ας κοψουν τις ............ και ας πουν το πραγματικο ζορι που τραβανε μαζι μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    ας κοψουν τις ............ και ας πουν το πραγματικο ζορι που τραβανε μαζι μου

    πλεον βαρεθηκα να βλεπω υποκριτες που παριστανουν οτι υποστηριζουν το κοσμο και στη πραγματικοτητα υποστηριζουν τους πλουσιους γιατι ετσι τους βολευει επειδη εχουν λεφτα και δικαιο αν το εχουν καταλαβει ακομα δεν ειναι να απαιτεις απο καπιον να του πασαρουν ντε και καλα συνεργατη τους για να βρουν μετα αιτια να διαμαρτυρονται για το δικο τους προξενιο και ας πουν καλυτερα την αληθεια για πιο λογο λυσαξαν μαζι μου.
    ξερουν λοιπον καλυτερα απο μενα οτι ολα αρχισαν οταν εθιξα τα συμφεροντα τους της υπερκαταναλωσης και της ασκοπης αγορας προοντων γιατι μια μερα αποφασισα οτι δε θελω να συμετασχω σε ολο αυτο ΚΑΙ ΕΠΑΘΑΝ ΥΠΕΡΚΟΠΩΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΨΩΝΙΖΑ ΜΕ ΦΡΑΓΚΟΔΙΦΡΑΓΚΑ και αυτοι επειδη αρχισαν να τρεμουν μηπως υπαρξουν μιμιτες μου οργανωσαν ενα απιστευτο προπαγανδιστικο σοου για να αποτρεψουν αυτο το γεγονος με προβοκατωρες δικους τους ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΚΟΠΙΜΑ ΕΚΤΡΟΠΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝ ΜΕΤΑ οτι δε δικαιολογηται αφου το μονο που τους ενδιαφερε ηταν ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΝ τους πλουσιους φιλους τους που τους δυσαρεστησα με τη συμπεριφορα μου αντι να σκορπαω τα λεφτα απο δω και απο κει και να τα χαριζω στα μαγαζια οπως ηθελαν τα κραταγα και αυτοι οταν εμαθαν το συστημα μου ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΜΟΥ να το εφαρμοζω ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΚΡΙΖΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ αφου το μονο που τους ενδιαφερε ηταν να αποτρεψουν να υπαρξουν μιμιτες αφου αφου σκεφτηκαν οτι αν ολοι κανουν οτι εκανα εγω θα γινουν συνταξιουχοι και αντι να πουλανε ολοι θα κοβουν βολτες στα μαγαζια χωρις να ψωνιζουν και ετσι οργανωσαν ενα απιστευτο σηκωφαντικο σαφαρι για να αποδειξουν με ψεματα και τους βαλτους κατασκοπους που ΠΛΗΡΩΣΑΝ για να κανουν τη δουλεια οτι δηθεν ειμαι επικινδυνος ενω επικινδυνοι ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ που το μονο που τους ενδιαφερει ειναι το κερδος τα λεφτα και το να ζουν για να εξυπηρετουν τη χλιδη παριστανοντας τους δηθεν σωτηρες του κοσμου στη συνεχεια μετα απο εκατονταδες εκλησεις μου να με αφησουν ησυχο αυτοι με το ετσι θελω επαιρναν ιδεες απο μενα χωρις καν να με ρωτησουν την αποψη μου γι αυτο και στη συνεχεια διαμαρτυροντουσαν γι αυτο λες και εφταιγα εγω που ολα τα εκαναν τοσο ασυδοτα και ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει οπου θελει χωρις να τον εμποδιζει τιποτα ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ αρνηθηκα να τους ακουσω επειδη ηταν δικαιομα μου να κανω οτι θελω στο χορο μου αυτοι συνεχιζαν με ολο πιο φασιστικο στιλ να προσπαθουν να παραστησουν τα αφεντικα στη ζωη μου ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΑΙΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΦΤΑΙΓΑ ΕΓΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΟΥΝ και επειδη αρνηθηκα να κανω κατι γι αυτο τους ειπα οτι αφου εκαναν το ιντερνετ τοσο ασυδοτο οστε ο καθενας να παρακολουθει οποιον θελει εμενα αυτο δε με ενδιαφερει και μετα τους την εδωσε ακομα περισσοτερο γιατι συμφωνα με τη λογικη τους με θεωρουσαν υποχρεωμενο να ακουσω επειδη τους εφτεγα εγω για την ασυδοσια που προοθουν οι ιδιοι ΟΤΑΝ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΟΣ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑΞΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΤΟΥ και οταν τους ειπα οτι εγω δε χρηματιζομαι συνεχισαν το βιολι τους να συμβουλευονται ψυχολογους για το πως θα μου αλαξουν μυαλα χωρις καν εγω να το εγκρινω αυτο και ξερετε τι σας φταιει ? οχι εγω αλλα οτι ΕΙΣΑΣΤΕ ΦΑΣΙΣΤΑΡΙΟ και ενω παριστανετε τους δικαιους πρωτα προοθητε το κακο και μετα παριστανετε τους σωτηρες στη κοινωνια.
    αρα ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΕΤΣΙ ΕΝΩ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΞΑΡΧΗΣ ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΜΥΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΑΤΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΩΣ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ............ .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Αντε πάμε πάλι από την αρχή...

Similar Threads

  1. ΑΓΧΟΣ - ΑΡΡΩΣΤΟΦΟΒΙΑ Η ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ....
    By ΠΑΥΛΟΣ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 14-03-2024, 02:16
  2. Κόμπλεξ κατωτερότητας η το τι θα πουν οι αλλοι
    By Icarus in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 02-06-2019, 21:04
  3. Replies: 7
    Last Post: 13-11-2017, 01:06
  4. Replies: 5
    Last Post: 05-11-2017, 23:39
  5. ψυχοσωματικο η πραγματικο προβλημα;;; τη βοηθεια σας παιδια.θα ηθελα αποψεις.
    By Agia in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 27-02-2013, 19:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •