αυτο ποιος τους το ειπε?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    αυτο ποιος τους το ειπε?

    συνεχως βλεπω καπιους που ξερω καλα ποιοι ειναι που κοιτουν με το μικροσκοπιο τις σχεσεις που εχω με τους αλλους προσπαθουν να με χωρισουν απ τους γονεις μου για να εμφανιστουν αυτοι ως καλοι ανθρωποι λες και τους ειπε κανενας οτι αποφασιζω με βαση το πως αντιδρουν οι αλλοι και καθονται και οραματιζονται οτι πεταει ο γαιδαρος και ετσι περιμενουν να πεταξει δεν εχω καταλαβει ακομα απο που εχουν βγαλει το συμπερασμα οτι αποφασιζω με βαση το πως αντιδρουν οι αλλοι αφου αυτο δεν εχει καμια σχεση με μενα αφου λιγο πολυ ξερω οτι οι αλλοι ζουν με οτι εχουν συνηθισει και οτι τυχε να γνωρισουν απο παιδια γιατι απλα ετσι τους εχουν μαθει γιατι τους εχουν συνηθισει στη λογικη οτι οτι ξερεις καμια 500αρια χρονια απο τοτε που εισουν 5 χρονω ειναι αυτο που εμπιστευεσε περισσοτερο κλπκλπ και πρεπει να περασουν καμια 10αρια χρονια μεχρι να μαθεις καπιον. λοιπον εγω ετσι και αλλιως αν δε το εχουν καταλαβει ακομα ΕΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ στο κοσμο μου και λιγο πολυ εχω καταλαβει οτι περισσοτεροι δηλαδη ολοι τη βρισκουν με αυτη τη μετριοτητα που ζουν στη ζωη τους γιατι απλα ετσι ειναι η φυση τους σε αντιθεση με εμενα που ειμουν και θα ειμαι σκληρος και φιλοδοξος και με απασχολουσε μια ζωη το τελειο που ηξερα οτι ενδιαφερει μονο εμενα.
    τωρα αν νομιζουν οτι θα με εξουσιασουν διαμορφονοντας τις αποψεις των γυρω μου το μονο που μπορουν να πετυχουν ειναι να με γεμισουν αποθημενα και θυμο και μετα να ξεσπαω καπου απλα για να εκτονοθω ενω το παραδεχομαι οτι αυτο το κανω οπου με παιρνει και με συμφαιρει σκεφτομενος τι εχει μελλον απο ολα οσα βλεπω εξαρχης λοιπον τους ελεγα αν το θυμουνται οτι αυτο που εβλεπαν ηταν η καλυτερη εκδοχη και αυτοι αντι να σκεφτουν τι ελεγα ειχαν το χαβα τους να συμβουλευονται ψυχολογους νομιζοντας οτι ετσι θα με αλαξουν να κοιτανε συνεχως με τι ασχολουμαι λες και τους ειπε κανενας οτι ετσι θα με εξαναγκασουν να μιλησω σε οτι τους εδωσε μιζες και αν θελουν να πετυχουν κατι με τους "ειδικους" τους παντα μπορουν να με γεμισουν αποθημενα και θυμο για να βρισκω μετα κατι να ξεσπασω ετσι απλα για να εκτονοθω και μετα αφου ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ να τους τη πω εμφανιζονται μετα στο κοσμο ως θυματα να το παιξουν δυστυχισμενοι ενω ζουν μεσα στα πλουτη και τη χλιδη παιρνοντας ιδεες δωρεαν ΠΛΟΥΤΙΖΟΥΝ παριστανοντας εμενα ενω εχουν λεφτα για χιλιες ζωες ακομα και ολο αυτο το κανουν ετσι για να αποδειξουν στους αλλους οτι ειναι ισχυροι γιατι νομιζουν οτι με τα λεφτα θα εξαγορασουν τα παντα
    μια ζωη λοιπον περασα μια ζωη ολοκληρη παριστανοντας τον ηλιθιο που κατα βαθος σκεφτομουν οτι πρεπει να τους παριστανω τον αφελη γιατι αυτο τους ελκει επειδη εχουν μαθει στο χαβα της ζωης αυτης ενω εγω ειχα και εχω τη φιλοδοξια μιας καλυτερης γιατι ειμουν παντοτε στο κοσμο μου και ΑΝ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ αυτο δε με ενδιαφερει καν γιατι το ηξερα και το ξερω οτι ειμαι διαφορετικος απ τους αλλους απλως βαριεμαι να το παιζω αφελης και ευκολοπιστος γιατι σκεφτομουν παντα οτι ηθελα να κανω κατι που να εχει νοημα ενω οι αλλοι ειχαν το βιολι τους με τη γνωστη μετριοτητα που εουν συνηθισει οποτε αυτο δε φαινετε να μου κανει εντυπωση το σιγουρο ειναι παντως οτι αν καποιο οραματιζονται οτι θα με εξουσιασουν επειδη καποιοι τους εδωσαν μιιζες εγω θα κανω τα αδυνατα δυνατα για τους αποδειξω οτι εχω μονο δε θα με εξουσιασουν αλλα και οτι ειναι σιγουρο ΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟ οσο νομιζουν οτι θα με αλαξουν παρα τη θεληση μου οταν στη συνεχεια οταν δε θα μινει τιποτα απο αυτους θα το παιξουν ταχα δυστυχισμενοι για να συγκινησουν το κοσμο επειδη αυτοι τοσα χρονια πλουτιζαν και επειδη ο κοσμος ειναι αφελης που τους πιστευει αντι να σκεφτει οτι αυτοι ειναι ζαμπλουτοι και αυτο δε το κανουν για λογους βιοποριστικους γιατι ολα αυτα τα λεφτα οσα και να ξοδεψουν δε χαλιουνται με τιποτα το κανουν ΓΙΑ ΕΠΙΔΗΞΗ σα να λενε στους αλλους εγω ειμαι ζαμπλουτος ενω εσυ ζεις με 3 και 60 αφου ΑΥΤΟΣ ειναι ο αυτοσκοπος τους αρα αν δε τους αρεσε ετσι οπως ειμουν που πραγματι ειμουν καλοπροαιρετος προτημουν μαλον να τους σπασω τα νευρα με κατεβατα και αναλυσεις γιατι δε θελουν να καταλαβουν ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΜΙΖΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΟΘΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ που παριστανουν ταχα τους ιδεολογους για να τα τσεπωνουν απο 10 τσεπες για να ειναι σε υπηρεσια να προσπαθουν να βαλουν λογια στους γονεις μου λες και τους ειπε κανενας οτι ετσι θα προσκυνησω τις μιζες που πηραν και θα κανω οτι μου πουν αλλα αν νομιζουν οτι ετσι θα μου αλαξουν μυαλα εγω θα λεω το τροπαριο με τις ΜΙΖΕΣ 24 ωρες και οταν οι προισταμενοι τους παρουν χαμπαρι οτι ΤΑ ΤΣΑΚΩΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ και φιλοδωριματα για να στηνουν σοου και να εξαπατουν το κοσμο μετα θα λενε οτι τους διελυσα και θα παριστανουν τους ταχα .................. που μια ζωη τα τσεπωναν στο παραδεισο της μιζας σε μια χωρα ξεφραγο αμπελι που οποιος ηθελε ερχοταν απο αλλη χωρα να παριστανει το αφεντικο και να ειναι σιγουροι ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΖΕΣ που εχουν ανεβει στο διαδυκτυο και οταν μετα ψαχνουν για δουλεια θα το παιξουν ως συνηθως θυματα γιατι με θεωρουσαν υποχρεωμενο να δεχτω οποιον ηθελαν αυτοι επειδη τους εδωσε ΜΙΖΕΣ για να μου κανουν ψηστηρι καθημερινα παριστανοντας τις ταφοπλακες ενω συνεχιζουν το χαβα τους αν νομιζετε λοιπον οτι επειδη εχετε γνωριμιες οτι θα τα τσακωνετε και θα περνατε μιζες καμια μερα αυτο θα ερθει στη δημοσιοτητα ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙ ΑΥΤΟ και μετα θα καταλαβετε ποιος θα σπασει τα νευρα σε πιον αφου συμφωνα με τη λογικη σας και τις αποψεις σας εσεις μια ζωη θα χρηματιζεστε με φακελακια απο παντου κι εγω θα ειμαι υποχρεωμενος οπως ΝΟΜΙΖΕΤΕ να ακουω οποιον ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ ΜΙΖΕΣ και οταν σε λιγο αρχισουν τα κουτσομπολια και εμφανιστει κανενα σκανδαλο με ΜΙΖΕΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΜΟΥΣ θα δειτε μετα με ποιον τα βαλατε και ποσο ............. ΕΙΣΤΕ. ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΟΔΗΓΕΙΤΕ στο να αντιδρω και μετα αφου με αναγκασετε να σας τη πω αρχιζετε τις ιστοριες και τα δραματα για να συγκινησετε το κοσμο.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    ρε φιλε δες εναν γιατρο, δεν μπορουμε να σε βοηθησουμε καπως δυστυχως

Similar Threads

  1. μου ειπε
    By giannis000 in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 15
    Last Post: 25-09-2017, 10:38
  2. Replies: 5
    Last Post: 06-02-2011, 16:08
  3. σχολιαστε αυτο που ειπε ο χριστος
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 23-11-2010, 18:14
  4. Τελικά ποιός αξίζει σε αυτό το φόρουμ;
    By whitecandle in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 393
    Last Post: 02-07-2010, 16:24
  5. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΤΡΕΛΟΣ
    By tomasliak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 09-02-2010, 11:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •