Συνεξαρτώμενες σχέσεις - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49
  1. #46
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Με αυτούς που ήθελαν μόνο σεξ , τι είδους συναναστροφή είχατε ; Είχατε βγει ; Πόσες φορές ;;
    Έτυχε να βγω και να κάνω σεξ με αυτόν που ήθελε σχέση .
    Με έναν άλλον βγήκα αλλά δεν τόλμησε να κάνει βήμα
    Με τους άλλους δε βγήκα ποτέ από κοντά γιατί για μένα δεν άξιζαν καν την προσπάθεια επειδή ζητούσαν σεξ μόνο. Δε με εμπνέει. Θέλω ο άλλος να θέλει και κάτι παραπάνω να δει σε μένα στοιχεία του χαρακτήρα μου και να τα εκτιμήσει ακόμη και μέσα από το ίντερνετ. Δεν έχει νόημα αλλιώς. Αν όχι αυτό,τότε να θέλει παρόμοια πράγματα με μένα δηλαδή να μπορεί να εκφράσει τις προθέσεις του ώστε να νιώσω ασφάλεια να σιγουρευτώ ότι δε με βλέπει σαν ένα άτομο μόνο για να περάσει καλά . Δεν είμαι φτιαγμένη για τέτοιους και απλά τους απορρίπτω

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Έτυχε να βγω και να κάνω σεξ με αυτόν που ήθελε σχέση .
    Με έναν άλλον βγήκα αλλά δεν τόλμησε να κάνει βήμα
    Με τους άλλους δε βγήκα ποτέ από κοντά γιατί για μένα δεν άξιζαν καν την προσπάθεια επειδή ζητούσαν σεξ μόνο.
    Για να καταλάβω. Ο πρώτος, αυτός που ήθελε σχέση με τον οποίο έκανες σεξ ,τι πρόβλημα είχε ;; Αφού δεν ήθελε μόνο σεξ !
    Με το δεύτερο λες βγήκες , δεν τόλμησε να κάνει βήμα ! Τι εννοείς ;;;; Δεν σε πίεσε για σεξ ;;; Οι άλλοι σε χαλάσαν που θέλαν σεξ, αυτός σε χάλασε που ... δεν ήθελε ;;;;
    Οι υπόλοιποι που δεν άξιζαν ... γιατί λες "ήθελαν μόνο σεξ" στο δήλωσαν αυτό ωμά ;; Ότι θέλουν μόνο σεξ ;;;

    Με μπερδεύεις !
    Last edited by Al_Bundy; 30-10-2021 at 22:13.

  3. #48
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Για να καταλάβω. Ο πρώτος, αυτός που ήθελε σχέση με τον οποίο έκανες σεξ ,τι πρόβλημα είχε ;; Αφού δεν ήθελε μόνο σεξ !
    Με το δεύτερο λες βγήκες , δεν τόλμησε να κάνει βήμα ! Τι εννοείς ;;;; Δεν σε πίεσε για σεξ ;;; Οι άλλοι σε χαλάσαν που θέλαν σεξ, αυτός σε χάλασε που ... δεν ήθελε ;;;;
    Οι υπόλοιποι που δεν άξιζαν ... γιατί λες "ήθελαν μόνο σεξ" στο δήλωσαν αυτό ωμά ;; Ότι θέλουν μόνο σεξ ;;;

    Με μπερδεύεις !
    Για να τα πάρουμε ένα-ένα
    Αυτός που ήθελε σχέση αλλά κάναμε μόνο σεξ έτυχε να μην μου αρέσει εμένα και έτσι απλά έπαιξα safe και τελείωσε εκεί
    Ο άλλος με τον οποίο και καλά δεν τόλμησε , είναι ότι μάλλον δεν του βγήκε , του έβγαινε μόνο από το ίντερνετ ενώ από κοντά όχι... δεν ξέρω γιατί μπορεί να μην του άρεσα αλλά δεν στεναχωρήθηκα γιατί ούτε εμένα μου άρεσε οπότε προχώρησα παρακάτω
    Αυτοί που ήθελαν σεξ τους ήθελα εγώ για σχέση ενώ αυτοί δεν ήθελαν
    και το αντίθετο εκείνοι δηλαδή που ήθελαν σχέση δεν ήθελα εγώ...

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Και από τον τελευταίο πόσος καιρός πέρασε ;

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Σχέσεις, Σεξ
    By Anonym35 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 117
    Last Post: 16-05-2019, 00:28
  2. ΣΧΕΣΕΙΣ
    By chaos_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 03-11-2011, 21:32
  3. Σχέσεις
    By someone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 73
    Last Post: 01-10-2009, 18:21
  4. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 18:58
  5. Σχέσεις...
    By Θεοφανία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 107
    Last Post: 13-05-2008, 21:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •