Θα ομολογούσατε σε υποψήφιο σύντροφό σας σεξουαλικές εμπειρίες-προβλήματα που έχετε; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Γι αυτό βρίσκεις μια dom και περνάτε όμορφα. :)
    Περισσότερες πιθανότητες έχω να πιάσω το τζόκερ αν ξεκινήσω να παίζω παρά να συμβεί αυτό που λες... Δεν γίνονται αυτά στην Ελλάδα...

  2. #17
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Περισσότερες πιθανότητες έχω να πιάσω το τζόκερ αν ξεκινήσω να παίζω παρά να συμβεί αυτό που λες... Δεν γίνονται αυτά στην Ελλάδα...
    περιμένεις να σηκώσουμε χεράκια?
    Μια χαρά γίνονται στην Ελλαδα, δεν είναι άλλης πάστας οι γερμανίδες

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    περιμένεις να σηκώσουμε χεράκια?
    Μια χαρά γίνονται στην Ελλαδα, δεν είναι άλλης πάστας οι γερμανίδες
    Δεν ειμαι φαν του διαδικτυακού, είμαι παραδοσιακός τύπος, οπότε δεν χρειάζονται χεράκια!

  4. #19
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Δεν ειμαι φαν του διαδικτυακού, είμαι παραδοσιακός τύπος, οπότε δεν χρειάζονται χεράκια!
    ευτυχώς που το ξεκαθάρισες, επόμενη κίνηση μου θα ήταν να σου στείλω λουλουδια.
    Πέρα από τη πλάκα, και για να μη χαλάσουμε κ άλλο θέμα: μια χαρά υπάρχει αυτό που θες. Μπαμ κανουν αυτες που το ' χουν, οπότε δεν υπάρχει λόγος να καταπιέζεσαι:)

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Περισσότερες πιθανότητες έχω να πιάσω το τζόκερ αν ξεκινήσω να παίζω παρά να συμβεί αυτό που λες... Δεν γίνονται αυτά στην Ελλάδα...
    Κάποιοι θέλουν να πιστεύουν ότι γίνεται . Πολλοί άλλες λένε ότι είμαστε και ευρωπαϊκή χώρα ! Γιατί τους ... χαλάς το όνειρο ;

  6. #21
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Περισσότερες πιθανότητες έχω να πιάσω το τζόκερ αν ξεκινήσω να παίζω παρά να συμβεί αυτό που λες... Δεν γίνονται αυτά στην Ελλάδα...
    Μπορεί να μην είναι πολλές οι πιθανότητες αλλά γίνεται. Γνωρίζεις, υποθέτω, και ιστοσελίδες ανάλογου περιεχομένου όπου μπαίνουν πολλά μέλη.

    Η 2η κοπέλα που είχα εμπειρία pegging, ήταν Domme. Δεν αναζητούσα βέβαια κάτι τέτοιο αλλά θυμάμαι πώς όταν ανταποκρίθηκε στην αναζήτησή μου, ήταν ένα από τα πρώτα που μου ξεκαθάρισε. Σε περίπτωση, όπως είπε, με ενδιέφερε κάτι τέτοιο. Και η αλήθεια είναι πως από τις συναντήσεις μας φαινόταν ότι ήθελε να κάνει το κάτι παραπάνω από όσα είχαμε... συμφωνήσει και κρατιόταν με δυσκολία. Πάντως τη γνώρισα σε άκυρο site και όχι σε site με θέμα το BDSM.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Deploy View Post
    Γνωρίζεις, υποθέτω, και ιστοσελίδες ανάλογου περιεχομένου όπου μπαίνουν πολλά μέλη.
    Που όπως σε όλες τις σελίδες, στους έλληνες μέλη, η αναλογία ανδρών/γυναικών θα είναι 10.000/1 και η 1 γυναίκα στους 10.001 θα γράφει , "έχω μόνιμη σχέση, άνδρες να μην ενοχλούν" .
    Μεγάλη ... πλάκα !

  8. #23
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Ρε παιδιά , όταν οι σεξουαλικες σας αναγκες δεν απαιτουν 3ο ατομο, γιατι δεν κανετε τη κίνηση έστω να κανετε μια συζητηση με τη σχεση σας?

    Δεν ειναι αναγκη να πειτε ορθα κοφτα εμενα μ αρεσει αυτο. Καντε μια κινηση να συζητησετε θεωρητικα ή να δειξετε κανενα βιντεο

    Στη τελική μπορει να μην χρειάζεται καν να κάνετε τη θυσια και να το στερηθειτε
    Εγώ τουλάχιστον έκανα αλλά δεν υπήρξε η επιθυμητή ανταπόκριση :)
    Αλλά στη δική μου περίπτωση δεν αποτελεί εμμονή και, όταν με περιτριγυρίζουν ανάλογες σκέψεις, βρίσκω τρόπους να τις κατευνάσω.

  9. #24
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Που όπως σε όλες τις σελίδες, στους έλληνες μέλη, η αναλογία ανδρών/γυναικών θα είναι 10.000/1 και η 1 γυναίκα στους 10.001 θα γράφει , "έχω μόνιμη σχέση, άνδρες να μην ενοχλούν" .
    Μεγάλη ... πλάκα !
    Ισχύει γενικά, όπως το λες. Γι' αυτό είπα πριν ότι γενικά οι πιθανότητες δεν είναι πολλλές.
    Αν και ένα που έχω υπόψη μου και έμπαινα παλιότερα, έχει κ αρκετές γυναίκες και κανονίζουν και συναντήσεις γνωριμίας σχετικά συχνά (εννοώ με πολλά άτομα, π.χ. για καφέ).

    Πάντως, εγώ θεωρώ ότι ήμουν από τους τυχερούς που έτυχε να γνωρίσω εμφανίσιμες κοπέλες που ανταποκρίθηκαν.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Κάποιοι θέλουν να πιστεύουν ότι γίνεται . Πολλοί άλλες λένε ότι είμαστε και ευρωπαϊκή χώρα ! Γιατί τους ... χαλάς το όνειρο ;
    Live your fantasy in Greece λοιπόν....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Deploy View Post
    Ισχύει γενικά, όπως το λες. Γι' αυτό είπα πριν ότι γενικά οι πιθανότητες δεν είναι πολλλές.
    Αν και ένα που έχω υπόψη μου και έμπαινα παλιότερα, έχει κ αρκετές γυναίκες και κανονίζουν και συναντήσεις γνωριμίας σχετικά συχνά (εννοώ με πολλά άτομα, π.χ. για καφέ).

    Πάντως, εγώ θεωρώ ότι ήμουν από τους τυχερούς που έτυχε να γνωρίσω εμφανίσιμες κοπέλες που ανταποκρίθηκαν.
    Καλά εσύ μπορεί να έχεις κερδίσει και τζακ ποτ. Δεν λέει κάτι . Οι πιθανότητες να γνωρίσει κάποια μέσω αυτών , είναι μικρότερες από το να κερδίσει λαχεία και τζόκερ , αν παίζει . Αν κερδίσει σε κάτι τέτοιο, τότε θα προκύψουν πολλές που θα έρθουν από μόνες τους. Να γνωρίσει κάποια μέσω ιντερνετικών μέσων , είναι αδύνατον , για ελλάδα . Οπότε καλό είναι ούτε να μη το συζητάμε, γιατί μπορεί να μας διαβάσει κανένας δυστυχής, να αρχίσει να ελπίζει και να χάσει χρόνια από τη ζωή του άδικα. Κρίμα είναι . Ξέρω πολλούς που έχουν προσπαθήσει. Με μηδενικά αποτελέσματα.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Deploy View Post
    Μπορεί να μην είναι πολλές οι πιθανότητες αλλά γίνεται. Γνωρίζεις, υποθέτω, και ιστοσελίδες ανάλογου περιεχομένου όπου μπαίνουν πολλά μέλη.

    Η 2η κοπέλα που είχα εμπειρία pegging, ήταν Domme. Δεν αναζητούσα βέβαια κάτι τέτοιο αλλά θυμάμαι πώς όταν ανταποκρίθηκε στην αναζήτησή μου, ήταν ένα από τα πρώτα που μου ξεκαθάρισε. Σε περίπτωση, όπως είπε, με ενδιέφερε κάτι τέτοιο. Και η αλήθεια είναι πως από τις συναντήσεις μας φαινόταν ότι ήθελε να κάνει το κάτι παραπάνω από όσα είχαμε... συμφωνήσει και κρατιόταν με δυσκολία. Πάντως τη γνώρισα σε άκυρο site και όχι σε site με θέμα το BDSM.
    Δεν ασχολούμαι με τα ιντερνετια κτλ, εγώ θέλω τον άνθρωπο μου να τον γνωρίζω f2f

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΕΧΕΤΕ ΝΙΩΣΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ??
    By anxious4ever in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 64
    Last Post: 01-08-2016, 09:16
  2. Εχετε αλλα προβλήματα παραλληλα με την ψύχωση?
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 16-04-2013, 18:47
  3. Replies: 97
    Last Post: 22-09-2011, 02:37
  4. ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ
    By μαρινακι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 25-04-2011, 23:51
  5. Σεξουαλικές... μαλαγανιές!
    By alexandros3 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 24-08-2007, 03:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •