειδη δεν ξερουν...
    εσυ ομως, ξερεις! πως ειναι δυνατον να λες οτι τετοιες ασχετοσυνες αναπτερωνουν τις ελπιδες σου;;;
    ελπιδες θα ειχες, αν σου ελεγε οτι ειναι μπαι. πραγμα που απ οτι καταλαβαινω, δεν ισχυει.

    τι να κανεις; να κανεις ο,τι θα εκανες αν ηταν στρ8 αλλα ηξερες καλα οτι δεν σε θελει. να πας, παρακατω.
    κοινωνικοποιησου περισσοτερο σε κοινωνικες επαφες και φιλιες, εαν δεν υπαρχει κατι ερωτικο στον οριζοντα, ωστε τουλαχιστον να διασκορπισεις το ενδιαφερον σου και την προσοχη σου που τωρα τα εχεις ολα επανω του...
    σιγα- σιγα με τις περισσοτερες παρεες θα βρεις αλλα ενδιαφεροντα και θα ξεκολλησεις.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Επειδη ειμαι γκει εχαι τυχει να βρεθω σε αντιστοιχη φαση. Και επειδη δεν σχω ερωτικο ενδιαφερον, αν η κοπελα ειναι φιλη μου θα την αφηνω να με πιανει λιγο παραπανω και δεν θα καταλαβω ευκολα οτι το παει αλλου. Μπορει και στα πλαισια του χαβαλε να υπαρχουν αστειακια, μια ολο μου ελεγε πως θα ανοιξουμε σπιτι αφου ολο ξεχνιεμαι με διαφορα και τα παιδια μας θα πεινανε (για πλακα τα λεγαμε) αλλα ο τως ηταν πλακα και αππ τπυς 2 μας κι καποιοι απεξω να ελεγαν αλλα. Αλλα δεν υπαρχει ελπιδα.

  5. #5
    Μήπως να σταματούσες να παρενοχλείς τον άνθρωπο πιάνοντας του το πέος;

    Και πολύ ευγενικός είναι που σου λέει να βρεις άλλον να τα κάνεις. Λέω εγώ τώρα....

  6. #6
    Που σαι ρε φιλε;

    Μπράβο σου , αυτή η ιστορία φαίνεται πιο πιστευτή από τις άλλες. .
    Χρησιμοποιείς έναν παλιό λογαριασμό ( τρολ εν ύπνωσει) για να μην κινήσεις υποψίες , βάζεις μέσα λίγο συναίσθημα, λίγη μπερδεμένη σκέψη και μια μικρή δόση ανημποριας και απόγνωσης.
    Βελτιωνεσαι σιγά σιγά στην τρολοεκπαιδευση.

    Τώρα θα ηθελα μιας και στο σβησαν το άλλο θέμα , να γράψεις εδώ την συνέχεια και το τι εγινε στην ιστορία -- Έρχομαι στον χώρο σου αβίαστα δεκαεξάχρονη παρθενα--

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Που σαι ρε φιλε;

    Μπράβο σου , αυτή η ιστορία φαίνεται πιο πιστευτή από τις άλλες. .
    Χρησιμοποιείς έναν παλιό λογαριασμό ( τρολ εν ύπνωσει) για να μην κινήσεις υποψίες , βάζεις μέσα λίγο συναίσθημα, λίγη μπερδεμένη σκέψη και μια μικρή δόση ανημποριας και απόγνωσης.
    Βελτιωνεσαι σιγά σιγά στην τρολοεκπαιδευση.

    Τώρα θα ηθελα μιας και στο σβησαν το άλλο θέμα , να γράψεις εδώ την συνέχεια και το τι εγινε στην ιστορία -- Έρχομαι στον χώρο σου αβίαστα δεκαεξάχρονη παρθενα--
    Σκεφτηκα οτι ειναι τρολλ απο τον τιτλο, αλλα δεν διαβασα το κειμενο. Ειδα οτι ειναι παλιο και λεω δεν θα ναι ψευτκο. Αλλαμαλλον εχεις δικιο.

  8. #8
    kopela93
    Guest
    Α τόσο καλά.το φάγαμε το παραμύθι μερικοί και δώσαμε κι απάντηση.οκει νεξτ

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Α τόσο καλά.το φάγαμε το παραμύθι μερικοί και δώσαμε κι απάντηση.οκει νεξτ
    Λυπάμαι που πιστεύεται κάτι τέτοιο μετά από ένα άνοιγμα ψυχής! Το να έχω φτάσει δυο φορές στο αμήν και να έχω αναγκαστεί να γράψω εδώ γιατί δεν έχω το θάρρος να το συζητήσω με κάποιον από κοντά και μετά να με κατηγορείτε για κάτι τέτοια με πληγώνει! Ποιος ο λόγος να τρολαρω; Τι θα κερδίσω από αυτό; Πραγματικά απορώ….

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Όταν λες ανοιγμα ψυχης τι εννοεις; Που του πιανεις τον π****; Εμεις δεν απορουμε, καταλαβαμε.

  11. #11
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by karma25 View Post
    Λυπάμαι που πιστεύεται κάτι τέτοιο μετά από ένα άνοιγμα ψυχής! Το να έχω φτάσει δυο φορές στο αμήν και να έχω αναγκαστεί να γράψω εδώ γιατί δεν έχω το θάρρος να το συζητήσω με κάποιον από κοντά και μετά να με κατηγορείτε για κάτι τέτοια με πληγώνει! Ποιος ο λόγος να τρολαρω; Τι θα κερδίσω από αυτό; Πραγματικά απορώ….
    Εγώ δεν το έψαξα αν είσαι τρολλ ή όχι.οι άλλοι το είπαν.εγω είμαι ανενεργή χρόνια εδώ πέρα και απλά αυτοί ξέρουν καλύτερα.τωρα αν δεν είσαι τρολλ συγγνώμη.
    Και πάλι όμως σου έδωσα απάντηση πιο πάνω.

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    6
    Εάν εστιάζεις μόνο σε αυτό τι να πω; Εγώ τα είπα όλα όπως συμβαινουν για να γίνει πλήρως κατανοητή η κατάσταση. Δεν ήταν το θέμα αυτό ωστόσο εάν σε ενοχλει τόσο η περιγραφή μου μπορείς να μην σχολιάζεις περαιτέρω. Εγώ απλώς ήθελα να δείξω πως έχω χάσει το έλεγχο και σε τι σημείο έχω φτάσει…

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Να διατηρεις τον αυτοελεγχο σου και να σεβεσαι τη γενετησια αξιοπρεπεια των αλλων, όπως θελεις να σεβονται και τη δικια σου. Ελπιδα με γκει δεν υπαρχει. Οποτε και τρολλ να μην εισαι το θεμα σου απαντηθηκε.

  14. #14
    kopela93
    Guest
    Φυσικά και δεν μένω μόνο σε αυτό δεν εστιάζω εκεί σου είπα τι πρέπει να κάνεις ή μάλλον με συγχωρείς σου είπα αν θέλεις να μιλήσουμε και προσωπικό μήνυμα το καταλαβαίνω ότι έχεις ορμές και ότι θέλεις και έχεις σκεφτεί να κάνεις κάτι με αυτό το άτομο το οποίο το νιώθεις και κοντά σου έχετε οικειότητα και δεν είναι καθόλου κακό απλώς δεν είναι αυτό που ψάχνεις πρέπει να βρεις κάτι άλλο το οποίο θα είναι ολοκληρωμένο για σένα θα είναι άτομο που θα σε θέλει θα ενδιαφέρεται θα είναι ετεροφυλόφιλο και θα ταιριάξετε σε πολλά επίπεδα. ο φίλος σου σε αφήνει okay γιατί μπορεί να του αρέσει αλλά να μη θέλει να κάνει κάτι μαζί σου μέχρι εκεί από κει και πέρα πρέπει να βρεις ένα άτομο για να ικανοποιήσει τις ανάγκες σου είναι ξεκάθαρο ότι έχεις κάποιες ανάγκες όπως όλοι. Αυτό που θα πρέπει να σε προβληματίζει είναι η τοξική συμπεριφορά του φίλου και όχι οι ανικανοποίητες ορμές που έχεις. Πρέπει να σου φέρονται καλά να σε σέβονται να σου μιλάνε καλά και να μην έχουν κάποιο κέρδος. Δεν είναι σωστό να κάνετε παρέα και να σου φέρεται άσχημα μπορεί να μην έχεις βάλει σωστά όρια ή μπορεί το άτομο αυτό να παραβιάζει αυτά τα όρια γιατί έτσι είναι σαν άτομο.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    εισαι, δεν εισαι τρολ, ειναι ενα θεμα που συμβαινει πολυ συχνα. αν εσυ εισαι τρολ, ας το δουν οσοι δεν ειναι.
    παντως, απο τοτε που γραφτηκες, 2 θεματα εβαλες και στα δυο εκατσαν καποιοι ανθρωποι να σου απαντησουν, αλλα περαν του α ρχικου μηνυματος, καμια συζητηση δεν εκανες και η μονη φορα που αντεδρασες, ηταν οταν καποιος σε κατηγορησε για τρολ...
    αυτη, ειναι μεγαλη τρολοενδειξη...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ερωτευμένη με γκέι άντρα
    By Laila in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 43
    Last Post: 04-09-2021, 12:25
  2. Τι να κάνω με τον κολλητό μου;
    By Leonidas-was-K990 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 46
    Last Post: 23-07-2021, 17:44
  3. γουσταρω τον κολλητο μου
    By maria pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 19
    Last Post: 17-10-2016, 15:42
  4. Μπερδεμα με το κολλητο του
    By eleana011 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 26-03-2013, 00:24
  5. ερωτευτηκα τον κολλητο μου
    By evel94 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 04-04-2012, 13:31

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •