Παντρεμένος με παιδί , με ελάχιστο σεξ ! - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 180
  1. #61
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι αυτοι που τους παντρευονται και τους καμαρωνουν , τι ειναι ρε μαντελας; τα θυματα, η το συμπληρωμα τους;
    Είναι αυτοί που μπορεί να έχουν χαμηλή αυτοεκτίμηση ή επίσης αδυναμία να συνδεθούν συναισθηματικά ή δικά τους θέματα, η συμφέροντα , it takes two to tango.

  2. #62
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Σε ταξίδι στην εθνική οδό , δεν έπαιρνε την κάρτα μου pos βενζινάδικου και έδωσε τη δική της. Σε λιγότερο από μισή ώρα με πήρε στο κινητό ο πεθερός μου και με ρώτησε γιατί χρεώθηκε 50€ σε βενζινάδικο ο λογαριασμός της κόρης του. Του εξήγησα. Συνέχισε ρωτώντας αν έχω λεφτά να της τα επιστρέψω και αν θα χρειαστεί να ξαναβάλει βενζίνη αυτή.
    Παλιά θα έκλεβα την κάρτα της γυναίκας μου, θα χρέωνα 300-400 Ευρώ σε μασατζίδικο στο Κολωνάκι, όλα μαζί , μασάζ, σάουνα, πίπα, αρωματοθεραπεία, ξανά μασάζ, και μόλις έπαιρνε ο πεθερός θα του έλεγα ότι μπορεί να την ξαναχρειαστώ.

    Τώρα όμως είμαι καλύτερος άνθρωπος και δεν σου συνιστώ να το κάνεις

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Είναι αυτοί που μπορεί να έχουν χαμηλή αυτοεκτίμηση ή επίσης αδυναμία να συνδεθούν συναισθηματικά ή δικά τους θέματα, η συμφέροντα , it takes two to tango.
    επομενως, εγω καταληγω στο οτι ο φιλος εδω, πρεπει να μαζεψει τα λιγα λεφτα που εχει , να παει σε εναν ψυχοθεραπευτη και να βρει γιατι ζει σε μια τετοια κατασταση, γιατι την επελεξε, γιατι την ανεχεται, γιατι δεν την αλλαζει και γιατι επιλεγει να ριχνει ευθυνες στα ανωμαλα πεθερικα, αντι να τις ριξει στους δυο τους που ειναι αυτοι που ακουνε τις εντολες των ανωμαλων πεθερικων.
    i rest my case και παω και για τσιπουρα...

  4. #64
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    επομενως, εγω καταληγω στο οτι ο φιλος εδω, πρεπει να μαζεψει τα λιγα λεφτα που εχει , να παει σε εναν ψυχοθεραπευτη και να βρει γιατι ζει σε μια τετοια κατασταση, γιατι την επελεξε, γιατι την ανεχεται, γιατι δεν την αλλαζει και γιατι επιλεγει να ριχνει ευθυνες στα ανωμαλα πεθερικα, αντι να τις ριξει στους δυο τους που ειναι αυτοι που ακουνε τις εντολες των ανωμαλων πεθερικων.
    i rest my case και παω και για τσιπουρα...
    Α τι ωραία, δοκίμαζα και εγώ τσίπουρα, ήπια προχθές το άβατον, φοβερό τσίπουρο και μετά του Κατσαρού το συλλεκτικό επίσης πολύ ωραίο, τέλος Δεκαράκι μαλαγουζιά.

    Καλά να περάσεις

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by VictoriaSkG View Post
    Και να κανω το καιριο ερωτημα , αμα εκεινη δεχοταν να κανετε καθε μερα σεξ και της ξυπνουσε αυτη η επιθυμια απο την αρχη και πηδιοασασταν σαν κουνελακια ... τοτε πιστευεις οτι εχουν λυθει τα προβληματα σας ?
    Τότε δεν θα είχα έλλειψη σεξ . Απλά. Προβλήματα, ιδανικές σχέσεις , είναι ζητήματα που σηκώνουν πολύ κουβέντα και απέχω. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει τίποτε ιδανικό σε κοινωνίες ανθρώπων .

    Quote Originally Posted by VictoriaSkG View Post
    Δεν ξερω βεβαια τι σοι σχεση εχει η γυναικα σου μαζι τους , ομως ειναι ξεκαθαρο οτι καπως βολευει και εκεινη ολη αυτη η κατασταση .
    Για τους λατρευτούς της γονείς , έδωσα μία αρκετά αναλυτική εικόνα. Σαφώς τη βολεύει κι αυτή η κατάσταση . Παλιότερα ήταν ακόμη πιο βολική. Η πραγματικότητα, στο βάθος είναι ότι πληρώνω όσο όσο , για να μην τους βλέπω και να μην τους ακούω. Οι δύο πρώην μπατζανάκηδές μου (με τους οποίους έχω άριστη σχέση) , το πλήρωσαν ακόμη πιο ακριβά και όχι μόνο σε χρήμα , αλλά και σε χρόνο και ψυχική οδύνη και δεν βλέπουν και τα παιδιά τους .
    Υ.Γ. Με την ενηλικίωση του παιδιού , όλα τα ζητήματα μπορώ να τα τακτοποιήσω γρήγορα. Τώρα δεν είναι σωστό timing.

  6. #66
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Τότε δεν θα είχα έλλειψη σεξ . Απλά. Προβλήματα, ιδανικές σχέσεις , είναι ζητήματα που σηκώνουν πολύ κουβέντα και απέχω. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει τίποτε ιδανικό σε κοινωνίες ανθρώπων .
    Αξιοπρέπεια πιστεύεις ότι υπάρχει ? Κάπου την έχεις χάσει στο δρόμο.

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Α τι ωραία, δοκίμαζα και εγώ τσίπουρα, ήπια προχθές το άβατον, φοβερό τσίπουρο και μετά του Κατσαρού το συλλεκτικό επίσης πολύ ωραίο, τέλος Δεκαράκι μαλαγουζιά.

    Καλά να περάσεις
    δοκιμασε το παλαιωμενο του σπυροπουλου.

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    2-3 φορές την βδομάδα? Λολ... Τι να πω εγω που για 23 χρόνια ειχα αυτό σε ΕΤΗΣΙΑ βάση!

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    τελικά τι έγινε?

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Η κατασταση στο σπίτι πως ειναι;Τις δουλειές ποιος τις κανει;Με το παιδί ποιος ασχολείται;
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Η κατασταση στο σπίτι πως ειναι;Τις δουλειές ποιος τις κανει;Με το παιδί ποιος ασχολείται;
    Κάνει κάποιες δουλειές στο σπίτι αλλά φέρνουμε και γυναίκα. Όχι μαγείρεμα , μας φέρνει φαγητό η μάνα μου. Ψώνια τα βασικά τα κάνω εγώ, αυτή ψωνίζει τα δευτερεύοντα, ποτά, αναψυκτικά , κρασιά και γλυκά που τρώνε με το παιδί . Το παιδί το βοηθάμε στα μαθήματα και οι δύο και στις δραστηριότητες το πηγαίνει κυρίως αυτή, γιατί απογεύματα έχει πιο πολύ ελεύθερο χρόνο από μένα Συνδιάζει τις ώρες που είναι το παιδί σε δραστηριότητες των 2 ωρών καφέδες και φαγητό έξω με άλλες μανάδες.

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Κάνει κάποιες δουλειές στο σπίτι αλλά φέρνουμε και γυναίκα. Όχι μαγείρεμα , μας φέρνει φαγητό η μάνα μου. Ψώνια τα βασικά τα κάνω εγώ, αυτή ψωνίζει τα δευτερεύοντα, ποτά, αναψυκτικά , κρασιά και γλυκά που τρώνε με το παιδί . Το παιδί το βοηθάμε στα μαθήματα και οι δύο και στις δραστηριότητες το πηγαίνει κυρίως αυτή, γιατί απογεύματα έχει πιο πολύ ελεύθερο χρόνο από μένα Συνδιάζει τις ώρες που είναι το παιδί σε δραστηριότητες των 2 ωρών καφέδες και φαγητό έξω με άλλες μανάδες.
    την γυναικα εσυ την πληρωνεις?
    εχει ερθει καντα καθολου?

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Κάνει κάποιες δουλειές στο σπίτι αλλά φέρνουμε και γυναίκα. Όχι μαγείρεμα , μας φέρνει φαγητό η μάνα μου. Ψώνια τα βασικά τα κάνω εγώ, αυτή ψωνίζει τα δευτερεύοντα, ποτά, αναψυκτικά , κρασιά και γλυκά που τρώνε με το παιδί . Το παιδί το βοηθάμε στα μαθήματα και οι δύο και στις δραστηριότητες το πηγαίνει κυρίως αυτή, γιατί απογεύματα έχει πιο πολύ ελεύθερο χρόνο από μένα Συνδιάζει τις ώρες που είναι το παιδί σε δραστηριότητες των 2 ωρών καφέδες και φαγητό έξω με άλλες μανάδες.
    Κοιτα να δεις.Αν μου ελεγες ότι δουλεύει αλλα φροντιζει και το σπιτι ως επρεπε απο τη στιγμη που δε δίνει ούτε σεντ θα σου ελεγα οτι ειναι κάπως δικαια τα πράγματα.Τωρα θα πω οτι μιλαμε για εκμετάλλευση
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Η κατάσταση αυτή είχε ξεκινήσει έτσι από την αρχή, όταν τα οικονομικά τα δικά μου ήταν πολύ καλύτερα όπως και των γονιών μου τότε, οι οποίοι ουσιαστικά είχαν ρυθμίσει όλα τα πάγια του σπιτιού μου, να πληρώνονται από αυτούς, αυτόματα , με πάγια εντολή από τους δικούς τους λογαριασμούς. Οι γονείς της ήταν πάντα σκουπίδια και εκμεταλευτές με όλους , φυσικά και με την κόρη τους και με εμάς. Είναι εκτός πραγματικότητος να περιμένει κανείς κάτι άλλο από αυτούς. Παρέμεινε έτσι , καθώς η κατάσταση χειροτέρευε . Φυσικά τη γυναίκα μου τη βόλευε. Ωστόσο το θέμα εδώ , δεν το έβαλα για να εισπράξω χαρακτηρισμούς και γνώμες για τα οικονομικά μας και το πως μοιράζονται .

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Αλ, το πως έχεις χτίσει τη ζωή σου μέσα στα χρόνια σαν ζευγάρι, έχει και παραέχει σχέση και στο σεξουαλικό. Εσείς φαίνεται ότι λειτουργούσατε σαν ξεχωριστές όμάδες ο καθένας με τους γονείς του ή με τον εαυτό του κι όταν περάσανε τα πολλά τα μέλια δεν υπάρχει κάτι να σας δέσει και να ανανεώσει το μεταξύ σας. Οι κοινές εμπειρίες και η κοινή ζωή μπορεί να ρουτινίαζουν ένα ζευγάρι κάποια στιγμή, αλλά από την άλλη αν τα βρίσκουν κρατάνε και την διάθεση τη σεξουαλική πιο ψηλά. Το σεξ είναι και εγκεφαλικό και πιο πολύ στις γυναίκες, πιο πιθανό να της βγει αν υπάρχει ένα πιο ρομαντικό κλίμα, είσαι με τον άνθρωπό σου διακοπές ή περνάς ωραία σε ένα δείπνο, σε μία συζήτηση παρά αν κάνεις ψώνια με τις φίλες σου, βγαίνεις με τα παιδιά, έχεις άλλα στο μυαλό σου να γυρίσεις σπίτι και να πεις, α, ναι, έχω και τον Αλ εδώ, ας ρίξουμε κι ένα σεξ. Θα συμβεί κι αυτό, αλλά όχι πολύ συχνά. Δεν το καταλαβαίνεις ότι το περιγράφεις λες και είστε δύο ξένοι;

Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. 65 χρονών Παντρεμένος αλλά εξαρτημένος με νεότερη Βουλγάρα S.O.S
    By Matakia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 170
    Last Post: 19-10-2021, 01:35
  2. Παντρεμένος με σχέση
    By Adagio in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 28
    Last Post: 17-06-2021, 09:10
  3. Replies: 4
    Last Post: 21-07-2014, 04:37
  4. μου ειπε πως ηταν παντρεμενος!
    By eva-sunstar in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 28-01-2011, 21:08
  5. Replies: 92
    Last Post: 04-02-2010, 01:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •