Αιμομιξία - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 254
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    @Remedy νομιζα οτι ελεγες οτι ειναι ο ιδιος με εναν πριν που ηθελε τον αδερφο του

@JimNirou εχουμε δει συχνα τρολ, αλλα δεν ξερουμε αν ειναι. Ας μιλησουμε σοβαρα για να πουμε μια γνωμη ειτε για αυτον ειτε για καποιον που εχει παρομοιο προβλημα. Μην πυροβολουμε
    οχι, δεν ειναι αυτος. απλα, απο εκει εμπνευστηκε.
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Banned
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    απο που το εχεις ακουσει; αφου λες οτι το ρκατας μυστικο....
    εγω εσκυψα και σου εδωσα πολυ συγκεκριμενες απαντησεις.
    εκτος του οτι πιστευω οτι εισαι τρολ, που ειναι δικαιωμα μου, γιατι δεν σχολιαζεις τις ουσιαστικες απαντησεις που σου εδωσα; σε ποιο σημειο διαφωνεις; πες μου, συγκεκριμενα.

οπου θελω, απανταω.

Όπου θελεις απαντα δικαιωμα σου, αλλα μη με ειρωνευεσαι. Δε στο λεω ειρωνικα, απλα δεν μαρεσει να μου μιλανε ετσι.
    Μυστικο απο ατομα που γνωριζω. Εχω προσπαθησει να το συζητησω με αλλα ατομα σε φορουμ στο εξωτερικο αλλα δεν επαιρνα απαντησεις ή ήταν επιθετικες. Ακομα και απο γκει ατομα.
    Το λεω αιμομιξια γιατι ο ορος αναφερεται στην σχεση με συγγενεις και οχι μονο στην αποκτηση απογονων. Κανω δεν κανω σεξ μαζι του η επιθυμια υπαρχει και ειναι εντονη. Δεν το θετω μονο σεξουαλικα αλλα και συναισθηματικα.Ακομα και να καναμε σεξ και να μασταν μαζι, θα επρεπε μια ζωη να το κρυβαμε.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Pentatonic View Post
    .....Ξέρω οτι δεν είναι σωστό, αλλά τον αγαπάω, τον θέλω. Είναι κακό όλο αυτό. Δεν είναι κανείς με το μέρος μου. Σαν σκλάβος στην αρχαία Ρώμη. Που να βρει κάποιον να πιστεύει ότι δεν είναι σωστό να μην είναι ελεύθεροι οι άνθρωποι; ...;
    και να, γιατι ειναι τρολ...
    δεν μας λεει πουθενα οτι υπαρχει ανταποκριση, το αντιθετο, μας λεει οτι δεν ξερει τπτ ο αλλος και του ριχνει σταχτη στα ματια.
    αλλα μιλαει για σκλαβους κι ελευθερους σαν να ειναι κατι αμοιβαιο, εχουν τον δεσμο τους και η κοινωνια τους κατακρινει.
    αφου ο αλλος δεν εχει ιδεα, ειναι στρειτ, και προφανως δεν ανταποκρινεται!!!! τι θα του εκανε η "ελευθερια";;;;
    αμοιβαια επιθυμια λεγεται και δεν υπαρχει, προφανεστατα.
    ολο , θεατρο ειναι...

Senior Member
    Όπου θελεις απαντα δικαιωμα σου, αλλα μη με ειρωνευεσαι. Δε στο λεω ειρωνικα, απλα δεν μαρεσει να μου μιλανε ετσι.
    Μυστικο απο ατομα που γνωριζω. Εχω προσπαθησει να το συζητησω με αλλα ατομα σε φορουμ στο εξωτερικο αλλα δεν επαιρνα απαντησεις ή ήταν επιθετικες. Ακομα και απο γκει ατομα.
    Το λεω αιμομιξια γιατι ο ορος αναφερεται στην σχεση με συγγενεις και οχι μονο στην αποκτηση απογονων. Κανω δεν κανω σεξ μαζι του η επιθυμια υπαρχει και ειναι εντονη. Δεν το θετω μονο σεξουαλικα αλλα και συναισθηματικα.Ακομα και να καναμε σεξ και να μασταν μαζι, θα επρεπε μια ζωη να το κρυβαμε.
    δεν ειπα για αποκτηση απογονων εξυπνακια, ειπα για ΣΕΞ.
    ΣΕΞ δεν υπαρχει γιατι οα δερφος σου δεν εχει ιδεα και δεν κανει σεξ με ανδρες. επομενως το οτι ειναι αδερφος σου, ειναι επομενο σκαλοπατι.
    πρωτα θα επρεπε να ειναι γκει για να ενδιαφερθει..
    αφου δεν υπαρχει ανταποκριση, δεν ξερει καν οτι το σκεφτεσαι, ισως δεν ξερει κι αν εισαι ομοφυλοφιλος.
    οποτε αυτα τα μουσια να τα λες στα αλλα τρολακια...

Senior Member
    Τον εχει δικάσει η remedy
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Banned
    και να, γιατι ειναι τρολ...
    δεν μας λεει πουθενα οτι υπαρχει ανταποκριση, το αντιθετο, μας λεει οτι δεν ξερει τπτ ο αλλος και του ριχνει σταχτη στα ματια.
    αλλα μιλαει για σκλαβους κι ελευθερους σαν να ειναι κατι αμοιβαιο, εχουν τον δεσμο τους και η κοινωνια τους κατακρινει.
    αφου ο αλλος δεν εχει ιδεα, ειναι στρειτ, και προφανως δεν ανταποκρινεται!!!! τι θα του εκανε η "ελευθερια";;;;
    αμοιβαια επιθυμια λεγεται και δεν υπαρχει, προφανεστατα.
    ολο , θεατρο ειναι...
    δεν εχω εξετασει ποτε αν το θελει. Ελεγα καπως θα φυγει. Δεσμο δεν εχουμε, προσπαθω να φανταστω το μελλον. Αν ειχαμε τι θα γινοταν. Αν δεν ειχαμε θα συνεχιζα να ειμαι οπως ειμαι τωρα.

Απανταω μπας και καποιος θελησει να μου μιλησει σοβαρα αλλα και παλι εδω μου βαλατε ταμπελα τρολ και μαζευτηκατε ολοι να μου την πειτε. Θελετε να ειμαι τρολ και να μην ξαναγραψετε; Οτι σας αρεσει παιδια.

Senior Member
    δεν εχω εξετασει ποτε αν το θελει. Ελεγα καπως θα φυγει. Δεσμο δεν εχουμε, προσπαθω να φανταστω το μελλον. Αν ειχαμε τι θα γινοταν. Αν δεν ειχαμε θα συνεχιζα να ειμαι οπως ειμαι τωρα.

Απανταω μπας και καποιος θελησει να μου μιλησει σοβαρα αλλα και παλι εδω μου βαλατε ταμπελα τρολ και μαζευτηκατε ολοι να μου την πειτε. Θελετε να ειμαι τρολ και να μην ξαναγραψετε; Οτι σας αρεσει παιδια.
    Μα η κοπελα σου μιλαει λογικά και δε σου κανει.Μπορει να σε θεωρεί τρολ αλλά εχει απαντήσει σοβαρα

Senior Member

σου απαντησα σοβαρα, αλλα δεν το σχολιαζεις γιατι σου χαλαει την παρασταση.

τι να εξετασεις; αν ειναισ τρειτ, δεν εχει κατι να εξετασεις. Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΕΙΤ. ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΟ Ο ΑΔ ΕΡΦΟΣ ΣΟΥ (ο υποτιθεμενος).

Banned
    σου απαντησα σοβαρα, αλλα δεν το σχολιαζεις γιατι σου χαλαει την παρασταση.

τι να εξετασεις; αν ειναισ τρειτ, δεν εχει κατι να εξετασεις. Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΕΙΤ. ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΟ Ο ΑΔ ΕΡΦΟΣ ΣΟΥ (ο υποτιθεμενος).
    και εγω γκει λεω οτι ειμαι αλλα πανω και με γυναικες. εννοω οτι δεν εχω προσπαθησει καν μαζι του. ειμαστε πολυ δεμενοι. για μεγαλα διαστηματα απεφευγαακομα και να τον συναντησω. επισης δεν υπαρχει λογος να μου μιλας με κεφαλαια.

Senior Member
    και εγω γκει λεω οτι ειμαι αλλα πανω και με γυναικες. εννοω οτι δεν εχω προσπαθησει καν μαζι του. ειμαστε πολυ δεμενοι. για μεγαλα διαστηματα απεφευγαακομα και να τον συναντησω. επισης δεν υπαρχει λογος να μου μιλας με κεφαλαια.
    Υπονοείς οτι ο αδερφος σου ειναι κρυφογκει;

Senior Member
    εσυ πηγαινε με οτι θελεις. σε ρωτησα αν ειναι ετερο ο αδερφος και ειπες ετερο...

υπαρχει για μενα, γιατι κανεις οτι δεν καταλαβαινεις.
    προβλημα με την κοινωνια, θα ειχες αν ειχες δεσμο με τον αδερφο σου και φοβοσουν την κατακραυγη.
    τωρα δεν υπαρχει τπτ. μια μονομερης επιθυμια υπαρχει που θα μπορουσες να εχεις για οποιονδηποτε στρειτ ανδρα που δεν ανταποκρινεται. εκαι;;; τοτε τι θα εκανες; θα το προσπερνουσες.

οποτε, αν θελεις να σε συνδραμουμε στο δραμα σου με την κοινωνια που δεν σε καταλαβαινει, ξαναγυρνα με αλλη ιστορια, που να λεει οτι εχετε ερωτικη σχεση με τον αδερφο σου και η κοινωνια σας κρινει...

Banned
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    δεν το υποννοώ όχι. δεν πιστευω οτι εχει τοση σημασια ομως. αγαπιομαστε τοσο πολυ. για αυτο και επεδιωξα την αποσταση.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    ναι. κι αυτος ειναι κρυφοστρειτ..

Banned
    εσυ πηγαινε με οτι θελεις. σε ρωτησα αν ειναι ετερο ο αδερφος και ειπες ετερο...

υπαρχει για μενα, γιατι κανεις οτι δεν καταλαβαινεις.
    προβλημα με την κοινωνια, θα ειχες αν ειχες δεσμο με τον αδερφο σου και φοβοσουν την κατακραυγη.
    τωρα δεν υπαρχει τπτ. μια μονομερης επιθυμια υπαρχει που θα μπορουσες να εχεις για οποιονδηποτε στρειτ ανδρα που δεν ανταποκρινεται. εκαι;;; τοτε τι θα εκανες; θα το προσπερνουσες.

οποτε, αν θελεις να σε συνδραμουμε στο δραμα σου με την κοινωνια που δεν σε καταλαβαινει, ξαναγυρνα με αλλη ιστορια, που να λεει οτι εχετε ερωτικη σχεση με τον αδερφο σου και η κοινωνια σας κρινει...
    φοβαμαι πως θα καταληξει για αυτο δεν το εχω ποτε προσπαθησει. δεν ειναι ο οποιοσδηποτε ετερο.

Senior Member
    φοβαμαι πως θα καταληξει για αυτο δεν το εχω ποτε προσπαθησει. δεν ειναι ο οποιοσδηποτε ετερο.
    να πας σε εναν ψυχολογο να συζητησεις τα αληθινα σου προβληματα, αντι να καθεσαι να λες σαχλαμαρες. γιατι, αυτο κανεις...

Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast