Πρωτη φορα στα 27 - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 105
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    24
    Οχι ενταξει δεν εχω καποιο κουσουρι ουτε ειμαι serial killer,απλα δεν το ειχα σε προτεραιοτητα ολα αυτα τα χρονια,ασχολουμουν με αλλα πραγματα πχ αθλητισμο και καποιες αλλες επιστημες,καποιες φορες προεκυψε αλλα ειτε δεν γινοταν ειτε το απεφευγα. Τωρα πιστευω πρεπει να γινει,ειναι και καλη περιπτωση η συγκεκριμενη κοπελα οποτε αξιζει τον κοπο

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Billis View Post
    Οχι ενταξει δεν εχω καποιο κουσουρι ουτε ειμαι serial killer,απλα δεν το ειχα σε προτεραιοτητα ολα αυτα τα χρονια,ασχολουμουν με αλλα πραγματα πχ αθλητισμο και καποιες αλλες επιστημες,καποιες φορες προεκυψε αλλα ειτε δεν γινοταν ειτε το απεφευγα. Τωρα πιστευω πρεπει να γινει,ειναι και καλη περιπτωση η συγκεκριμενη κοπελα οποτε αξιζει τον κοπο
    Να πας εννοειται χωρίς άγχος...Όλα καλά θα πάνε και να θυμάσαι ότι όλοι από κάπου ξεκινάνε.Κανείς δεν γεννήθηκε έτοιμος
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #18
    Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by Billis View Post
    Παιδια καλησπερα σε ολους και σε ολες,χαιρομαι πολυ που σας βρισκω,ευχομαι να ειστε ολοι καλα. Το θεμα μου εχει ως εξης. Ειμαι 27 χρονων αντρας και δεν εχω ολοκληρωσει ποτε με κοπελα. Τον τελευταιο καιρο γνωρισα μια κοπελα με την οποια σε λιγες μερες θα παμε οι δυο μας διακοπες,οποτε θα γινει αυτο που ειναι να γινει. Το ερωτημα ειναι να προσπαθησω να το κανω με κινδυνο να εκτεθω ή να της το πω απο πριν για να ξερει με τι εχει να κανει;
    Και βέβαια να το πεις. Αν ήταν η δική της πρώτη φορά δεν θα ήθελες να το ξέρεις? Ασε που θα το καταλάβει να είσαι σίγουρος. Αγχος κάποιες φορες έχουν και αυτοί που εχουν ηδη ολοκληρωμένες σχέσεις. Εχω φίλο που ενώ ήταν πολύ έμπειρος μια φορά με μια κοπέλα επειδή ήταν πολύ όμορφη είχε τόσο άγχος μην τυχόν δεν παει καλά το πράγμα που δεν είχε στύση καθόλου. Αγχος έχουν όλοι.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    24
    Γεια σου φιλε μου. Και στις δυο περιπτωσεις υπαρχει το ρισκο,απο την μια υπαρχει να μην το καταφερω και προφανως να το καταλαβει και να ξενερωσει,απο την αλλη αν της το πω και παλι μπορει να ξενερωσει και τελικα να μην γινει,γι αυτο τον λογο αλλωστε ρωτησα και εδω μεσα. Πιστευω οτι θα κανω την διεισδυση και να το καταφερω χωρις να το καταλαβει. Τωρα αν θα ηθελα να ξερω αν ειναι η πρωτη της φορα να σου πω την αληθεια δεν ξερω, δεν νομιζω να με επηρεαζε ιδιαιτερα ακομα κι αν ημουν πιο εμπειρος

  5. #20
    Μπίλη,
    το αν η κοπέλα περασει καλά σε ενδιαφερει?
    Αν δεθείτε απο την εμπειρία αυτη? Αν τη κάνεις να νιώσει άνετα?


    Το μόνο που βλέπω να γράφεις είναι το αν θα καταφερεις να μπεις ή οχι...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Billis View Post
    Σας ευχαριστω πολυ που απαντησατε. Η κοπελα ειναι 26 χρονων και απ'οτι μου εχει πει ειχε 2 ολοκληρωμενες σχεσεις στο παρελθον. Απο την πλευρα μου της εχω αναφερει οτι δεν εχω κανει ποτε σχεση,πραγμα που ειναι και αληθεια, αλλα για το σεξ δεν ειπα κατι. Γενικα ειναι πολυ καλη κοπελα δεν νομιζω οτι θα εχει ιδιαιτερο θεμα. Αυτο που ψιλοφοβαμαι ειναι αν θα καταφερω να κανω την διεισδυση,σκεφτομαι να το κανω χωρις να της πω τιποτα
    δεν ξερω ποσο θα αφεθεις σε αυτο που θα σου πω, αλλα ολο το θεμα ειναι ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΕΙΣ.
    εφοσον εχει εμπειριες η κοπελα, αν της αρεσεις, αν εχει ποθο η στιγμη σας και οχι ξενερωμα, θα γινει χωρις να δυσκολευτεις καθολου..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Έχω γνωρίσει πολλά άτομα που δεν έχουν ολοκληρώσει σε μεγάλες ηλικίες.Δε ξέρω αν είναι πολύ νορμάλ γιατί θεωρώ το σεξ πολύ σημαντικό για εναν υγιή ενήλικο άνθρωπο.Αν ήθελα απλά να περάσω καλά και εγώ θα έδινα ευκαιρία σε πρωτάρη(το χω κάνει 2 φορές εις γνώση μου)
    γιατι να μην ειναι νορμαλ? τους σνομπαρεις τους παρθενους αυτο μας λες?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    γιατι να μην ειναι νορμαλ? τους σνομπαρεις τους παρθενους αυτο μας λες?
    Σε μεγάλες ηλικίες ναι δεν είναι νορμαλ
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Σε μεγάλες ηλικίες ναι δεν είναι νορμαλ
    και είναι προτιμότερο να σας πουν ψέματα για να μην απορρισθουν ή να πάνε σε επαγγελματιες

    σε μεγάλες ηλικίες ας πούμε 40+?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Την αλήθεια θα πουν αν έρθει η κουβέντα και δεν προκαταβάλεις αν θα απορριθφούν ή όχι.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    και είναι προτιμότερο να σας πουν ψέματα για να μην απορρισθουν ή να πάνε σε επαγγελματιες

    σε μεγάλες ηλικίες ας πούμε 40+?
    Πανω απο 25 δεν το θεωρω πολυ νορμαλ καποιος να μην εχει κανει σεξ.Συνηθως κατι κρύβεται απο πισω
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Πανω απο 25 δεν το θεωρω πολυ νορμαλ καποιος να μην εχει κανει σεξ.Συνηθως κατι κρύβεται απο πισω
    αφού έχεις τόσο φαντασία δεν μας λες σαν τι να κρύβει κάποιος? το να μην ήθελε από επιλογή δεν το σκέφτεσαι?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    το να μην ήθελε από επιλογή δεν το σκέφτεσαι?
    Αυτο θα σήμαινε δυο πράγματα, η είχε ορμονικο πρόβλημα η ψυχολογικό που συνήθως προκύπτει απο νορμες που επιβάλουν οι θρησκείες.

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Μπίλη,
    το αν η κοπέλα περασει καλά σε ενδιαφερει?
    Αν δεθείτε απο την εμπειρία αυτη? Αν τη κάνεις να νιώσει άνετα?


    Το μόνο που βλέπω να γράφεις είναι το αν θα καταφερεις να μπεις ή οχι...
    Βασικη μου προτεραιοτητα ειναι να μπω,τα υπολοιπα σε δευτερη φαση

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    105
    Βασικα συμφωνω οτι πρεπει να δεις γιατι δεν εκανες σεξ τοσα χρονια. Το εχω αλλες προτεραιοτητες δεν κολλαει εδω. Δεν εχει κανενα νοημα να μενεις παρθενος επειδη εχεις αλλες προτεραιοτητες. Κατι φοβοσουν και πρεπει να το δεις

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πρώτη φορά
    By kat7 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 03-03-2020, 12:05
  2. Πρωτη σας φορα!!!
    By archangel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 04-04-2018, 15:49
  3. Η πρωτη μου φορα
    By makedreams in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 29-04-2013, 15:51
  4. πρώτη φορά
    By TTK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 16-11-2010, 17:48
  5. η πρώτη φορά
    By geiasas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-08-2008, 12:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •