Δεν είμαι σίγουρος για τα αισθήματά μου για κάποιον - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    31
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ε ναι, φροντισε να πατε για καφε, εστω και με καποιους ακομα. μεσα απο την συζητηση καταλαβαινεις αν οχι τι ειναι, τουλαχιστον τις αποψεις του.
    κατι τετοιο θα θελα.. μακαρι να με βοηθουσε και η τυχη να τον πετυχαινω λιγο συχνοτερα.. μενουμε και σχετικα κοντα.. βασικα επαθα πλακα γιατι ενω δεν ειχαμε μιλησει ποτε χωθηκα σε μια κουβεντα και αρχισα να μιλαω μαζι του.. και λεω πρωτη φορα κατι παει τοσο αβιαστα σε τετοιο θεμα χαχα

    εχω και τον κολλητο μου που μου λεει "κερνας κοσμο" εννοωντας οτι ειμαι κακογουστος και αναγνωριζω οτι δεν ειναι παιδαρος, αλλα εχω παθει μια μικρη πλακα. Και στην τελικη δεν με νοιαζει να τον θεωουν ολοιι γκομενο, με νοαζει ναι τον βλεπω κα να χαμογελαω. Τα ματια του μαρεσουν πολυ. Και οτι φαινεται καλο παιδι. Ειναι τα 2 πραγματαπου μου κανουν κλικ.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    Quote Originally Posted by Snow View Post
    κατι τετοιο θα θελα.. μακαρι να με βοηθουσε και η τυχη να τον πετυχαινω λιγο συχνοτερα.. μενουμε και σχετικα κοντα.. βασικα επαθα πλακα γιατι ενω δεν ειχαμε μιλησει ποτε χωθηκα σε μια κουβεντα και αρχισα να μιλαω μαζι του.. και λεω πρωτη φορα κατι παει τοσο αβιαστα σε τετοιο θεμα χαχα

    εχω και τον κολλητο μου που μου λεει "κερνας κοσμο" εννοωντας οτι ειμαι κακογουστος και αναγνωριζω οτι δεν ειναι παιδαρος, αλλα εχω παθει μια μικρη πλακα. Και στην τελικη δεν με νοιαζει να τον θεωουν ολοιι γκομενο, με νοαζει ναι τον βλεπω κα να χαμογελαω. Τα ματια του μαρεσουν πολυ. Και οτι φαινεται καλο παιδι. Ειναι τα 2 πραγματαπου μου κανουν κλικ.
    τοσο το καλυτερο για σενα. αν σου αρεσει αλλα δεν ειναι περιζητητος, εχεις πολλες πιθανοτητες.
    το μονο αξεπεραστο θα ειναι αν δεν ειναι γκει...

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    31
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τοσο το καλυτερο για σενα. αν σου αρεσει αλλα δεν ειναι περιζητητος, εχεις πολλες πιθανοτητες.
    το μονο αξεπεραστο θα ειναι αν δεν ειναι γκει...
    αυτο το περιζητητος με εκανε και γελασα. Δεν το βλέπω έτσι αλλά καταλαβαίνω τι εννοείς. Βέβαια μέχρι στιγμής δεν μπορώ να πω ότι σκέφτομαι το σεξ μαζί του. Δηλαδή θέλω να κάνω σεξ, απλά στο μυαλό μου πιο πολυ με ιντριγκαρει τι του αρεσει να κανει, τι ενδιαφεροντα εχει κτλ.. πως το ελεγε σε ενα παλιό του Δαλιανίδη, τα παρτυ "to know us better"; χαχα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    Quote Originally Posted by Snow View Post
    αυτο το περιζητητος με εκανε και γελασα. Δεν το βλέπω έτσι αλλά καταλαβαίνω τι εννοείς. Βέβαια μέχρι στιγμής δεν μπορώ να πω ότι σκέφτομαι το σεξ μαζί του. Δηλαδή θέλω να κάνω σεξ, απλά στο μυαλό μου πιο πολυ με ιντριγκαρει τι του αρεσει να κανει, τι ενδιαφεροντα εχει κτλ.. πως το ελεγε σε ενα παλιό του Δαλιανίδη, τα παρτυ "to know us better"; χαχα
    χαχαχα
    κοιτα, αν σε ενδιαφερει κυριως το αζμπετε, αυτο μπορεις να το κανεις και σε φιλικη βαση, οποτε ειναι/ δεν ειναι, μπορεις να κανεις παρεα μαζι του..

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    31
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    χαχαχα
    κοιτα, αν σε ενδιαφερει κυριως το αζμπετε, αυτο μπορεις να το κανεις και σε φιλικη βαση, οποτε ειναι/ δεν ειναι, μπορεις να κανεις παρεα μαζι του..
    χαχαχα πεθαινω με το αζμπετε. Γενικα μαρεσει πολυ να μαθαινω τον αλλον που εχω διπλα μου. Να ξερω πως νιωθει, να περναει ομορφα, να περναω καλα. Γενικα θεωρω οτι οταν εισαι καλος και θετικος με τους αλλους αυτο σου επιστρεφεται και εχεις μια καλη και ισορροπημεη σχεση.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    ναι, ισχυει...

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    31
    Σήμερα βρήκα ότι έχει και instagram το οποίο το έχει εντελώς παρατημένο και έχει μια φώτο που δεν είναι και τόσο καλή. Όλο αυτό που δεν ασχολείται και δεν τον νοιάζει βγάζει μια "αθωότητα" που μου αρέσει πολύ. Ο "κύκλος" μου από τα παιδιά στη σχολή είναι κάθε νέα φωτό να σχολιάζεται και στο τέλος να κριτικάρεται. Από το πω "κοίτα αυτός/αυτή πάχυνε" μέχρι το.. "το summerschool στην Κοπεγχάγη το μάρανε". Οπότε αυτό το "ανεβάζω αυτή τη φωτό επειδή μου αρέσει" το βρίσκω πολύ θαραλέο και το εκτιμώ. Ξέρω ότι όλο αυτό είναι τοξικό, απλά υπάρχει φοβερή δηθενιά στους κύκλους και τη σχολή μου που κινούμαι. Δεν με νοιάζει ιδιαίτερα γιατί εγώ δεν είμαι έτσι και στη δουλειά μου δεν έχω καμία σχέση με όλους αυτούς τους σχεδόν πλούσιους, τους οποίους όμως συναναστρέφομαι για κανα 10ωρο τη μέρα οπότε δεν μπορώ να κάνω ότι δεν υπάρχουν.

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    31
    Έχω παθει την πλακα μου σημερα

    Ειχαμε μαζι διαλεξη, εκατσε διπλα μου (σχεδον γιατι ελειπε μια καρεκλα σπασμενη). Μιλησαμε αρκετα στο μάθημα. Μετα έφυγα γιατι ειχα δουλεια (δουλευω παραλληλα) και ενιωσα οτι καπως σαν να περιμενε να φευγαμε μαζι. Οποτε τελειωσα γρηγορα την δουλεια μου και του εσιτειλα στο messenger (!) να παμε για καφε και πηγαμε. Αλλα ηταν ηδη και με αλλους φιλους του. Παντως περασα πολυ ωριαο και τον γνωρισα και αλλο. Επαθα ενα πολιτισμικό σοκ, γιατι πηρε και εφαγε ενα κρουασαν. Δεν ακουγεται περιεργο γενικα, ειδικα για αυτη τη σχολη δεν αγοραζεις τιποτα με ζαχαρη και τιποτα ανυθγιεινο και τιποτα απο "φαστ φουντ" φαση. Και ειχα μεινει καγκελο. Λεω ποσο ακομπλεξαριστο αυτο το παιδι.. ολοι με μια μπαρα στο χερι ειμαστε :P

    και ενω δεν εγινε κατι, εγω νιωθω οτι βγηκαμε ραντεβου και ταξιδευω με το νου μου
    Last edited by Snow; 03-11-2021 at 00:12.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    γιατι δεν τρωτε ανθυγιεινα καλε; διαιτολογοι ειστε;
    καλα κανεις και νοιωθεις ετσι. μπορει και να πραγματοποιηθει.
    μια χαρα πηγε η πρωτη εξοδος. καιρος ομως να βγειτε και μονοι σας να τα πειτε για να δεις αν οντως υπαρχει γκει προσανατολισμος..

    υ.γ. οι μπαρες ειναι υπερεκτιμημενες. εχουν παααρα πολλες θερμιδες για το μεγεθος τους και για εμενα πολυ αδιαφορη γευση. και δεν τρωω ενα αυγο βραστο , αντι να τρωω πιτουρα με φρουκτοζη;

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Δεν είμαι σίγουρος αν μου την πεφτει καποιος
    By Noctis in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 28-10-2021, 12:36
  2. Replies: 5
    Last Post: 18-10-2021, 15:57
  3. Δεν ειμαι σιγουρος οτι η πραγματικοτητα ειναι πραγματικη
    By Ορέστης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 23
    Last Post: 29-06-2019, 04:03
  4. Ταινία home alone η δεν είμαι σίγουρος
    By hagard in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 3
    Last Post: 21-11-2018, 11:59
  5. ειμαι(σίγουρος) πλέον!
    By Castiel in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 10-07-2013, 16:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •