πλυση εγκεφαλου μεσω φωνων και ηχων
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    πλυση εγκεφαλου μεσω φωνων και ηχων

    κατα διαστηματα βλεπω καπιους που ειναι εμφανες οτι εξυπηρετουν συμφεροντα αλλων χωρων που περνανε απο το σημειο που βρισκομαι βαζοντας τραγουδια στη διαπασων γιατι νομιζουν οτι θα τα χρησιμοποιησουν για πονηρους σκοπους και νομιζουν οτι μεσω αυτων θα με παρασυρουν εκει που θελουν αυτοι αφου το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να τους βολεψει η κατασταση να συνομωτησουν και οσο αυτο δε συμβαινει προσπαθουν να το πετυχουν μεσω σεξουαλικων επιθεσεων απο φωνες και ηχους που νομιζουν οτι με το τροπο αυτο θα με ****σουν και θα μου πασαρουν ανθρωπο τους για να διαμαρτυρονται μετα γι αυτο ενω την ολη συνομωσια τη προκαλουν ΟΙ ΙΔΙΟΙ που παριστανουν τους σωτηρες της κοινωνιας και αποκαλουν ........ το να απαιτουν πρωτα να μου κανουν προξενιο θελω δε θελω ανθρωπο τους για να διαμαρτυρονται μετα γι αυτο και να εμφανιστουν στη κοινωνια ως δηθεν σωτηρες της που εσωσαν τους ανθρωπους απο οτι κανουν οι ιδιοι και επειδη δε τους βγαινει η ολη συνομωσια εχουν το χαβα τους με τα καψουροτραγουδα εδω και μερες νομιζοντας οτι ετσι θα με *****σουν και θα ενδωσω στο ψηστηρι ενω ΔΕ ΘΕΛΩ και αυτοι συνεχιζουν το χαβα τους γιατι αλλιως πρεπει να παραδεχτουν οτι ειμαι εξυπνοτερος απ αυτους λοιπον ΕΓΩ ΣΑΣ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑ κατασκοπους αλλων χωρων εγω δε δεχομαι για νυφη και σας αρεσει η οχι εγω ΑΥΤΟΣ ειμαι και θα ειμαι ετσι σας αρεσει η οχι και καθηστε εκει περα να σφυριζετε 24 ωρες παριστανοντας τους σωτηρες της κοινωνιας αυτης που θα τη σωσετε ΑΠΟ ΟΣΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ? γιατι ειστε γεματοι κομπλεξ και νομιζετε οτι εξουσιαζετε τους αλλους και τους ελεγχετε προοθοντας συνομωσιες για να δικαιολογηται την αδικαιολογητη κατασταση σημερα και μετα να εμφανιζεστε ως δηθεν σωτηρες ενω ειστε το ακριβως αντιθετο ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΖΕΤΕ να διαμαρτυρομαι εμφανιζεστε στο κοσμο ως θηματα ενω δεν ειστε τιποτα παραπανω απο φασιστοειδη που νομιζουν οτι θα κατευθυνουν τους αλλους πετωντας τους ............ ως κολπο για να τους κατευθυνετε εκει που θελετε εσεις και μετα απο αυτη τη γελοιοτητα περνετε ενα δηθεν σοβαρο υφος και παριστανετε τους καποιος στη κοινωνια που δηθεν τη σωνετε απ τους δηθεν κακους ανθρωπους και εξαπατατε το κοσμο με τις συνομωσιες σας αφου οι κακοι ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΦΑΣΙΣΤΟΕΙΔΗ και αν νομιζετε οτι ξερετε μονο εσεις ψυχολογια και συμβουλευεστε ειδικους ολα αυτα που σας συμβουλευουν τα εχω διαβασει και εγω αν νομιζετε οτι τα ξερετε μονο εσεις και κοιταξετε να μαζεψετε ολους αυτους τους κατασκοπους που μου κουβαλησετε εδω για να παραστησουν τους σωτηρες. ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΟΜΩΣΙΕΣ και γι αυτο τοσο καιρο λυσαξατε και νομιζετε οτι θα με υπνοτισετε με φωνες και ηχους δε ξερετε με τι εχετε να κανετε γιατι οτι σας λενε οι ειδικοι που τοσα χρονια σας δινουν ψευτικες ελπιδες οτι θα με αλαξετε για να τους πληρωνετε τα εχω διαβασει και εγω και ξερω πολυ καλα τι προσπαθειτε να κανετε αν νομζετε οτι εισαστε οι μονοι εξυπνοι αφου εγω θα σας το αποδειξω οτι ειμαι εξυπνοτερος απο σας

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Καμία καλή συνταγή για παστίτσιο έχεις?

  3. #3
    Elenia781
    Guest
    Δεν σε κουράζει όλο αυτό βρε Αλεξ? Αφού το βλέπεις δηλητηριάζεσαι, κυνηγάς αόρατους εχθρούς. Ζήσε για σένα ,πήγαινε να ρυθμίσεις την αγωγή σου ζήτα βοήθεια απο γιατρό. Εχεις καλή γραφή αλλα δεν βγαζει πουθενά αυτο το κατεβατό.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Καμία καλή συνταγή για παστίτσιο έχεις?

    ρε φιλε , το να αστειευεσαι με το προβλημα του αλλουνου βρικεις οτι εχει πλακα ?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    ρε φιλε , το να αστειευεσαι με το προβλημα του αλλουνου βρικεις οτι εχει πλακα ?
    Αυτός δεν έχει πρόβλημα, εγω εχω πρόβλημα που δεν έχω συνταγή για παστίτσιο της προκοπής.

    Ειρωνεύεσαι το πρόβλημα μου?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Δεν ειναι σωστο γενικα να κοροιδευουμε. Παρολα αυτα ο αλεξανδρος δεν νομιζω οτι διαβαζει τις απαντησεις, δεν νομιζω οτι καν εχει επαφη με την πραγματικοτητα. και δυστυχως δεν ζηταει βοηθεια σε ειδικο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Δεν ειναι σωστο γενικα να κοροιδευουμε. Παρολα αυτα ο αλεξανδρος δεν νομιζω οτι διαβαζει τις απαντησεις, δεν νομιζω οτι καν εχει επαφη με την πραγματικοτητα. και δυστυχως δεν ζηταει βοηθεια σε ειδικο.
    Δεν έχετε άδικο και οι δυο όμως προσπάθησα να κανω ενσ point που δε φαίνεται να "πέρασε"

    Είτε το πιστεύετε είτε όχι δεν ήταν κοροϊδευτικό το αρχικό ποστ μου.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Δεν έχετε άδικο και οι δυο όμως προσπάθησα να κανω ενσ point που δε φαίνεται να "πέρασε"

    Είτε το πιστεύετε είτε όχι δεν ήταν κοροϊδευτικό το αρχικό ποστ μου.
    δεν ειμαι δω ουτε για κατακρινω αλλους , ουτε για να τσακωνωμαι, οποτε η ' απολογια ' σου ( οτι δεν κοροιδευεις κανεναν ) γινεται δεκτη, αν και δεν ΄επιασα ΄το ποιντ σου , συγγνωμη απο μενα ....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    δεν ειμαι δω ουτε για κατακρινω αλλους , ουτε για να τσακωνωμαι, οποτε η ' απολογια ' σου ( οτι δεν κοροιδευεις κανεναν ) γινεται δεκτη, αν και δεν ΄επιασα ΄το ποιντ σου , συγγνωμη απο μενα ....
    Μιλώντας για κάτι εντελώς διαφορετικό ελπίζεις ότι δεν θα κάνεις trigger τον άνθρωπο κατακρινοντας αυτά που λέει ούτε όμως θα κάνεις και validate αυτά που λεει ενω ταυτόχρονα δείχνεις ότι τα διάβασες.

    Μην ανησυχείς, εγω δεν εχω πρόβλημα να με κρίνεις η και κατακρίνεις, είμαι really cool with that... Peace

    Σημ. Είναι σε γνώση μου ότι γενικότερα ο γραπτός μου λόγος είναι πυριος και πολλές φορές ο άνεμος ουριος για μένα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    δεν καταλαβαινω τι θες να πεις ......
    Last edited by Macgyver; 29-10-2021 at 16:29.

Similar Threads

  1. πλυση εγκεφαλου και ψυχολογικος πολεμος
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 3
    Last Post: 28-07-2020, 05:23
  2. Άγχος και ομίχλη εγκεφάλου
    By Panos8 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-04-2020, 12:25
  3. Καψιμο εγκεφαλου απο ψυχοφαρμακα
    By Mrgilleas in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 19
    Last Post: 24-10-2018, 04:23
  4. Μαγνητική Εγκεφάλου
    By Inked in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 09-09-2013, 16:35
  5. Τέστ εγκεφάλου
    By elli1 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 27-03-2013, 08:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •