μας κοροιδευουν με δηθεν δικτυα υπερυψηλης τεχνολογιας που τα χακαρει οποιος θελει.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    μας κοροιδευουν με δηθεν δικτυα υπερυψηλης τεχνολογιας που τα χακαρει οποιος θελει.

    απο οτι φαινετε το μονο πλεον που τους ενδιαφερει ειναι να πουλησουν χωρις να τους ενδιαφερει καν τι ακριβως πουλανε αφου τετοιο δικτυο σαν αυτο που οποιος θελει το χακαρει τοσο ευκολα δεν εχω ξαναδει το αντιβαιρους ειναι μονο για γλαστρα δε κανει απολυτως τιποτα και πραγματικα το διαδικτυο βρισκεται στο ελεος του καθε επιτηδειου που ειτε επειδη θελει να παιξει με τις συσκευες αλλων ειτε επειδη εξυπηρετει συμφεροντα παγκοσμιας διακυβερνησης δεν τον εμποδιζει απολυτος τιποτα αφου τα παντα ειναι διατρητα σαν σουρωτηρια ενω οι κατασκευαστες κανουν τις παπιες για να πουλανε νεες συσκευες αφηνουν μεσα στις συσκευες χορους για να κρυβονται εκει χακερς ενω οι .............. που καθονται και αγοραζουν συσκευες σκουπιδια δινοντας τα λεφτα τους τζαμπα οστε οι πλουσιοι να γινονται ζαμπλουτοι και οι φτωχοι φτωχοτεροι
    αλλα το μονο που δεν εχω καταλαβει ακομα ειναι ΣΕ ΤΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΑ ΝΕΑ ΔΙΚΤΥΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΑΛΩΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΤΑ ΧΑΚΑΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΑΝ? για να μας λενε το ποιημα οτι ταχα κατι εξελησουν για να εχουν καταναλωση? και αυτη ειναι η καλυτερη εκδοχη και μπορει να καταλαβει καπιος τι προσπαθω να πω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    ζεις σε δικο σου κοσμο, καταλαβε το και μιλα με ψυχιατρο

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καθε μερα σχεδον κανεις προπαγανδα οτι εγινες ............. βαζοντας διαφορουν γνωστους σου να μου το λενε ενω εγω ουτε καν με ενδιαφερει ενω οι κατασκοποι σου κατελαβαν τη συνδεση που χρησιμοποιω και προσπαθουν να με εμποδισουν να μιλησω οπου θελω γιατι πολυ απλα τα τσακωσαν και πηραν τις μιζες της ζωης τους γιατι νομιζουν οτι ετσι θα υποκυψω στο εκβιασμο που κανεις εδω και τοσο καιρο αν νομιζεις οτι ετσι θα μου τραβηξεις τη προσοχη το μονο που μπορεις να πετυχεις ειναι να με κανεις να σε συχαινομαι κατι που το εχεις καταφερει εδω και καιρο αν αυτος ηταν ο σκοπος σου και αν νομιζεις οτι με ενδιαφερει τι θα πει ο κοσμος δε δινω δεκαρα γι αυτο αλλα ουτε και για σενα και θα εγραφα και πολα αλλα που δε μπωρω να πω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,672
    Αλεξανδρε στο λεω με αγαπη το 12 καταστραφηκε η ελλαδα θα γινοταν πολεμοσ ηθελαν να μασ σκοτωσουν ολουσ και βρηκε ευκαιρια ο τουρκοσ να μασ επιτεθει και σβησαν τον ηλιο γι αυτο ειχε κρυο εγω ετρεχα για να εχουμε ηλιο πιστεψε το σε παρακαλω δεν κανω πλακα ο πολεμοσ τελειωσε πριν καναδυο εβδομαδεσ ο ηλιοσ βγηκε ολα καλα εγω ειμαι στρατιωτησ πηγα 3 χρονια στρατο σε παρακαλω πιστεψε το ειναι η αληθεια

Similar Threads

  1. Όποιος θέλει ας με βοηθήσει με μια κουβέντα..
    By Χριστίνα900 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 31
    Last Post: 14-11-2021, 20:12
  2. ταινιες οποιος θελει προτεινει!!
    By ftatl in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 34
    Last Post: 08-12-2018, 16:23
  3. Όποιος θέλει επικοινωνία!
    By andreas86 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 0
    Last Post: 08-01-2018, 21:23
  4. Όποιος θέλει κάθε μέρα ή οποτε θέλει
    By Νεραιδα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-11-2015, 09:56
  5. Οποιος θελει να chat-αρει.
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 84
    Last Post: 03-10-2009, 18:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •