Πηγα σε ψυχολογο για τον αδερφο μου - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 166 to 180 of 180
  1. #166
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Εγω πιστευω οτι ζειτε εναν πλατωνικο ερωτα.
    Εννοεις ερωτα χωρις σεξ; Αυτο δεν ειναι ο πλατωνικος;

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by 99Silent View Post
    Εννοεις ερωτα χωρις σεξ; Αυτο δεν ειναι ο πλατωνικος;
    Ναι αυτό ακριβώς εννοω
    Αυτο θεωρω οτι συμβαίνει.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #168
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ναι αυτό ακριβώς εννοω
    Αυτο θεωρω οτι συμβαίνει.
    Δεν ξερω πραγματικα. Προσπαθω να μην το σκεφτομαι. Να νιωσω πιο ανεξαρτητος. Οτι πια ειμαι μεγαλος και οτι σιγα σιγα ειμαι ετοιμος να ζησω μονος η με την κοπελα μου. Οτι ολο αυτο ηταν μια ομορφη σχεση που θα θυμαμαι και θα γελαω και που θα λεω στα παιδια μου τι μαλακιες εκανα μικρος. Ολο αυτο μου θυμιζει μια σχεση που ειναι στηδυση της. Προσπαθω να μην τον σκεφτομαι τοσο. Υποτιθεται η καθημερινοτητα φερνει μια φθορα μα δεν εχει φθαρει τιποτα. Με αγκαλιαζει και ειμαι ευτυχισμενος. Και μετα σκεφτομαι θα φυγει. Και ποναω πιο πολυ μετα. Ολο αυτο δεν μπορω να το πω σε κανεναν και με τρελαινει.

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by 99Silent View Post
    Δεν ξερω πραγματικα. Προσπαθω να μην το σκεφτομαι. Να νιωσω πιο ανεξαρτητος. Οτι πια ειμαι μεγαλος και οτι σιγα σιγα ειμαι ετοιμος να ζησω μονος η με την κοπελα μου. Οτι ολο αυτο ηταν μια ομορφη σχεση που θα θυμαμαι και θα γελαω και που θα λεω στα παιδια μου τι μαλακιες εκανα μικρος. Ολο αυτο μου θυμιζει μια σχεση που ειναι στηδυση της. Προσπαθω να μην τον σκεφτομαι τοσο. Υποτιθεται η καθημερινοτητα φερνει μια φθορα μα δεν εχει φθαρει τιποτα. Με αγκαλιαζει και ειμαι ευτυχισμενος. Και μετα σκεφτομαι θα φυγει. Και ποναω πιο πολυ μετα. Ολο αυτο δεν μπορω να το πω σε κανεναν και με τρελαινει.
    Δε καταλαβαίνω που το κακο να φύγει.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by 99Silent View Post
    Δεν θεωρω πως ειναι το ερωτικο μου ταιρι. Αλλα τον αγαπαω πολυ. Πολυ πιο πολυ αποτι εχω αγαπησει οτιδηποτε. Μπορω να ζησω χωρις αυτον, με την προϋποθεση να ειναι χαρουμενος εκει που ειναι (με τη γυναικα του πχ).
    Έχουμε περασει παρα πολλα μαζι. Δεν ειμαστε στο ιδιο σπιτι επειδη εκατσε η μπιλια. Ουτε απλα ανεχομαστε ο ενας τον αλλον. Θελουμε ο ενας τον αλλον. Επειδη δεν ξερω που θα μπορουσε να οδηγησει ολο αυτο δεν τραβηξα ποτε τα πραγματα. Και δεν ειναι φαντασιωση οτι με "θελει" και δεν ειμαι στην κοσμαρα μου. Οσο για το γηροκομημα.. εχει κινδυνευσει η ζωη του τουλαχιστον 2 φορες. Και ισως συμβει ξανα κατι τετοιο (ενστολος ειναι). Μπορει να μη ζησει τοσο. Μπορει να μη ζησω τοσο. Δεν θα φτιαξω ολη μου τη ζωη με μοναδικο μπουσουλα αυτο.
    δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου, αλλα νομιζω οτι ακουω μια drama queen. δλδ βλεπω να εκτυλισσεται ενα ανυπαρκτο δραμα.
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ αν αποφασισει να ζησει με καποια η και να παντρευτει, θα ειναι χαρουμενος, δεν παει κανεις να συζησει με το ζορι!
    οποτε, λυθηκε το προβλημα!!!
    αν και οταν φυγει, θα ειναι χαρουμενος!!! αυτο ειναι δεδομενο!
    οποτε, σταματα κι εσυ να ανησυχεις.


    κι αυτο με την ζωη σας και τα θανατικα τι ειναι; τι θελεις να μας πεις οτι αν (χτυπα ξυλο) του συμβει κατι, δεν υπαρχουν γιατροι και νοσοκομεια να τον βοηθησουν, πρεπει να εισαι εσυ στο κρεβατι του για να εχει την σωστη περιθαλψη;;;
    οσο για την αναρωση, μετα τα νοσοκομεια και τους γιατρους δηλαδη, θα τον βοηθουσε η γυναικα του, ΠΡΟΦΑΝΩΣ
    . δεν ειναι κατι δυσκολο να βοηθας τον ανθρωπο σου οταν εχει αναγκη.

    προσπαθεις να παρουσιασεις (στον εαυτο σου ρπωτα απ ολα και στην συνεχεια σε εμας) δραματα που δεν υπαρχουν...
    ηρεμησε, κανε την ψυχοθεραπεια σου και δες πως θα προχωρησεις στην ζωη σου.
    οταν φυγει ο αδερφος σου μια χαρα χαρουμενος θα ειναι κι αν παθει κατι η υγεια του, θα εχει μια χαρα βοηθεια και χωρις εσενα.
    και οταν φυγει, δεν θα ριξει μαυρη πετρα, ουτε θα σου κοψει την καλημερα. και θα βλεπεστε και θα αγαπιεστε. ελεος καπου..

    υ.γ. εχεις ερωτευθει ποτε στην ζωη σου; το οτι εχεις καποια κοπελα , δεν σημαινει κι οτι εισαι ερωτευμενος..

  6. #171
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου, αλλα νομιζω οτι ακουω μια drama queen. δλδ βλεπω να εκτυλισσεται ενα ανυπαρκτο δραμα.
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ αν αποφασισει να ζησει με καποια η και να παντρευτει, θα ειναι χαρουμενος, δεν παει κανεις να συζησει με το ζορι!
    οποτε, λυθηκε το προβλημα!!!
    αν και οταν φυγει, θα ειναι χαρουμενος!!! αυτο ειναι δεδομενο!
    οποτε, σταματα κι εσυ να ανησυχεις.


    κι αυτο με την ζωη σας και τα θανατικα τι ειναι; τι θελεις να μας πεις οτι αν (χτυπα ξυλο) του συμβει κατι, δεν υπαρχουν γιατροι και νοσοκομεια να τον βοηθησουν, πρεπει να εισαι εσυ στο κρεβατι του για να εχει την σωστη περιθαλψη;;;
    οσο για την αναρωση, μετα τα νοσοκομεια και τους γιατρους δηλαδη, θα τον βοηθουσε η γυναικα του, ΠΡΟΦΑΝΩΣ
    . δεν ειναι κατι δυσκολο να βοηθας τον ανθρωπο σου οταν εχει αναγκη.

    προσπαθεις να παρουσιασεις (στον εαυτο σου ρπωτα απ ολα και στην συνεχεια σε εμας) δραματα που δεν υπαρχουν...
    ηρεμησε, κανε την ψυχοθεραπεια σου και δες πως θα προχωρησεις στην ζωη σου.
    οταν φυγει ο αδερφος σου μια χαρα χαρουμενος θα ειναι κι αν παθει κατι η υγεια του, θα εχει μια χαρα βοηθεια και χωρις εσενα.
    και οταν φυγει, δεν θα ριξει μαυρη πετρα, ουτε θα σου κοψει την καλημερα. και θα βλεπεστε και θα αγαπιεστε. ελεος καπου..

    υ.γ. εχεις ερωτευθει ποτε στην ζωη σου; το οτι εχεις καποια κοπελα , δεν σημαινει κι οτι εισαι ερωτευμενος..
    Drama queen επειδη φοβαμαι οτι θα μου λειπει πολυ; Τοτε ναι ειμαι

    Εχω ερωτευτει. Την κοπελα μου με το που την ειδα την ερωτευτηκα. Και ειμαι πολυ χαρουμενος που ειμαι μαζι της.

    Για τον θανατο; Ο παππους μου πεθανε στα 59 απο εμφραγμα. Ο πατερας μας, γιος του, στα 59 απο εμφραγμα επισης. Κανενας τους δεν γερασε. Εχω συμβιβαστει με την ιδεα οτι και εμεις μπορει να πεθανουμε ετσι. σε αντιθεση με αυτους δεν καπνιζουμε, εχουνε καλη φυσικγ κατασταση. Ο πατερας εκανε καθε χρονο τσεκ απ κι ολα καλα. Πεθανε ομως. Θεωρω δεν θα γερασω ουτε εγω ουτε ο αδερφος μου οποτε δεν θα επρεπε να δωσουμε ιδιαιτερη βαρυτηυα στο τι θα κανουμε στα γεραματα.

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by 99Silent View Post
    Drama queen επειδη φοβαμαι οτι θα μου λειπει πολυ; Τοτε ναι ειμαι

    Εχω ερωτευτει. Την κοπελα μου με το που την ειδα την ερωτευτηκα. Και ειμαι πολυ χαρουμενος που ειμαι μαζι της.

    Για τον θανατο; Ο παππους μου πεθανε στα 59 απο εμφραγμα. Ο πατερας μας, γιος του, στα 59 απο εμφραγμα επισης. Κανενας τους δεν γερασε. Εχω συμβιβαστει με την ιδεα οτι και εμεις μπορει να πεθανουμε ετσι. σε αντιθεση με αυτους δεν καπνιζουμε, εχουνε καλη φυσικγ κατασταση. Ο πατερας εκανε καθε χρονο τσεκ απ κι ολα καλα. Πεθανε ομως. Θεωρω δεν θα γερασω ουτε εγω ουτε ο αδερφος μου οποτε δεν θα επρεπε να δωσουμε ιδιαιτερη βαρυτηυα στο τι θα κανουμε στα γεραματα.
    και το δραμα συνεχιζεται... κι επειδη πεθαναν νεοι οι προγονοι σας, ειναι καλο να ζειτε στο ιδιο κρεβατι;

    drama queen, επειδη μας λες οτι θα εισαι οκ αν ειναι χαρουμενος, αλλα ειναι αυταποδεικτο οτι οταν φυγει, επειδη θα ειναι χαρουμενος θα φυγει. δεν παει καποιος που περναει καλα, να ζησει με καποια για να περναει χειροτερα...
    αντε παλι με τα γεραματα...
    εξηγησα και στον νοκτις οτι το "να γηροκομηθειτε" ειναι μια μεταφορικη εκφραση.
    εκτος απο την κυριολεξια, υπαρχουν και οι μεταφορες στην ελληνικη γλωσσα.
    δεν εννοω επομενως κυριολεκτικα να γερασετε μαζι, αλλα ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ μαζι.

    εαν προκειται να ζησει μια συντομη ζωη , αν και το απευχομαστε, πρεπει να την ζησει οπως επιθυμει.
    ουτε μια συντομη ζωη, ουτε ενας τραυματισμος , ειναι ενδειξεις οτι ειναι καλο να ζησει μαζι σου, στο κρεβατι σου...
    πρεπει να ζησει αυτα που θελει στην ζωη του.
    κι αν αυτο που θελει ειναι να ζησει με μια γυναικα, αυτο πρεπει να κανει..

    κιε συ, που μας λες οτι εισαι ερωτευμενος με την κοπελα σου, δεν εχεις καμια επιθυμια να ζεις καθημερινα μαζι της; τοσο αδιαφορη σου ειναι η κοπελα που εισαι ερωτευμενος που σου αρκει να την βλεπεις σε επισκεψεις;

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @Remedy

    βασικά είναι ερωτευμένος. Νομιζω καθε έρωτας έχει και το "δραμα" του. Τον αγαπαει, τον θελει δικο του και δεν μπορει να τον εχει. Πανω κατω αυτο ειναι το θεμα του. Σε συνδυασμο με το οτι δεν μπορει να του το πει και δεν το εχει καταλαβει και ο ιδιος 100%.

    Επισης λες οτι το λες μεταφορικα το να τον γηροκομισει. Ομως εφοσον το εννοεις μεταφορικα ειναι λιγο ατοπο. Δεν μπορεις να πεις οτι γηροκομεις καποιον και να σημαινει οτι εχεις καποιον 40ρη συγκατοικο/συντροφο. Λεμε γηροκομω καποιον οταν ο ενας ειναι πολυυυ πιο νεος και ο αλλος ραμολι. Η ιδια ηλικια αλλα μεγαλη. Οποτε εδω για μενα δεν κολλαει. Ισως φοβαται και οτι θα πεθανουν νεοι και πιεζεται κι αλλο. Για αυτο απο τη μια το ψιλοπεριμενει/θελει να κανει παιδια τωρα (που οκ 28 δεν ειναι; δεν υπαρχει βιασυνη).

    Για την κοπελα του; Ναι την γουσταρει, την θελει/αγαπαει. Αλλα δεν παντρευομαστε οποιον αγαπαμε απλα. Θελει τον αδερφο του, ολα τα αλλα ερχονται δευτερα. Αλλα δε σημαινει κατι. Και εγω δεν περασα ιατρικη με την 1η, εφαγα στη μαπα αλλη σχολη.. θελω να πω οτι γυρω μας δεν εχουν ολοι παντρευτει αυτον/αυτη που θελαν, αλλα ισως αυτο που καταφεραν. Οποτε δεν θα τον εμποδισει αυτο σε εναν επικειμενο γαμο θεωρω.

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    @Remedy

    βασικά είναι ερωτευμένος. Νομιζω καθε έρωτας έχει και το "δραμα" του. Τον αγαπαει, τον θελει δικο του και δεν μπορει να τον εχει. Πανω κατω αυτο ειναι το θεμα του. Σε συνδυασμο με το οτι δεν μπορει να του το πει και δεν το εχει καταλαβει και ο ιδιος 100%.

    Επισης λες οτι το λες μεταφορικα το να τον γηροκομισει. Ομως εφοσον το εννοεις μεταφορικα ειναι λιγο ατοπο. Δεν μπορεις να πεις οτι γηροκομεις καποιον και να σημαινει οτι εχεις καποιον 40ρη συγκατοικο/συντροφο. Λεμε γηροκομω καποιον οταν ο ενας ειναι πολυυυ πιο νεος και ο αλλος ραμολι. Η ιδια ηλικια αλλα μεγαλη. Οποτε εδω για μενα δεν κολλαει. Ισως φοβαται και οτι θα πεθανουν νεοι και πιεζεται κι αλλο. Για αυτο απο τη μια το ψιλοπεριμενει/θελει να κανει παιδια τωρα (που οκ 28 δεν ειναι; δεν υπαρχει βιασυνη).

    Για την κοπελα του; Ναι την γουσταρει, την θελει/αγαπαει. Αλλα δεν παντρευομαστε οποιον αγαπαμε απλα. Θελει τον αδερφο του, ολα τα αλλα ερχονται δευτερα. Αλλα δε σημαινει κατι. Και εγω δεν περασα ιατρικη με την 1η, εφαγα στη μαπα αλλη σχολη.. θελω να πω οτι γυρω μας δεν εχουν ολοι παντρευτει αυτον/αυτη που θελαν, αλλα ισως αυτο που καταφεραν. Οποτε δεν θα τον εμποδισει αυτο σε εναν επικειμενο γαμο θεωρω.
    αντε παλι....
    ειπαμε "μεταφορικα" σημαινει οτι δεν ισχυει αυτο στην πραγματικοτητα αλλα το λεμε λογω αστεισμου εννοωντας κατι αλλο... ελεος.. μαθηματα γραμματικης θα κανουμε;;;
    ΟΧΙ, δεν χρειαζεται να ειναι ο ενας 40ρης και ο αλλος 20ρης λεμε "θα γηροκομηθουμε μαζι" εννοωντας οτι θα μεινουμε μαζι, θα ζησουμε μαζι, η και θα γερασουμε μαζι, ΧΩΡΙΣ να ειναι ο ενας μεγαλος κι ο αλλο μικρος... αν ειναι ο ενας μικρος, λεγεται"θα τον γηροκομησεις" , οχι θα γηροκομηθουμε.... το να ειναι και οι δυο σε μεγαλη ηλικια αλλα και οι δυο, ειναι το ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΟ "θα γηροκομηθουμε". ΕΙΠΑΜΕ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ. (μην με εκνευριζεις, ανοιξε κανενα βιβλιο).
    μα τι σας μαθαιναν στο δημοτικο, απορω..

    για τα υπολοιπα, ισως ειναι ερωτευμενος, αλλα αυτος λεει οτι ειναι ερωτευμενος με την κοπελα του. οχι οτι την αγαπαει. οτι ειναι ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ... πως γινεται να ειναι ερωτευμενος με την κοπελα του και να μην θελει να ζει μαζι της, αλλα το μυαλο του να ειναι πως δεν θα του φυγει ο αδερφος του, οεο;


    μετα απο αυτα που ειπε βεβαια, σκεφτομαι οτι ισως ολη αυτη η υστερια που ζει να ειναι ενας φοβος θανατου και να θελει να αγκιστρωθει πανω στονα δερφο για να μην χασει τον τελευταιο προστατη του σε αυτον τον κοσμο.. μια αγκιστρωση στην παιδικοτητα του δηλαδη ουσιαστικα, μιας και οταν ενηλικιωνεσαι δεν χρειαζεσαι προστατες, αλλα την παλευεις μονος σου στην ζωη η μελλοντικα με τον συντροφο σου...

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @Remedy
    Καταλαβαίνω τι λες, απλα η μεταφορα δεν μου κολλαει τεσπα.
    Για την κοπελα του καταλαβαινω οτι τη θελει. Τωρα αγαπη, ερωτας δεν ξερω αλλα μαλλον την θελει με οτι και να σημαινει αυτο.

    Αυτο που λες εχει λογικη με το φοβο του θανατου. Ομως απο αυτα που μας ειπε αυτη η σχεση υπηρχε πριν το θανατο του μπαμπα τους (και ενδεχομενως να μην ηξεραν καν για τον παππου, απλα οτι δεν ζει ξερω γω). Οποτε ειχε ηδη αρχισει να υπαρχει αυτο.. ασε που στα 10 δεν καθεσαι να κανεις ολη αυτη τη σκεψη.. η σε μικροτερη ηλικια.. δεν εχω καταλαβει ακριβως απο ποια ηλικια ειναι ετσι. Προστατη οπως εννοεις δεν ειναι ωραιο να εχουμε. Αλλα ολοι θελουμε ενα στηριγμα. Κρατα με να σε κρατω που λενε.

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    @Remedy
    Καταλαβαίνω τι λες, απλα η μεταφορα δεν μου κολλαει τεσπα.
    Για την κοπελα του καταλαβαινω οτι τη θελει. Τωρα αγαπη, ερωτας δεν ξερω αλλα μαλλον την θελει με οτι και να σημαινει αυτο.

    Αυτο που λες εχει λογικη με το φοβο του θανατου. Ομως απο αυτα που μας ειπε αυτη η σχεση υπηρχε πριν το θανατο του μπαμπα τους (και ενδεχομενως να μην ηξεραν καν για τον παππου, απλα οτι δεν ζει ξερω γω). Οποτε ειχε ηδη αρχισει να υπαρχει αυτο.. ασε που στα 10 δεν καθεσαι να κανεις ολη αυτη τη σκεψη.. η σε μικροτερη ηλικια.. δεν εχω καταλαβει ακριβως απο ποια ηλικια ειναι ετσι. Προστατη οπως εννοεις δεν ειναι ωραιο να εχουμε. Αλλα ολοι θελουμε ενα στηριγμα. Κρατα με να σε κρατω που λενε.
    η σχεση μπορει να υπηρχε, αυτο δεν σημαινει ομως οτι θα εξελισσοταν με τον ιδιο τροπο αν δεν ειχε τον φοβο του θανατου μετα απο αυτα που συνεβησαν στον παππου και τον πατερα του.
    μπορει να ειχε πιο φυσιολογικη εξελιξη αν ο πατερας ζουσε.

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η σχεση μπορει να υπηρχε, αυτο δεν σημαινει ομως οτι θα εξελισσοταν με τον ιδιο τροπο αν δεν ειχε τον φοβο του θανατου μετα απο αυτα που συνεβησαν στον παππου και τον πατερα του.
    μπορει να ειχε πιο φυσιολογικη εξελιξη αν ο πατερας ζουσε.
    Ο μπαμπας πεθανε προσφατα ομως. Ισως ειναι και αυτο, αλλα νομιζω κυριως δεν ειναι αυτο. Επισης αποτι καταλαβαινω θελει να τον φιλησει. Απλα θεωρει οτι θα μπλεξει αν το κανει.

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Ο μπαμπας πεθανε προσφατα ομως. Ισως ειναι και αυτο, αλλα νομιζω κυριως δεν ειναι αυτο. Επισης αποτι καταλαβαινω θελει να τον φιλησει. Απλα θεωρει οτι θα μπλεξει αν το κανει.
    Και εγω αυτο θεωρω
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Ο μπαμπας πεθανε προσφατα ομως. Ισως ειναι και αυτο, αλλα νομιζω κυριως δεν ειναι αυτο. Επισης αποτι καταλαβαινω θελει να τον φιλησει. Απλα θεωρει οτι θα μπλεξει αν το κανει.
    δεν ξερουμε ποτε ξεκινησε αυτο το αγχος και η δυστυχια του αποχωρισμου. μπορει πιο πριν να ηταν φυσιολογικα τα πραγματα..

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ξερουμε ποτε ξεκινησε αυτο το αγχος και η δυστυχια του αποχωρισμου. μπορει πιο πριν να ηταν φυσιολογικα τα πραγματα..
    Οντως δεν ξερουμε. Εγω που εζησα τον αποχωρισμο απο τον φιλο μου (εκεινο το θεμα που ειχα ανοιξει αν θυμασαι) δεν "ισιωσα" ποτε. Οποτε καταλαβαινω την αγωνια του. Εστω και αν δεν ειναι τοσο κυριολεκτικο.

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112

Similar Threads

  1. Πήγα σε ξεματιαστρα
    By Meli-meli in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 18
    Last Post: 24-09-2021, 23:55
  2. Πήγα σε ψυχολόγο τελικά!
    By WhyAlwaysMe? in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 100
    Last Post: 24-06-2016, 00:32
  3. πηγα.
    By IreneK_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 3
    Last Post: 10-02-2009, 09:44
  4. Πήγα σε ψυχολόγο!!
    By dolphin_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 70
    Last Post: 03-09-2008, 20:08
  5. Πήγα στον Ψυχολόγο
    By kallia13 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 42
    Last Post: 04-12-2007, 01:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •