Ερωτευμένη με bi άντρα φίλο μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    133

    Ερωτευμένη με bi άντρα φίλο μου

    Καλησπέρα, τους τελευταίους μήνες ήρθε στη δουλειά ένας άντρας που ταιριάζουμε απίστευτα μαζί και υπάρχει χημεία στην επικοινωνία αλλά και μια έντονη σεξουαλική έλξη που προέρχεται και από τους δύο μας. Τα υπονοούμενα δίνουν και παίρνουν αλλά κανείς δεν κάνει το μεγάλο βήμα. Ενώ ξέρω ότι προτιμάει τους άντρες αλλά έχει ελεύθερη σχέση και μια κοπέλα, συνέχεια προσπαθεί να με κάνει να τον θέλω και να παίζουμε. Έχει προσπαθήσει να με κανει να του την πέσω χοντρά αλλά φοβάμαι κι αυτός ωστόσο νιώθω ότι κάπου κολλάει. Τί να κάνω? Πώς να το χειριστώ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ειναι πολύ μπερδεμένη η κατάσταση για μενα για να μπλέξεις, και δεν εννοω οτι ειναι ελκεται από αντρες αλλα το ότι εχει ήδη μια κοπελα που εχουν κάτι εστω κ ελεύθερο γιατί εσύ γράφεις ερωτευμένη.Θα φας τα μουτρα σου
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #3
    Εγώ στην θέση σου θα το δοκίμαζα…Η σχεδη που έχει είναι ελευθερη όπου σημαίνει ότι έχει εξηγηθεί με την κοπέλα..
    Το θέμα είναι εσυ τι θες και πως το θες…
    Προφανως θα θέλει το ίδιο και μέ σένα..μελλον..αν μπορείς να το πάρεις χαλαρα καντο.

  4. #4
    Quote Originally Posted by Laila View Post
    Καλησπέρα, τους τελευταίους μήνες ήρθε στη δουλειά ένας άντρας που ταιριάζουμε απίστευτα μαζί και υπάρχει χημεία στην επικοινωνία αλλά και μια έντονη σεξουαλική έλξη που προέρχεται και από τους δύο μας. Τα υπονοούμενα δίνουν και παίρνουν αλλά κανείς δεν κάνει το μεγάλο βήμα. Ενώ ξέρω ότι προτιμάει τους άντρες αλλά έχει ελεύθερη σχέση και μια κοπέλα, συνέχεια προσπαθεί να με κάνει να τον θέλω και να παίζουμε. Έχει προσπαθήσει να με κανει να του την πέσω χοντρά αλλά φοβάμαι κι αυτός ωστόσο νιώθω ότι κάπου κολλάει. Τί να κάνω? Πώς να το χειριστώ.
    πριν από ένα μήνα ήθελες εναν γκει αντρα φιλο σου...
    Το ερώτημα μου ειναι, τι σε εχει κάνει τόσο σκατά που ανοίγεις αυτά τα θέματα στο φόρουμ?

    Μηπως να ξεκινήσεις θεραπείες αν δεν το κάνεις ήδη?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    πριν από ένα μήνα ήθελες εναν γκει αντρα φιλο σου...
    Το ερώτημα μου ειναι, τι σε εχει κάνει τόσο σκατά που ανοίγεις αυτά τα θέματα στο φόρουμ?

    Μηπως να ξεκινήσεις θεραπείες αν δεν το κάνεις ήδη?
    Είναι το 3ο θεμα που ειναι του στυλ γουσταρω καποιον γκε/μπαι

    να αρχιισω και εγω να κανω θεματα "ειμαι γκει και μαρεσει γυναικα;"

  6. #6
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Είναι το 3ο θεμα που ειναι του στυλ γουσταρω καποιον γκε/μπαι

    να αρχιισω και εγω να κανω θεματα "ειμαι γκει και μαρεσει γυναικα;"
    χαχαχαχ
    :p Υπάρχουν γκει πανέμορφοι και με μυαλό ... δεν λεω.

    Αλλά είναι ένα θέμα να τον βρισκεις ενδιαφερον ή να θαυμαζεις το ωραίο και άλλο το " ερωτευτηκα"

    Το άνοιγμα καρμπον τρολοθεμάτων δεν ξερω που εξυπηρετει όμως, πρεπει να είναι σε άσχημη κατάσταση ψυχολογικά για να κάνει κάτι τέτοιο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Laila View Post
    Καλησπέρα, τους τελευταίους μήνες ήρθε στη δουλειά ένας άντρας που ταιριάζουμε απίστευτα μαζί και υπάρχει χημεία στην επικοινωνία αλλά και μια έντονη σεξουαλική έλξη που προέρχεται και από τους δύο μας. Τα υπονοούμενα δίνουν και παίρνουν αλλά κανείς δεν κάνει το μεγάλο βήμα. Ενώ ξέρω ότι προτιμάει τους άντρες αλλά έχει ελεύθερη σχέση και μια κοπέλα, συνέχεια προσπαθεί να με κάνει να τον θέλω και να παίζουμε. Έχει προσπαθήσει να με κανει να του την πέσω χοντρά αλλά φοβάμαι κι αυτός ωστόσο νιώθω ότι κάπου κολλάει. Τί να κάνω? Πώς να το χειριστώ.
    kalhspera.
    το οτι εχει ελευθερη σχεση με μια γυναικα, το ξερεις απο αλλου η στο ειπε ο ιδιος;
    σε περιπτωση που στο ειπε ο ιδιος, μην εισαι τοσο σιγουρη οτι ειναι αληθεια.
    μπορει να στην πεφτει δημοσιως γιατι ειναι κομπλεξικος με την ομοφυλοφιλια και θελει να δειξει οτι παει με γυναικες... μην εισαι σιγουρη οτι αν ανταποκριθεις θα το φτασει μεχρι τελους...
    αλλα ειναι ο δευτερος γκει που ασχολεισαι σε συντομο διαστημα. εχεις προτιμηση στους γκει, η δεν θελεις μια "κανονικη" σχεση;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    133
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    kalhspera.
    το οτι εχει ελευθερη σχεση με μια γυναικα, το ξερεις απο αλλου η στο ειπε ο ιδιος;
    σε περιπτωση που στο ειπε ο ιδιος, μην εισαι τοσο σιγουρη οτι ειναι αληθεια.
    μπορει να στην πεφτει δημοσιως γιατι ειναι κομπλεξικος με την ομοφυλοφιλια και θελει να δειξει οτι παει με γυναικες... μην εισαι σιγουρη οτι αν ανταποκριθεις θα το φτασει μεχρι τελους...
    αλλα ειναι ο δευτερος γκει που ασχολεισαι σε συντομο διαστημα. εχεις προτιμηση στους γκει, η δεν θελεις μια "κανονικη" σχεση;
    Το θέμα που είχα ανοίξει ήταν για το ίδιο άτομο, το οποίο γνωρίζω τους τελευταίους μήνες. Εγώ νόμιζα ότι είναι γκέι αλλά ο ίδιος μου ξεκαθάρισε ότι είναι bi και ίσως αυτοπροσδιορίζεται ως queer. Επίσης έχει κάνει πολλές προσπάθειες να γίνει κάτι μεταξύ μας αλλά μιλάει περισσότερο εμμέσως και κάτι τον σταματάει.
    Πρόσφατα έκανε κάτι που με πείραξε πολύ. Στο σπίτι φιλικού μας άτομου κάτσαμε μαζί με έναν ακόμα γκέι άντρα που ενδιαφέρεται πολύ για τον bi που θέλω κ εγώ. Φλέρταραν ασυστολα μπροστά μου και μαζί μου επίσης ο μπαι μόνο. Με το που έφυγε ο γκέι φίλος μας ο μπαι έπεσε ψυχολογικά τελείως και η βραδιά χάλασε. Την επόμενη μέρα άρχισε πάλι τα παιχνίδια μαζί μου κι έχω κουραστει. Αυτό που με πειράζει όμως περισσότερο είναι ότι μπήκε στη διαδικασία να μου πει ότι ερωτεύεται γυναίκες κ τους άντρες τους βλέπει σεξουαλικά και μόνο. Και γενικά τα παιχνίδια και τα πειράγματα δίνουν κ παιρνουν. Όμως αλήθεια έχω κουραστει γιατί έχει πολλά ταμπλό στα οποία παίζει. Η κοπέλα του(ελεύθερη σχέση), σεξ από το grindr, εγώ, ο άλλος γκέι φίλος μας και ποιος ξέρει ακόμα πόσος κόσμος. Κουραστηκα λοιπόν κι όταν στέλναμε μηνύματα ένα βράδυ και πειραζομασταν μου έριξε σεξουαλικό υπονοούμενο κι εγώ απάντησα ότι πιο εύκολα θα μπορούσε να κάτι με ένα άψυχο πράγμα παρά με γυναικα. Με αυτόν τον τρόπο ήθελα να τον τσιγκλησω για να το χοντρυνει κ να εκδηλώθει, αυτός όμως δεν απάντησε και για 2 μέρες εξαφανίστηκε και δεν σήκωνε καν το τηλέφωνο. Όταν τον είδα από κοντά φαινόταν πλέον ψυχρός και στεναχωρημένος. Σύντομα όμως το κλίμα έγινε κ πάλι φιλικό αλλά χωρίς κανένα υπονοούμενο ή παιχνίδι πλέον.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    187
    Στο θεμα σου δηλωνεις ερωτευμενη , εισαι τελικα ερωτευμενη η απλα σου εχει αναψει τον ποθο και την περιεργεια να κανεις σεξ μαζι του ? σε ενδιαφερει και σχεση μαζι του ? η απλα να παιξεις και να ικανοποιηθεις σεξουαλικα ?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    133
    Quote Originally Posted by VictoriaSkG View Post
    Στο θεμα σου δηλωνεις ερωτευμενη , εισαι τελικα ερωτευμενη η απλα σου εχει αναψει τον ποθο και την περιεργεια να κανεις σεξ μαζι του ? σε ενδιαφερει και σχεση μαζι του ? η απλα να παιξεις και να ικανοποιηθεις σεξουαλικα ?
    Είμαι ερωτευμένη άρα θέλω σχεση. Θέλω κάτι όμορφο όμως δεν θέλει το ίδιο από όσο έχω καταλάβει.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    187
    Quote Originally Posted by Laila View Post
    Είμαι ερωτευμένη άρα θέλω σχεση. Θέλω κάτι όμορφο όμως δεν θέλει το ίδιο από όσο έχω καταλάβει.
    τοτε μαλλον εχεις προβλημα διοτι ενω αυτος παιζει σε τοσα ταμπλω και εχει πολυταραχη ερωτικη ζωη ειναι καπως απιθανο να αποζητα κατι ομορφο και ουσιωδες που ψαχνεις εσυ

Similar Threads

  1. Ερωτευμένη με γκέι άντρα
    By Laila in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 43
    Last Post: 04-09-2021, 13:25
  2. ερωτευμένη; με φίλη
    By Μαρούλι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 07-10-2016, 00:48
  3. Ερωτευμενη με τον ψυχολογο μου...
    By haunted heart in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 11-06-2012, 08:31
  4. ερωτευμένη...
    By fortuna in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 05-02-2008, 19:10
  5. ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ
    By ΜΑΡΚΕΛΛΑ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 23-08-2006, 21:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •