Αιμομιξία - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 17 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 254
    Banned
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ναι μετά το πρόσεξα ότι έχεις μόνο 36 μηνύματα πρέπει να γράψεις αλλά 14.
    α δεν το ξερα οτι εχει κατωφλι

Senior Member
    Quote Originally Posted by Pentatonic View Post
    Αυτο δεν ισχύει. Η ρητορική μίσους πχ καταδικάζεται. Πολλά πράγματα μπορούν να θεωρηθούν μηνύσιμα για αυτο και οι δημοσιογραφοι προσεχουν τις διατυπωσεις τους. Το ο καθενας εκραζεται οπως θελει το πιστευαμε στο δημοτικο. Δε ζηταω κατι τρομερο, οπως δεν σε προσβαλλω ναμη με προσβαλλεις. αυτο.
    Αυτο που λες δεν ανταποκρίνεται στη πραγματικότητα γιατί δε σε εχουμε προσβάλει.Παμε παρακάτω.Αλλο ειρωνεία αλλο προσβολή.Και όχι η ειρωνεία δεν καταδικάζεται οποτε είναι άσχετο αυτο που λες.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Banned
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Κοιτα τωρα...αλλο το μου αρεσει να τραγουδαω στο μπανιο ..αλλο το μου αρεσει να βλεπω τα γεννητικα οργανα του αδερφου μου στο μπανιο.
    θελω να τονισω οτι δεν ηταν αμιγως σεξουαλικο, αλλιως θα καναμεσεξ. υπηρχε η εννοια του χαβαλε

Senior Member
    Παντως να σου πω κατι...ακομα και να ξεχασουμε το γεγονος του οτι ειναι αδερφος σου...και που τελικα δεν ξερουμε ποιες οι προτιμησεις του και ολα τα κουλα της ιστοριας ...το να χαραμιζεις ολη τη ζωη σου γυρω απο ενα ατομο δε σου κανει καλο.Δε μπορεις να γινεσαι ερμαιο των συναισθηματων σου για μια ζωη...καπου πρεπει να βαζεις τη λογικη σου μπροστα .Γενικα το λεω.Δεν μπορει τα συναισθηματα μας να δικαιολογουν τις πραξεις μας παντα.

Banned
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Παντως να σου πω κατι...ακομα και να ξεχασουμε το γεγονος του οτι ειναι αδερφος σου...και που τελικα δεν ξερουμε ποιες οι προτιμησεις του και ολα τα κουλα της ιστοριας ...το να χαραμιζεις ολη τη ζωη σου γυρω απο ενα ατομο δε σου κανει καλο.Δε μπορεις να γινεσαι ερμαιο των συναισθηματων σου για μια ζωη...καπου πρεπει να βαζεις τη λογικη σου μπροστα .Γενικα το λεω.Δεν μπορει τα συναισθηματα μας να δικαιολογουν τις πραξεις μας παντα.
    Καλα δεν εχω κανει και εγκλημα οπως το λες.. Τα συναισθηματα δεν μπορω να τα κανω να κοπασουν. Μπορω με τη λογικη να τα τιθασευσω. οπως εκανα με το να φυγω μακρια

Senior Member
    Καλα δεν εχω κανει και εγκλημα οπως το λες.. Τα συναισθηματα δεν μπορω να τα κανω να κοπασουν. Μπορω με τη λογικη να τα τιθασευσω. οπως εκανα με το να φυγω μακρια
    Γενικα το λεω και ισχυει για ολους...ειτε καλο ειτε κακο ειναι (ο καθενας προφανως το βλεπει αλλιως) ...σε εχει παει πισω κι εσενα.

Senior Member
    Εδώ μέσα δεν πρέπει κανείς να σε κατακρίνει για αυτό που νιώθεις πρέπει να σε ακούνε και να σε υποστηρίζουν από τη στιγμή που δεν βλάπτεις κανέναν θα πρέπει να σεβαστούμε το πρόβλημά σου και όσο να αντιστεκόμαστε σε αυτό ηθικά πρέπει να το συζητήσουμε και να σου δώσουμε μία υποστήριξη γιατί για αυτό το λόγο είμαστε εδώ για να υποστηρίζουμε και να μας υποστηρίζουν.
    Ο κόσμος κρίνει έξω εδώ μέσα νιώθεις πιο ασφαλής και για αυτό το λόγο μπήκες να γράψεις όπως και όλοι μας πιστεύω οπότε πρέπει να δείχνουμε κατανόηση.
    Αρχικά το ξέρεις και εσύ ο ίδιος ότι ηθικά δεν είναι σωστό αυτό έχεις προσπαθήσει να πας ένα τεστ το συναίσθημά σου και δεν το καταφέρνεις.
    Έχεις ηθικούς φραγμούς δηλαδή όπως όλοι μας.
    Κατά την παιδική σου ηλικία όμως πιστεύω ότι κάτι έγινε όπως και όλων των ανθρώπων στις παιδικές ηλικίες κάτι συμβαίνει που μας τραυματίζει ψυχικά είτε το θέλουμε είτε όχι και για αυτό το λόγο χρειαζόμαστε όλοι ψυχοθεραπεία όλοι ανεξαιρέτως.
    Η θέση ενός ομοφυλόφιλου στην Ελλάδα είναι αρκετά δύσκολη ειδικά αν έχει να κάνει με τη δική σου περίπτωση που είναι δύο φορές πιο δύσκολη από του συνήθους ομοφυλόφιλου.

Τα δικά σου συναισθήματα είναι πιο ξεκάθαρα από ότι του αδερφού σου οπότε πρέπει να το συζητήσεις με τον αδερφό σου πρέπει να είσαι διαφανής ως προς το τι νιώθεις να σου πει τη γνώμη του να σου πει τι νιώθει αυτός και έπειτα να έρθεις να το συζητήσουμε ξανά διότι η γνώμη του αδερφού σου μετράει στην εξέλιξη των πραγμάτων.
    Το τι πρέπει και τι δεν πρέπει θα στο πούνε πάρα πολλοι ο καθένας τη δική του γνώμη υπάρχουν ηθικοί φραγμοί στην κοινωνία που λένε τι πρέπει και τι δεν πρέπει να κάνεις.

Banned
    Εδώ μέσα δεν πρέπει κανείς να σε κατακρίνει για αυτό που νιώθεις πρέπει να σε ακούνε και να σε υποστηρίζουν από τη στιγμή που δεν βλάπτεις κανέναν θα πρέπει να σεβαστούμε το πρόβλημά σου και όσο να αντιστεκόμαστε σε αυτό ηθικά πρέπει να το συζητήσουμε και να σου δώσουμε μία υποστήριξη γιατί για αυτό το λόγο είμαστε εδώ για να υποστηρίζουμε και να μας υποστηρίζουν.
    Ο κόσμος κρίνει έξω εδώ μέσα νιώθεις πιο ασφαλής και για αυτό το λόγο μπήκες να γράψεις όπως και όλοι μας πιστεύω οπότε πρέπει να δείχνουμε κατανόηση.
    Αρχικά το ξέρεις και εσύ ο ίδιος ότι ηθικά δεν είναι σωστό αυτό έχεις προσπαθήσει να πας ένα τεστ το συναίσθημά σου και δεν το καταφέρνεις.
    Έχεις ηθικούς φραγμούς δηλαδή όπως όλοι μας.
    Κατά την παιδική σου ηλικία όμως πιστεύω ότι κάτι έγινε όπως και όλων των ανθρώπων στις παιδικές ηλικίες κάτι συμβαίνει που μας τραυματίζει ψυχικά είτε το θέλουμε είτε όχι και για αυτό το λόγο χρειαζόμαστε όλοι ψυχοθεραπεία όλοι ανεξαιρέτως.
    Η θέση ενός ομοφυλόφιλου στην Ελλάδα είναι αρκετά δύσκολη ειδικά αν έχει να κάνει με τη δική σου περίπτωση που είναι δύο φορές πιο δύσκολη από του συνήθους ομοφυλόφιλου.

Τα δικά σου συναισθήματα είναι πιο ξεκάθαρα από ότι του αδερφού σου οπότε πρέπει να το συζητήσεις με τον αδερφό σου πρέπει να είσαι διαφανής ως προς το τι νιώθεις να σου πει τη γνώμη του να σου πει τι νιώθει αυτός και έπειτα να έρθεις να το συζητήσουμε ξανά διότι η γνώμη του αδερφού σου μετράει στην εξέλιξη των πραγμάτων.
    Το τι πρέπει και τι δεν πρέπει θα στο πούνε πάρα πολλοι ο καθένας τη δική του γνώμη υπάρχουν ηθικοί φραγμοί στην κοινωνία που λένε τι πρέπει και τι δεν πρέπει να κάνεις.
    Για τραυμα δεν ξερω, μεγαλωσα ωραια. Με τον μπαμπα πηγαιναμε ολοι μαζι παντα βολτα. Ήταν στρατιωτικος ομως αυστητρος. Αγαπουσε τη μανα μας, εμας και την ταξη. Απλα καναμε τα δικα μας και η μανα μαςεμπαινε στη μεση. Δεν του εχω θυμωσει.

Ηθικους φραγμους εχω. Δεν θελω να τον παρασυρω. Δεν μαρεσει να με θεωρουν μιασμα. Φοβαμαι μη στεναχωρησω τον αδερφο μου. Μεχρι πριν φυγω πολλες φορες το βραδυ μπουκαρε ο μπαμπας να δει τι κανουμε και στο τελος κοιμομασταν στον καναπε ο ενας και ολο το βραδυ στελναμε sms.

Senior Member
    Για τραυμα δεν ξερω, μεγαλωσα ωραια. Με τον μπαμπα πηγαιναμε ολοι μαζι παντα βολτα. Ήταν στρατιωτικος ομως αυστητρος. Αγαπουσε τη μανα μας, εμας και την ταξη. Απλα καναμε τα δικα μας και η μανα μαςεμπαινε στη μεση. Δεν του εχω θυμωσει.

Ηθικους φραγμους εχω. Δεν θελω να τον παρασυρω. Δεν μαρεσει να με θεωρουν μιασμα. Φοβαμαι μη στεναχωρησω τον αδερφο μου. Μεχρι πριν φυγω πολλες φορες το βραδυ μπουκαρε ο μπαμπας να δει τι κανουμε και στο τελος κοιμομασταν στον καναπε ο ενας και ολο το βραδυ στελναμε sms.
    Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα να τον παρασύρεις ή όχι. Αυτός θέλει το ίδιο με σένα; Λογικά είναι μπάι.
    Ρώτα πρώτα
    Δεμένοι δεν είστε; Ρώτα .
    Από εκεί και περαζ όταν εκτονώνεσαι σεξουαλικά αλλάζει κάτι μέσα σου όσον αφορά τον αδερφό σου ή όχι;
    Σίγουρα το θέμα δεν είναι μόνο σεξουαλικό όπως λες αλλά μετράει να δεις αν θα νιώθεις το ίδιο όταν θα αλλάξεις τις συνθήκες της ζωής σου.
    Πχ όταν είσαι σε σχέση πώς νιώθεις για τον αδερφό σου;
    Μετά το σεξ με τον παρτενέρ σου πώς νιώθεις για τον αδερφό σου;
    Όλα αυτά μετράνε.

Καλησπέρα pentatonic. Έχεις σκεφτεί να το συζητήσεις στο reddit ή στο τουιτερ? Έχει χιλιάδες χρήστες εκεί, ίσως θα βοηθούσε.

Banned
    Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα να τον παρασύρεις ή όχι. Αυτός θέλει το ίδιο με σένα; Λογικά είναι μπάι.
    Ρώτα πρώτα
    Δεμένοι δεν είστε; Ρώτα .
    Από εκεί και περαζ όταν εκτονώνεσαι σεξουαλικά αλλάζει κάτι μέσα σου όσον αφορά τον αδερφό σου ή όχι;
    Σίγουρα το θέμα δεν είναι μόνο σεξουαλικό όπως λες αλλά μετράει να δεις αν θα νιώθεις το ίδιο όταν θα αλλάξεις τις συνθήκες της ζωής σου.
    Πχ όταν είσαι σε σχέση πώς νιώθεις για τον αδερφό σου;
    Μετά το σεξ με τον παρτενέρ σου πώς νιώθεις για τον αδερφό σου;
    Όλα αυτά μετράνε.
    Με απασχολει το μην τον παρασυρω. Πως το εννοω. Πολλοι πχ κανουν σεξ χωρις προφυλακτικο. Αν εγω κανω σεξ με καποιον χωρις προφυλακτικο δεν μπορω να γυρισω να του πω α εσυ φταις που με κολλησες. Θα μου πει ενηλικας εισαι το διαλεξες, δεν σε παρεσυρα. Δεν μπορω να σκεφτω ετσι για τον αδερφο μου (ισως και για κανεναν). Επωμιζομαι το βαρος του τι θα ειναι καλυτερο για αυτον. Το να τον τραβηξω σε μενα το σκεφτομαι και το ξανασκεφτομαι.
    Δεμενοι ειμαστε. Φοαβαμαι τι προβληματισμους θα του φυτεψω. Τον εχω σκεφτει ενω κανω σεξ με αλλον. Δεν αλλαζει κατι ειτε πριν ειτε μετα το σεξ. Τον αγαπαω. Αγκαλιαζω το μαξιλαρι μου και τον σκεφτομαι. Εχω μια φωτο μας φοντο στο λαπτοπ εχω περασει ωρες να την κοιταζω.
    Σε σχεση. Καποιες φορες ειναι με κυματα. Αλλεςς η σκεψη με βασανιζει, αλλες καταλαγιαζει. Με μια κοπελα που ειχαμε ενα χρονο σχεση, δεν ηξερε ολο αυτο, ηξερε οτι τον νοιαζομαι πολυ. Μου ειχε πει οτι με τον αδερφο της μιλανε με αλληλογραφια γιατι εμενε αποκομμενος σε ενα κατσικοχωρι στις Αλπεις και θα θελε να ναι διπλα της. Περναω ωραια σε σχεεσεις, εχω ερωτευτει. Παντα υπήρχε ενα κουμπι μεσα μου "παρατα τα ολα και γυρνα στον αδερφο σου". Μετα το σεξ με τον παρτενερ θελω αγκαλια, υπνο και φαγητο με αυτη τη σειρα. Θεωρω επισης οτι με βοηθαει που ασοχλουμαι με τη μουσικη.

Banned
    Quote Originally Posted by nousername View Post
    Καλησπέρα pentatonic. Έχεις σκεφτεί να το συζητήσεις στο reddit ή στο τουιτερ? Έχει χιλιάδες χρήστες εκεί, ίσως θα βοηθούσε.
    Δεν νομιζω προσφερεται καποιο απο τα 2.. εδω το νιωθω καπως πιο προστατευμενο το μερος

Senior Member
    ειστε διδυμοι, ετσι;
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Banned
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ειστε διδυμοι, ετσι;
    οχι γιατι;

Senior Member
    οχι γιατι;
    αυτην την αισθηση εχω απο τις περιγραφες σου.
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Page 7 of 17 FirstFirst ... 56789 ... LastLast