Eιμαι πολυ καλα!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Eιμαι πολυ καλα!!

    Ειμαι πολυ καλα και βρισκομαι σε πολυ καλο δρομο θα ελεγα.δεν δινω σιμασια σε οτι εχει σχεση με κρησεις και ουτες αυτες μ δινουνε χιχιχχι.σημερα ειδικα ειμαι ακομα καλυτερα γιατι ,εχω εναν θειο ανυπαδρο π τον βοηθαω οσο μπορω στις μετακινησεις τ και γενικα ειναι και 60 χρονον ,και ξαφνικα μ δινει στο χερι 800 ευρο.τρελλαθηκα νιωθω υπεροχα.δεν ηθελα ποτε ανταποδωση στην βοηθεια π του προσφερω αλλα δεν ειπα οχικιολας εχω και παιδακι να φροντιζω.
    οσο για τα ζαναξ π επερνα απο μονη η γιατρος μ ειπε οτι να περνω οποτε νιωθω ασχημα κ καθε μερα αν χριαζεται εφοσον εινε μικρη η δοση κ δεν υπαρχει κινδυνος να παθω εξαρτηση,ετσι λοιπον περνω μισο μια φορα περιπου την εβδομαδα κ χαλαρωνω απιστευτα με το μισο των 0.25 μιλιγκραμ.

  2. #2
    Originally posted by panikoula
    Ειμαι πολυ καλα και βρισκομαι σε πολυ καλο δρομο θα ελεγα.δεν δινω σιμασια σε οτι εχει σχεση με κρησεις και ουτες αυτες μ δινουνε χιχιχχι.σημερα ειδικα ειμαι ακομα καλυτερα γιατι ,εχω εναν θειο ανυπαδρο π τον βοηθαω οσο μπορω στις μετακινησεις τ και γενικα ειναι και 60 χρονον ,και ξαφνικα μ δινει στο χερι 800 ευρο.τρελλαθηκα νιωθω υπεροχα.δεν ηθελα ποτε ανταποδωση στην βοηθεια π του προσφερω αλλα δεν ειπα οχικιολας εχω και παιδακι να φροντιζω.
    οσο για τα ζαναξ π επερνα απο μονη η γιατρος μ ειπε οτι να περνω οποτε νιωθω ασχημα κ καθε μερα αν χριαζεται εφοσον εινε μικρη η δοση κ δεν υπαρχει κινδυνος να παθω εξαρτηση,ετσι λοιπον περνω μισο μια φορα περιπου την εβδομαδα κ χαλαρωνω απιστευτα με το μισο των 0.25 μιλιγκραμ.
    xanax των 0.25 παίρνω και εγώ αλλά σε όχι τόσο μεγάλο διάστημα,έλα βρε συ,δεν παίρνεις τίποτα,ούτε αυτό δεν χρειάζεσαι,πάντως ας είναι καλά ο άνθρωπος που το ανακάλυψε

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ναι ας τον εχει καλα ο θεος αν υπαρχει δλδ λολ.περνω κ πιο συχνα αν χρειαστει,

  4. #4
    πάντως το nick σου είναι κορυφαίο panikoula

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Originally posted by Negel
    πάντως το nick σου είναι κορυφαίο panikoula



    xaaxaxxaaxax ναι .σε καποιο αλλο σαιτ εχω νικ κεφτεδουλα λογο κιλων.εχω λιγα παραπανισια χιχιχιχιι

  6. #6
    hahahah κορυφαία

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Πολύ ευχάριστα νέα Μαρία
    Σου εύχομαι τα καλύτερα....φιλιά

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Μπράβο Μαράκι. Άρχισες να απομυθοποιείς τον πανικό Αυτό είναι ένα μεγάλο βήμα!
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    panikoula, καλη αναλογη συνεχεια ευχομαι ωραια νεα
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    σας ευχαρηστω πολυ καρδουλες μου.με ανεβαζει πολυ π νιωθετε και χερεστε με την χαρα μ κιας μην με ξερεται....μακια!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Maaaaakia!
    ))
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Μπράβο panikoula εύχομαι να είσαι πάντα χαρούμενη.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    150
    ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •