Αιμομιξία - Page 17
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 241 to 254 of 254
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Βασικα η ηθικολογια δεν καταληγει πουθενα γιατι ειναι προσωπικο θεμα. Για εναν πολυ φανατικο χριστιανο ειναι ανηθικο να εχεις προγαμιαιες σχεσεις. Για τους περισσοτερους ομως δεν ειναι. Το να κανει σεξ με τον αδερφο του για εκεινον δεν ειναι ανηθικο για εσενα ειναι. Για αυτο και υπαρχει η δεοντολογια που ειναι συγκεκριμενοι κανονες που η παραβαση τους φερνει νομικες συνεπειες. Το ειναι δεν ειναι κατι ηθικο ειναι πολυ υποκειμενικο. Οποτε ακομα και για θεματα που φαινονται ξεκαιαρα, δεν ειναι για ολους το ιδιο.

Επισης ο τυπος λεει οτι τον αγαπαει και ειναι ερωτευμενος. Το να παραμεριζεις ολο αυτο και να στεκεσαι το σεξ που βοηθαει; Στο να πεις θελει σεξ, το σεξ ειναι ψιλοανηθικο αρα τα κινητρα ταπεινα και η πραξη καταδικαστεα;

Αμα ερθει η μανα η ο πατερας σπιτι κατι δεν πρεπει να πουν εστω και ψεμα; Η απλα να μην τους ξαναμιλησει ποτε;
    τα εχεις λιγο μπερδεμενα...

η χριστιανικη ηθικη ειναι αλλο θεμα και αφορα μονο πιστους της εκκλησιας.

προσωπικο θεμα, ειναι η προσωπικη ηθικη του καθενα, που μπορει να συμφωνει η να διαφωνει με πολλους αλλους, ακομα και με την πλειοψηφια.

η κοινωνικη ηθικη ομως, δεν ειναι προσωπικο θεμα. διαμορφωνεται σε καθε εποχη σε καθε κοινωνια και ειναι πολυ γνωστες οι παραδοχες της ωστε να λεμε οτι θεμα προσωπικης θεωρησης.
    μην μας πεις οτι δεν γνωριζεις οτι ειναι κατακριτεες οι σεξουαλικες σχεσεις μεταξυ γονιων- παιδιων και αδερφων... για να μην αρχιζετε να ψελλιζετε για παιδεραστιες, εγω σου λεω οτι ειναι ολοι ενηλικες... πως θα σου φαινοταν να θεωρει καποιος οτι ειναι αποδεκτο να κανεις σεξ με τον πατερα σου μετα την ενηλικιωση σου;

ο πρωτος που ηθικολογει ειναι αυτος που εβαλε το θεμα. μπηκε εδω μεσα παραπονουμενος για την αδικη κοινωνια που δεν δεχεται σεξουαλικες σχεσεις μεταξυ αδερφων κι ετσι δεν μπορει να ζησει ελευθερα αυτα που εχει στο μυαλο του.
    γνωριζει λοιπον οτι κοινωνικα θεωρειται ανηθικο.
    αν αδιαφορει για την κοινωνικη ηθικη, μπορει να διαχωρησει την θεση του και να κανει ο,τι καταλαβαινει. αυτος ομως εχει την απαιτηση να γινει γενικα αποδεκτη η "προσωπικη ηθικη" του...

εαν δεν τον απασχολει η ηθικολογια, γιατι το συζηταει; ας κανει ο,τι θελει, εφοσον δεν ειναι παρανομο.
    λεει οτι το συζηταει επειδη δεν μπορει να το πει και στους γονεις . γιατι του ειναι σημαντικο να το πει στους γονεις; για να τους στειλει νωριτερα;
    για να τους το τριψεισ την μουρη που τον εδιωχναν; για ποιον λογο ακριβως;
    νομιζω ουτε ο ιδιος ξερει γιατι.
    γι αυτο και μιλαω συνεχως για ψυχοθεραπεια.

δεοντολογια, δεν ειναι αυτο που εχει νομικες συνεπειες, η παρανομια ειναι... ναι, δεν ειναι ολα τα νομιμα και ηθικα. δεν το ηξερες;
    ουτε ολα τα ηθικα ειναι και νομιμα..

οχι, δεν ειναι ψιλοανηθικο το σεξ. εκτος αν εισαι παπαδοπαιδι.
    για την εκκλησια, ειναι. οχι για την κοινωνια.
    ψιλοανηθικο ειναι να κανεις σεξ στην στενη σου οικογενεια (και πολλα αλλα).
    δεν παραμεριζω την αγαπη του. πολλοι αγαπαμε τα αδερφια μας. αυτο δεν σημαινει οτι πηδιομαστε μαζι τους.
    και ναι, αν κατι το θεωρεις ανεπιτρεπτο δεν το κανεις, ακομα κι αν σου περασει απ το μυαλο. δεν ειμαστε ζωα να μην μπορουμε να κρατηθουμε οταν θελουμε να πηδηχτουμε με καποιον.
    αν τ ο θεωρει επιτρεπτο, η γνωμη μας περισσευει...

οι γονεις τι σχεση εχουν; αδερφια ειναι. και να ερθουν οι γονεις, τι θα ρωτησουν δηλαδη "α, τι κανετε εσεις οι δυο στο ιδιο σπιτι; μηπως πηδιεστε?"
    αδερφια ειναι, αυναντιουνται για να τα πουν. απαγορευεται;
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Senior Member
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τα εχεις λιγο μπερδεμενα...

η χριστιανικη ηθικη ειναι αλλο θεμα και αφορα μονο πιστους της εκκλησιας.

προσωπικο θεμα, ειναι η προσωπικη ηθικη του καθενα, που μπορει να συμφωνει η να διαφωνει με πολλους αλλους, ακομα και με την πλειοψηφια.

η κοινωνικη ηθικη ομως, δεν ειναι προσωπικο θεμα. διαμορφωνεται σε καθε εποχη σε καθε κοινωνια και ειναι πολυ γνωστες οι παραδοχες της ωστε να λεμε οτι θεμα προσωπικης θεωρησης.
    μην μας πεις οτι δεν γνωριζεις οτι ειναι κατακριτεες οι σεξουαλικες σχεσεις μεταξυ γονιων- παιδιων και αδερφων... για να μην αρχιζετε να ψελλιζετε για παιδεραστιες, εγω σου λεω οτι ειναι ολοι ενηλικες... πως θα σου φαινοταν να θεωρει καποιος οτι ειναι αποδεκτο να κανεις σεξ με τον πατερα σου μετα την ενηλικιωση σου;

ο πρωτος που ηθικολογει ειναι αυτος που εβαλε το θεμα. μπηκε εδω μεσα παραπονουμενος για την αδικη κοινωνια που δεν δεχεται σεξουαλικες σχεσεις μεταξυ αδερφων κι ετσι δεν μπορει να ζησει ελευθερα αυτα που εχει στο μυαλο του.
    γνωριζει λοιπον οτι κοινωνικα θεωρειται ανηθικο.
    αν αδιαφορει για την κοινωνικη ηθικη, μπορει να διαχωρησει την θεση του και να κανει ο,τι καταλαβαινει. αυτος ομως εχει την απαιτηση να γινει γενικα αποδεκτη η "προσωπικη ηθικη" του...

εαν δεν τον απασχολει η ηθικολογια, γιατι το συζηταει; ας κανει ο,τι θελει, εφοσον δεν ειναι παρανομο.
    λεει οτι το συζηταει επειδη δεν μπορει να το πει και στους γονεις . γιατι του ειναι σημαντικο να το πει στους γονεις; για να τους στειλει νωριτερα;
    για να τους το τριψεισ την μουρη που τον εδιωχναν; για ποιον λογο ακριβως;
    νομιζω ουτε ο ιδιος ξερει γιατι.
    γι αυτο και μιλαω συνεχως για ψυχοθεραπεια.

δεοντολογια, δεν ειναι αυτο που εχει νομικες συνεπειες, η παρανομια ειναι... ναι, δεν ειναι ολα τα νομιμα και ηθικα. δεν το ηξερες;
    ουτε ολα τα ηθικα ειναι και νομιμα..

οχι, δεν ειναι ψιλοανηθικο το σεξ. εκτος αν εισαι παπαδοπαιδι.
    για την εκκλησια, ειναι. οχι για την κοινωνια.
    ψιλοανηθικο ειναι να κανεις σεξ στην στενη σου οικογενεια (και πολλα αλλα).
    δεν παραμεριζω την αγαπη του. πολλοι αγαπαμε τα αδερφια μας. αυτο δεν σημαινει οτι πηδιομαστε μαζι τους.
    και ναι, αν κατι το θεωρεις ανεπιτρεπτο δεν το κανεις, ακομα κι αν σου περασει απ το μυαλο. δεν ειμαστε ζωα να μην μπορουμε να κρατηθουμε οταν θελουμε να πηδηχτουμε με καποιον.
    αν τ ο θεωρει επιτρεπτο, η γνωμη μας περισσευει...

οι γονεις τι σχεση εχουν; αδερφια ειναι. και να ερθουν οι γονεις, τι θα ρωτησουν δηλαδη "α, τι κανετε εσεις οι δυο στο ιδιο σπιτι; μηπως πηδιεστε?"
    αδερφια ειναι, αυναντιουνται για να τα πουν. απαγορευεται;
    Η χριστιανικη ηθικη που την εχω ζησει στο πετσι μου φυσικα και ΔΕΝ αφορα τους πιστους μονο. Η λοιμωξιολογος (καθηγήτρια πανεπιστημιου) μας ενημέρωνε ότι η θεία λειτουργία είναι μυστήριο ανώτερο από την επιστήμη που επηρεάζει την επιστημη. Οποτε ακομα και ενα αμιγως επιστημονικο θεμα οπως ο covid επηρεαστηκε απο την χριστιανικη ηθικη που βρισκει αδιανοητο κατι να ειναι πανω απο το θεο. Στο ιδιο μηκος κυματος, οσες μαγισσες καηκαν στη Γαλλία τον μεσαίωνα, επειδή προσέβαλαν την χριστιανική ηθική κάηκαν, ασχέτως του αν την ασπαζόντουσαν σημερα. Τέλος, σε παραστάσεις που πραγματευονται χριστιανικα θεματα πριν πολυ λιγα χρονια ειχαν μαζευτει εξαγριωμένοι πιστοι και δημιουργηθηκαν επεισοδια. Κατι αντιστοιχο ειχε γινει και με το el diablo στην Κυπρο που την ελεγαν σατανιστρια. Οποτε η χριστιανικη ηθικη φυσικα και επηρεαζει γιατι οτι την καταπατα το αποστρεφονται και δεν εχει σημασια αν ανηκεις σε αυτο το συνολο.

Η κοινωνικη ηθικη. Ποια κοινωνια εννοεις; Την κρητικη οπου εχει πολυ αυστηρο κωδικα για τους άντρες; Την Αθηναϊκή; Των μεταναστών της Ελλάδας; Της Στοκχολμης; Σε κάποιες κοινωνιες το να εισαι γκει σε καθιστα persona non grata για να μην παω κατι χειροτερο. Επισης πουριτανικα αισθηματα εμποδιζαν γυναικες απο το να ψηφιζουν και γκει αντρες να παντρευονται. Δε νομιζω οτι αν το να εχουν σχεση 2 αδερφια θα δημιουργουσε φαινομενα χιονοστιβαδας να ερωτευονται ολοι μεταξυ τους (οπως επιχειρηματολογουν πολλοι λεγοντας για τους γκει οτι πανε να το κανουν "μοδα"). Για να προλαβω το ερωτημα με κατσικες και κτηνοβασια σε βοσκους, προφανως και αλλο οταν υπαρχει συναινεση και legal of age ειναι αλλιως τα πραγματα.

Για το να κανω σεξ με τον αδερφο μου (αν ειχα) δεν βρισκω τιποτα το ανηθικο. Παρολα αυτα δεν εχω αδερφο, οποτε ισως δεν το αντιλαμβανομαι οσο εσεις που εχετε. Αλλα και περιοδο δεν εχω, προσπαθω να καταλαβω γυναικολογικα προβληματα. Γιατι μπορει να σηκωνονται φρυδια και να τσιτωνουν αυτια στο ακουσμα και δεν τους αδικω, αλλα το θελω και το θελει και δεν θα επρεπε να πεφτει λογος σε κανεναν. Και δεν αρκει να μην κατακρινουν, αλλα και να μην περιθωριοποιουν.

btw, γιατι να μην πηδιεσαι, αφου ετσι το θετεις με οποιον θες (εφοσον και εκεινος το θελει;). Δηλαδη ολοι θελετε να πηδηξετε τα αδερφια σας αλλα ειστε ηθικοι και δεν το κανετε; Δεν νομιζω οτι η ηθικη μας κραταει απο αυτο. αλλα κατα βαση καποιον που μεγαλωσαμε μαζι δεν τον βλεπουμε ερωτικα. Και δεν γινεται κοινωνικοηθικη αναλυση μεσα μας, απλα δεν μας καυλωνει.

Senior Member
    αχ βρε νοκτις τι ειναι αυτα που λες;
    ολα αυτα που αναφερεις στις πρωτες παραγραφους, συμβαινουν και συνεβαιναν απο θρησκοληπτα ατομα! αυτο ειπα.
    ΔΕΝ ειναι η θρησκεια ανωτερη η επεμβατικη στην επιστημη, ΟΙ ΘΡΗΣΚΟΛΗΠΤΟΙ ισχυριζονται οτι ειναι. δεν ισχυει ομως ουτε για την ιδια την επιστημη, ουτε για τους μη θρησκοληπτους.....

ποια κοινωνικη ηθικη να εννοω, λες;;;;
    εννοω την κοινωνικη ηθικη της κοινωνιας που ζει ο καθενας!! το ειπα ηδη.. ποια να εννοω;;;; την κοινωνικη ηθικη των ταλιμπαν;;; τοτε, δεν θα επρεπε να ζεις καν! οντως...

ποιος μιλησε για φαινομενα χιονοστιβαδας η για οποιονδηποτε μιμητισμο;;
    ο καθενας γνωριζει πολυ καλα τι ειναι αποδεκτο στην κοινωνια που ζει., εκτος αν εχει αδυναμια κατανοησης κοινωνικων θεματων (πχ ασπεργκερ)

δεν το δεχομαι οτι δεν πηδιομαστε με τα αδερφια μας απλα επειδη δεν μας καυλωνουν.(εχω φιλο που ηταν ερωτευμενος με τηνα δερφη του btw, ποτε δεν θα το προχωρουσε ομως, γιατι αντιλαμβανεται και αποδεχεται το θεμα της κοινωνικης ηθικης).
    και για να μην μπλεκουμε τα αδερφια, εδω μπορει να θελουμε να κανουμε σεξ με μη συγγενεις και να το σταματουμε γιατι δεν το θεωρουμε σωστο . πχ με καποιον παντρεμενο. ποσο μαλλον να θελαμε τα αδερφια μας.

αν το θεωρεις σωστο, πηδηξου με οποιον σου κατσει. αυτο που δεν γινεται, ειναι να ζητας και την συναινεση της κοινωνιας στο να το κανεις..

αν δεν το θεωρεις σωστο ομως, ειναι εφικτο να το σταματησεις. δεν γινεται αβουλο ον της καυλας του καποιος. ειναι σε θεση να ελεγχει τις πραξεις του.

Senior Member
    Ρε παιδιά δεν έχει κάτι σοκαριστικό.Στη φύση υπάρχει η αιμομιξία.Είναι ενήλικοι υπάρχει συναίνεση τέλος από εκεί κ πέρα.Ούτε εγώ δε θα έκανα κάτι με συγγενή μου αλλά δεν με σοκάρει κιόλας.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Senior Member
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ρε παιδιά δεν έχει κάτι σοκαριστικό.Στη φύση υπάρχει η αιμομιξία.Είναι ενήλικοι υπάρχει συναίνεση τέλος από εκεί κ πέρα.Ούτε εγώ δε θα έκανα κάτι με συγγενή μου αλλά δεν με σοκάρει κιόλας.
    το ειπαμε οτι στην φυση υπαρχει αιμομιξια.
    στην φυση, πολλα αρσενικα σκοτωνουν η τρωνε τα ιδια τους τα παιδια και οταν δεν τρωνε τα παιδια τους, σκοτωνουν τα λιγοτερο ισχυρα ζωα. δεν εχουν μεριμνα για αμεα, απλα τα αφηνουν να πεθανουν.
    αν θεωρειτε οτι πρεπει να ταυτιστουμε με οτι γινεται στα αλλα ζωα, να μαζευτουμε να πατε...

Senior Member
    @Remedy
    στα θρησκοληπτα ναι, αλλα μπορουν μια χαρα να επηρεασουν εσενα και εμενα και ας μην ειμαστε. Ακομα και σε πολιτικο επιπεδο. Να τους παει να χωρισουν κρατος και εκκλησια. Να βγαλουν το σύμβολο του Αγίου Αντύπα από την οδοντιατρική σχολή αθηνών (αληθεια λεω δεν τρολλαρω). Ακομα και εκκλησια εχουμε στη σχολη. Το λεω αυτο για να σου πω οτι επηρεαζει και την κοινωνια και γενικα ατομα εξω απο αυτους τους θρησκοληπτους κυκλους. Ποσοι ανθρωποι πεθαναν επειδη κολλησαν covid πειθωμενοι απο γνωστους κυκλους οτι περνανε ολα με αγιασμο και δεν κολλαει κτλ; και αν ενας ανοσοκατεσταλμενος πεθαινε επειδη κολλησε απο θρησκοληπτο δεν θα ηταν επιλογη του. Η ηθικη των χριστιανών επηρεαζει τα παντα δυστυχως. Και δεν ξερω ποσο απαλλαμενοι ειναι η κοινωνια απο αυτον τον σκοταδισμο. Οι μισοι αρ-χαιοι θεοι ειναι αιμομικτες.

Αν ημουν ερωτευμενος με καποιον/καποια και (ηταν και αυτος) και το μονο εμποδιο ηταν οι βιολογικοι/κοινωνικοι ρολοι δεν θα με εμποδιζε. Ερως ανικατε μαχαν. Τωρα αν με ρωταγες αν θα πηγαινα με τον πατερα μου, δεν τον εβρισκα ελκυστικο οποτε ουτε η σκεψη μαρεσει αλλα ειναι ο πατερας μου μπορουσε να γινει. Οποτε θα σου απανταγα οχι ενω στην πραγματικοτητα δεν υπηρχε διλημμα.

Senior Member
    Καλέ ναι σιγά το σοκαριστικό...υπερβολές.Δλδ όταν αυτή η μάνα που κοιλοποναγε να γεννήσει 2 παιδιά...που έκλαψε..γέλασε ..ονειρεύτηκε ..καμαρώσε...όταν μάθει τα 2 της αγόρια πηδιουνται μεταξύ τους...εκεί λίγο πριν το εγκεφαλικό...λίγο πριν ισοπεδωθεί από τις τύψεις...αυτό να της επισημάνουμε ...ότι είναι υπερβολική...σιγά το σοκαριστικό...

Senior Member
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Καλέ ναι σιγά το σοκαριστικό...υπερβολές.Δλδ όταν αυτή η μάνα που κοιλοποναγε να γεννήσει 2 παιδιά...που έκλαψε..γέλασε ..ονειρεύτηκε ..καμαρώσε...όταν μάθει τα 2 της αγόρια πηδιουνται μεταξύ τους...εκεί λίγο πριν το εγκεφαλικό...λίγο πριν ισοπεδωθεί από τις τύψεις...αυτό να της επισημάνουμε ...ότι είναι υπερβολική...σιγά το σοκαριστικό...
    Μαντεψε.Αν τα αγαπαει θα τα δεχτεί.Εσυ πας να κανεις επίκληση στο συναίσθημα με κλασσικές ατακες τύπου κοιλοποναγε και αλλα τέτοια δρακρυβρεχτα.Ηθελε και τα εκανε νικολινα δεν εμεινε εγκυος κατα τυχη ουτε εκανε τη χάρη στα παιδια.Τα παιδια μεγαλωσαν και αποφασίζουν αυτα ειτε θελετε να το δεχτείτε είτε οχι

Senior Member
    Μαντεψε.Αν τα αγαπαει θα τα δεχτεί.Εσυ πας να κανεις επίκληση στο συναίσθημα με κλασσικές ατακες τύπου κοιλοποναγε και αλλα τέτοια δρακρυβρεχτα.Ηθελε και τα εκανε νικολινα δεν εμεινε εγκυος κατα τυχη ουτε εκανε τη χάρη στα παιδια.Τα παιδια μεγαλωσαν και αποφασίζουν αυτα ειτε θελετε να το δεχτείτε είτε οχι
    Ακριβώς. Συμφωνώ
    Δε χρειάζεται να μιλάμε με βαρυγδουπες λέξεις για να πείσουμε τον άλλον.
    Τα παιδιά θα κάνουν ο,τι γουστάρουν όσο κι αν κοιλοποναγε η μάνα
    Έλεος.

Senior Member
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ακριβώς. Συμφωνώ
    Δε χρειάζεται να μιλάμε με βαρυγδουπες λέξεις για να πείσουμε τον άλλον.
    Τα παιδιά θα κάνουν ο,τι γουστάρουν όσο κι αν κοιλοποναγε η μάνα
    Έλεος.
    Μα κατσε κάπου ρ συ συγκρίνουν κάποιοι τελείως ανομοια πράγματα.και εγω είχα σοκαριστει οταν μ την έπεσε ξαδερφος γιατί δεν τον εβλεπα ετσι.Αν τον εβλεπα θα είχα πάρει φωτιά τα παπλώματα

Senior Member
    Μπα σοβαρά...σου ακούγονται δακρυβρεχτα όλα αυτά.Και βέβαια ήθελε και τα έκανε...ακριβώς επειδή ήθελε και τα έκανε ας μη της ρημαξουμε τη ζωή.Και δε φτάνει που θα της ρημαξουμε τη ζωή ας την κοροιδεψουμε και λίγο ότι όλα αυτά που συμβαίνουν είναι απόλυτα φυσιολογικά μπα και της χρυσωσουμε το χάπι.Τα παιδιά μεγάλωσαν..αποφάσισαν...ας ζήσουμε με τις αποφάσεις τους...δικό τους θέμα.Κι εσείς κοιμηθείτε ήρεμοι τώρα ότι τάχα μου βοηθήσατε δύο ανθρώπους να ζήσουν τον έρωτα τους.

Senior Member
    Μπα σοβαρά...σου ακούγονται δακρυβρεχτα όλα αυτά.Και βέβαια ήθελε και τα έκανε...ακριβώς επειδή ήθελε και τα έκανε ας μη της ρημαξουμε τη ζωή.Και δε φτάνει που θα της ρημαξουμε τη ζωή ας την κοροιδεψουμε και λίγο ότι όλα αυτά που συμβαίνουν είναι απόλυτα φυσιολογικά μπα και της χρυσωσουμε το χάπι.Τα παιδιά μεγάλωσαν..αποφάσισαν...ας ζήσουμε με τις αποφάσεις τους...δικό τους θέμα.Κι εσείς κοιμηθείτε ήρεμοι τώρα ότι τάχα μου βοηθήσατε δύο ανθρώπους να ζήσουν τον έρωτα τους.
    Ναι σοβαρά και επειδή ήταν επιλογή της να δεχτεί τις οποίες επιλογες των παιδιών της. Ομορφα και ωραία. Οχι θα κατά πιέζονται μια ζωή επειδή ερωτεύτηκαν.

Senior Member
    Δηλαδη πως θα ριμαχθει; μη θεωρεις τον ερωτα σαν ενα καπριτσιο. Ειναι κατι πολυ εντονο που μπορει να σου καταστρεψει ακομα και τηζωη. Και σιγουρα τα ξερουν ολα αυτα ποσο δυσκολο ειναι και φαντασου ποσο εντονο ειναι. Επισης δεν ειμαστε δεσμιοι των επιθυμιων των γονιων μας.

Banned
    Διάβασα το θέμα. Δεν ξέρω αν με σοκάρει. Με τον αδερφό μου είμαστε τόσο δεμένοι. Έχω πάντα την αγκαλιά του να χωθώ. Και δεν είναι λίγο αυτό. Αν απλά δεν είμαι καλά απλα θα του πω πάρε με αγκαλιά. Το ίδιο και εγώ σε εκείνον. Είναι σπάνιο στις μέρες μας να έχουμε έναν άνθρωπο που να έχουμε την άνεση να είμαστε ο γυμνός εαυτός μας. Να μην το παίζουμε κάποιοι, απλά να είμαστε αυτοί που είμαστε χωρίς να το παίζουμε καμπόσοι.
    Για το ερωτικό κομμάτι δεν ξέρω. Να τον προσέιχεις και να μην τον πληγώσεις ποτέ.

Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617