παραδεχτηκε μπροστα στα ματια μου οτι εβαλε καποιον να παρακολουθει τη συσκευη που...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    παραδεχτηκε μπροστα στα ματια μου οτι εβαλε καποιον να παρακολουθει τη συσκευη που...

    εδω και καιρο τους ειχα πει τοσες φορες οτι οταν με ενοχλουν θα λεω περισσοτερα απο πριν και αυτοι επειδη πηραν μιζες συνεχιζουν το χαβα τους να προσπαθουν να με επειρεασουν με οτι τροπο βρουν νομιζοντας οτι εχουν να κανουν με καπιο ηλιθιο που με κολπακια και τεχνασματα θα τον κατευθυνουν προς τη συνομωσια..
    ενω λοιπον το επαιζα οτι δεν ηξερα τι εβλεπα εμφανιστηκε ενα τυπος που γνωριζομασταν με αυτον ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕ ΟΤΙ ΕΒΑΛΕ ΚΑΠΙΟΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ και αυτο δε το λεω εγω ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕ γιατι ειχε την απαιτηση να αποφασιζει αυτος για το πως χρησιμοποιω το ........... μου νομιζοντας οτι ειναι ιδιοκτησια του και ενω το .......... ηταν δικο μου με ενα απιστευτο θρασος μου εδινε οδηγιες για το τι θα πω λες και ηταν μανα μου η πατερας μου και δεν εφτανε οτι με παρακολουθουσε ΚΑΙ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΟΥΣΕ αλλα αντι να διαμαρτυρωμαι εγω που κατελαβε το .......... μου μαζι με τους κατασκοπους του διαμαρτυροταν και ολας επειδη επρεπε να αποφασισει αυτος για το τι θα πω λες και του ανηκουν τα παντα και οταν αποκαλυφθηκε το παιχνιδι κατασκοπειας που επαιζε μαζι με τους ομοιους του αφου χρησιμοποιουσε τη συνομωτικη τους διαλεκτο ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ οπως παντα ελεγε οτι απατει να μιλαω σε αυτον χωρις καν να με ρωτησει αν συμφωνω σε αυτο και σα να μην εφτανε αυτο αποφασισε μονος του οτι χρειαζομαι ψυχοθεραπεια ενω ψυχοθεραπεια χρειαζετε Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΣΙΣΤΟΚΡΑΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΜΙΖΕΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΧΡΗΜΑΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΚΥΝΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΒΑΛΗΣΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ νομιζε οτι θα κανει το ιδιο και σε μενα θα επειρεαζει τους γονεις μου με κολπα για να φαινετε ο ιδιος ως φιλανθρωπος που πρωτα τους εδινε οδηγιες μπροστα στα ματια μου για το πως θα συνομωτησουν και μετα εμφανιστηκε ως δηθεν σανιδα σωτηριας ταχα ενω σχεδιαζε το ακριβως αντιθετο και οταν του ειπα οτι η παρασταση τελειωσε ΕΝΩ ΕΒΛΕΠΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑΝ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΔΗΛΩΝΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΕΝΩ ΕΒΛΕΠΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ 500ΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΠΡΙΝ και περιμενε να πιστεψω οτι αυτο ηταν τυχαια καθε μερα ερωτας με το τσιρκο ταυτοχρονα σα να τους συντονισε καποιος να πηγαινουν μαζι
    σας ξεκαθαριζω λοιπον οτι αν σας αρεσει τοσο πολυ παντρευτιτε τον και αφηστε με ησυχο γιατι δε ξερετε τι αλλο να κανετε για να δικαιολογησετε οτι τα τσεπωσατε

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Αλεξανδρε εισαι η φωτεινη απο τουμπα που ειχα γνωριδει το 2007 στη ναυαρινου εισαι υπεροχη κι η κοπελα με το μεγαλυτερο επικοινωνιακο ταλεντο που εχω γνωρισει στη ζωη μου κι αυτο δεν αλλαζει η επικοινωνια σου ειναι σαν την παολα η πιο ομορφη κι εξυπνη ηταν η μαρια απο θερμη κι αυτο δεν αλλαζει αυτη ειναι η bilie eillis μια αλλη τραγουδιστρια αμερικανα ειστε και οι δυο υπεροχεσ κ χαρηκα πολυ που σασ γνωρισα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Στη ναυαρινου βγηκαμε σε ενα κτελ σε γνωρισα

  4. #4

Similar Threads

  1. μπροστα στα ματια μου μιλουσαν για παγιδα
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 6
    Last Post: 01-05-2021, 22:37
  2. ψυχολογος επι πληρωμη εβαλε λογια στη μανα μου
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 2
    Last Post: 01-03-2021, 02:35
  3. Χωρίσαμε και με παρακολουθεί
    By dimioan in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 21-05-2019, 13:36
  4. Ο τύπος με παρακολουθεί.....
    By Diana1982 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 06-03-2017, 16:19
  5. ΣΥΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΝΑΙΜΑΚΤΟΥ ΤΕΣΤ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑΣ???
    By SALLONIKIOS_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 0
    Last Post: 03-03-2008, 15:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •