Νυστάζω συνέχεια - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 73 of 73
  1. #61
    Δν έχω άλλες δυνάμεις να το αντιμετωπίσω.. Ειδικά τώρα που με πιάνει π δ ξέρω που βρίσκομαι.. Δν μπρπω να βγω έξω.. Μόλις βγαίνω απλά μένω κάγκελο κ με πιάνει κ θέλω να γυρίσω γρήγορα σπίτι.. Ούτε για δουεκθα δν μπορώ να πάω με χίλια ζόρια.. Η απόσταση σπίτι δουλειά είναι τοοσ φρικτή

  2. #62
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by [email protected] View Post
    Δν έχω άλλες δυνάμεις να το αντιμετωπίσω.. Ειδικά τώρα που με πιάνει π δ ξέρω που βρίσκομαι.. Δν μπρπω να βγω έξω.. Μόλις βγαίνω απλά μένω κάγκελο κ με πιάνει κ θέλω να γυρίσω γρήγορα σπίτι.. Ούτε για δουεκθα δν μπορώ να πάω με χίλια ζόρια.. Η απόσταση σπίτι δουλειά είναι τοοσ φρικτή
    Πως ήταν σήμερα η μέρα σου;

  3. #63
    Στν δουλεια επειδή απασχολώ το κεφάλι μ ήμουν έτσι κ έτσι. Όταν πατάω το πόδι μου και βγαίνω έξω χαλια..χωθηκα σε ένα ταξί κ γύρισα σπίτι σε άλλον κόσμο... Σαν φυτο... Και τώρα μου ρχεται να βάλω τα κλάματα.. Πλέον δν μπορώ να κυκλοφορήσω έξω.. Καθόλου όμως... Τ θα κάνω;; εσύ πως είσαι;;

  4. #64
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by [email protected] View Post
    Στν δουλεια επειδή απασχολώ το κεφάλι μ ήμουν έτσι κ έτσι. Όταν πατάω το πόδι μου και βγαίνω έξω χαλια..χωθηκα σε ένα ταξί κ γύρισα σπίτι σε άλλον κόσμο... Σαν φυτο... Και τώρα μου ρχεται να βάλω τα κλάματα.. Πλέον δν μπορώ να κυκλοφορήσω έξω.. Καθόλου όμως... Τ θα κάνω;; εσύ πως είσαι;;
    Ναι καταλαβαίνω. Είναι δύσκολο αυτό που περνάς. Πιστεύω όμως για να σου αυξήσει τη δόση θα σε βοηθήσει το χάπι.
    Εγώ χωρίς το αντιψυχωσικο είμαι αρκετά καλύτερα…

  5. #65
    Φοβάμαι μήπως το μινιτραν π είναι αντιψυχωσικο μο δημιουργεί αυτό τόσο έντονα... Αυτός ειοε όχι. Ότι δν με πιάνει πλεον το χάπι.. Έχω 13 μέρες π το παίρνω.. Δν ξέρω τ να πω.. Έχω φρικάρει απλά.. Είμαι ζωντανή νεκρή

  6. #66
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by [email protected] View Post
    Φοβάμαι μήπως το μινιτραν π είναι αντιψυχωσικο μο δημιουργεί αυτό τόσο έντονα... Αυτός ειοε όχι. Ότι δν με πιάνει πλεον το χάπι.. Έχω 13 μέρες π το παίρνω.. Δν ξέρω τ να πω.. Έχω φρικάρει απλά.. Είμαι ζωντανή νεκρή
    Είναι λίγες οι μέρες που το παίρνεις. Μετά το μηνα αρχιζουν να δείχνουν τα φάρμακα…

  7. #67
    Ξέρεις κάτι τότε γτ μ είπε ο γιατρός ότι δν με πιάνει πλεον το 1;αφού ούτε 15 μέρες δν το παίρνω.. Με έπιασε κιόλας και δν μ κάνει τπτ το ένα;; μακάρι να με βοηθήσει το χάπι... Δ είναι ζωή αυτή έτσι.. Βλέπω φίλες μ π είναι και χαρά και λέω εγωω γτ είμαι έτσι; γτ δν μπορώ να χαρώ.. Και ήμουν τόσο δυναμική κοπέλα πριν.. Τώρα ουτε να γελάσω δν έχω όρεξη.. Δν το κάνω από τν καρδιά μ ..

  8. #68
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by [email protected] View Post
    Ξέρεις κάτι τότε γτ μ είπε ο γιατρός ότι δν με πιάνει πλεον το 1;αφού ούτε 15 μέρες δν το παίρνω.. Με έπιασε κιόλας και δν μ κάνει τπτ το ένα;; μακάρι να με βοηθήσει το χάπι... Δ είναι ζωή αυτή έτσι.. Βλέπω φίλες μ π είναι και χαρά και λέω εγωω γτ είμαι έτσι; γτ δν μπορώ να χαρώ.. Και ήμουν τόσο δυναμική κοπέλα πριν.. Τώρα ουτε να γελάσω δν έχω όρεξη.. Δν το κάνω από τν καρδιά μ ..
    Καλησπερα! Πως είσαι; Νιώθεις καθόλου καλύτερα;;

  9. #69
    Γειά σ κορίτσι μου Nefeli28.. Με έχει βοηθήσει αρκετά το μινιτραν σε θέμα όρεξης για φαγητό, ύπνου κλπ αλλά στο έξω καθόλου ακόμα.. Τρομερή αποπροσωποίηση.. Δ ξέρω π βρίσκομαι και όλο αυτό είναι έξω μέσα στο σπτιι είμαι αλλιώς... Πιο καλά.. Δν ξέρω γτ.. Δν με πιανει το Χαπι.. Δν έχει δράσει.. Η ίσως επειδή το έχω πάθει κ για Πόλα χρόνια αυτό με τν αποπροσωποίηση κ απλά τώρα κατάλαβα τι είναι.. Δν ηεξρα πριν ούτε είχα πάει ποτέ σε γιατρό όταν με είχε ξαναπιάσει.. Γενικά το έχω πολλά χρόνια αλλά μια έφευγε μια ερχόταν..

  10. #70
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    1
    Δλδ ας πούμε αν κοιμόσουν το βράδυ μετά πάλι ήθελες να κοιμάσαι όλη μέρα?? techzpod.com mobdro app

  11. #71
    Βρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση να μου πείτε την άποψή σας.. Παίρνω μινιτραν εδώ και 1.5 μήνα των 2-10mg.με βοήθησε στην όρεξη και στον ύπνο πολύ αλλά από την 10 μέρα και μετά άρχιζα να έχω τρομερή απόπροσωποιηση μέχρι και σήμερα που μιλάμε είναι τόσο έντονη.. Δεν κυκλοφορώ καθόλου έξω γιατί δν μπορώ.. Παίρνω ταξί από το σπίτι και ερχομαι δουλειά και το αντίστροφο... Έξω είμαι χάλια μέσα στο σπίτι δν το παθαίνω τόσο έντονα.. Μ έχει περάσει από το μυαλό μήπως το Χαπι με βοήθησε στα άλλα αλλά μ προκαλεί απόπροσωποιηση.. Μήπως τελικά δεν μ ταιριάζει αυτό το φαρμακο..το είχα πει και στν γιατρό κ ήταν κάθετος ότι δν φταίει το Χαπι... Πριν το Χαπι όμως δν ειχα και ας ήμουν πολύ χάλια ψυχολογικά..σκέφτομαι να δοκιμάσω να το κόψω... Αν μπορείτε δώστε μ κ εσείς μια συμβουλή γτ έχω απελπιστεί.. Μ έχει γράψει ο ψυχίατρος μ και εφεξορ μαζί με το μινιτραν..

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,087
    Άρα παίρνεις και εφεξορ, σωστά; Θα συνιστούσα μόνη σου να μην κάνεις τίποτα. Αν δεν εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου, πάρε δεύτερη γνώμη από γιατρό, μόνη σου μην κόβεις φάρμακο γιατί θα έχεις τα στερητικά και δεν θα βγάζεις άκρη.

  13. #73
    Καλημέρα.. Μίλησα με τν γιατρό κ μ έκοψε το μινιτραν και μ αύξησε την εφεξορ από 1 σε 2 την ημέρα.. Έχω 2 μέρες που το έκοψα αλλα από χτες δν έχω καθόλου όρεξη για φαγητό και έχω και διάφορες κακαες σκέψεις.. Λέτε να φταίει επειδή το έκοψα;; δεν θα μ ξανάρθει ποτέ όρεξη;; Τ να κάνω ρε παιδιά.. Έχω απελπιστεί..

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Συνέχεια και νέα..
    By Delmem2802a in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 08-02-2019, 16:31
  2. Νυστάζω πολύ και συνέχεια...
    By Κύκνος in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 25
    Last Post: 10-08-2017, 14:42
  3. συνεχεια
    By katerina1974 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 10-08-2017, 09:26
  4. η συνέχεια
    By someone in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 15-05-2010, 23:26
  5. ΣΥΝΕΧΕΙΑ 3
    By ΝΕΦΕΛΗ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 05-03-2009, 15:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •