Είναι κάποιος ξυπνιος;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    73

    Είναι κάποιος ξυπνιος;

    Δεν αντέχω άλλο, με πιάνουν τα ψυχολογικά μου δεν ξέρω αν είναι αρμονικό. Ίσως αν μιλήσω με κάποιον....

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    εδω ειμαι ανθελεις

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Εγω κοιμάμαι - - - >Ζζζζζζ

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    73
    Δεν νιωθω πολύ καλά, έχω ανησυχίες, να πω ότι πριν περίπου 2 βδομάδες με πήραν για μια δουλεια, την επόμενη μέρα αποδέχτηκα τη θέση όμως απ ότι μου είπαν θα άλλαζα Κάποια πράγματα. Και τότε το ξανασκευτηκα και απέρριψα τη θέση. Για κάμποσες μέρες οι σκέψεις μου ήταν προς πίσω. Νομίζω καλά έκανα αλλά πάντα έχω την ανυσηχια της στασιμότητας. Επίσης δεν έχω την ηρεμία που χρειάζομαι ώστε να πάρω μια απόφαση.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    αρχικα σκεψου το εξης. Θα σε βοηθησει καπου να εισαι ετσι βραδιατικο; Θα αλλαξει κατι; Όχι
    Μπορεις να ηρεμισεις, να ακουσεις μουσικη, να φας κατι, να πιεις κατι και να χαλαρωσεις.
    και απο την επομενημερα να σκεφτεις πιο ηρεμα..
    τωρα επομενως δεν δουλευεις; οικονομικα πιεζεσαι;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Μωρε Δημητρα...την απεριψες παει τελειωσε...τι το αφηνεις και σε βασανιζει?Μπορει αν ηταν γι ακαλυτερα ...μπορει για χειροτερα...κανεις δε θα μαθει.Ξεχαν το αφου τελειωσε και πηγαινε παρακατω.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    73
    Όχι δουλεύω, απλά νιώθω πίεση να πάω κάπου καλύτερα οικονομικά. Και γω κάποιες φορές το θελω αλλά πάντα κάτι συμβαίνει που θα φέρει το άγχος μου στα ύψη, και τότε λέω ότι καλά είναι και εδώ.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Ισως εισαι αγχωμενη με κατι αλλο και στο βαραει εκει.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    73
    Ναι τελείωσε αυτό. Δεν νιωθω χάλια τώρα. Μου αρέσει η δουλειά μου ίσως επειδή είμαι 5 χρόνια. Ο φόβος της αλλαγής είναι ο χειρότερος. Να αρχίσω από το μηδέν. Άλλο είναι που με τρώει απόψε.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Τι σε τρωει;

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    73
    Εδώ και καιρό σκέφτομαι να μετακομίσω σε ένα χωριό. Μένω σε μια πόλη με περίπου 15 χιλιάδες κατοίκους. Το ξέρω δεν είναι πολλοί όμως είναι πυκνοκατοικημένη. Θελω τόσο πολύ να μετακομίσω σε ένα χωριό δεν με νοιάζουν ουτε τα καφέ ουτε κλαμπ ουτε τίποτα. Προτιμω να Όμως αυτό χρειάζεται και λεφτα. Που μπορώ να πάρω με κάποιο δάνεια αλλά δεν μου δίνουν λόγω χαμηλού εισοδήματος. Γι αυτό το λόγω πρέπει να αλλάξω δουλειά.
    Όταν το μοιράστηκα αυτό με την οικογενεια μου μονο που δεν με κοροιδεψαν. Καλά τόσο κακό είναι; θελω ποιότητα ζωής. Κάπου που να ανοίγω το παράθυρο και να βλέπω πράσινο, κάπου που να με ηρεμεί. Καταραμένα χρήματα.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Ποση ποιοτητα ζωης θα εχεις μακρια απο ολα που το χειμωνα μπορει να ειστε αποκλεισμενοι απο τοχιονι ξερω γω, να μην εχεις σχεδον τιποτα να αγορασεις; θα χει φαρμακειο, σουπερμαρκετ της προκοπης; φιλους θα κανεις; σχεση εχεις; ενα νοσοκομειο ανχρειαστεις;

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    73
    Μη φανταστείς κανένα χωριό μακριά. Κανένα μισάωρο με το αυτοκίνητο. Δεν χιονίζει εκεί μόνο κρύο κάνει. Όχι δεν έχει σούπερ. Ακούγεσαι σαν όλους όσους το είπα.
    Τουλάχιστον να πηγαίνω κάποιες μέρες τις εβδομάδας να ηρεμώ. Τούς φίλους μπορώ να τους βλέπω αραιά και που, όπως και τώρα δηλ. Σχέση δεν έχω. Και δεν θέλω κιόλας έτσι που είμαι. Δεμ θελω να φορτωνω σε κανενα τα δικα μου.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Είσαι σιγουρη οτι δεν θα κουβαλησεις μαζι σου αυτο απο το οποιο προσπαθεις να δραπετευσεις;

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    73
    Quote Originally Posted by 99Silent View Post
    Είσαι σιγουρη οτι δεν θα κουβαλησεις μαζι σου αυτο απο το οποιο προσπαθεις να δραπετευσεις;
    Το πιο πιθανον πως ναι. Όμως δεν έχεις ιδέα πόσο θελω να φύγω. Για κάποιο διάστημα θα είναι καλά Όμως, δεν θα είμαι;
    Έχω κουραστεί από τους ανθρώπους, παντού αγένεια και ασέβεια προς τον συνάνθρωπο τους. Θελω να απομακρυνθω για λίγο και ας είναι να ζω και σαν ερημίτης. Το μόνο που με απασχολεί σε περιπτωση που τελικά το κάνω είναι το θέμα της δουλειάς. Να πάω και να γυρίσω θα θέλει διπλάσια ώρα.
    Δεν ήμουν πάντα έτσι. Είχα και τη όνειρα και να εξελιχθω σε θέμα καριέρας απλά όλα αυτά πλέον δεν τα θελω ουτε τα κατάφερα φυσικά όσο κι αν προσπάθησα. Γι αυτό θελω να ξεφύγω.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 11-01-2020, 07:21
  2. ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΠΑΤΑ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?
    By VICKY88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 23-11-2012, 10:53
  3. Πως ειναι δυνατον να επανελθει καποιος?
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 21
    Last Post: 16-01-2011, 03:04
  4. ειναι καποιος on line???help!!!
    By EVI7 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 9
    Last Post: 20-06-2008, 11:21
  5. ποια ειναι τα σημαδια που εκπεμπει καποιος οταν ειναι ερωτευμενος;
    By Μαντω in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 04-03-2008, 11:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •