Συνεξαρτώμενες σχέσεις - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 49
  1. #31
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Μάλλον έχει σημασία. Μόνο ένας ; Και πάει πολύ καιρός ; Πόσος ;;
    Οχι μόνο ένας.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Οχι μόνο ένας.
    Δεν απαντάς ξεκάθαρα. Πόσος καιρός πέρασε από την τελευταία ολοκληρωμένη σχέση σου ;;; Δεν μπορούμε να έχουμε εικόνα με μονολεκτικές απαντήσεις ή περιγραφές.

  3. #33
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Δεν απαντάς ξεκάθαρα. Πόσος καιρός πέρασε από την τελευταία ολοκληρωμένη σχέση σου ;;; Δεν μπορούμε να έχουμε εικόνα με μονολεκτικές απαντήσεις ή περιγραφές.
    Δε θέλω να μιλήσω εδώ για τόσο προσωπικά πράγματα αν θες σου στέλνω προσωπικό
    Οποιοσδήποτε μπορεί να αναζητήσει το γράφεις εδώ. Μικρός ο κόσμος.
    Επομένως στο προσωπικό

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Δε θέλω να μιλήσω εδώ για τόσο προσωπικά πράγματα αν θες σου στέλνω προσωπικό
    Οποιοσδήποτε μπορεί να αναζητήσει το γράφεις εδώ. Μικρός ο κόσμος.
    Επομένως στο προσωπικό
    Δεν έχω πρόβλημα με τα προσωπικά αλλά δεν βλέπω να έχει προσωπικά. Εκτός κι αν πρέπει να ξεπεράσεις κάποιο όριο ! Αν έγραφες πριν πόσο καιρό ήταν η ολοκληρωμένη σχέση, δεν νομίζω ότι σε ταυτοποιεί !

  5. #35
    kopela93
    Guest
    Δύο χρόνια πριν μια ολοκληρωμένη με αυτήν την έννοια σχέση η οποία δεν ήταν σχέση ήταν απλά περνάμε καλά.
    Ναι έχει όριο στα μηνύματά και δεν το έχεις φτάσει οπότε δεν μπορείς να στείλεις
    Τεσπα

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Δύο χρόνια πριν μια ολοκληρωμένη με αυτήν την έννοια σχέση η οποία δεν ήταν σχέση ήταν απλά περνάμε καλά.
    Ναι έχει όριο στα μηνύματά και δεν το έχεις φτάσει οπότε δεν μπορείς να στείλεις
    Τεσπα
    Δύο χρόνια, με δεδομένο ότι είσαι νέα και μάλλον ελκυστική, για να σε τριγυρνάνε διάφοροι , είναι πάρα πολλά. Μήπως να το σκεφτείς καλύτερα ;;; Σε τι σε χαλάνε αυτοί πυο γνωρίζεις ;; Τι θα ήθελες να έχουν που δεν το έχουν ;;

    Πόσο είναι το όριο για pm ;

  7. #37
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Δύο χρόνια, με δεδομένο ότι είσαι νέα και μάλλον ελκυστική, για να σε τριγυρνάνε διάφοροι , είναι πάρα πολλά. Μήπως να το σκεφτείς καλύτερα ;;; Σε τι σε χαλάνε αυτοί πυο γνωρίζεις ;; Τι θα ήθελες να έχουν που δεν το έχουν ;;

    Πόσο είναι το όριο για pm ;
    Γενικά όταν άνοιξα το θέμα δε σκεφτόμουν μόνο το dating scene λλα οκ αφού με ρωτάς
    Το όριο είναι 40 μηνύματα
    Τι να σκεφτώ ακριβώς ;;;
    Με χαλάνε πράγματα σε αυτά τα άτομα που γνωρίζω αλλά και μου αρέσουν μερικά στοιχεία τους. Τώρα τι να πω συγκεκριμένα. Δεν έχω κάποιον συγκεκριμένα στο μυαλό μου

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Γενικά όταν άνοιξα το θέμα δε σκεφτόμουν μόνο το dating scene λλα οκ αφού με ρωτάς
    Το όριο είναι 40 μηνύματα
    Τι να σκεφτώ ακριβώς ;;;
    Με χαλάνε πράγματα σε αυτά τα άτομα που γνωρίζω αλλά και μου αρέσουν μερικά στοιχεία τους. Τώρα τι να πω συγκεκριμένα. Δεν έχω κάποιον συγκεκριμένα στο μυαλό μου
    Τι εννοείς δεν σκεφτόσουν μόνο το dating scene ; Αυτή τη στιγμή, κανείς δεν πληρεί τις απαιτήσεις σου. Οπότε χρειάζεσαι νέα γνωριμία για να προσπαθήσεις να κάνεις ένα ξεκίνημα. Μήπως οι τρόποι που γνώριζες άνδρες ήταν επιπόλαιοι , οπότε ήταν ό,τι να'ναι ; Θα έπρεπε να ψαχτείς από κάποιο πιο "ειδικό" σύνολο ;;; Έτσι ώστε να μη μπλέκεις με κατιμά ;
    Αν είναι κάτι πολύ βασικό για σένα, μήπως θα έπρεπε να "χωθείς" σε κάποια δραστηριότητα που να υπάρχουν αυξημένες πιθανότητες να γνωρίσεις άτομα που θα έχουν το ζητούμενο ;;

    Αν έδινες μερικά παραδείγματα κακών επιλογών και έλεγες τι δεν είχαν , που είναι σημαντικό για σένα και πως τους γνώρισες, ίσως βγάζαμε κάποια άκρη .

  9. #39
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Τι εννοείς δεν σκεφτόσουν μόνο το dating scene ; Αυτή τη στιγμή, κανείς δεν πληρεί τις απαιτήσεις σου. Οπότε χρειάζεσαι νέα γνωριμία για να προσπαθήσεις να κάνεις ένα ξεκίνημα. Μήπως οι τρόποι που γνώριζες άνδρες ήταν επιπόλαιοι , οπότε ήταν ό,τι να'ναι ; Θα έπρεπε να ψαχτείς από κάποιο πιο "ειδικό" σύνολο ;;; Έτσι ώστε να μη μπλέκεις με κατιμά ;
    Αν είναι κάτι πολύ βασικό για σένα, μήπως θα έπρεπε να "χωθείς" σε κάποια δραστηριότητα που να υπάρχουν αυξημένες πιθανότητες να γνωρίσεις άτομα που θα έχουν το ζητούμενο ;;

    Αν έδινες μερικά παραδείγματα κακών επιλογών και έλεγες τι δεν είχαν , που είναι σημαντικό για σένα και πως τους γνώρισες, ίσως βγάζαμε κάποια άκρη .
    Για το dating scene 9/10 τους έχω γνωρίσει από το ίντερνετ. Ο 1/10 με είχε μπανισει από κοντά αλλά δε μου άρεσε εμένα.
    Συνήθως αυτοί που διαλέγω εγώ δε θα θέλουν εμένα για σχέση, θα θέλουν μόνο σεξ. Δεν ξέρω γιατί διαλέγω τέτοια άτομα. Δε θέλουν τα ίδια πραγματα που θέλω εγώ.

    Τι να λέμε τώρα. Κακές επιλογές;;; Όλα είναι μαθήματα στη ζωή. Δεν ξέρω. Δεν με απασχολεί και πολύ το dating κομμάτι. Αφού δε βρίσκω κάτι καλό ας είμαι μόνη μου

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,294
    η επιτυχία χμ εννοείς δεν προσπαθείς αρκετά;
    έχεις ακούσει για το σύνδρομο του απατεώνα;
    ψάξε στο διαδίκτυο, είναι τύπου, δεν πιστεύεις οτι σου αξίζει αυτό που σου δίνεται, ενώ έχεις παλέψει γι αυτό.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Συνήθως αυτοί που διαλέγω εγώ δε θα θέλουν εμένα για σχέση, θα θέλουν μόνο σεξ. Δεν ξέρω γιατί διαλέγω τέτοια άτομα. Δε θέλουν τα ίδια πραγματα που θέλω εγώ.

    Όταν λες θέλουν μόνο σεξ , πως το ξέρεις ; Μήπως εννοείς ότι θέλουν να ξεκινήσουν από σεξ ; Εσύ , εννοείς ότι θες να έχεις σχέση πριν ξεκινήσει το σεξ ; Οι άνδρες πιστεύω , δεν θεωρούμε ότι έχουμε σχέση , αν δεν έχει σεξ !

  12. #42
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Όταν λες θέλουν μόνο σεξ , πως το ξέρεις ; Μήπως εννοείς ότι θέλουν να ξεκινήσουν από σεξ ; Εσύ , εννοείς ότι θες να έχεις σχέση πριν ξεκινήσει το σεξ ; Οι άνδρες πιστεύω , δεν θεωρούμε ότι έχουμε σχέση , αν δεν έχει σεξ !
    Όχι εννοώ ότι θέλουν μόνο σεξ και δε θέλουν κάτι παραπάνω
    Δε με βλέπουν για κάτι πιο σοβαρό/καλό

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Όχι εννοώ ότι θέλουν μόνο σεξ και δε θέλουν κάτι παραπάνω
    Δε με βλέπουν για κάτι πιο σοβαρό/καλό
    Αυτό το συμπέρασμα πως βγαίνει ; Σεξ είπες ότι έκανες μόνο με έναν . Το είπαν οι ίδιοι ;

  14. #44
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Αυτό το συμπέρασμα πως βγαίνει ; Σεξ είπες ότι έκανες μόνο με έναν . Το είπαν οι ίδιοι ;
    Δεν ήταν μόνο ένας.
    Ναι οι ίδιοι ήθελαν αυτό και απλά έφυγα.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Δεν ήταν μόνο ένας.
    Ναι οι ίδιοι ήθελαν αυτό και απλά έφυγα.


    Με αυτούς που ήθελαν μόνο σεξ , τι είδους συναναστροφή είχατε ; Είχατε βγει ; Πόσες φορές ;;

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Σχέσεις, Σεξ
    By Anonym35 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 117
    Last Post: 15-05-2019, 23:28
  2. ΣΧΕΣΕΙΣ
    By chaos_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 03-11-2011, 20:32
  3. Σχέσεις
    By someone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 73
    Last Post: 01-10-2009, 17:21
  4. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 17:58
  5. Σχέσεις...
    By Θεοφανία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 107
    Last Post: 13-05-2008, 20:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •