Αιμομιξία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 254
    Banned

Αιμομιξία

Ο τίτλος τα λέει όλα. Έχω έρωτα για τον αδερφό μου. Άσβεστο έρωτα. Έχω προσπαθήσει να μην είναι έτσι. Έχω ζήσει στο εξωτειρκό για να μαι μακριά του. Έχω κάνει σχέσεις μέσα στις οποίες έχω περάσει όμορφα και που έχει υπάρξει έρωτας. Αλλά αυτός δε σβήνει από το μυαλό μου. Ποτέ. Ναι ξέρω είναι κακό. Ναι αν είσαι θρήσκος θα πας και στην κόλαση. Ναι δεν είναι σωστό να θέλεις τον αδερφό σου. Δεν υπάρχει εξήγηση γιατί δεν είναι σωστό, θεωρείται περιττή. Ναι το κρύβω. Ναι σε όλα. Είναι κάτι σαν χρόνιος πόνος. Έχω μάθει να ζω μαζί του. Τώρα τι φταίει; Δεν ξέρω. Είναι κάποιο γονίδιο; Κάποιο ψυχολογικό τραύμα; Τίποτα ίσως και απλά τον θέλω; Δεν ξέρω. Έχω προσπαθήσει να απομακρυνθώ για να φύγει αυτο. Το μονο που κατάφερα είναι να πιστεύει πως έχω θυμώσει και να ψάχνει που έφταιξε. Απλά.. δεν ξέρω.. τι να κανω; Υπάρχει μαγικό χάπι που το γράφει ο γιατρός να φύγει; Ξέρω οτι δεν είναι σωστό, αλλά τον αγαπάω, τον θέλω. Είναι κακό όλο αυτό. Δεν είναι κανείς με το μέρος μου. Σαν σκλάβος στην αρχαία Ρώμη. Που να βρει κάποιον να πιστεύει ότι δεν είναι σωστό να μην είναι ελεύθεροι οι άνθρωποι; Έτσι κι εγω. Που να βρω κάποιον να πιστεύει ότι δεν είμαι το μίασμα προσωποποιημένο; Τι να κάνω;

Senior Member
    Quote Originally Posted by Pentatonic View Post
    Ο τίτλος τα λέει όλα. Έχω έρωτα για τον αδερφό μου. Άσβεστο έρωτα. Έχω προσπαθήσει να μην είναι έτσι. Έχω ζήσει στο εξωτειρκό για να μαι μακριά του. Έχω κάνει σχέσεις μέσα στις οποίες έχω περάσει όμορφα και που έχει υπάρξει έρωτας. Αλλά αυτός δε σβήνει από το μυαλό μου. Ποτέ. Ναι ξέρω είναι κακό. Ναι αν είσαι θρήσκος θα πας και στην κόλαση. Ναι δεν είναι σωστό να θέλεις τον αδερφό σου. Δεν υπάρχει εξήγηση γιατί δεν είναι σωστό, θεωρείται περιττή. Ναι το κρύβω. Ναι σε όλα. Είναι κάτι σαν χρόνιος πόνος. Έχω μάθει να ζω μαζί του. Τώρα τι φταίει; Δεν ξέρω. Είναι κάποιο γονίδιο; Κάποιο ψυχολογικό τραύμα; Τίποτα ίσως και απλά τον θέλω; Δεν ξέρω. Έχω προσπαθήσει να απομακρυνθώ για να φύγει αυτο. Το μονο που κατάφερα είναι να πιστεύει πως έχω θυμώσει και να ψάχνει που έφταιξε. Απλά.. δεν ξέρω.. τι να κανω; Υπάρχει μαγικό χάπι που το γράφει ο γιατρός να φύγει; Ξέρω οτι δεν είναι σωστό, αλλά τον αγαπάω, τον θέλω. Είναι κακό όλο αυτό. Δεν είναι κανείς με το μέρος μου. Σαν σκλάβος στην αρχαία Ρώμη. Που να βρει κάποιον να πιστεύει ότι δεν είναι σωστό να μην είναι ελεύθεροι οι άνθρωποι; Έτσι κι εγω. Που να βρω κάποιον να πιστεύει ότι δεν είμαι το μίασμα προσωποποιημένο; Τι να κάνω;
    καλησπερα.
    τι σχεσεις εχεις κανει; με γυναικες η με ανδρες;
    ο αδερφος σου ειναι ομοφυλοφιλος;
    πιστευεις στην ορθοδοξη θρησκεια;
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Banned
    καλησπέρα..
    με άντρες, αλλα η τελευταια και πιο μεγαλη ηταν με γυναικα
    ο αδερφος μου ειναι ετερο αλλα δεν εχει κανει ποτε σοβαρη σχεση
    οχι δεν πιστευω. Ειπα οτι θα καω επειδη για το θεμα της αιμομιξιας ολοι συγκλινουν οτι ειναι κακο. Και δεν με κτλβαινει κανενας.

Senior Member
    καλησπέρα..
    με άντρες, αλλα η τελευταια και πιο μεγαλη ηταν με γυναικα
    ο αδερφος μου ειναι ετερο αλλα δεν εχει κανει ποτε σοβαρη σχεση
    οχι δεν πιστευω. Ειπα οτι θα καω επειδη για το θεμα της αιμομιξιας ολοι συγκλινουν οτι ειναι κακο. Και δεν με κτλβαινει κανενας.
    σε καταλαβαινω εγω, και θα στα λυσω ολα τα προβληματα. περιμενε και θα δεις.
    κατ αρχας, για να υπαρξει αιμομιξια, πρεπει να υπαρξει σεξ.
    σεξ δεν υπηρξε, αλλα ουτε και θα υπαρξει γιατι ο α δερφος σου ειναι στρειτ... αρα, δεν σε πηδαει.
    την ομοφυλοφιλια μονο η εκκλησια και τα χριστιανοπουλα την καταδικαζουν, επομενως, εφοσον δεν πιστευεις, δεν εισαι αμαρτωλος...
    η αιμομιξια ειναι εξοβελισταια, κυριως γιατι παραγει παιδια με ανωμλιες στην εξελιξη τους. αν αιμομιχθεις με ανδρα, δεν προκειται να γεννοβολησεις, επομενως, το θεμα της τερατογεννεσης δεν υπαρχει και το μονο θεμα που μενει ειναι κατ α ποσο βρισκεις ηθικο να πηδιεσαι με ταδερφια σου..
    ειδες βρε κουτο; στα ελυσα ολα.
    τραβα τωρα στην τρολοσπηλια σου...

Senior Member
    Δεν εχω καταλαβει αν εισαι αντρας η γυναικα. Αλλα περαν των παιδιων που ειπε η Remedy den yparxei καποιο αλλο βιολογικο προβλημα. τα θεολογικα αστα στην ακρη δεν βοηθανε

Senior Member
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Δεν εχω καταλαβει αν εισαι αντρας η γυναικα. Αλλα περαν των παιδιων που ειπε η Remedy den yparxei καποιο αλλο βιολογικο προβλημα. τα θεολογικα αστα στην ακρη δεν βοηθανε
    υπαρχει το βιολογικο προβλημα, οτι ο αδερφος του γουσταρει γυναικες...

Senior Member
    θεωρω οτι σε μια τοσο εντονη κατασταση οσο αυτη που περιγραφει θα μπορουσε να καμφθει αυτο, αν οντως ισχυει. Το bromance πχ αναφερεται σε εντονες φιλιες στρ8 αντρων που ειναι φιλοι.Αν ειναι αδερφια ομως μπορει να παρει μια ακομα πιο "εντονη" μορφη.
    Δεν ειμαι 100% σιγουρος οτι ειναι ο ιδιος οπως πιστευεις παντως. Οχι οτι μπορω να ξερω και ποσες τετοιες περιπτωσεις υπαρχουν, αλλα ξερω αδερφια που τα χουν "βρει" μεταξυ τους.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    θεωρω οτι σε μια τοσο εντονη κατασταση οσο αυτη που περιγραφει θα μπορουσε να καμφθει αυτο, αν οντως ισχυει. Το bromance πχ αναφερεται σε εντονες φιλιες στρ8 αντρων που ειναι φιλοι.Αν ειναι αδερφια ομως μπορει να παρει μια ακομα πιο "εντονη" μορφη.
    Δεν ειμαι 100% σιγουρος οτι ειναι ο ιδιος οπως πιστευεις παντως. Οχι οτι μπορω να ξερω και ποσες τετοιες περιπτωσεις υπαρχουν, αλλα ξερω αδερφια που τα χουν "βρει" μεταξυ τους.
    ποιος "ιδιος" να ειναι; δεν καταλαβα.
    τι σχεση εχει το μπρομανς; δεν μιλησε για αγαπη, μιλησε για ερωτα. ο ιδιος , ειναι ομοφυλοφιλος. ο αδερφος, δεν ειναι.
    ποια εντονη κατασταση; εντονη ειναι εκ μερους του. ο αλλος αν υπαρχει, πιθανον δεν εχει ιδεα, αλλα ειναι στρειτ.

Banned
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κατ αρχας, για να υπαρξει αιμομιξια, πρεπει να υπαρξει σεξ.
    σεξ δεν υπηρξε, αλλα ουτε και θα υπαρξει γιατι ο α δερφος σου ειναι στρειτ... αρα, δεν σε πηδαει.
    την ομοφυλοφιλια μονο η εκκλησια και τα χριστιανοπουλα την καταδικαζουν, επομενως, εφοσον δεν πιστευεις, δεν εισαι αμαρτωλος...
    η αιμομιξια ειναι εξοβελισταια, κυριως γιατι παραγει παιδια με ανωμλιες στην εξελιξη τους. αν αιμομιχθεις με ανδρα, δεν προκειται να γεννοβολησεις, επομενως, το θεμα της τερατογεννεσης δεν υπαρχει και το μονο θεμα που μενει ειναι κατ α ποσο βρισκεις ηθικο να πηδιεσαι με ταδερφια σου..
    Δεν κοροιδεύω αν αυτο λες. Εγραψα εδω γιατι θεωρησα οτι μπορω να το μοιραστω σε μια τετοια σελιδα.

Senior Member
    .
    .
    .
    Συμφωνώ απόλυτα σε όλα και λίγο περισσότερο στην τελευταία γραμμή.

Μερικοί άνθρωποι τους είναι αδύνατον να ωριμάσουν.

Senior Member
    Δεν κοροιδεύω αν αυτο λες. Εγραψα εδω γιατι θεωρησα οτι μπορω να το μοιραστω σε μια τετοια σελιδα.
    ναι, ναι , καλα εκανες.
    στο ελυσα ομως, δεν στο ελυσα;;;; ποιο μερος της απαντησης δεν καταλαβες;

Senior Member
    @Remedy νομιζα οτι ελεγες οτι ειναι ο ιδιος με εναν πριν που ηθελε τον αδερφο του

@JimNirou εχουμε δει συχνα τρολ, αλλα δεν ξερουμε αν ειναι. Ας μιλησουμε σοβαρα για να πουμε μια γνωμη ειτε για αυτον ειτε για καποιον που εχει παρομοιο προβλημα. Μην πυροβολουμε

Banned
    ναι, ναι , καλα εκανες.
    στο ελυσα ομως, δεν στο ελυσα;;;; ποιο μερος της απαντησης δεν καταλαβες;
    Την ειρωνεία δεν κατάλαβα

Αν πιστεύεις ότι κοροϊδεύω μπορείς να μην απαντάς και να μην σπαταλάς επομένως το χρόνο σου. Το ότι λέω ψέματα η το ότι είμαι μίασμα, το έχω ακούσει άπειρες φορές, κυρίως το 2ο. Θα ηθελα να ακουσω κατι απο καποιον που θα σκυψει πανω απο το προβλημα μου. Μπορει και κανενας.

Senior Member
    Την ειρωνεία δεν κατάλαβα

Αν πιστεύεις ότι κοροϊδεύω μπορείς να μην απαντάς και να μην σπαταλάς επομένως το χρόνο σου. Το ότι λέω ψέματα η το ότι είμαι μίασμα, το έχω ακούσει άπειρες φορές, κυρίως το 2ο. Θα ηθελα να ακουσω κατι απο καποιον που θα σκυψει πανω απο το προβλημα μου. Μπορει και κανενας.
    απο που το εχεις ακουσει; αφου λες οτι το κρατας μυστικο.... γυρνας εδω κι εκει και λες οτι εισαι ερωτευμενος με τον αδερφο σου;
    εγω εσκυψα και σου εδωσα πολυ συγκεκριμενες απαντησεις.
    εκτος του οτι πιστευω οτι εισαι τρολ, που ειναι δικαιωμα μου, γιατι δεν σχολιαζεις τις ουσιαστικες απαντησεις που σου εδωσα; σε ποιο σημειο διαφωνεις; πες μου, συγκεκριμενα.

οπου θελω, απανταω.

Senior Member
    Αν δεν ειναι τρολλακι ειναι ο silent...Αυτες τις δυο εκδοχες έχω.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Page 1 of 17 12311 ... LastLast