Αιμομιξία - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 17 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 254
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Pentatonic View Post
    βρε συ φυσικα και το ηθελα. ηξερα οτι το "ειχα" αυτο που ηθελα. αυτο που δεν ξερω ειναι αν πρεπει να το εχω. εχω ακουσει οτι και καλα ενα ακομα απο τα επιχειρηματα του να μην εισαι με συγγενη (αδερφο βασικα) ειναι οτι αν τα χαλασετε, χαλαει και η σχεση. αλλα δεν πιστευω θα χαλασει. ολη μας τη ζωη βασανιζομαστε επειδη θελουμε ο ενας τον αλλον. φοβαμαι ομως. τι θα πουν οι γονεις, τι θα πουν γνωστοι αν θα σκεφτουν κατι. Για αυτον κυριως. Εμενα ξεγραμμενο με εχουν, εχω μαθει να ζω χωρις τον πατερα μου πολλα χρονια τωρα εγω. Εκεινος ομως;

Ειναι τοσο ωραιο αυτο που νιωθω. Απλα εσβησε τα παντα. Μηδενισε τα παντα. Ειμαι μουσικος (νομιζω το εχω ξαναπει;) τρεχω με παραστασεις, προβες κτλ, διαφορα αγχη να πανε ολα καλα. Αγαπω φουλ αυτο που κανω απλα αγχωνομαι. Τωρα, απλα εχει σβηστει το αγχος, τιποτα δεν με "ριχνει". Ακουσα εκεινο το τραγουδι που εγραψε ενα παιδι εδω της Βισση και οντως ταυτιστηκα Με κανει χαρουμενο αυτος ο ανθρωπος. Τον εχω με καθε ανθρωπο. Τον αγκαλιαζω και πια δεν φοβαμαι που θα πανε τα χερια μου, αν ξεπερασω καποια όρια. Ειναι δικος μου και ειμαι δικος του. Το πιστευω το κανεις δεν ειναι κανενος, αλλα αυτη τη στιγμη και πιστευω ολες τις στιγμες ειμαστε ενα.
    Μη σε νοιάζουν τα υπόλοιπα,μην το χαλάς για βλακείες.σχεδόν σε ζηλεύω. Μακάρι να μπορούσα να το έχω αυτό με έναν άνθρωπο που μαρέσει. Να σου πω κατι, ζήστο.
    Τι ωραία! Κι όσο κρατήσει!!! Δε θα χαλάσει η σχέση σας. Από ότι καταλαβαίνω εκτός από αμοιβαιότητα υπάρχει και σύγκλιση χαρακτήρων. Μοιάζετε. Δε νομίζω να ξεκόψετε. Αντε, χαίρομαι για σένα. Τέλος καλό όλα καλά.

Banned
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Μη σε νοιάζουν τα υπόλοιπα,μην το χαλάς για βλακείες.σχεδόν σε ζηλεύω. Μακάρι να μπορούσα να το έχω αυτό με έναν άνθρωπο που μαρέσει. Να σου πω κατι, ζήστο.
    Τι ωραία! Κι όσο κρατήσει!!! Δε θα χαλάσει η σχέση σας. Από ότι καταλαβαίνω εκτός από αμοιβαιότητα υπάρχει και σύγκλιση χαρακτήρων. Μοιάζετε. Δε νομίζω να ξεκόψετε. Αντε, χαίρομαι για σένα. Τέλος καλό όλα καλά.
    Είναι πολυ ομορφο να εχεις καποιον να αγαπιεσαι. Πολλες φορες δεν αρκει. Νιωθω πιο μιασμα απο ποτε. Το βραδυ θα παω σπιτι του να κοιμηθουμε. Νιωθω σαν ενα κομματι μου να ξερω οτι κανει κατι κακο και να μη με νοιαιζει. Σαν χαρακτηρες ειμαστε εσωστρεφεις. Παντα σκεφτομαστε μην στεναχωρησουμε ο ενας τον αλλον. Ορισμενες φορες καθομαι και τον σκεφτομαι και λεω αυτος ο μπαγασας ειναι δικος μου, ξαναζω το φιλι και χαιρομαι την ιδια στιγμη ξανα και ξανα.

Senior Member
    Είναι πολυ ομορφο να εχεις καποιον να αγαπιεσαι. Πολλες φορες δεν αρκει. Νιωθω πιο μιασμα απο ποτε. Το βραδυ θα παω σπιτι του να κοιμηθουμε. Νιωθω σαν ενα κομματι μου να ξερω οτι κανει κατι κακο και να μη με νοιαιζει. Σαν χαρακτηρες ειμαστε εσωστρεφεις. Παντα σκεφτομαστε μην στεναχωρησουμε ο ενας τον αλλον. Ορισμενες φορες καθομαι και τον σκεφτομαι και λεω αυτος ο μπαγασας ειναι δικος μου, ξαναζω το φιλι και χαιρομαι την ιδια στιγμη ξανα και ξανα.
    Οπότε ίσως δεν ήθελες να συμβεί αυτό για να μη νιώθεις όπως νιώθεις τώρα. Αλλά γιατί να το χαλάσεις;
    Σου δόθηκε κάτι καλό. Δεν ξέρω,εσύ αποφασίζεις. Είναι στο χέρι σου.

Banned
    -
    Οπότε ίσως δεν ήθελες να συμβεί αυτό για να μη νιώθεις όπως νιώθεις τώρα. Αλλά γιατί να το χαλάσεις;
    Σου δόθηκε κάτι καλό. Δεν ξέρω,εσύ αποφασίζεις. Είναι στο χέρι σου.
    λοπ΄.
    Όχι ακριβως. Σαν να ξερεις κατι και απλα να το μαθαινεις επισημα. Το ηξερες και πριν δεν αλλαζει κατι. Σε λιγακι θα παω να τον βρω. Με κανει ευτυχισμενο δεν μπορω να τον αφησω. Ποτε δεν μπορουσα. Και μακρια του ο λογισμος ειναι σε εκεινον. Σκεφτομαι οτι θα ειμαστε μαζι στα κρυφα. Στην Αθηνα δεν ειχα καποια σχεση, αλλα θα ημουν out. Στο Παρίσι ημουν open. Προσπαθω να βρω λυσεις. Ακομα και να ζησουμε αλλου. Αυτες τις μερες βασανιζομουν με τη σκεψη οτι τον θελω. Ηταν ενα μαρτυριο. Δεν μπορουσα να κοιμηθω καλα απο αυτο ξυπναγα ειχα αγχος δεν ημουν καλα. Τωρα ολα μηδενισαν, αυτος, ολα αυτος, μονο αυτος. Την πρωτη μερα ημουν διστακτικος. Τωρα απλα ον λιωνω στα φιλια. Νιωθω μια μικρηλυπη που αργησαμε. Απο την αλλη νιωθω οτι αποτυχαμε αυτο το "κακο" να το σταματησουμε. Δυστυχως δεν μπορει καποιος να μου πει δεν ειναι κακο. Οι γονεις μου δεν θα μου το συγχωρεσουν ποτε. Ο μπαμπας μου πρεπει να εχει μπλοκακι με λογους που με αντιπαθει, τωρα του δινω ακομα εναν. Αλλα και οτι παω με αντρες δεν το δεχτηκαν ποτε. Θα θελακαποιον να μου ελεγε οτι δεν ειμαι ανωμαλος, δεν ειμαι μιασμα, δεν ειμαι ψυχασθενης οτι απλα αγαπω καποιον και δεν ειναι κακο που ειναι ο αδεροφς μου. Οχι για να με παρηγορισει αλλα που να το πιστευει και να ισχυει. Διαβασα το ποιημα του Ελύτη "εχεις μια γευση τρικυμιας στα χειλη"πολυ με αγγιξε. Επισηςθα πω και το αλλο της Μαρινελας "δοξα τω θεω εγω αγαπησα πολυ και επεσα απο αγαπη να πεθανω". Ισως ειμαι τυχερος που το ζω οσο κι αν κρατησει. Τον πατερα μου τον φοβαμαι, πιστευω οτι θα νιωσει πως καποιος θελει να κανει κακο στο γιο του και θα κανει βιαιο ξεσπασμα.

Senior Member
    Η σχέση Με τόν πατέρα σού καί τη μητέρα σού πώς ήταν όταν ήσουν παιδί;

Εμένα μου κάνει εντύπωση που σε ενθαρρύνουν νά προχωρήσεις.
    Από τήν άλλη δική σου είναι η ζωή ο, τί θες τήν κάνεις.
    Δεν είναι θέμα ηθική καί θρησκείας, νομίζω είναι θέμα διαταραχής.

Επίσης, γιατί δεν τό συζητάς με ειδικούς;
    Είναι λεπτό το θέμα... κάπως δύσκολο.

Banned
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Η σχέση Με τόν πατέρα σού καί τη μητέρα σού πώς ήταν όταν ήσουν παιδί;

Εμένα μου κάνει εντύπωση που σε ενθαρρύνουν νά προχωρήσεις.
    Από τήν άλλη δική σου είναι η ζωή ο, τί θες τήν κάνεις.
    Δεν είναι θέμα ηθική καί θρησκείας, νομίζω είναι θέμα διαταραχής.

Επίσης, γιατί δεν τό συζητάς με ειδικούς;
    Είναι λεπτό το θέμα... κάπως δύσκολο.
    Ο μπαμπας και η μαμα με υπεραγαπούσαν όπως και τον αδερφό μου. Ο μπαμπάς μας πήγαινε σχεδόν κάθε Σάββατο σε παιδικό θέατρο, σε παιδική χαρά, σε μουσεία. Παίζαμε επιτραπέζια, φεύγαμε τριήμερα. Άρχισαν να σπάνε τα πράγματα στο γυμνάσιο που πήγα σε ωδείο, που ήμουν σε συγκρότημα, που ήμουν πιο αντιδραστικός, που πιστευα οτι γουσταρα αντρες. Λεω πιστευε γιατι νομιζε οτι ειχα κατι σαν φλερτ ενω δεν. Η μανα μου περισσοτερο πωπω το παιδι ειναι αρρωστο τι θα κανουμε. Προσπάθησε ο μπαμπας μου να με κανει αντρα με επισκεψη σε γνωστο σπιτι ξερετε, η μανα μου ηταν απολυτα αρνητικη οπως και εγω δεν εγινε ποτε αυτο. Η μανα μου γενικαησυχη αλλα εβαζε φιτιλιες. Πχ οταν της ειχα πει πως θα μπορεσω να παω σε ωδειο ενω ομπαμπας δεν θελει ειχε πει, εγω αν ηθελα κατι δεν θα ρωταγα τον πατερα μου θα το εκανα. Χρηματα ειχαμε. Ημουν απο τα πιο ανετα οικονομικα παιδια.

Εσυ τι θα εκανες;

Δεν ξερω αν θα μου προσφερει κατι ο ειδικος. Το πολυ πολυ να μου πει να κανω ψυχοθεραπεια με τον μπρο, 50 ευρω εκαστος επαοριστον.

Senior Member
    Όποιος αγαπάει δεν είναι μίασμα. Δεν βλάπτεις κανέναν.
    Στην τελική αν τόσο πρόβλημα είναι, θα τον αφήσεις επειδή τον αγαπάς.

Banned
    Όποιος αγαπάει δεν είναι μίασμα. Δεν βλάπτεις κανέναν.
    Στην τελική αν τόσο πρόβλημα είναι, θα τον αφήσεις επειδή τον αγαπάς.
    Δεν θα τον αφήσω αλλά οι σκέψεις παραμένουν. Όπως τι θα γίνει με τους γονείς αν ανέβουν Αθήνα τι θα πουμε. Δεν θελω να χαλάει και η δικιά του σχέση μαζί τους. Μας φτάνει ένα μαύρο πρόβατο, μη γίνουμε κοπάδι. Τώρα για τους αλλους απο τη μια μενοιαζει.. απο την αλλη οχι και τοσο..
    I've got all my life to live and all my love to give που λεει και το ασμα. Θα θελα να μην ειμαι υπολογος των αισθηματων μου να ελεγα ειμαι μαζι του και απλα να ηταν ολοι οκ με αυτο. Να θελουμε ναπαμε καπου μαζι σαν ζευγαρι και να πηγαιναμε. Πως οι Dsquared το εκαναν. Μονο που δεν ειμαστε πλουσιοι. Σαν γκει αλλα και σε σχεση με γυναικα ημουν ανετος, δεν εχω μαθει να κρυβομαι. Απο την αλλη παντα καποιος πρεπει να κανει την αρχη.

Senior Member
    Μα ναι,δεν είναι μόνο το θέμα της ομοφυλοφιλίας που είχες να αντιμετωπίσεις αλλά και το θέμα του αδερφού τώρα. Life gives you challenges.

Λες ότι έχεις πάει και με γυναίκες σωστά;οποτε είσαι μπαι..;;;;
    Και επίσης..λες ότι ο πατέρας σου δεν σε δέχεται.μήπως όλο αυτό πηγάζει από εκεί;;;για να τον πληγώνεις;;;να του πας κόντρα για το ότι δεν σε αποδέχεται;;Προσωπικά αυτό μου βγάζει…Πρέπει να τα βρεις με τον εαυτό σου και κυρίως να τον αγαπήσεις και να συγχωρέσεις..κατεμε το θέμα είναι η σχέση με τον πατέρα σου..Από έκει ξεκινάν όλα..μίλησε σε καποιον για να σε βοηθησει και να σε ξεκλειδώσει…

Βασικά και με την μητέρα..και με τους δυο..θες να τους πικάρεις.. λόγο μη αποδοχής και βρήκες στόχο τον αδελφό…ζητά βοήθεια …πάνε μίλησε σε καποιον..

Banned
    Quote Originally Posted by Soniasonia80 View Post
    Λες ότι έχεις πάει και με γυναίκες σωστά;οποτε είσαι μπαι..;;;;
    Και επίσης..λες ότι ο πατέρας σου δεν σε δέχεται.μήπως όλο αυτό πηγάζει από εκεί;;;για να τον πληγώνεις;;;να του πας κόντρα για το ότι δεν σε αποδέχεται;;Προσωπικά αυτό μου βγάζει…Πρέπει να τα βρεις με τον εαυτό σου και κυρίως να τον αγαπήσεις και να συγχωρέσεις..κατεμε το θέμα είναι η σχέση με τον πατέρα σου..Από έκει ξεκινάν όλα..μίλησε σε καποιον για να σε βοηθησει και να σε ξεκλειδώσει…
    Δεν χρησιμοποιώ το "bi". Θεωρώ είναι ατυχής όρος. Τον χρησιμοποιούν αντρες που δεν δεχονται οτι ειναι γκει και πουειχαν παει με γυναικα πριν 20χρονια. Οι γυναικες δεν ασχολουνται με bi.. οποτε λεω οτι ειμαι gay και δεν μου λενε ουτε οτι δεν αποδεχομαι οτι ειμαι γκει και ειναι ξεκαθαρο.

Με τον εαυτο μου τα ειχα βρει, δεν ειχα ποτε θεμα που μαρεσουν οι αντρες. Με τον πατερα λυση δεν υπαρχει.

Με την μητερα μου ειμαι καλα μιλαμε. Ο μπαμπας μου εχει ερθει καιμε εχει δει σε παραστασεις χωρις να μου το πει ποτε. Αλλα δε θελει πιο κοντα.

Ολο αυτο με τον αδερφο μου δεν το κανω για να πικαρω κανεναν, τον αγαπω

Σημερα περασαμε μαζι τη μερα ηταν τοσο ομορφο.Ηταν τομονο που ειχε σημασια σημερα.

Banned
    Μα ναι,δεν είναι μόνο το θέμα της ομοφυλοφιλίας που είχες να αντιμετωπίσεις αλλά και το θέμα του αδερφού τώρα. Life gives you challenges.
    Του αδερφου το θεμα ειναι πιο πολυπλοκο. Σημερα πηγαμε για φαγητο. Δεν καταλαβαινα αν ειχα βγει με τη σχεση μου η με τον αδερφο μου. Θελω καπως και εγω βοηθεια να το επεξεργαστω. Εχω εναν φοβο μην τον στεναχωρησω. Εγω παντα ημουν το καμμενο χαρτι οποτε μονο κακο περιμεναν απο εμενα. Αυτος θα πεσει απο την "χαρη" και θα βρεθει σε αιμομικτικη σχεση. Δεν νομιζω ουτε να το ξεστομισει κανεις θα μπορουσε. Δεν ξεριει ακομα ποσο δυσκολο ειναι αυτο που ξεκινησαμε. Σημερα καναμε σεξ επισης.

Senior Member
    Του αδερφου το θεμα ειναι πιο πολυπλοκο. Σημερα πηγαμε για φαγητο. Δεν καταλαβαινα αν ειχα βγει με τη σχεση μου η με τον αδερφο μου. Θελω καπως και εγω βοηθεια να το επεξεργαστω. Εχω εναν φοβο μην τον στεναχωρησω. Εγω παντα ημουν το καμμενο χαρτι οποτε μονο κακο περιμεναν απο εμενα. Αυτος θα πεσει απο την "χαρη" και θα βρεθει σε αιμομικτικη σχεση. Δεν νομιζω ουτε να το ξεστομισει κανεις θα μπορουσε. Δεν ξεριει ακομα ποσο δυσκολο ειναι αυτο που ξεκινησαμε. Σημερα καναμε σεξ επισης.
    Σήμερα κάνατε σεξ. Δε σε ακούω πολύ ενθουσιασμένο

Έχω την εντύπωση ότι για κάποιο λόγο θες να είσαι το μαύρο πρόβατο επειδή έτσι σε αντιμετώπιζαν τόσα χρόνια. Μήπως ήρθε η ώρα να πετάξεις αυτή την ταμπέλα από πάνω σου και να αρχίσεις να ζεις αυτά που θέλεις; Τι νόημα έχει να πιστεύεις ότι είσαι το μαύρο πρόβατο και ότι θα παρασύρεις στον αδερφό σου;
    Θέλει και είναι δίπλα σου δεν έκανε κάτι με το ζόρι. Πέτα την ταμπέλα που σε κάνει να νιώθεις άσχημα τη στιγμή που διεκδίκησες και βιώνεις κάτι το οποίο το ήθελες πολύ και για σένα είναι μοναδικό. Σταμάτα να σαμποτάρεις την ευτυχία σου ό,τι έγινε έγινε. Δεν τους νοιάζει τόσο πολύ αν είσαι το μαύρο πρόβατο ούτε τους νοιάζει αν τον παρασύρεις. Δεν είστε μωρά έχετε δική σας βούληση σταμάτα να ρίχνεις ευθύνες στον εαυτό σου και να χαντακώνεσαι χωρίς λόγο. Δεν έχει νόημα να αντιτίθεσαι στον εαυτό σου

Banned
    Σήμερα κάνατε σεξ. Δε σε ακούω πολύ ενθουσιασμένο

Έχω την εντύπωση ότι για κάποιο λόγο θες να είσαι το μαύρο πρόβατο επειδή έτσι σε αντιμετώπιζαν τόσα χρόνια. Μήπως ήρθε η ώρα να πετάξεις αυτή την ταμπέλα από πάνω σου και να αρχίσεις να ζεις αυτά που θέλεις; Τι νόημα έχει να πιστεύεις ότι είσαι το μαύρο πρόβατο και ότι θα παρασύρεις στον αδερφό σου;
    Θέλει και είναι δίπλα σου δεν έκανε κάτι με το ζόρι. Πέτα την ταμπέλα που σε κάνει να νιώθεις άσχημα τη στιγμή που διεκδίκησες και βιώνεις κάτι το οποίο το ήθελες πολύ και για σένα είναι μοναδικό. Σταμάτα να σαμποτάρεις την ευτυχία σου ό,τι έγινε έγινε. Δεν τους νοιάζει τόσο πολύ αν είσαι το μαύρο πρόβατο ούτε τους νοιάζει αν τον παρασύρεις. Δεν είστε μωρά έχετε δική σας βούληση σταμάτα να ρίχνεις ευθύνες στον εαυτό σου και να χαντακώνεσαι χωρίς λόγο. Δεν έχει νόημα να αντιτίθεσαι στον εαυτό σου
    Ηταν πολυ ωραια. Απλα κατι "παιχνιδια" που καναμε την πρωτη μερα ηταν το πιο "συγκλονιστικο". Στο σεξ ημουν πιο εμπειρος και φανηκε και αυτος κομπλαρε λιγο, αλλα μαρεσε που ειδα και αυτη την πλευρα του.

Ειμαι το μαυρο προβατο και δεν εχω καμια διαθεση να το αλλαξω. A life lived in penance, it just seems a waste, and the devil has so much better taste". Καπως ετσι νιωθω. Ουτε ετερο θα γινω ουτε τιποτα. Στη Γαλλια ημουν ακριβως οπως ηθελα, no apologies. Εχω ενα χαρισμα η καταρα οπως θες πες το να παρασερνω ανθρωπους. Για αυτο πολλες φορες αν δεν ειμαι σιγουρος για κατι δεν τοποθετουμαι γιατι ξερω θα τους πεισω για κατι που μπορει να βγει λαθος. Ο αδερφος μου ομως ενιωθε το ιδιο, ισως τον βοηθησα να το δειξει.

Τι περιμενουν δεν ξερω. Απλα ο πατερας μου αφορμη ψαχνει.

Page 13 of 17 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast